Skocz do zawartości

Zdjęcie

Xbox Series X - Pogadanki


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
921 odpowiedzi na ten temat

#61 Ryan Napisany 13 grudnia 2019 - 22:06

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

12 teraflopów

Whatever, debilna metryka. Teraflopy podaje się szczytowe, a znaczenie ma konfiguracja ALU. Dwa równoległe MADDy dają zupełnie inne (gorsze) możliwości niż kaskadowe MULe z sumatorami na wejściu i wyjściu, a teoretycznie to ta sama liczba flopów.
  • 0

#62 filip Napisany 13 grudnia 2019 - 22:08

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:
Shh, let the kids have their fun
  • 0

#63 Hellmans Napisany 13 grudnia 2019 - 22:19

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Nie rozumiem. A ile to w przeliczeniu na słodkie kociaczki? Żebym miał punkt odniesienia.


  • 0

#64 Ryan Napisany 13 grudnia 2019 - 22:22

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Jeśli zrobisz z dwóch kociaków kocią stonogę to będzie tyle samo kociaków jak przy dwóch kociakach stojących obok siebie. Ale możliwości kociej stonogi są zdecydowanie większe.
  • 0

#65 Hellmans Napisany 13 grudnia 2019 - 22:22

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

cat_im_confus20110724-22047-q16ber.jpg


  • 0

#66 Ryan Napisany 13 grudnia 2019 - 22:25

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Spoko, nie przejmuj się, będziesz z tyłu kociej stonogi.
  • 0

#67 lukaszSA Napisany 14 grudnia 2019 - 11:12

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 949 Postów:

 

12 teraflopów

Whatever, debilna metryka. Teraflopy podaje się szczytowe, a znaczenie ma konfiguracja ALU. Dwa równoległe MADDy dają zupełnie inne (gorsze) możliwości niż kaskadowe MULe z sumatorami na wejściu i wyjściu, a teoretycznie to ta sama liczba flopów.

 

 

Jak ty chcesz to na pudełku napisać?


  • 0

#68 tomasz Napisany 14 grudnia 2019 - 11:18

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 342 Postów:
Najlepiej pojechać do lerła po najprostszy miernik flopów, przyłożyć do wiatraka kąsoli i odczytać wskazania.
  • 4

#69 Danteusz Napisany 14 grudnia 2019 - 12:01

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 881 Postów:


12 teraflopów

Whatever, debilna metryka. Teraflopy podaje się szczytowe, a znaczenie ma konfiguracja ALU. Dwa równoległe MADDy dają zupełnie inne (gorsze) możliwości niż kaskadowe MULe z sumatorami na wejściu i wyjściu, a teoretycznie to ta sama liczba flopów.

Jak ty chcesz to na pudełku napisać?
W reklamie Media Expert i tak podadzą tylko dysk tysiąc giga
  • 0

#70 lukaszSA Napisany 14 grudnia 2019 - 12:05

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 949 Postów:

Co jest lepsze? 12 teraflopów, czy dwa razy po 6 ale sklejone taśmą?


  • 0

#71 Nexus Napisany 14 grudnia 2019 - 12:55

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 960 Postów:

Ale tak w sumie mi się to ten kształt spodobał. Przecież te konsole Sony i MS tej generacji przypominają bardziej stare odtwarzacze wideo, na jedno kopyto a tu jest w końcu coś innego. Sony pewnie wypuści coś podobnego do PS4 czyli kolejny nudny design. Mi się naprawdę podoba. Tylko te gry (a raczej ich brak)... 


  • 0

#72 Mateo Napisany 14 grudnia 2019 - 13:20

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 110 Postów:
Ale ta konsola wygląda jak subwoofer. :reggie: ps. Co do PS5 to liczę na coś w rodzaju tego designu.
Spoiler

  • 0

#73 burnstein Napisany 14 grudnia 2019 - 14:37

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 115 Postów:

Xboks wraca do korzeni i chce przyciągnąć do siebie pecetowców, pecetowa nazwa, pecetowa obudowa (choć za mało światełek, może będą do dokupienia jakieś przyklejane), pewnie będą też do kupienia zestawy z myszo i klawiaturo.


  • 0

#74 filip Napisany 14 grudnia 2019 - 14:49

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:
Mi sie taki design podoba, choc nie wiem jak sam ksztalt sie sprawdzi pod tv.

Mam nadzieje, ze sony zrobi cos podobnego. Konsole w tych czasach powinny wygladac minimalistycznie i schludnie, tak jak telewizory.
  • 0

#75 xell Napisany 14 grudnia 2019 - 15:44

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 308 Postów:

Tylko te gry (a raczej ich brak)...

Śledzisz informacje o studiach Microsoftu? Przez ostatnie dwa lata bardzo się rozrosły, gier brakować nie będzie (czy komuś będą odpowiadać, to inna sprawa).
  • 0

#76 filip Napisany 14 grudnia 2019 - 16:17

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:
Przeciez xboks to tylko forca i gearsy i halo

A w gejpassie to tylko gierki juz ograne na plejtejszonie. I exow nie ma bo co to za ex jak i na pc jest

Ten post był edytowany przez filip dnia: 14 grudnia 2019 - 16:19

  • 0

#77 Ryan Napisany 14 grudnia 2019 - 16:48

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Ale ta konsola wygląda jak subwoofer. :reggie: ps. Co do PS5 to liczę na coś w rodzaju tego designu.

Spoiler

To mnie zawsze przerażało: design shitu dla graczy wprost z targu przepełnionego tanią chińszczyzną. Te wszystkie aljenłery, sprzęt razera - wygląd tanich zabawek.

Więc nie jest żadnym zaskoczeniem, że sonyklapkom się takie master race odpust podoba. Ten sam mental.
  • 1

#78 xell Napisany 14 grudnia 2019 - 16:59

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 308 Postów:

Przeciez xboks to tylko forca i gearsy i halo

A w gejpassie to tylko gierki juz ograne na plejtejszonie. I exow nie ma bo co to za ex jak i na pc jest

A jak jest mowa o graniu na PC "olo jeszcze mnie nie pojebało żeby się zezwierzęcać i wydawać 7k na kąputerek do grania".
  • 0

#79 Cudak Napisany 14 grudnia 2019 - 17:10

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:

Mi siada ten design, jest w sumie mega neutralny, a kształt którego się nie spodziewałem też mi się podoba. Estetyczne czarne pudełko. Za to w kościach czuję, że z PS5 odjebią coś dziwnego, jeszcze bardziej memicznego. Choć może to wpływ tego dev kitu. :dunno:


  • 0

#80 burnstein Napisany 14 grudnia 2019 - 17:18

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 115 Postów:

 

Ale ta konsola wygląda jak subwoofer. :reggie: ps. Co do PS5 to liczę na coś w rodzaju tego designu.

Spoiler

To mnie zawsze przerażało: design shitu dla graczy wprost z targu przepełnionego tanią chińszczyzną. Te wszystkie aljenłery, sprzęt razera - wygląd tanich zabawek.

Więc nie jest żadnym zaskoczeniem, że sonyklapkom się takie master race odpust podoba. Ten sam mental.

 

 

Nice try, ale Mateusz to nintendoklap.
 


  • 0

#81 Mateo Napisany 14 grudnia 2019 - 17:19

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 110 Postów:

Ale ta konsola wygląda jak subwoofer. :reggie: ps. Co do PS5 to liczę na coś w rodzaju tego designu.

Spoiler

To mnie zawsze przerażało: design shitu dla graczy wprost z targu przepełnionego tanią chińszczyzną. Te wszystkie aljenłery, sprzęt razera - wygląd tanich zabawek.

Więc nie jest żadnym zaskoczeniem, że sonyklapkom się takie master race odpust podoba. Ten sam mental.
Tyle tylko że ja żadnym sonoklapem nie jestem. Jeśli by odpowiednio Sony zmodyfikowało ten design, to imo naprawdę fajna stylistycznie konsolka by wyszła. Mam tylko nadzieję że design PS5 nie będzie walił prostotą.
  • 0

#82 filip Napisany 14 grudnia 2019 - 17:44

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

Przeciez xboks to tylko forca i gearsy i halo

A w gejpassie to tylko gierki juz ograne na plejtejszonie. I exow nie ma bo co to za ex jak i na pc jest

A jak jest mowa o graniu na PC "olo jeszcze mnie nie pojebało żeby się zezwierzęcać i wydawać 7k na kąputerek do grania".
To jest drazliwy temat, bo przeciez najpierw hdd i online w original xboksie czynilo z niego zlego peceta w konsolowym pudle, potem architektura x360 kontynuowala trend no a potem psikus, sony zrobilo to samo z ps4 i jeszcze oddalo zlym pececiarzom exy. Zupelnie jak jakis piecowy kon trojanski, wrog konsolowej braci microsoft :pika:

A najgorsze w tym wszystkim jest to, ze to wyszlo klapom na dobre i zupelnie biedaki sie nie moga w tej sytuacji odnalezc :pociesza:

Ten post był edytowany przez filip dnia: 14 grudnia 2019 - 17:46

  • 0

#83 burnstein Napisany 14 grudnia 2019 - 17:47

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 115 Postów:

Ja pamiętam jak xboty rżały z gierek za abonament, a popacz teraz.


  • 0

#84 filip Napisany 14 grudnia 2019 - 17:53

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:
Jesli mowa o plusie i perelkach to beka trwa nadal
  • 0

#85 burnstein Napisany 14 grudnia 2019 - 17:56

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 115 Postów:

Wiadomo, pamięć selektywna.


  • 0

#86 filip Napisany 14 grudnia 2019 - 17:58

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:
Alez sto procent zgoda, bylo rzenie i jest rzenie ze spustow na plusem
  • 0

#87 Shinigami Napisany 14 grudnia 2019 - 18:00

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Ktoś się spuszcza nad aktualnym bieda plusem? Bo rozumię że o plusie z PS3 to już się nie pamięta.


  • 0

#88 filip Napisany 14 grudnia 2019 - 18:03

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:
Pewnie podobnie liczna grupa jak rzacych z gierek na abonament przy obecnym wygladzie gejmpassa
  • 0

#89 burnstein Napisany 14 grudnia 2019 - 18:03

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 115 Postów:

Po co kłamiesz filipku? Nie chodziło o samą jakość gierek, ale o to, ze Sunny musi się ratować ich rozdawaniem, teraz to nagle taka fajna sprawa jak obóz się zgadza, przyszłość gejmingu.


  • 0

#90 filip Napisany 14 grudnia 2019 - 18:08

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:
Ale po co cos znyslac o klamaniu? :pociesza:

I porownywanie kilku dobrych gierek na rok (oby) w plusie z gejmpassem i sprowadzanie tego do jednego mianownika swiadczy tylko o biedzie jaka sony zafundowalo swoim tak wiernym zolnierzom i ich beznadziejnej igonorancji na inne opcje.

A pomyslec, ze zamiast tatuowac sobie na czole logo japonskiej korporacji moznaby po prostu grac w to co akurat najlepsze, na tym co akurat najlepsze i nie dorabiac do tego zadnej ideologii

Ten post był edytowany przez filip dnia: 14 grudnia 2019 - 18:09

  • 1