Skocz do zawartości

Zdjęcie

Assassin's Creed Valhalla

Ubisoft XONE XSX PS4 PS5 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
210 odpowiedzi na ten temat

#181 nole Napisany 02 grudnia 2020 - 16:11

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 728 Postów:

 

Ja też kupilem Unity bo brakowało mi starego podejścia do Asasynów. Trylogia Ezio <3

Bedziesz miał w okolicach 60 klatek bez instalacji paczy.

 

 

Pewnie wziął cyfrę co jest teraz w promo, czyli nie będzie miał  :parker:


  • 0

#182 Pawlik Napisany 02 grudnia 2020 - 17:46

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Unity <3
  • 0

#183 Spuczan Napisany 02 grudnia 2020 - 18:34

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 040 Postów:
Unreal <3
  • 0

#184 Stan Napisany 02 grudnia 2020 - 18:48

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:

Unity, tfu... co za szajs. 


  • 0

#185 Pawlik Napisany 02 grudnia 2020 - 19:20

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Najlepszy Ass to Syndicate ale Unity tez było super.

Z tej nowej trylogii to valhallia jest najlepsza, za mną 15h i jest hicior.
  • 0

#186 Shinigami Napisany 02 grudnia 2020 - 19:48

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Te szarobure Katowice w Syndicate były smutne :ok:
  • 0

#187 Stan Napisany 02 grudnia 2020 - 20:20

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:

Syndicate nie grałem akurat, ale słyszałem ze szajs podobny do tego z unity. 

 

Valhalla na dobrej drodze do detronizacji Origins wśród nowych Asów. 


  • 0

#188 Aszyn Napisany 03 grudnia 2020 - 11:54

Aszyn

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 828 Postów:

Właczyłem opcję jakość 30klatek na PS5 i prawie dostałem raka oka. Po 2 minutach powrót do 60klatek.

 


  • 0

#189 Danteusz Napisany 03 grudnia 2020 - 12:14

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Jak włączyłem grę po patchu to sama mi ustawiła 30, nie chciało mi się restaurować aby mieć 60, więc pograłem dłużej w quality mode. Da się przyzwyczaić, ale różnica jest za mała w stosunku do 60 żeby poświęcać płynność
  • 0

#190 burnstein Napisany 03 grudnia 2020 - 12:18

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 117 Postów:

Jak włączyłem grę po patchu to sama mi ustawiła 30, nie chciało mi się restaurować aby mieć 60, więc pograłem dłużej w quality mode. Da się przyzwyczaić, ale różnica jest za mała w stosunku do 60 żeby poświęcać płynność

 

A szkoda, restaurowanie to fajna zabawa.


  • 0

#191 Danteusz Napisany 03 grudnia 2020 - 13:23

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Wpisz restartować na iPhone to też Ci tak poprawi!!!!
  • 0

#192 Sylvan Wielki Napisany 17 grudnia 2020 - 12:41

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 616 Postów:

RASiwbm.jpg
i4NeyUL.jpg
XYKmNUV.jpg
SBOedYE.jpg
uBTI0nB.jpg
65BCAYz.jpg
0iF9dnS.jpg
biLpECO.jpg

Nieco zrzutów, które wykonałem podczas przygodny.


  • 0

#193 ACZ Napisany 17 grudnia 2020 - 15:48

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:

Widzę, że ci co grali, to już zakończyli przygodę z tym tytułem, nie kończąc go. Taki "fajny" ten nowy Ass. :hihi:
 
Tymczasem Ubi wprowadził nowe mikropłatności, gdyż chce zatroszczyć się o graczy, którzy mają mniej czasu.  :potter: 
https://www.purepc.p...w-doswiadczenia

W Assassin’s Creed: Valhalla doszły nowe formy mikrotransakcji. Od teraz można kupować stały 50% bonus do punktów doświadczenia i srebra. Ubisoft przygotował je z myślą o graczach, którzy mają mniej wolnego czasu.


  • 0

#194 Shinigami Napisany 17 grudnia 2020 - 15:59

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Nic nowego w serii.


  • 0

#195 Sylvan Wielki Napisany 17 grudnia 2020 - 16:11

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 616 Postów:

 

Widzę, że ci co grali, to już zakończyli przygodę z tym tytułem, nie kończąc go. Taki "fajny" ten nowy Ass. :hihi:
 
Tymczasem Ubi wprowadził nowe mikropłatności, gdyż chce zatroszczyć się o graczy, którzy mają mniej czasu.  :potter:

W Assassin’s Creed: Valhalla doszły nowe formy mikrotransakcji. Od teraz można kupować stały 50% bonus do punktów doświadczenia i srebra. Ubisoft przygotował je z myślą o graczach, którzy mają mniej wolnego czasu.

 

 

Według danych z PS takiego legendarnego Wiedźmina Trzeciego ukończyło .... 34% grających, więc, nie czepiaj się w ten sposób AC:V. :kidding:  Natomiast przyspieszenie PD w serii istnieje od lat.
 


  • 0

#196 burnstein Napisany 17 grudnia 2020 - 16:19

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 117 Postów:

Boosterki expa dla osób które mają mniej czasu bo pracują więcej żeby mieć pieniążki na boosterki expa w gierkach Ubi.


  • 0

#197 Pawlik Napisany 17 grudnia 2020 - 16:31

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

ja mam obecnie ponad 20h i dalej gra mi się super, najlepszy Ass od czasów Anglii.


  • 1

#198 oranje Napisany 17 grudnia 2020 - 16:35

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Ja mam 50h i gram, a C2077 czeka, BO AC jest na ten moment lepszą grą. Także japa.
  • 2

#199 Sylvan Wielki Napisany 17 grudnia 2020 - 16:38

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 616 Postów:

44 godziny na liczniku i lekko 8/10, a drugie tyle zabawy przede mną.


  • 0

#200 oranje Napisany 17 grudnia 2020 - 16:54

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Nie rozumiem tylko po co ktokolwiek miałby kupować srebro i doświadczenie za prawdziwą kasę. Normalnie grając ma się kilka poziomów wyższą postać nic sugerowany poziom misji.
  • 0

#201 Starh Napisany 18 stycznia 2021 - 01:35

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

Pograłem już dobre z 15h i cóż obok Black Flag jest to najlepszy AC w jakiego grałem (Origins również mi się bardzo podobał).

Przede wszystkim klimat Vikingów wylewa się z ekranu - czuję się jakbym oglądał Vikingów albo Ostatnie Królestwo. Jednym słowem czad! System walki chyba najlepszy jaki UBI nam sprezentowało w assasynach. Jest brutalnie, krwawo i soczyście. O tak, ostatnim razem tak dobrze napierdalało mi się wrogów w God Of War. Czuć każde uderzenie, oręży jest wiele i walka nimi różnoraka. Można oczywiście się skradać, ale to chyba pierwszy AC gdzie jest to całkowicie opcjonalne. Tutaj się wchodzi na pełnej kurwie i wyżyna wszystko :D 

 

Co do fabuły to jest ona interesująca i z ciekawością śledzę dalsze przygody naszego bohatera. A jeśli już o nim wspominając, to jest on czysto wyjęty z seriali o Vikingach, a przy tym dość dobrze opisany. Zadania poboczne również trzymają poziom. Nie są to typowe fecht questy. Każde zadanie jest unikatowe - od bardzo poważnych, traktujących o życiu/śmierci po zadania typu scenariusz z polskiego filmu "sami swoi" - kłótnia o miedze.  Nie mam w tym aspekcie Ubi nic do zarzucenia. Cała historia przede wszystkim trzyma się kupy i nie ma tu jakiś dziwnych akcji jak w Odyssey. Co do Greckiego AC - to była część, która mnie najbardziej wynudziła. Całkowicie nijaka gra...

Tu po tych 15h zrobiłem jeden region w Anglii i nie czuje w ogóle znudzenia. Chociaż nie wiem dlaczego pierwszy etap w Norwegii jakoś mnie nie porwał i czekałem tylko na przybycie do Anglii. Co do naszych kumpli w boju, są dość wyraziści. Da się ich polubić bez większego problemu :)

 

Anglia wygląda przepięknie i przypomina mi klimatem bardzo naszego swojskiego Wiedźmina 3. Jest kolorowo, a przy tym mgliście, deszczowo. Tekstury ostre jak żyleta, fps stałe 60 klateczek. Cud, miód i malina. Gram na nowym patchu i bugów (odpukać) nie uświadczyłem. Fajny jest motyw rozbudowy naszej wioski - zbieramy surowce, napadamy na klasztory, łupimy, a następnie rozwijamy swoją hawire. 

 

Czy gra jest dobra? Jest nawet bardzo dobra! Polecam każdemu fanowi vikingów, historii tego okresu i lubujących się w open worldach. Co mi się podoba mocno to kwestia nasrania na mapie - owszem jest tego dużo, ale gra obrazuje które gówienka są "ważne", a które całkowicie opcjonalne, potrzebne jedynie do jakiś trofeów. Dlatego nie trzeba latać i zbierać wszystkiego. Zresztą większość miejscówek odwiedzamy robiąc questy i przy okazji zbieramy graty :)

 

Dla mnie to idealna gra na te zimowe wieczory. Czuję się miło zaskoczony, 


  • 0

#202 Pawlik Napisany 18 stycznia 2021 - 06:36

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
A po 35h trafiłem na bug z savem, nie ma możliwość zachować stanu i chuj bombki strzelił.
  • 0

#203 oranje Napisany 18 stycznia 2021 - 07:43

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
A ja po 80h wciąż nie czuję znużenia mimo iż zbieram każdą pierdołę zaznaczoną na mapie. Najlepszy AC w historii.
  • 2

#204 Schrodinger Napisany 21 lutego 2021 - 14:19

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
Ja 4h niby to ciągle to samo, ale fabuła u przedstawienie mi się podoba, trochę mniej że na pierwszej mapce tak mało fast travel a dużo punktów do zbierania.

Dziwne bo HDR się chyba nie odpala, ale za to 60 klatek fajne i dźwięk w tej części rozpierdala. Sama historia się bałem że będzie znowu historia zemsty i szukanie typa co Ci zajebal ojca przez całą grę a tu szybko to załatwili
  • 0

#205 Pawlik Napisany 21 lutego 2021 - 14:29

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

gierką jest super, ale jak trafisz na bug savem to kaplica. Muszę sprawdzić czy już to ogarnęli bo chętnie bym wrócił.


  • 0

#206 Sylvan Wielki Napisany 12 sierpnia 2021 - 14:56

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 616 Postów:

AC-Valhalla-unlock-get-Legacy-Outfits.jp

Jeżeli chcemy otrzymać strój Altaira należy grać w którąś z odsłon AC minimum dziesięć min.
Odzienie Ezio dodane zostanie do Walhalli, gdy ogrywaliśmy dwie części AC. Jest jeszcze strój Conora (3 gry serii AC) oraz Edwarda (ogrywane 4 tytuły serii o skrytobójcach).


  • 0

#207 ACZ Napisany 13 grudnia 2021 - 20:56

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:


  • 0

#208 torq314 Napisany 30 września 2022 - 07:52

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 485 Postów:
Wczoraj przytrafił mi się jeden z najzabawniejszych bugów w grach jakie w życiu widziałem. Ale po kolei.
 
W AC:Valhalla jedną z pierwszych rzeczy jakie się dostaje to koń. Koń zasadniczo nie pływa, ale z kolei ja pierwszą rzeczą którą zrobiłem to wyposażyłem konia w upgrade, dzięki któremu pływa. 
 
Działa to tak że normalnie jak się na koniu wjedzie do wody, to koń gracza zrzuca, ale z upgrade - po prostu płynie, a postać cały czas siedzi na grzbiecie. Mam wrażenie że koń pływa szybciej niż sama postać, więc lubię ten feature.
 
Dość regularnie pojawia się w ramach misji taki motyw, że z kimś się trzeba gdzieś przemieścić. Można tego kogoś olać i po dojściu do punktu docelowego on tam już jest w cutscence, ale jak się takiemu komuś towarzyszy, to jest tak że jak się idzie na piechotę to on/ona idzie na piechotę obok gracza, ale jak się przywoła konia, to osoba towarzysząca "wyczarowuje" sobie konia i gracz z towarzystwem jadą na koniu.
 
Połączenie tych dwóch mechanik zaowocowało mi wczoraj następującym kabaretem. Ja i dwóch towarzyszy, gdzieś tam się przemieszczamy. Niedaleko, ale wskakuję na konia, oni też. Jedziemy.
 
No i ja do wody, przez dość szeroką rzekę. Mój zupgradeowany koń pływa. A ich? Jak się można domyślić, nie, upgrade nie działa na konie enpeców. Więc ja z drugiego brzegu rzeki obserwuję następującą scenkę.
 
Obie postacie mają podążać za mną, ja jadę na koniu, więc oni na koniach wjeżdżają do rzeki. Konie po chwili ich zrzucają i oni zaczynają płynąć. Ale silnik stwierdza że nie można ot tak porzucić konia. WIęc po chwili zawracają, wsiadają na konie i znów wjeżdżają do rzeki. W międzyczasie jeden z koni się na głazach zjebał i zamiast pionowo do góry, stał pod kątem 90 stopni do ziemi, zanurzony do połowy w wodzie, co nie przeszkadzało postaci próbować go dosiadać, tyle że nie dawała rady.
 
Jeden kolo był więc w cyklu koń-woda-zrzutka-płynięcie-koń, a drugi próbował wsiąść na tego stojącego pod kątem 90 stopni konia.
 
I co zrobił silnik?
 
Coś, czego się nie spodziewałem.
 
Ten kolo w cyklu koń-woda pozostał w cyklu koń-woda. Ten który pokracznie podskakując nieskoordynowanymi rękami i nogami próbował wsiąść na konia ... po prostu znikł. Krzywy koń został.
 
Żal mi się zrobiło tego drugiego, wróciłem na ich brzeg, ubiegłem kolesia i sam szybciej wsiadłem na tamtego konia i odjechałem nim spory kawałek. Wróciłem na brzeg, ten zjebany koń dalej stał jak stał, nie dało się nic z nim zrobić, ale ten jeden pozostały enpec na szczęście nie próbował już wsiadać na konia tylko grzecznie popłynął za mną, bo ja płynąłem już bez konia.
 
Zagubiony drugi enpec oczywiście odnalazł się dopiero w scence, w miejscu do którego trzeba było dojechać.
 
Szkoda że tego nie nagrałem :D
  • 4

#209 lukaszSA Napisany 30 września 2022 - 07:54

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 952 Postów:

Widocznie ten upgrade konia nie był popularny podczas developmentu


  • 0

#210 torq314 Napisany 30 września 2022 - 07:57

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 485 Postów:

no, współczuję devom którzy muszą takie edge cases ogarniać


  • 0



Inne z tagami: