Skocz do zawartości

Zdjęcie

Xbox Series X - Pogadanki


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
921 odpowiedzi na ten temat

#601 Hellmans Napisany 05 listopada 2020 - 19:17

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

11:30 i te muliste menusy z Horizon 4 jak teraz zapierdzielają :banderas: Nikogo te wszystkie dotykowe wynalazki, głośniczki w padach i haptyczne pierdololo - switch jest naładowany bajerami a co kojarzy każdy kto go miał? Że tam konsola z odpaloną gierką odpala w 5 sekund, tak jak teraz na SEKSiku. Zawsze chciałem taką generację i wreszcie mam - wincyj mocy dej kurwie moidu.


Ten post był edytowany przez Hellmans dnia: 05 listopada 2020 - 19:18

  • 2

#602 lukaszSA Napisany 06 listopada 2020 - 06:50

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 952 Postów:
A u was co się zmieniło przez te wszystkie lata?


  • 0

#603 Kurzy Napisany 06 listopada 2020 - 18:19

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

Media Markt:

 

Dzień dobry,

 

Dziękuję za kontakt z Działem Obsługi Klienta MediaMarkt.

Uprzejmie informuję, że premiera nastąpi 10 listopada. Czas dostawy wynosi zazwyczaj do 3 dni roboczych od momentu nadania przesyłki.

W razie dodatkowych pytań zapraszam do ponownego kontaktu.

 

WUT :olo: Pewnie się zgrywają i wyślą 9 listopada, no jak to tak :-)


Ten post był edytowany przez Kurzy dnia: 06 listopada 2020 - 18:20

  • 0

#604 Freeman Napisany 06 listopada 2020 - 18:22

Freeman

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 693 Postów:
Kurna też mam w MM...
  • 0

#605 Nyjacz Napisany 06 listopada 2020 - 18:24

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

W MM zależnie od miasta, mają być albo wysyłki kurierem albo punkty odbioru.


  • 0

#606 Sylvan Wielki Napisany 06 listopada 2020 - 19:11

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 616 Postów:


  • 0

#607 Kurzy Napisany 06 listopada 2020 - 20:10

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

Kurna też mam w MM...

 

W MM zależnie od miasta, mają być albo wysyłki kurierem albo punkty odbioru.

No mi się wydaje, że siedzi osoba, która widzi, że premiera i dostępność od 10 listopada i tak mówi...

 

Zastanawiam się czy nie zamówić w Euro...Głupawka bierze przez tego SEXa już i jego moc :cf:


Ten post był edytowany przez Kurzy dnia: 06 listopada 2020 - 20:10

  • 0

#608 Freeman Napisany 06 listopada 2020 - 20:26

Freeman

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 693 Postów:

Na ich FB ktoś spytał czy wysyłka 9 listopada i tyle dostał:
"W celu poznania dokładniejszych informacji na temat daty odbioru wysyłki prosimy o kontakt z naszą infolinią pod numerem 799 35 35 35".

Trzeba było brać w jakimś normalnym sklepie.


Ten post był edytowany przez Freeman dnia: 07 listopada 2020 - 08:08

  • 0

#609 Kurzy Napisany 06 listopada 2020 - 20:30

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

No to pięknie. No nic najwyżej będzie 12 listopada. Zmieniać już nie będę ani zamawiać dwóch, nie mam już 15 lat :cf: Jakbym zmienił to pewnie zaraz jutro byłby mail, że pula wyczerpana albo coś i nic by nie było. SEX 10 listopada lub 12 listopada! BESTIA aaaaaaaa!!! :cf:


  • 0

#610 Kurzy Napisany 06 listopada 2020 - 22:15

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

Zamówiłem z Allegro.

 

https://allegro.pl/o...NtNaKd1VD7T5GWc

 

Oni sprzedają realne sztuki i niby gwarantują, że 10 listopada będzie.

 

Ja mam dzieciaka, 11 listopada wolny, nie mam czasu by czekać jak mi niemiecki sklep wyślę łaskawie :cf:

 

 


Ten post był edytowany przez Kurzy dnia: 06 listopada 2020 - 22:15

  • 0

#611 Shinigami Napisany 06 listopada 2020 - 22:28

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

No to pięknie. No nic najwyżej będzie 12 listopada. Zmieniać już nie będę ani zamawiać dwóch, nie mam już 15 lat :cf: Jakbym zmienił to pewnie zaraz jutro byłby mail, że pula wyczerpana albo coś i nic by nie było. SEX 10 listopada lub 12 listopada! BESTIA aaaaaaaa!!! :cf:

 

Zamówiłem z Allegro.

 

https://allegro.pl/o...NtNaKd1VD7T5GWc

 

Oni sprzedają realne sztuki i niby gwarantują, że 10 listopada będzie.

 

Ja mam dzieciaka, 11 listopada wolny, nie mam czasu by czekać jak mi niemiecki sklep wyślę łaskawie  :cf:


  • 0

#612 ACZ Napisany 06 listopada 2020 - 22:37

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:


  • 0

#613 Freeman Napisany 07 listopada 2020 - 08:07

Freeman

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 693 Postów:

Ja już kombinować zamiaru nie mam, liczę na to że była to generyczna odpowiedź działu obsługi klienta.


  • 0

#614 Nyjacz Napisany 07 listopada 2020 - 15:41

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:
MM w KAZDYM SKLEPIE jaki maja, niezaleznie od tego, gfzie sie znajduje, bedzie mial punkty odbioru konsol. A Wy narzekacie, bo co dokladnie?
  • 0

#615 Kurzy Napisany 07 listopada 2020 - 16:32

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

Ja miałem wysyłkę.


  • 0

#616 Freeman Napisany 07 listopada 2020 - 16:32

Freeman

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 693 Postów:

Ja mam dostawę kurierem, po tym co ludzie się dowiedzieli z infolinii, wynika że MM wyśle dopiero 10, a więc konsola nie będzie na premierę u odbiorcy.


  • 0

#617 Kurzy Napisany 08 listopada 2020 - 09:19

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Kochani, świętujmy :-)

Jak planujecie postawic swojego SEXa? Pionowo, poziomo? Na szafce, we wnęce?

Ja dzisiaj szufladę odkręcam i półkę niżej przenoszę. Najlepsze co może być dla Xboxika.
  • 0

#618 Otacon Napisany 08 listopada 2020 - 09:22

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
Ja już wyczyściłem TV, półkę i podlałem kwiaty. Miejsce na bestię już czeka :-)
  • 0

#619 gruby Napisany 08 listopada 2020 - 09:40

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Waham się czy nie wziąć... moj xox jeszcze daje mnóstwo frajdy, ale te loadingi i Quick resume to zbawienie. Jeśli będą od ręki w jakims euro to może wezmę o ile będzie się dało w pandemii
  • 0

#620 Freeman Napisany 08 listopada 2020 - 21:09

Freeman

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 693 Postów:

MM się zreflektowało chyba. Zaczęli odpisywać ludziom zamiast generycznego "zadzwoń na infolinię", że jednak wysyłka w poniedziałek, żeby dotarło na premierę.


  • 0

#621 Pawlik Napisany 10 listopada 2020 - 19:30

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Live padł, czyli sukces!
  • 1

#622 BeSOS Napisany 10 listopada 2020 - 19:54

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ok i pytanie do tych co mają Oledy C9 i nowsze - też nie możecie ustawić trybu 120hz? Mi obraz się nie wyświetla mimo o że tivik wspiera wszystkie tryby obrazu (i niby sama konsola to potwierdza...) Może to jakaś kwestia ustawień TV?
  • 0

#623 burnstein Napisany 10 listopada 2020 - 20:13

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 117 Postów:

Drogi Jedynku, sam wrzucałeś.

 

 


  • 0

#624 BeSOS Napisany 10 listopada 2020 - 22:05

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
:olo: karma
  • 0

#625 Kurzy Napisany 11 listopada 2020 - 10:02

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

To pozwolę sobie szybką opinię dać.

 

To była dopiero moja druga konsola na premierę (pierwsza była PS4) więc oczywiście emocje duże nawet pomimo, że tak naprawdę nie wychodzi żaden nowy kraszer. Dzisiaj z tego powodu zostałem trochę wykpiony przez króliczka jak spytała w co grałem w nocy i jakie nowe gry - zanim się pościągały to poszła spać :olo: Że co to za konsola ze starymi grami :cf: No ale nie rozumie kobieta fenomenu BESTII :nie: A ja wczoraj byłem i jestem zauroczony i wiem, że to będzie dobra generacja remasterów i nowych giereczek :tak:

 

Zacznijmy od opakowania - ładniej zapakowanej konsoli raczej nie było. Pięknie wymyślone otwieranie a po otwarciu powitanie zapakowanego klocka z napisem powitalnym POWER YOUR DREAMS. Piękne. Dobrze wykombinowane miejsce na kable, początkowo myślałem, że nie spakowali. Czuć tutaj, że się postarali i jest radość z unboxingu. Bo typowym unboxingiem jest wyjmowanie i sprawdzanie konsoli i akcesoriów a tu jeszcze jest to coś w postaci pudełka oraz detali.

 

Dalej jedyny zawód póki co ale może na wyrost. Spodziewałem się po padzie więcej. D-Pad jak się okazało później klika się fajnie ale początkowo wydawał się gorszy niż pad do One'a. Kolor pada też jakiś dziwny szary - bardziej mi się podobałby mocniej czarny. Materiały są dobrej jakości choć z tyłu grip z samego plastiku nie robi różnicy. No ale w sumie fajnie, że pad do One'a działać będzie z nowymi grami. Bateryjki oczywiście dołączone.

 

Konsola za to jest perfekcyjna. Podoba mi się bardzo design jak klocek Lego. Jakość jest niezaprzeczalna - nic nie stuka, masywna, porządnie zrobiona. Ta zielona poświata myślałem, że bardziej będzie się odznaczać ale chociaż nie robi tego na siłę. Konsola wydaje się jakby w ogóle się nie grzała i jest cholernie cicha. Kultura pracy wydaje się bez zarzutów. No i jeszcze wolałbym postawić pionowo ale póki co muszę obejść się bez tego ;-[

 

Menusy? Każdy zna ale system zapierdziela szybko ale...czasami jednak zawieszka lekka jest ale nie jest to mulenie jak w niektórych miejscach na Xbox One. Ale dziwi mnie, że niektórych prostych rzeczy nie poprawią...np. w Store kiedy przechodzisz z listy gier na ekran opisu gry i cofasz...zamiast do tej itemki którą kliknąłeś wywala na samą górę :clown: Przecież to jakieś podstawy UX'u.

 

Gry? No nie zdążyłem dużo wczoraj pograć ale zmieniłem plany. Miałem grać w FH4 dodatek z Lego i dalej ciągnąć Skyrima ( :olo:) ale premiera to premiera więc wjechały Gears Tactics i Tetris Effect: Connected. Wszystkie od wczoraj w Game Pass  :sir:

W FH4 męczyły mnie te przejścia do menusów i mapy. Wybrałem 60 klatek na XOX więc miałem gorszą grafikę. No to teraz jest 60 klatek, menusy odpalają się od razu, wszystko ładuje się bardzo szybko a grafika jest jeszcze zajebistsza niż w tym trybie z lepszą grafiką. Widać zaszłości ale generalnie ta gra wygląda zajebiście i będzie grane dalej. Gears Tactics ładne ale jeszcze się nie wciągnąłem. Tetris zajebisty - to chyba mi siada jak Pac Man: Championship. Szkoda, że nie ma tego Halo :(

 

Launch bardzo udany, 10/10!

 

 

 

 


Ten post był edytowany przez Kurzy dnia: 11 listopada 2020 - 10:22

  • 3

#626 vagrant3 Napisany 11 listopada 2020 - 10:42

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
Gdyby lineup premierowy oddzielony byl barierą standardowej nowogeneracyjnosci (czyli budowaniem bazy tytułów od zera), to byłby mocny smutek. Wrażenia mam dokladnie takie same jak podczas premiery xbox one x - mocniejsze wcielenie tego samego sprzętu. Oczywiście dzięki temu można pobrać posiadane gry, wyciągnąć kolejne perełki z gamepassa, podpiąć ulubionego pada czy skopiować ustawienia konsoli z poprzednich sprzętów i wygodniej grać dalej. Z jednej strony bardzo mi to pasuje, z drugiej nie czułem, że mam do czynienia z czymś rzeczywiście nowym.

Konsola oczywiście robi wrażenie, jest cichutka, fajnie sie prezentuje stojąc pionowo obok tv, wszystko pięknie smiga na ssd. Cóż, czekam na cyberpunka zeby zobaczyć co z tego seksa mozna wycisnąć
  • 0

#627 Hellmans Napisany 11 listopada 2020 - 17:31

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Dobra misiaczki, wyskakiwać ze statsów!

 

https://www.trueachi...m/my-xbox-story

 

943592.png


  • 2

#628 Nyjacz Napisany 11 listopada 2020 - 17:42

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:
Ja jestem zawiedziony jednym. Odpalilem flagowca, czyli Gearsy od pierwszej czesci i drugiej, a tam gowniana rozdzielczosc i 30 klatek. Mowa o Ultimate Edition. To serio wersja z One?! Lol. Dziwne, ze MS nie ogarnal tego na 60 klatek, przeciez to jest sztandarowy tytul MS, w dodatku tak sie chwala wsteczna.

Poza tym - po przejsciu z PS4 miazga. Szybkosc menusow, performance i wyglad takiego Dooma, szybkosc loadingow, pad Elite, solidnosc konstrukcji, cichosc konsoli, quick resume... No naprawde jestem bardziej niz zadowolony.

Oczywiscie nie rozkurwiony, bo gdybym chcial poczuc rozkurw, to bym jednak te Demonsy na PS5 odpalil, ale wybralem wszystkie zalety wyzej, a eksy sobie pykne po przecenach Slimki :^^:

Nic ciekawego nie napisze, bo wszystko bylo wiadomo przed premiera, konsola zostala rozneglizowana calkowicie. I dobrze, bo nie byle czego ukrywac.

Kibicuje PS5 - mam nadzieje, ze z czasem bedzie w tak mocnej kondycji, ze po kupieniu jej bede sie czul jak w nowym swiecie pelnym gierek. Tak jak mam teraz z boxem.

Kwadrat, Y, trojkat, B - bez znaczenia, mordy, niech te konsole i gierki beda super
  • 0

#629 oranje Napisany 11 listopada 2020 - 17:45

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Jak działają gry z 360? Mam plan w czerwcu, jak już rower spłacę, zainteresować się XSX, bo od groma gier do o grania jest :D
  • 0

#630 Hellmans Napisany 11 listopada 2020 - 17:58

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Póki co tylko Burnouta sprawdziłem, działa jak na One, z tym że loadingi zamiast 12 sekund trwają 4.


  • 0