Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gran Turismo 4 - turniej


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
354 odpowiedzi na ten temat

#301 Bruce Napisany 09 listopada 2008 - 22:17

Bruce

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 657 Postów:

Nauczeni doświadczeniem z Laguna Seca postanowiliśmy napić się w Monaco przez walką na torze, a nie już po i dzięki temu proszę! Dobry wynik i do tego wrzucony na stronę! Chcielibyśmy też oficjalnie jako zespół podziękować za wybranie Alfy, nasi mechanicy zauważyli, że części zamienne z UAZa po drobnym oszlifowaniu idealnie pasują do modelu włoskiego. Spasiba Shunyo!


No proszę, widocznie przerwa dobrze mi posłużyła :)
  • 0

#302 Gość__* Napisany 10 listopada 2008 - 11:49

Gość__*
  • Goście
Ciekawe, co teraz szef Midland powie na temat włoskiej Lancii :P Zasady są już wrzucone i od razu podałem, że termin jest do niedzieli - sądzę, że każdy znajdzie choć chwile czasu w weekend, żeby zrobić kilka okrążeń :wink:
  • 0

#303 Mauro Napisany 14 listopada 2008 - 20:26

Mauro

    Reeeeeeeeee

  • Forumowicze
  • 6 465 Postów:
Ehh nawet nie wiecie jak żałuje, że mi nie działa to GT :/. Szkoda, że tak jak w ostatniej edycji coraz mniej osób startuje... Shunyo widze masz monopol na pierwsze miejsca tak jak w turnieju #1 :P nie wiem jak to robisz ;) No nic śledze dalej turniej jako cichy kibic.
  • 0

#304 Marbel Napisany 16 listopada 2008 - 15:47

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Brawo Bruce... :hurra: Ja jeszcze nie jeździłem :( Mogę się spóźnić jakieś pół godzinki?? :P
  • 0

#305 Gość__* Napisany 16 listopada 2008 - 17:43

Gość__*
  • Goście
Widać włoskie cuda techniki służą zespołowi Midland Racing :wink: Brawo :hurra: i w końcu, ktoś inny zajmie się organizacją kolejnej rundy :P
  • 0

#306 Bruce Napisany 16 listopada 2008 - 17:56

Bruce

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 657 Postów:

A jakże! Ta Lancia to była bestia, ale jak się naprawiało w końcu lat 80 KAMAZy to i teraz z ujarzmieniem Delty Integrale nie było problemów!

Dzięki Panowie :) Pierwsze zwycięstwo w karierze, jak ja to to kurna zrobiłem :lol:
  • 0

#307 Marbel Napisany 16 listopada 2008 - 20:18

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Pamiętaj Bruce, że to teraz Ty podajesz warunki kolejnych zawodów (tzn. samochód ;) ). Przywilej zwycięzcy.
Swoją drogą to ja nie mam pojęcia, gdzie Ty te 5 sekund do mnie ukradłeś? Wiem, że jeździłem pół godziny, ale aż tak dobrze Ci poszło... Nono..
  • 0

#308 Bruce Napisany 17 listopada 2008 - 08:57

Bruce

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 657 Postów:
Postaram się podać w ciągu najbliższych 3 godzin warunki i klasyfikację. Mam nadzieję, że się wyrobię.
  • 0

#309 Gość__* Napisany 23 listopada 2008 - 14:16

Gość__*
  • Goście
Bruce, wielkie dzięki :/ Nie dość, że nienawidzę wręcz Suzuki to w pakiecie dostałem strasznie siermiężną Mazdę :P Owe połączenie doprowadziło mnie do istnych palpitacji serca i zszarganych nerwów. Ale najważniejsze, że już po męczarniach, chociaż czas taki sobie.
  • 0

#310 Marbel Napisany 23 listopada 2008 - 14:27

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
:shock:
Że co proszę??
Shunyo, nie czaruj :P Teraz dawaj coś wypaśnego na Le Mans! Bruce, musiałem zarobić na tą Mazdę, która IMO bardzo fajna :)
  • 0

#311 Bruce Napisany 23 listopada 2008 - 14:38

Bruce

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 657 Postów:
No nie mówcie, że zamiast tej Mazdy wolelibyście TVR (a miałem taką myśl na początku :wink:)
  • 0

#312 Gość__* Napisany 23 listopada 2008 - 17:07

Gość__*
  • Goście

:shock:
Że co proszę??
Shunyo, nie czaruj :P


Czary zostawię na inną okazję :P Ale w ogóle i szczególe to naprawdę da się jeszcze szybciej pojechać, tylko trzeba mieć duuuuuuuużo cierpliwości, a ja po godzinie dałem sobie spokój. Sekundę, może nawet i dwie dałoby sie urwać.

No nie mówcie, że zamiast tej Mazdy wolelibyście TVR (a miałem taką myśl na początku :wink:)


Taaak :klaszcze: TVR-ka byłaby w sam raz.
A co do zasad kolejnej rundy, dzisiaj do północy powinny się zjawić - po głowie chodzi mi Mercedes CLK :hmmm:
  • 0

#313 Marbel Napisany 23 listopada 2008 - 18:54

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Na Le Mans musi być jakaś strzała. Mnie się marzy jakieś Pescarolo, albo Audi R8, ewentualnie Bentley... nie mam ich ale zarobiłbym te 4,5 miliona :P Tylko nie F1 ;)
  • 0

#314 Bruce Napisany 23 listopada 2008 - 20:03

Bruce

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 657 Postów:
Tylko nic zbyt wyszukanego żebym też mógł wziąć udział. ;)
  • 0

#315 Marbel Napisany 23 listopada 2008 - 20:12

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Musisz czasem się też postarać :P Ja musiałem zarobić 350 tys na tą Mazdę, bo nie można jej było (chyba) nigdzie wygrać.
  • 0

#316 Gość__* Napisany 23 listopada 2008 - 21:52

Gość__*
  • Goście
Ogłaszam wszem i wobec nielicznego grona startujących, iż zasady przedostatniej rundy zostały przedstawione. Mam nadzieję, że samochód przypadnie do gustu :-D Marbel prosił o "jakąś strzałę", więc Le Mans pozwiedzamy za kierownicą "srebrnej strzały" - czyli Mercedesa CLK-GTR :P Można go bez problemu wygrać w German Touring Car Championship.
  • 0

#317 Gość__* Napisany 01 grudnia 2008 - 19:20

Gość__*
  • Goście
Panowie Drodzy i jedyni ostali przy życiu uczestnicy :wink: mam propozycję co do ostatniej eliminacji, która oczekuje na nas. A mianowicie, biorąc pod uwagę specyfikę Nurburgringu i fakt, iż jest to ostatnia prosta turnieju to proponuję przedłużyć termin eliminacji na dwa tygodnie, tj. do 14 grudnia. Każdy spróbuje się zebrać i przejechać Nur najlepiej jak potrafi, a poza tym raczej każdy z nas jeździ w weekendy, a jak wiadomo zbliżający się weekend to mikołajki i inne atrakcje :twisted: co Wy na to...???

p.s. sorry za post pod postem.
  • 0

#318 Marbel Napisany 01 grudnia 2008 - 19:43

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Tak! :D Zgadzam się i podpisuję się wszelkimi kończynami pod pomysłem :P Już żałowałem, że nie mogę dłużej tego Mercedesa pomęczyć na LE Mans. A Nurburgring trzeba poznać po centymetrze. Ze względu na chroniczny brak czasu nie mam nawet czasu normalnie pograć, więc jestem jak najbardziej na tak. Bruce też się zgodzi, bo pewnie ma podobną sytuację - na ostatnią rundę poświęcił pewnie 15 minut, z czego połowę pewnie na samo zrobienie zdjęcia i wrzucenie go na serwer, a później na forum :lol:
Jesteśmy za!

PS. Nawet Midland już się nie udziela :cry:
  • 0

#319 Gość__* Napisany 01 grudnia 2008 - 19:55

Gość__*
  • Goście
Nie ma jak jednomyślność :P dzisiaj w nocy albo najpóźniej jutro rano wrzucę zasady według których będziemy podróżować po Nurburgringu :wink:
  • 0

#320 Bruce Napisany 01 grudnia 2008 - 22:22

Bruce

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 657 Postów:

Bruce też się zgodzi, bo pewnie ma podobną sytuację - na ostatnią rundę poświęcił pewnie 15 minut, z czego połowę pewnie na samo zrobienie zdjęcia i wrzucenie go na serwer, a później na forum

Marny czas i zaledwie 2 przejechane okrążenia to wina nikogo innego jak tylko Shunyo. Dobranie tej niemieckiej kobyły na trasę, na której wertepy są jak na ruskiej autostradzie było celowym zagraniem wymierzonym w nasz zespół. To kolejna, po Laguna Seca, próba wymierzenia imperialistycznego ciosu w nasz socjalistyczny organizm. I podobnie jak tamta rozbiła się o naszą potężną robotniczą tarczę.


Dobrze Towarzysz prawi. Tak mało się udzielacie, że człowiekowi aż się zapomina o turnieju :wink:
  • 0

#321 Marbel Napisany 01 grudnia 2008 - 23:01

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
:lol: :lol: :lol:
Bruce jestes nie do pobicia ;)
Ja nie mam czasu się udzielać. W ogóle na forum. Dziś wyjątek.
Gdybym wcześniej tego Merca odkrył to może... :P Po za tym musiałem go najpierw zdobyć :/
  • 0

#322 Gość__* Napisany 01 grudnia 2008 - 23:12

Gość__*
  • Goście

Marny czas i zaledwie 2 przejechane okrążenia to wina nikogo innego jak tylko Shunyo. Dobranie tej niemieckiej kobyły na trasę, na której wertepy są jak na ruskiej autostradzie było celowym zagraniem wymierzonym w nasz zespół. To kolejna, po Laguna Seca, próba wymierzenia imperialistycznego ciosu w nasz socjalistyczny organizm. I podobnie jak tamta rozbiła się o naszą potężną robotniczą tarczę.


Wypraszam sobie :P w wyborze "niemieckiej kobyły" królowała przypadkowa niczym niekrępowana misternie zaplanowana intryga, ale dziurawy i wyboisty tor to spisek osób trzecich :angel: co wnioskując dalej zapewne wpłynie na chłodne przyjęcie kolejnego samochodu, jakim i z jakim przyjdzie rywalizować na Nurburgringu. W razie jakichkolwiek reklamacji co do samochodu, można negocjować zmianę - jeśli oczywiście ktoś sobie życzy :wink:
  • 0

#323 Marbel Napisany 02 grudnia 2008 - 10:07

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Ja chcem ten co jest :foch:
  • 0

#324 Bruce Napisany 05 grudnia 2008 - 21:00

Bruce

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 657 Postów:
Damn Panowie, złe wieści z obozu Midland. Nie mamy tego wozu i nie mamy możliwości zdobycia go. Nawet odblokowanie Extreme Events jest na razie poza moim zasięgiem czasowym...najgorzej, że dopiero dzisiaj sprawdziłem stan garażu i stwierdziłem brak auta. My bad :?
  • 0

#325 Marbel Napisany 06 grudnia 2008 - 13:55

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
No ja jeszcze nie jeździłem :( Więc jakby co można by wprowadzić modyfikacje. Choć pewnie shunyo od tygodnia męczy zielone piekło :P Te BMW tak BTW to mój wymarzony samochód na tą trasę... A nie można go kupić??
  • 0

#326 Gość__* Napisany 06 grudnia 2008 - 22:33

Gość__*
  • Goście

Te BMW tak BTW to mój wymarzony samochód na tą trasę... A nie można go kupić??


Niestety nie można dokonać zakupu kontrolowanego McLarena.

No ja jeszcze nie jeździłem :( Więc jakby co można by wprowadzić modyfikacje. Choć pewnie shunyo od tygodnia męczy zielone piekło :P


Niczego jeszcze nie męczyłem :P obowiązki na uczelni = kompletny brak czasu :? więc możemy zmienić samochód i przy okazji również wyznaczyć dwa tygodnie na wykonanie "one magic lap". A co do nowego samochodu, to może niech Bruce wybierze :wink:
A ja wracam świętować :twisted:
  • 0

#327 Marbel Napisany 06 grudnia 2008 - 22:54

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Jestem za by Bruce wybrał. Ale coś porządnego!
  • 0

#328 Bruce Napisany 07 grudnia 2008 - 11:14

Bruce

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 657 Postów:
Jeszcze dzisiaj rzucę kilka propozycji i razem wybierzemy, ok?
  • 0

#329 Bruce Napisany 07 grudnia 2008 - 13:58

Bruce

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 657 Postów:
Propozycje aut na Nurburgring:
Jaguar XJ220 LM Race Car 01
Renault 5 Maxi Turbo Rally Car 85
RUF RGT '00
Acura NSX 04
Subaru Impreza Super Touring Car '01

Ciekawe bryki IMO
  • 0

#330 Marbel Napisany 07 grudnia 2008 - 21:08

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Trochę średnie te samochody Bruce :/ Same wyścigowe. Jedynie ten Jaguar... Ale jeździłeś na torze nimi? Może jakieś Pagani Zonda by się sprawdziła?
Ja nawet w tym tygodniu nie miałem czasu odpalić konsoli, żadnej gry nawet - jedynie PSP po 23 kiedyś.
Dlatego optuję by wyniki ostatniej rundy podać np. w wigilię Wigilii ;) Czyli 23 grudnia - oczywiście jako ostateczny termin. Hm?
  • 0