Skocz do zawartości

Zdjęcie

Huntdown

Easy Trigger PS4 XONE Switch

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 ACZ Napisany 02 czerwca 2020 - 13:51

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:

Ponad 2 tygodnie temu wylądował ten wysoko oceniany kraszer. Gra była robiona jakieś 5 lat. W międzyczasie zmieniła się grafa na lepszą.


  • 1

#2 Tawotnica Napisany 16 sierpnia 2021 - 18:14

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 111 Postów:

Ta gra potrzebuje więcej rozgłosu, oceny z powyższego zwiastuna jak najbardziej zasłużone.

 

Przede wszystkim nie gra się w to jak np. w Contrę czy inne oldschoolowe run & guny, które na pierwszy rzut oka wydawałby się podobne. Czasami to bardziej stylówa Hotline Miami/Katana Zero, gdzie szybkim, zaplanowanym wjazdem trzeba wybić całą gromadkę przeciwników, bo inaczej dostanie się insta-łomot. Huntdown działa też często w typowo cover-shooterowej manierze, gdzie najlepiej przeczekać za zasłoną i ściągać mobków pojedynczo. Elementy platformowe z kolei pojawiają się rzadko, jeśli już kładziony jest nacisk na skakanie to przy szefkach. 

 

Cała kampania to zaledwie 20 poziomów. Krótkich, takich na 5-6 minut, ale zakończonych sytym boss fightem na prawie drugie tyle. 

 

Zabicie wszystkich wrogów, przejście levelu bez utraty życia oraz znalezienie trzech ukrytych walizek to dodatkowe zadania jakie można masterować. Pierwsze dwa bywają mocno ze sobą połączone, ponieważ  przebrzydłe punki (sorry Deds) lubią spierniczać z walizką. Wtedy liczy się szybki czas reakcji i zachowanie dobrej pukawki, jak przykładowo rocket launchera  :ballmer:

Mnogość broni to kolejny atut Huntdown. Trzeba je zużywać albo wymieniać, bo dostępny jest tylko jeden slot na broń podstawową (zazwyczaj palną) i jeden na broń do rzucania. Nie wiem jak z amunicją na Hard jest, ale na Normalu mi jej nie brakowało, stąd często stawałem przed dylematem jak "iść dalej z shotgunem czy zamienić na karabinek maszynowy?". Bronie sieczne czy obuchy też się pojawiają i są bardzo OP. 

 

Oprócz na małą ilość leveli nie ma na co narzekać. Piksel art jest boski, tak samo jak muzyka, klimat arcadowych giereczek akcji trafiony idealnie, całą grę można przejść w coopie, a poziom trudności który się odblokowuje po pierwszy przejściu zgniecie jaja nawet najtwardszym hardkorom. 

 

OGIEŃ!!! Takie szwedzkie szczelanki do pasika dawać a nie jakieś Ascenty ;) 


  • 3

#3 gruby Napisany 17 sierpnia 2021 - 10:07

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Na jakiej platformie ograłeś?
  • 0

#4 Tawotnica Napisany 17 sierpnia 2021 - 11:29

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 111 Postów:
Switch
  • 0

#5 Kaxi Napisany 19 sierpnia 2021 - 10:39

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:

Kurde, myślałem że wchodzę do tematu tego PvE na bagnach...


  • 0

#6 gruby Napisany 19 sierpnia 2021 - 12:05

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
O to spoko że na pstryku wrażenia są dobre, jakoś miałem przekonanie ze to port z problemami. Mam w wishliscie, czekam na promke :)
  • 0



Inne z tagami: