Skocz do zawartości

Zdjęcie

Paper Mario: The Origami King

Intelligent Systems Nintendo Switch

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
46 odpowiedzi na ten temat

#31 funditto Napisany 17 lipca 2020 - 19:34

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:
Jestem po dwóch bossach i jak walki ze zwykłymi przeciwnikami mogą po czasie nużyć tak te z bossami są rewelacyjne ! Nic dziwnego, że w każdej recenzji chwalą.

Co do walk z goombami to po pierwszym bossie młotek dostaje upgrade i wystarczy je walnąć młotkiem, żeby zamieniły się w monety bez przechodzenia w tryb turowy
  • 0

#32 BeSOS Napisany 18 lipca 2020 - 09:50

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Czyli jebać.
  • 0

#33 funditto Napisany 18 lipca 2020 - 12:17

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:
Mylisz się ;) do mega plusów dodaje jeszcze fajne zagadki i mini dungeony
  • 0

#34 Aki Napisany 23 lipca 2020 - 11:35

Aki

    Blanka

  • Forumowicze
  • 223 Postów:

Jak tam gierka?

Walki serio są takie "useless" jak wszyscy mówią?

A cała reszta?


  • 0

#35 gruby Napisany 23 lipca 2020 - 12:17

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Ja gram z drugiego fotela, wiec info z drugie ręki, ale walki są słabe. Bossowie spoko, bo tak się zawsze coś dzieje, ale regularne mobki - do omijania.
  • 0

#36 funditto Napisany 23 lipca 2020 - 14:30

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:
Gra jest dużo lepsza niż oczekiwałem. Walki z mobkami nie są idealne, ale nie jest ich aż tak dużo. Co do walk z bossami to nadal uważam, że są świetne. Oprócz tego całkiem przyjemna fabuła. Jest też trochę śmiesznych sytuacji i przynajmniej jedna dosyć smutna. Graficznie to czołówka gier na Switcha. Podobają mi się też te minidungeony. Zagadki są pomysłowe. Jestem w trzecim świecie (po pokonaniu Fire Vellumental Boss) i w tym momencie dałbym 8+/10

Ten post był edytowany przez funditto dnia: 23 lipca 2020 - 14:30

  • 2

#37 Mateo Napisany 23 lipca 2020 - 22:42

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 088 Postów:
Jadę w weekend po grę, przekonałeś mnie funi.
  • 0

#38 gruby Napisany 24 lipca 2020 - 09:51

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Ja tez się wziąłem za Paperka, pękł 1 volumental i idę do boska (którego już przeszedłem jak pomagałem mojej dziewczynie grać). Gierka jest spoko, ale mi się bardziej podobał Color Splash. Może zmienię jeszcze zdanie. Jest śmiesznie jest fajnie, system walki jest znośny, ale póki co trochę brakuje szczypty magii. Dopiero początek wiec może się rozkręci.
  • 0

#39 lukaszSA Napisany 27 lipca 2020 - 07:08

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:

Wygląda prześlicznie :please: 

 

Humor jest, świat zaprojektowany jest tak, że czuć że to prawdziwe miejsce w którym ktoś mieszka. Znajdowanie Toadów i łatanie dziur sprawia dziwną satysfakcję. A walki? No tutaj jest zgrzyt.

 

Z bossami walczy się fajnie, w zasadzie gra zmienia się wtedy w grę planszową. Ale pozostałe mobki? Strata czasu. Powinni pójść full w grę adventure i walkę z motłochem ograniczyć do uderzenia ich młotkiem lub skoczenia na nich normalnie z gry. Każdy byłby wtedy zadowolony.


  • 1

#40 Aki Napisany 27 lipca 2020 - 13:07

Aki

    Blanka

  • Forumowicze
  • 223 Postów:

zgadzam się odnośnie walk z mobkami (złamałem się i kupiłem, trochę pograłem), gdyby nie te nieszczęsne walki z "randomami" gra by była o wiele przyjemniejsza i lepsza


  • 0

#41 Mateo Napisany 27 lipca 2020 - 13:27

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 088 Postów:
Zgadzam się z powyższym, ale całościowo gierka jest po prostu dobra. Dzieci totalnie są podjarane i tylko czekają aż zagrają w Paper Mario. Gra wciąga, a to chyba najważniejsze. Jestem zadowolony z zakupu. Po pracy cisnę dalej, bo mi się chce. :)
  • 0

#42 Mateo Napisany 01 sierpnia 2020 - 13:50

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 088 Postów:

Gra jest dużo lepsza niż oczekiwałem. Walki z mobkami nie są idealne, ale nie jest ich aż tak dużo. Co do walk z bossami to nadal uważam, że są świetne. Oprócz tego całkiem przyjemna fabuła. Jest też trochę śmiesznych sytuacji i przynajmniej jedna dosyć smutna. Graficznie to czołówka gier na Switcha. Podobają mi się też te minidungeony. Zagadki są pomysłowe. Jestem w trzecim świecie (po pokonaniu Fire Vellumental Boss) i w tym momencie dałbym 8+/10

Też oceniam grę na PSX'owe 8+. Warto kupić ????
  • 0

#43 funditto Napisany 01 sierpnia 2020 - 17:36

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:
Jestem już w ostatnim świecie i podtrzymuję, że gra jest bardzo dobra - właśnie na 8+. Przy okazji: uważajcie na glitcha w 5 świecie, żebyście nie musieli grać od początku ;) mają to poprawić, ale póki co patcha nie ma
  • 0

#44 lukaszSA Napisany 05 sierpnia 2020 - 19:56

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:
No, tego to się nie spodziewałem w wątku Bobbiego :ok:
  • 0

#45 funditto Napisany 06 sierpnia 2020 - 15:41

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:
Też mnie to porobiło
  • 0

#46 J3rzman Napisany 27 sierpnia 2020 - 22:03

J3rzman

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 506 Postów:

Skończone. Dzieciak się bawił równie dobrze z oglądania gry co ja z samego grania. Z punktu widzenia osoby dla której Switch jest pierwszym sprzętem nintendo gra jest świetna.

 

Spoiler


  • 0

#47 lukaszSA Napisany 02 września 2020 - 08:59

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:

Skończone, 30 godzin.

 

Mam mieszane uczucia co do tej gry. Wygląda ślicznie, humor jest świetny, muzyka fajna ale niestety walki z mobkami odbierają całą radość. Można ich unikać, można starać się uciec/użyć pomocy Toadów ale niestety dalej tracimy czas. Czasami całkiem sporo czasu.

 

Już to pisałem, ale niech IS albo zrobi z tego faktycznego RPG, albo niech pójdą w Super Paper Mario. Pierścieniowy system walki w zasadzie sprawdza się tylko przy walkach z bossami, choć i tutaj czasami mocno uprzykrza życia (chociaż może to wynika z tego, że przez mobki czułem wielką niechęć do jakiejkolwiek walki). No, nie szanuje ta gra czasu grającego.

 

Szkoda, bo reszta gry poza walkami jest bardzo dobra, ale niestety za to marnowanie czasu nie mogę dać więcej niż 7.5/10

 

A i gra ma zadziwiająco poruszające momenty (choć niestety nie jest to poziom Super Paper Mario).


  • 2



Inne z tagami: