Skocz do zawartości

Zdjęcie

inFamous


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
669 odpowiedzi na ten temat

#571 Nexus Napisany 21 czerwca 2011 - 07:54

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 959 Postów:
Komunikat po misji - twoje reputacja się trochę pogorszyła.
  • 0

#572 ACZ Napisany 21 czerwca 2011 - 10:50

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Z tego co pamietam tez tak mialem, olej to, niewiele to zmienia.
  • 0

#573 Gość_Hellmans_* Napisany 22 czerwca 2011 - 19:54

Gość_Hellmans_*
  • Goście
A wmawiałem sobie, że od czasu jak przegapiłem gołębia w GTA IV, olewam zbieranie pierdyliarda bzdetów w crapowatych sandboxach..... 5 odłamków mi zostało karwa :[ , i nie wiem gdzie :cry:
  • 0

#574 Gość_Hellmans_* Napisany 22 czerwca 2011 - 21:32

Gość_Hellmans_*
  • Goście
Coś mi, kurde, nie pasuje. Wszystko mam zrobione, pomijając te 5 odłamków, a na zapisie mam 89% gry :o To normalne? Czy mam ostatnio wyjątkowe szczęście do glitchy?
  • 0

#575 Shin Ryu Napisany 22 czerwca 2011 - 22:34

Shin Ryu

    Polish Dragon

  • Forumowicze
  • 760 Postów:
Jak grałem "dobrym" to nie udało mi się wszystkich dzielnic odzyskać, nie mam pojęcia czemu...
  • 0

#576 BeSOS Napisany 22 czerwca 2011 - 22:59

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Skonczone, daje 8/10. Grze brakuje szlifow i czuc ze nie ejst tK dopracowan jak topowe gry na PS3 ale licze ze w sequelubtego wrazenia juz nie bedzie. mile zaskoczenie, ale miodnosciowo Sly jest lepsza gra.
  • 0

#577 ACZ Napisany 23 czerwca 2011 - 00:32

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
jak skonczyles jako dobry to sobie na jutub obejrzyj ending jako zly (ta scenka po creditsach).
  • 0

#578 Pawlik Napisany 23 czerwca 2011 - 08:33

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

Skonczone, daje 8/10. Grze brakuje szlifow i czuc ze nie ejst tK dopracowan jak topowe gry na PS3 ale licze ze w sequelubtego wrazenia juz nie bedzie. mile zaskoczenie, ale miodnosciowo Sly jest lepsza gra.

Widać, ze musiała się przez te dwa lata lekko zestarzeć , bo ja jak grałem zaraz po premierze odczucia miałem odwrotne, tzn. czułem, ze to topowa gra.
  • 0

#579 BeSOS Napisany 23 czerwca 2011 - 09:51

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Od czasu jedynki sporo się w grach zmienilo, porównując chocby z innymi sandboxami - np Assassin's Creed 2/B widac jak wiele można usprawnić. Nie mówie, ze jest az tak xle, ale słaba animacja postaci w filmikach real-time, ich wykonanie (Trish wygląda jak z PS2) az mnie dziwiły bo gra az tak stara nie ejst. Miasto i efekty specjalne wyglądają juz bardzo dobrze, ale jak juz pisałem, ogólna szaro-burość miasta ten efekt nieco psuje.
  • 0

#580 kowal Napisany 23 czerwca 2011 - 10:00

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 676 Postów:

Coś mi, kurde, nie pasuje. Wszystko mam zrobione, pomijając te 5 odłamków, a na zapisie mam 89% gry :o To normalne? Czy mam ostatnio wyjątkowe szczęście do glitchy?

to nie jest wskaźnik postępu w scenaiuszu ale ogólnego rozpracowania gry. sztuczki porobiłeś? grasz pierwszy raz czy drugi? bo jak 1-szy to brakuje Ci kilku trofików za bycie badass'em.
  • 0

#581 Danteusz Napisany 23 czerwca 2011 - 10:10

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 839 Postów:

Od czasu jedynki sporo się w grach zmienilo, porównując chocby z innymi sandboxami - np Assassin's Creed 2/B widac jak wiele można usprawnić. Nie mówie, ze jest az tak xle, ale słaba animacja postaci w filmikach real-time, ich wykonanie (Trish wygląda jak z PS2) az mnie dziwiły bo gra az tak stara nie ejst. Miasto i efekty specjalne wyglądają juz bardzo dobrze, ale jak juz pisałem, ogólna szaro-burość miasta ten efekt nieco psuje.

To nie jest kwestia wieku gry, tylko budżetu, twórcy sami mówili przy okazji dwójki że teraz wreszcie mają kasę aby zrobić grę AAA
  • 0

#582 Gość_Hellmans_* Napisany 23 czerwca 2011 - 10:51

Gość_Hellmans_*
  • Goście

to nie jest wskaźnik postępu w scenaiuszu ale ogólnego rozpracowania gry. sztuczki porobiłeś? grasz pierwszy raz czy drugi? bo jak 1-szy to brakuje Ci kilku trofików za bycie badass'em.


Sztuczki zrobiłem, misje poboczne też, rozmowy zebrane. To jest zapis z mojej pierwszej gry, grałem jako zły. Zostały mi jeszcze 3 odłamki. Z tego co pokopałem w internecie, dowiedziałem się że niektóre odłamki nie pokazują się na radarze, świetnie :|
  • 0

#583 Sotaku Napisany 23 czerwca 2011 - 10:55

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:
Naciskając R3 szybko je znajdziesz, najczęściej pochowane są przy nabrzeżu
  • 0

#584 Gość_Hellmans_* Napisany 23 czerwca 2011 - 10:58

Gość_Hellmans_*
  • Goście
Zrobiłeś platynę?
  • 0

#585 Sotaku Napisany 23 czerwca 2011 - 11:13

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:
oczywiście :tak:
  • 0

#586 olfeusz Napisany 23 czerwca 2011 - 11:43

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Polecam sprawdzić pale w wodzie.
  • 0

#587 Gość_Hellmans_* Napisany 23 czerwca 2011 - 12:42

Gość_Hellmans_*
  • Goście

oczywiście :tak:

I wszystkie odłamki znalazłeś tym radarem "in-game"?
  • 0

#588 kowal Napisany 23 czerwca 2011 - 12:53

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 676 Postów:

Sztuczki zrobiłem, misje poboczne też, rozmowy zebrane. To jest zapis z mojej pierwszej gry, grałem jako zły. Zostały mi jeszcze 3 odłamki. Z tego co pokopałem w internecie, dowiedziałem się że niektóre odłamki nie pokazują się na radarze, świetnie :|

te "niewidzialne" odłamki to jeden na rozpierdzielonym molo a drugi na szczycie najwyzszego budynku na 3 wyspie.
  • 0

#589 Sotaku Napisany 23 czerwca 2011 - 13:01

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:

I wszystkie odłamki znalazłeś tym radarem "in-game"?

Większość znalazłem wciskając R3, ale nie wszystkie, resztę znalazłem jak dobrze pamiętam na nabrzeżu
  • 0

#590 Shinigami Napisany 23 czerwca 2011 - 15:47

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Zrobiłeś platynę?

Wszyscy zrobili :P

Sonar jest dobry. Włącz mapę, zrób sobie w głowie podział miasta na sektory i badaj je biegając i naciskając R3, w końcu znajdziesz.
  • 0

#591 olfeusz Napisany 23 czerwca 2011 - 16:03

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Tylko, że jak będzie miał szczęście to może to trwać godzinę, a jak go mieć nie będzie to możesz latać za odłamkami nawet i 5h.
  • 0

#592 Nexus Napisany 23 czerwca 2011 - 16:41

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 959 Postów:
Przemieszczanie się po mieście to tylko z laczka i ew. ichnim PKP lub na szynach?

Nie ma to jak przełazić pół miasta i zginąć kilka metrów przed misją. <_<
  • 0

#593 Gość_Hellmans_* Napisany 23 czerwca 2011 - 17:09

Gość_Hellmans_*
  • Goście
Teraz zaczynam doceniać możliwość wykupienia map ze skarbami w Assassin's Creed II :lol: Ciekawe co będziemy zbierać w GTA V? Tylko błagam, cokolwiek to będzie - sto, nie więcej.
  • 0

#594 BeSOS Napisany 23 czerwca 2011 - 19:36

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ja uwielbiam szukanie tego typu badziewia, ale jeśli jest to rozsądna liczba i szukanie nie zajmuje drugie tyle co przejście samej gry. Dlatego olałem ten aspekt w Asasynie 1 i 2, w Brotherhoodzie znalazłem tylko pióra bo było ich 10 olo :) W Infamous znalazłem 240 shardów drogą normalnego przechodzenia gry, jak doczytałem sie, ze jest ich jeszcze 100, spasowałem :)
  • 0

#595 Gość_Hellmans_* Napisany 23 czerwca 2011 - 21:06

Gość_Hellmans_*
  • Goście
Znalazłem!!!111111

To jeszcze jedno pytanie, co do tego trofea za przejście gry na hardzie: pamiętam że na początku gry, po sekwencji w której skaczemy pod mostem, gra dobiera nam poziom trudności, za pierwszym razem chyba zasugerowała mi średni. Trzeba zrobić tak żeby zasugerowała wysoki? Czy normalnie w tym momencie zmienić w opcjach na hard? Bo kolejnego napadu kurwicy moje słabe serduszko może nie przetrwać OLO :^^:
  • 0

#596 ACZ Napisany 23 czerwca 2011 - 21:08

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
no jak odpalasz gre od nowa to chyba sobie w opcjach przestawiasz na hard, nie? To chyba logiczne, że jak gra ci sugeruje nizszy poziom to to olewasz i grasz dalej tak jak sobie ustawiles. Jesli bedziesz w trakcie gry zmienial poziom trudnosci to trofeum za harda ci nie zaliczy.
  • 0

#597 Gość_Hellmans_* Napisany 23 czerwca 2011 - 21:17

Gość_Hellmans_*
  • Goście

no jak odpalasz gre od nowa to chyba sobie w opcjach przestawiasz na hard, nie? To chyba logiczne, że jak gra ci sugeruje nizszy poziom to to olewasz i grasz dalej tak jak sobie ustawiles. Jesli bedziesz w trakcie gry zmienial poziom trudnosci to trofeum za harda ci nie zaliczy.


Wolałem się upewnić, bo niby skąd mam wiedzieć od którego momentu gra zaczyna "liczyć"? Przeważnie poziom trudności ustawia się przed rozpocząciem gry, a w trofeum jest napisane żeby nie zmieniać :olo:
  • 0

#598 Koksiak Napisany 25 czerwca 2011 - 09:01

Koksiak

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 651 Postów:
Pytanie:
Czy jak jestem dobry i umiejętnośc błyskawica mam zrobioną na full to gdy przejde na zło będę miał ją na full czy od nowa będę musiał robic?
  • 0

#599 Gość_Taikun_* Napisany 25 czerwca 2011 - 10:09

Gość_Taikun_*
  • Goście
od nowa
  • 0

#600 kowal Napisany 25 czerwca 2011 - 21:08

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 676 Postów:

Znalazłem!!!111111

To jeszcze jedno pytanie, co do tego trofea za przejście gry na hardzie: pamiętam że na początku gry, po sekwencji w której skaczemy pod mostem, gra dobiera nam poziom trudności, za pierwszym razem chyba zasugerowała mi średni. Trzeba zrobić tak żeby zasugerowała wysoki? Czy normalnie w tym momencie zmienić w opcjach na hard? Bo kolejnego napadu kurwicy moje słabe serduszko może nie przetrwać OLO :^^:

ja zmieniłem sobie na hard zaraz po rozpoczęciu gry (nie przypominam sobie, żeby gra mi później sugerowała zmianaę poziomu) ale po zabiciu Kesslera byłem już bliski płaczu bo trofeum za hard nie wskakiwało jeszcze przez kilka minut. i gdyby nie wskoczyło to miałbym dzisiaj pada wmontowanego w sam środek telewizora.
  • 0