Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sturmwind EX

Duranik b-alive Switch PC Dreamcast XONE

• Zaloguj się by odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 Tawotnica Napisany 28 listopad 2019 - 11:56

Tawotnica

Samus Aran

• Moderatorzy
  • 12643 Postów:

Wczoraj z kontynuacjami przeszedłem, na 1CC mnie drugi boss rozdupia. Kozak euroshmup. Walorami produkcyjnymi przypomina mi serię Nano Assault od Shinen (btw. to też niemiecka produkcja), jedynie soundtrack mógłby być nieco lepszy.

Zbieranie broni jest gradiusowo-ważne, można się nawet trochę odratować, bo zgarniając hita traci się aktualnie używaną giwerkę. Trzeba to nawet wkalkulować w swoich runach, bo tło lubi się zlewać z przeciwnikami, ekran się trzęsie i twórcy zadbali o to, żeby od czasu do czasu czymś chamskim wjechać czego po prostu trzeba się wyuczyć na pamięć.

Sturmwind oryginalnie pojawił się na Dreamcasta potem na Steamie, wreszcie niedawno na Switcha. Gratka dla fanów gatunku, szczególnie jeśli brakowało wam stateczków w których można oberwać nie ginąc od razu.

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 29 listopad 2019 - 21:09

• 1

#2 mic Napisany 28 listopad 2019 - 14:22

mic

Viewtiful Joe

• Forumowicze
  • 1012 Postów:
Oby za jakiś czas w pudełku wyszło. Często tak bywa jeśli chodzi o takie mniejsze pozycje na Switch.
  • 0

#3 ndl Napisany 29 listopad 2019 - 15:20

ndl

Mokujin

• Narybek
  • 29 Postów:

Zlewane tło strasznie boli, no nie o takie rakietki się walczyło, na deceku ładnie daje rade i prezentuje się spoko, trochę dla mnie jednak za wolna w rozgrywce plus te tła no gdzieś zapomniano o podstawach w shmupingu chyba :rofl:. Wiecie może co dodano w wersji na pstryka?

• 0

#4 philipo Napisany 09 grudzień 2019 - 13:29

philipo

Nightmare

• Forumowicze
  • 776 Postów:

Skusiłem sie i pobrałem na Switch. Piersze wrażenia bardzo pozytywne, jestem kiepski w shumpy ale idzie mi całkiem nieźle ;-)

Przy okazji dowiedziałem sie  od kumpla, że historia tej gry zaczęła się jeszcze od projektu na Atari Jaguar. Native się zwało to tech-demo

• 1

Inne z tagami: