Skocz do zawartości

Zdjęcie

Elden Ring

From Software PS4 XONE PC Hidetaka Miyazaki George R. R. Martin

• Zaloguj się by odpowiedzieć
232 odpowiedzi na ten temat

#181 Cudak Napisany 10 listopad 2021 - 23:50

Cudak

cześć

• Forumowicze
  • 25607 Postów:

Powiedzieć, że mam hype to nic nie powiedzieć, matko bosko.

Ten post był edytowany przez Cudak dnia: 11 listopad 2021 - 00:44

• 1

#182 Hellmans Napisany 11 listopad 2021 - 11:41

Hellmans

• Forumowicze
  • 12063 Postów:

Gierka faktycznie wygląda prosto, nareszcie solsy dla mnie zrobili :cf:

• 1

#183 Pawlik Napisany 11 listopad 2021 - 15:12

Pawlik

Łubudubu

• Forumowicze
  • 14347 Postów:
Kurde no, wyglada to jak Zelda w świecie DS. Day1.
  • 1

#184 burnstein Napisany 11 listopad 2021 - 16:59

burnstein

ostatni król forumka

• Reformatorzy
  • 48774 Postów:

Zelden Ring.

• 4

#185 Shinigami Napisany 11 listopad 2021 - 18:01

Shinigami

Bezbłędny rycerz

• Forumowicze
  • 37637 Postów:
Elden Zelden.
  • 0

#186 burnstein Napisany 11 listopad 2021 - 18:10

burnstein

ostatni król forumka

• Reformatorzy
  • 48774 Postów:

Jeszcze lepiej! Zelden Ling!

• 0

#187 oranje Napisany 11 listopad 2021 - 18:36

oranje

15-2-0

• Forumowicze
  • 13574 Postów:
Zelden link?
  • 0

#188 Spuczan Napisany 11 listopad 2021 - 19:03

Spuczan

Deity

• Forumowicze
  • 11796 Postów:

Tę karuzelę śmiechu może przerwać tylko opinia Woroqa z bety.

• 1

#189 burnstein Napisany 11 listopad 2021 - 23:27

burnstein

ostatni król forumka

• Reformatorzy
  • 48774 Postów:

Po Sekiro miałem zero zaufania do Fromasków, ale obejrzałem trzy prevki i cóż, zapowiada się gra życia.

• 1

#190 Nyjacz Napisany 12 listopad 2021 - 21:35

Nyjacz

( ˇ෴ˇ )

• Forumowicze
  • 11097 Postów:

To jest niesamowite, że po tym całym czekaniu i braku żadnego sensownego materiału przez tak długi czas, nagle okazuje się po wysypie materiałów, że ta gra to Dark Souls 4. Ta gra zbiera cały dorobek (w tym ogrom animacji, HUD, mechaniki itp.) FROM i miksuje to w otwartym świecie. Nie narzekam, bo bardzo podoba mi się to, co widzę, poza tym gra ma też dużo nowości, ale jednak dominuje tu przytłaczające 99% DkS things.

Na nic bardziej nie czekam tak czy siak.

• 0

#191 Woroq Napisany 13 listopad 2021 - 08:33

Woroq

The Ukulele Man

• Reformatorzy
  • 4140 Postów:
Jestem po pierwszej sesji. To demo to potencjał na spełnienie moich i waszych, mokrych snów. Nie będę pisał ścian, tekstu, jedynie pare spostrzeżeń . No i nagrywać nie można :(

Bossowie są na każdym kroku, większość to kopiuj-wklej Sekiro, podobieństwo zwłaszcza z wydłużaniem i przetrzymywaniem ataków. No i bossowie na koniach

Walka konna to jeden wielki chaos, taki nie soulsowy. Jeszcze nie wiem czy na plus

Otwarty świat jest pustawy, to wielka zaleta bo wszystko ma tu sens. Taka Zelda, ale mi się jeszcze kojarzy z mmorpg - miżna obserwować, omijać w krzakach przeciwnikow i bossów. Każdy dungeon, grupę wrogów czy skarb trzeba samemu odnaleźć

Hitboxy wydają się bardzo dokładne. Walczyłem włócznią i magią, trudniej trafić przeciwnika i jednym i drugim. Dopiero w dungeonach wlocznia staje się użyteczna, w otwartym świecie musiałem zmienić broń na lance z ciosami w poziome.

Przeciwnicy i bossowie są znacznie trudniejsi niż w pierwszych lokacjach Dark Souls 3. I tu przydają się znaczniki, warto iść dalej i wracać po podgrindowaniu.

Skradanie jest fajne, choć gorsze niż w Sekiro

Nie wiem, co tam robi nazwisko G.R.R. Martina, fabularnie to 300% Soulsy.

Na razie gra chrupie, są problemy z siecią ale wiadomo, to beta

To będzie goty 2022, ale czy najlepsza gra Miyazakiego, nie wiem. Tęsknie za konstrukcją świata z Bloodborne. Ale nie dotarłem jeszcze do zamku, zobaczymy
  • 7

#192 Kazuo Napisany 13 listopad 2021 - 11:51

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 15924 Postów:

To jest niesamowite, że po tym całym czekaniu i braku żadnego sensownego materiału przez tak długi czas, nagle okazuje się po wysypie materiałów, że ta gra to Dark Souls 4. Ta gra zbiera cały dorobek (w tym ogrom animacji, HUD, mechaniki itp.) FROM i miksuje to w otwartym świecie. Nie narzekam, bo bardzo podoba mi się to, co widzę, poza tym gra ma też dużo nowości, ale jednak dominuje tu przytłaczające 99% DkS things.

Na nic bardziej nie czekam tak czy siak.

To ktokolwiek chociaż przez 0.0000001 sekundy myślał, że ta gra to nie będzie Dark Souls 4, tylko w otwartym świecie?
  • 0

#193 Nyjacz Napisany 13 listopad 2021 - 12:31

Nyjacz

( ˇ෴ˇ )

• Forumowicze
  • 11097 Postów:

Wiesz, od Dark Souls 3 minęło trochę lat, po drodze było Sekiro z zupełnie nowym WSZYSTKIM Ja się tam spodziewałem, że to będzie trochę bardziej nowo-generacyjna gierka pod względem grafiki, animacji itp. A tu myk, Elden Ring wygląda jak Dark Souls 3 Part 2.

Ale w moim przypadku to tylko małe narzekanie, bo czekam motzno.

• 0

#194 Woroq Napisany 13 listopad 2021 - 12:55

Woroq

The Ukulele Man

• Reformatorzy
  • 4140 Postów:
Wygląd, lore, świat, assety - tu od początku widać Dark Souls 4. Ale tarcze i stamina, to nie było tak oczywiste, a to determinuje prawdziwe podobieństwo do Soulsow. Ja tez myślałem, że mechanice będzie bliżej do BB/Sekiro - dopiero teraz wyszło, że to 95% starych Soulsow.

Ale naprawdę będziecie zdziwieni, jak otwarty świat i koń wymuszają zmianę przyzwyczajeń z poprzednich giereczek.
  • 0

#195 Spuczan Napisany 13 listopad 2021 - 15:12

Spuczan

Deity

• Forumowicze
  • 11796 Postów:

Bossowie są na każdym kroku, większość to kopiuj-wklej Sekiro, podobieństwo zwłaszcza z wydłużaniem i przetrzymywaniem ataków. 

Burn się ucieszy.

• 2

#196 burnstein Napisany 13 listopad 2021 - 15:59

burnstein

ostatni król forumka

• Reformatorzy
  • 48774 Postów:

Mnie cieszy przegięta magia, ależ będzie czizowanko :banderas:

Ach, Sekiro, efektowność kosztem walki tylko jedną bronią i brakiem jakiejkolwiek gejplejowej swobody. Nie, dziękuję. Wzięli z niego stealth, skok, trochę tego przełamywania wbijaniem demedżu, w zupełności wystarczy.

Ten post był edytowany przez burnstein dnia: 13 listopad 2021 - 15:59

• 2

#197 Woroq Napisany 13 listopad 2021 - 16:11

Woroq

The Ukulele Man

• Reformatorzy
  • 4140 Postów:

Mnie cieszy przegięta magia, ależ będzie czizowanko :banderas:

Ach, Sekiro, efektowność kosztem walki tylko jedną bronią i brakiem jakiejkolwiek gejplejowej swobody. Nie, dziękuję. Wzięli z niego stealth, skok, trochę tego przełamywania wbijaniem demedżu, w zupełności wystarczy.

Magia jest super, ale ma swoje ograniczenia. Ten boss na koniu, wyciąga tarcze zawsze, kiedy próbuje wziąć go na dystans właśnie magią.. Trzeba go zdjąć w walce bezpośredniej, wiec z tym czizowaniem to, :hmmm: mam wrażenie, ze magia jest super na bossów w zamkniętych pomieszczeniach, otwarty teren to raczej rąbanka

Ale to wszystko nieważne, wiem, ta gra jest uszyta pod Ciebie :-)
  • 1

#198 Woroq Napisany 13 listopad 2021 - 22:28

Woroq

The Ukulele Man

• Reformatorzy
  • 4140 Postów:
Trolle są zajebiste! Walki z nimi są epickie! No i można je czizować :lol2:

Ten post był edytowany przez Woroq dnia: 13 listopad 2021 - 22:31

• 2

#199 Spuczan Napisany 14 listopad 2021 - 00:14

Spuczan

Deity

• Forumowicze
  • 11796 Postów:

Wincy rał wideło!

• 0

#200 Woroq Napisany 14 listopad 2021 - 15:51

Woroq

The Ukulele Man

• Reformatorzy
  • 4140 Postów:

Wincy rał wideło!

Niestety ciężko jest grać jedna ręką (w drugiej trzymałem telefon :lol:), nagrywanie na konsoli jest niestety zablokowane :(

Jestem po przedostatniej sesji. Jeszcze muszę wstać o 4 rano i pożegnać się z Elden Ring do lutego.

Eksploracja jest świetna. Widzę wyspę, kombinuje żeby tam się dostać, i nic. Za jakiś czas wchodzę do podziemi, przebijam się, zabijam bossa. Idę dalej, okazuje się, że wychodzę na tej wyspie. Brzmi to prosto ale uczucie przy wyjściu - świetne :king:

Nie wiem ilu jest bossów, ale przed chwilą pokonałem smoka i starca na moście - tego z trailera. Nie będę spoilowac, ale naprawdę bossowie są bardzo zróżnicowani, są tacy jak Sekiro, prawdziwi Soulsowi, są tacy, którzy działają jak Bloodborne i tacy oryginalni w swoim działaniu - jak ten smok. Smok :zakochany:
No i poza bossami, jest mnóstwo budzących respekt przeciwników, nie tylko te wspaniałe trolle. Wojownicy - berserkerzy, kraby. Spieprzone w są tylko komary, których strasznie ciężko się pozbyć

W nocy wchodzę do zamku, jestem strasznie ciekawy co tam mnie spotka :)

Pobawiłem też się trochę online. Każdego bossa ubiłem samodzielnie, ale spróbowałem też raz wzywać do koopa. W otwartym świecie, do mojej walki z bossem dołączył najeźdźca, wydawało się, jakby współpracował - roznieśli i towarzysza i mnie :( Po pokonaniu nas, zrobił gest jakby chciał na mnie narobić :bue:

Pomogłem za to paru innym graczom, zdarzało się , że wszystko działało idealnie, ale zdarzały się lagi nie do opanowania. A wzywali zarówno Pro gracze, jak tacy, którzy trzymali się z boku i czekali, aż wykonam za nich robotę.

Mesjasz nadchodzi. Im więcej godzin spędzam w The Lands Beetween, tym bardziej jestem kupiony. Nie wiem czy będę w stanie w coś jeszcze grać do lutego :(

Ten post był edytowany przez Woroq dnia: 14 listopad 2021 - 15:54

• 9

#201 Woroq Napisany 15 listopad 2021 - 10:23

Woroq

The Ukulele Man

• Reformatorzy
  • 4140 Postów:
Wstałem dzisiaj ponownie o 4.00, mimo, że pracę zaczynam o 8.00. Planowałem zwiedzić zamek, zamiast tego jeździłem na Torrencie i zwiedzałem Burzowe Wzgórza. Do zamku wszedłem pod koniec sesji, znalazłem dwóch przeciwników - prawie bossów, ale nie zdążyłem już nic z nimi zrobić.

To był piękny weekend, muszę jednak wypić kolejną kawę ;)

Ta beta to najlepsza rzecz tego roku, sorry Deathloop, sorry Returnal, sorry Hades :cry:
  • 4

#202 Hanz Napisany 15 listopad 2021 - 10:26

Hanz

youtube.com/dkstbeats

• Forumowicze
  • 2865 Postów:
Woroq user roku bawi, uczy i inspiruje!
  • 1

#203 Mateo Napisany 15 listopad 2021 - 10:29

Mateo

Big Boss

• Forumowicze
  • 5423 Postów:
Gierka pewniak na nowy rok. :P
  • 0

#204 Spuczan Napisany 15 listopad 2021 - 10:33

Spuczan

Deity

• Forumowicze
  • 11796 Postów:
Beta Elden Ring grą roku? Diskas!
  • 1

#205 tomasz Napisany 15 listopad 2021 - 10:46

tomasz

ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

• Forumowicze
  • 6063 Postów:

Premierę przesunęli dokładnie na dzień moich urodzin, już piszę podanie o kodzik ze skanem dowodu i zdjęciem chorego dziecka ze stocka.

• 2

#206 torq314 Napisany 15 listopad 2021 - 11:11

torq314

Buddhabrot

• Forumowicze
  • 22857 Postów:

w moje imieniny :D

• 1

#207 Schrodinger Napisany 15 listopad 2021 - 11:42

Schrodinger

• Moderatorzy
  • 64508 Postów:

to już ten wiek że Tork śledzi i obchodzi imieniny? 

• 0

#208 Cudak Napisany 10 grudzień 2021 - 08:18

Cudak

cześć

• Forumowicze
  • 25607 Postów:

• 0

#209 burnstein Napisany 10 grudzień 2021 - 09:21

burnstein

ostatni król forumka

• Reformatorzy
  • 48774 Postów:

Meh, 3 minuty bełkotu, to akurat najmniej mnie w tej gierce interesuje.

• 1

#210 ACZ Napisany 14 grudzień 2021 - 23:47

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 34239 Postów:

EE37-FAE6-2670-43-A2-AAF3-090-DBCBC64-EE

• 1

Inne z tagami: