Skocz do zawartości

Zdjęcie

Resident Evil 3

M-Two Capcom PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
262 odpowiedzi na ten temat

#121 oranje Napisany 20 marca 2020 - 18:33

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 110 Postów:
Dobrze, że do przodu się nie cofają.
  • 0

#122 Shinigami Napisany 20 marca 2020 - 18:40

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Ale cofają się wstecz do tyłu czy do przodu?


  • 0

#123 Juras Napisany 20 marca 2020 - 21:36

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

Jakie znajdźki są pierdolnięte i bez logiki to lol. Znalazlem ich kilkanaście i reszty ni uja. Patrze na tuba i:

-po wzięciu węża w jednym miejscu za planszą zespawnuje sie trup, trzeba go zabić i wtedy w aptece kolejny trup zsunie się z jakiegoś blatu i tam będzie laleczka

-trzeba złożyć z lepszych buteleczk smg ammo, wrócić do Nikolaia i wtedy laleczka zespawnuje sie przy rurach w okolicach drabinki

-zmusić Nemesisa do zawycia z bólu i klęknięcia trzy razy, wtedy z jednego auta wylezie trup i laleczka będzie na siedzeniu

I takich jest chyba ze sześć z dwudziestu.


  • 0

#124 Kazuo Napisany 20 marca 2020 - 21:56

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Znajdźki? Tylko z youtubem, szanujmy się. 


  • 0

#125 Juras Napisany 23 marca 2020 - 12:20

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

Jak Nemezis z dema zawył i zgłuszyło Jill to pierwsze co-Monster Hunter. Widać dość trafne skojarzenie: (druga wersja Neme)


  • 0

#126 Marbel Napisany 23 marca 2020 - 13:32

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Widzę że Juras opanował temat. Wczoraj ograłem demko i wrażenia bardzo dobre-szczególnie początek i wprowadzenie w fabułę - dość długie i wciągające. Wiadomo, że w grze jest coś wcześniej (nie wiem nie grałem w oryginał). Końcówka trochę słabsza bo w przeciwieństwie do 2 robi się z tego mała rzeź, czyli dużo przeciwników i sporo uciekania (Nemezis jest straszno-wkurzający bo póki co nie wiem jak skutecznie uciec spoza zasięgu macek). Grafika chyba trochę lepsza niż w poprzedniej części i kusi mnie by grę zamówić, choć przeważnie na premierę nie biorę, bo jednak 200+ mi trochę żal. Jednak jestem świeżo (zajarany) po RE2 i chce mi się więcej tylko zastanawiam się czy nie lepiej pocisnąc 2nd Run Claire, bo w 3 chyba nie będzie takiego replayability jak w RE2.
Kiedy będą recki?
  • 0

#127 oranje Napisany 23 marca 2020 - 14:39

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 110 Postów:
Już gejmpleje można obejrzeć. Początek mocny.
  • 0

#128 Marbel Napisany 23 marca 2020 - 17:45

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Nikt (poza Jurasem) demka nie ograł? Zero wrażeń. Ja ciągle jestem pod wrażeniem dwójki i chyba oleję tego Horizona tylko Claire machnę 2nd run. Trójka zrobiła na mnie wrażenie po demku tym jak wygląda. Trochę mnie zastanawiają otwarte lokacje - czy nie będą za duże mapki - rozległe.
Natomiast ciekawe czy będą nawiązania do dwójki - a to prequel przecież. No i na ile gra starczy, skoro nie ma 2 postaci (a 2nd run? Chyba też nie).
  • 0

#129 Juras Napisany 23 marca 2020 - 18:20

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

Chcesz wrażenia po demku? Przed byłem nawet napalony z powodu dwójki, po wręcz odwrotnie. Zamiast klimatycznego posterunku jest kolorowe wesołe miasteczko, Jill wygląda jak klon Lary po rebocie, Carlos pasuje do Final Fantasy bardziej niż Cloud. Wyjebali ragdolla z ciał trupów i możliwości ich rozczłonkowania (póki żyją nadal się da, oprócz przepołowienia strzelbą, teraz je co najwyżej odrzuca jak po kopniaku Czaka). Wszędzie skrypty, jak w dwójce były trupy które miały później wstać to je mogłeś rozwalić i mieć spokój, tu są nietykalne póki ich skrypt nie ożywi. Nemesis wyskakujący prosto z nieba czy przez sufit (przenikanie jest śmieszny), jak dotknie trupy i dostana ten dekiel z okiem i macką to mi się kojarzy z:

064d6b54e4e929f8fa4cd05e974c9179.png

Do tego latarka jest uwalona a lustra zamiast odbić mają tapetę tła lol.

A co długości to jest chyba krótsze niż pojedynczy scenariusz A z dwójki. W zamian jest super online.

Fani młocki pewnie będą zachwyceni, ja wręcz odwrotnie.


  • 0

#130 Kazuo Napisany 23 marca 2020 - 18:50

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Nikt (poza Jurasem) demka nie ograł? Zero wrażeń. Ja ciągle jestem pod wrażeniem dwójki i chyba oleję tego Horizona tylko Claire machnę 2nd run. Trójka zrobiła na mnie wrażenie po demku tym jak wygląda. Trochę mnie zastanawiają otwarte lokacje - czy nie będą za duże mapki - rozległe.
Natomiast ciekawe czy będą nawiązania do dwójki - a to prequel przecież. No i na ile gra starczy, skoro nie ma 2 postaci (a 2nd run? Chyba też nie).

 

Ja cierpliwie czekam na gierkę. Za dużo walą tymi demami i trailerami, już samo pokazanie Nemesisa przed premierą to był poroniony pomysł, na dzień dobry zabraknie potężnego pierdolnięcia, a teraz jeszcze pozwalają przetestować go w akcji.

 

Niecałe dwa tygodnie... ależ będzie rąbańsko. 


  • 0

#131 Marbel Napisany 23 marca 2020 - 19:18

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Juras - na Twoje opinię trzeba brać poprawkę choć jeśli kampania ma być krótsza niż RE2 (choć nie wierzę) i kilka Twoich uwag mnie trochę teraz zastanawia.
A co do materiałów to tylko 1 trailer widziałem (no dobra ten pierwszy spot zobaczyłem dopiero niedawno) i tylko demko pograłem (w pół godziny pykło), bo mi brak trochę dalszych wrażeń po dwójce.
Nemezis był wiadomy - pytanie jak ten R3MAKE wyjdzie? Podobno mają coś więcej dodać w stosunku do pierwowzoru, choć ja i tak nie grałem. Intryguje mnie fabuła, choć gameplay wydaje się mniej straszny i kameralny jak w dwójce. Imo mogliby jedynkę jeszcze tak strzelić ;)
  • 0

#132 Kazuo Napisany 23 marca 2020 - 19:28

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Gdyby zrobili teraz odświeżone RE1 to byłaby chyba pierwsza gra w historii, która doczekałaby się dwóch remake'ów. W sumie nie miałbym nic przeciwko, wolałbym to niż Code Veronicę albo RE0. A po trójce spodziewam się masy zmian, byle trafionych. 


  • 0

#133 Tawotnica Napisany 23 marca 2020 - 20:06

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 073 Postów:

Też czekam od razu na pełną wersję. Nawet jak miałaby być gorsza od RE2, to i tak będzie ogień.
 

Gdyby zrobili teraz odświeżone RE1 to byłaby chyba pierwsza gra w historii, która doczekałaby się dwóch remake'ów.


właściwie RE1 już możesz liczyć, bo masz oryginał, remake na GCN i Deadly Silence. No i Square przecież napierdzielało fajnalami i dragon qestami (ffiv, dq5?), tyle że tu granica się zaciera między remakiem a 'enhanced port'.

aha, Fire Emblem: NES -> SNES -> NDS :P

 

edit: Ys podobnie jak FF


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 23 marca 2020 - 20:08

  • 0

#134 Nyjacz Napisany 23 marca 2020 - 20:12

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 969 Postów:

Na ten moment mam wyjebane na to, czy będzie gorsza o 5% czy o 20%, bo to i tak zapowiada solidną i grywalną gierkę, a dużych oczekiwań nie mam, bo RE2 dostarczyło mi tyle Residenta, że nie mam tak chorego głodu na następnego jak przez ostatnie lata. Trójka wygląda na dobry bis po RE2 i niech tak będzie, nie obrażę się na to, że to już nie ten sam powiew świeżości jak w przypadku dwójki. Jestem ciekaw, co potem Capcom chce robić z serią na nowej generacji.


  • 0

#135 Kazuo Napisany 23 marca 2020 - 21:10

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

tyle że tu granica się zaciera między remakiem a 'enhanced port'.

 

 

Właśnie, to są słowa klucze :) Tak samo RE Deadly Silence nie jest dla mnie żadnym remakiem, tylko na maxa ulepszoną wersją podstawowego RE. Kurde, przy obecnej technologii mogliby nieźle zaszaleć z wykonaniem rezydencji Spencera. Tylko pytanie czy to naprawdę jest konieczne i czy nie lepiej dać teraz trochę odpocząć klasykom i wjechać na pełnej piździe z RE8? 


  • 0

#136 Tawotnica Napisany 26 marca 2020 - 12:14

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 073 Postów:
CszbBeS.png


  • 0

#137 Nyjacz Napisany 30 marca 2020 - 18:30

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 969 Postów:

Wylądowały recki i potwierdziły, że genialna passa Capcomu została przerwana. Ale udowadniają również, że wciąż podtrzymują dobrą :)


  • 0

#138 Kazuo Napisany 30 marca 2020 - 18:35

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Wydaje mi się, że RE2 postawiło zbyt wysoko poprzeczkę i przez to wielu rozczarowało się RE3 oczekując co najmniej takiego samego poziomu albo nawet wyższego. W piąteczek bunkruję się w chacie i będę weryfikował. 


  • 0

#139 Shinigami Napisany 30 marca 2020 - 22:20

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Nie ma co rozpaczać. Obejrzałem trzy recki i potwierdziło się w sumie wszystko, czego podejrzewałem. Więcej akcji, więcej amunicji, gra tylko na 6 godzin ale po skończeniu od razu chce się ją odpalać ponownie. Szkoda, że nie jest dłuższa, ale co pan zrobisz :dunno:
  • 0

#140 Kazuo Napisany 30 marca 2020 - 22:56

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

W sumie oryginalne RE3 też nie było zbyt długie. Trochę lipa z tym czasem gry, bo jednak liczyłem na rozbudowanie pewnych lokacji, no ale jeżeli replay-ability stoi na wysokim poziomie to spoko. Gdzieś wyczytałem, że są 4 poziomy trudności, będzie ostre napyerdalanie speedrunów :burn: 


  • 0

#141 nole Napisany 31 marca 2020 - 10:14

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 723 Postów:

Tylko 80 na Meta? Obawiam się czy to nie wpłynie na mój endżojment. 

 

Ed. Podobno M-Two studio pod wodzą Tatsuya Minami już smaży jakiegoś kolejnego rimejka na 2021, ale uwaga, ponoć nie Veronica ani Dino Crisis.


Ten post był edytowany przez nole dnia: 31 marca 2020 - 10:34

  • 0

#142 Marbel Napisany 31 marca 2020 - 10:25

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
To mi też hype chyba opadł trochę - oceny ocenami ale czas gry i brak jakichkolwiek alternatyw jak w 2... Skończę 2nd Run Claire w RE2 i kupię trójkę jak nieco stanieje. A już prawie wydałem te 230 zł ;)
  • 0

#143 Shinigami Napisany 01 kwietnia 2020 - 11:25

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Jadę po grę.
  • 0

#144 Kazuo Napisany 01 kwietnia 2020 - 14:13

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Wiem, że się bardzo nudzicie czekając na swoją kopię RE3, więc macie do pooglądania ciekawą topkę na zabicie czasu

 

 


  • 0

#145 Shinigami Napisany 01 kwietnia 2020 - 15:16

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Ok, ogarnąłem co miałem ogarnąć, więc czas start. Pewnie odezwę się jak skończę grę pod wieczór :olo:


  • 0

#146 Shinigami Napisany 01 kwietnia 2020 - 17:24

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Kierwaszcze, muzyka w tle :banderas: Ależ tego w RE2 brakowało.

Ten post był edytowany przez Shinigami dnia: 01 kwietnia 2020 - 17:24

  • 0

#147 Marbel Napisany 01 kwietnia 2020 - 18:50

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:

Kierwaszcze, muzyka w tle :banderas: Ależ tego w RE2 brakowało.

O czyli jest jakieś usprawnienie w stosunku do dwójki, a piszą że wszystko gorsze.
  • 0

#148 Shinigami Napisany 01 kwietnia 2020 - 18:53

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Pewnie te dwie recenzje, które przeczytałeś.
  • 0

#149 Shinigami Napisany 01 kwietnia 2020 - 19:14

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Mając 2h na liczniku mogę powiedzieć, że normal mnie trochę zawodzi jako poziom trudności. Szczególnie Nemesis na nim dupy nie urywa, bo za każdym razem jak się pojawia, to akurat mam granat pod ręką. Mogę mu rzucić pod nogi, zabrać co mu z plecaka wypadnie i spieprzyć. Zombiaki się bardziej naprzykrzają, choć te to głównie omijam albo jebnę z szottiego.


  • 0

#150 Nyjacz Napisany 01 kwietnia 2020 - 19:46

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 969 Postów:

Z tego, co wiem, to tutaj "Hardcore" z RE2 nazywa się "Nightmare", więc zapewne "Normal" to taki między "Assisted" a "Normal".


  • 0



Inne z tagami: