Skocz do zawartości

Zdjęcie

Metroid Prime i Metroid Prime 2: Echoes


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
325 odpowiedzi na ten temat

#61 BeSOS Napisany 16 września 2004 - 09:10

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
pozostaje miec nadzieję,że europejskie pudło będzie ciekawsze(tak jak było z pudłem do MGS:TTS-Europe rules! 8) )
  • 0

#62 Kaxi Napisany 13 października 2004 - 16:05

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:
http://cube.ign.com/...6/556375p1.html

Pod tym tajemniczym linkiem znajdziecie świeżutki wywiad z twórcami Echoes. Naprawdę poleca? Dark Samus playable? Trzy razy więcej przerywników?
  • 0

#63 Gość__* Napisany 14 października 2004 - 09:48

Gość__*
  • Goście
Czytałem go wczoraj i przywrócił mi troszke wiarę Metroida. Nie do końca wierzę prasie, która okresla MP2 jako "mision pack" do pierwszej czesci. Jesli w MP2 fabuła bedzie prezentować jakis porządny poziom to bede naprawde zadowolony. Bo o grafikę, muzykę czy zagadki raczej sie nie boje.

BTW, kiedy ma być europejska premiera ???
  • 0

#64 Kaxi Napisany 14 października 2004 - 11:10

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:
Premiera PAL u nas 30.11.2004. Czyli ostatni dzień listopada.
  • 0

#65 BeSOS Napisany 14 października 2004 - 14:09

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Premiera PAL u nas 30.11.2004. Czyli ostatni dzień listopada.


czyli dobry prezent na gwiazdkę 8)

A co do zamej gry to ja absolutnie jestem przekonany,że bedzie warta swojej ceny. Jak retro zdołało zrobić coś tak niesamowitego z Prime, to tu nie bedzie inaczej- a to,że gra juz nie bedzie taka świeza to już inna historia, co je śli o mnie chodzi wogóle mi nie przeszkadza. to samo jest z każdą kolejną zelda i jakoś nikt nie narzeka, nie?

Jedyna rzecz-grafika. Mogliby jednak ją bardziej podciągnąć,a gra na screenach wygląda identycznie.
  • 0

#66 Kaxi Napisany 16 października 2004 - 13:47

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:

Jedyna rzecz-grafika. Mogliby jednak ją bardziej podciągnąć,a gra na screenach wygląda identycznie.


Dlatego właśnie polecam wspomniany wywiad. Na E3 gra nei wyglądała świetnie, tak smao jak w 2002 roku, ale od tego czasu wyszły tlyko jedne dobrej jakości screeny. I te już rządziły (nie mówię o multi, które wygląda tylko poprawnie). Poczytaj twórców: większe światy, podobno niepsotykane dotąd efekty broni, świetne modele postaci, refleksy na pancerzu... W Wywiadzie powiedzieli, że ŻADEN element nie został przeniesionyz MP. Wszystko graficy opracowali od nowa. Generalnie polecam IGN, dziś na przykład można przyjrzeć się jak wygląda Echoes Visors (chore!).
  • 0

#67 Ney Napisany 16 października 2004 - 14:59

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Zgadzam sie w 100%.Zreszta jakby nawet nie zmienili wiele to nic by sie nie stalo...Metroid:Prime jest dla mnie do dzisiaj jedna z najladniejszych gier na obecna generacje konsol.Wystarczy wlaczyc gre na duzym 100Hz TV i troche pochodzic np w Chozo Ruins...
  • 0

#68 BeSOS Napisany 16 października 2004 - 16:32

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Kaxi-IGN to moja obowiazkowa lektura od wtorku do soboty 8) , więc wywiadu nie musisz polecać :wink: Wszytsko przeczytałem, ale chciałbym tylko zauważyć,że bardzo często jest tak, że twórcy danej gry rozpływają się nad ich dokonaniami a efekt końcowy nie do końca jest w stanie sprostać temu co było zapowiadane.

Tutaj pewnie będzie inaczej, bo retro to nie są jacyś marni amatorzy i gorąco wierzę,że gra zmiecie wszystko z powierzchni ziemi. Po dzisiejszym artykule "20 Reasons to Love Echoes" jestem jeszcze bardziej przekonany,że gra bedzie przynajmniej świetna :wink: Zrezsta jaka by nie była-preordera juz złozyłem 8)
  • 0

#69 Gość__* Napisany 16 października 2004 - 19:23

Gość__*
  • Goście
jesli chodzi o grafike to jest ona lepsza niz w jedynce (przynajmniej w demie) ladniejsze sa modele postaci i jest wiecej detali, wrogowie tez wygladaja ladniej, scan visor jest taki jak pokazali na IGN, fajnie pokazuje procenty skanowania
  • 0

#70 BeSOS Napisany 17 października 2004 - 11:53

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
grafa na pewno będzie świetna-jakby nie było, Metroid Prime nadal wyglada bardzo dobrze, więc skoro tutaj engine został zrobiony od nowa to może być tylko lepiej.
  • 0

#71 BeSOS Napisany 22 października 2004 - 11:25

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Widzieliście screeny z IGN??? Gra wygląda obłędnie- niestety nie czytałem artykułu bo ponoć zawiera sporo spoilerów, ale nie wytrzymałem i obejrzałem najnowsze screeny. Co sądzicie?

[Jir] Edytuj posty zamiast dawac kolejne pod rzad.

1qaz1q: to z emocji :wink:
  • 0

#72 gruby Napisany 27 października 2004 - 09:00

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
AAAAAA! Jeszcze miesiąc czekania. Ja już wymiękam, poważnie. Z każdym nowym zdjęciem dostaję większego ślinotoku! I wydaje mi się, że wbrew oczekiwaniom, rozgrywka w Echoes będzie się sporo różnić od Prime'a. A tak z innej beczki, jak podobają Wam się zapowiedzi, że autorzy jeszcze bardziej będą eksploatować Morph Ball? Dla mnie super... (takie Monkey Ball dla ubogich ;) ) fajnie się tym turlało... :D
  • 0

#73 BeSOS Napisany 27 października 2004 - 15:21

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Dodany obrazek

oficjalne pudło wyglada całkiem całkiem- i 60hz only.
  • 0

#74 Kaxi Napisany 06 listopada 2004 - 19:08

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:
Nowe filmy na IGN. Wprawdzie niska rozdzielczość filmów ale widać że architekturą ta gra przebija pierwsza czesc o przynajmniej jedna klase :!: Już nie mogę się doczekać. ale będzie się działo. :twisted:
  • 0

#75 BeSOS Napisany 06 listopada 2004 - 20:37

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
jedna rzecz mi się nie podoba- i jest to typowa zagrywka w stylu Nintendo-zero głosów.A w takiej grze wiele by to zmieniło-na lepsze oczywiście. Wiem, że Samus jest tajemnicza, ale gra wtedy była by bardziej filmowa a tak bedzie czegoś brakowało.
  • 0

#76 Kaxi Napisany 06 listopada 2004 - 20:49

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:
Mało głosów - nie zero. W jendym z filmików odzywa się ten Luminian. Weług wywiadów z autorami powróci lektor z intra pierwszej części i będzie miał większą rolę. Poza tym ostatnio dowiedzialem sie ze kobiecy glos w MP1, pdoczas zpaisywania zeskanowanego boiektu jest eksluzywny dla werjsji Pal. Amerykance tego nie maja :P
  • 0

#77 BeSOS Napisany 06 listopada 2004 - 22:15

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Mało głosów - nie zero. W jendym z filmików odzywa się ten Luminian. Weług wywiadów z autorami powróci lektor z intra pierwszej części i będzie miał większą rolę. Poza tym ostatnio dowiedzialem sie ze kobiecy glos w MP1, pdoczas zpaisywania zeskanowanego boiektu jest eksluzywny dla werjsji Pal. Amerykance tego nie maja :P


Mimo wszystko wiele nie ma. Obejrzałem kilka filmów, i własnie na to zwróciłem uwage-reszta przyjdzie jak gra wyląduje w czytniku mojego GCN 8)

Może jestem wyczulony na tym punkcie, bo jestem świeżo po oglądaniu trailera z Halo 2 gdzie głosy u postaci są świetnie zrealizowane.
  • 0

#78 Ryo-San Napisany 11 listopada 2004 - 00:12

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
jeden z sieciowych gigantów(1UP)..doslownie przed chwilą wrzucił recke Echeosa!!!!!!!

http://www.1up.com/d...d=3136345&did=1
  • 0

#79 Kaxi Napisany 11 listopada 2004 - 00:26

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:
Pisałem już o tym przy okazji innego tematu (offtop), ale dobrze ze pojawilo sie to tez tu. No szkoda z etak sie stalo, ejdnak ja sie nie zalamuje i czekam na kolejne oceny i przede az sam zagram. Przecież nie można dopuścić żeby flagowy fpp GCN az tak bardzo ustapic pola konkurecji (tak tak mowa o Halo2) :wink:
  • 0

#80 Ryo-San Napisany 11 listopada 2004 - 00:33

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
skoro juz jestesmy przy tych ocenach..to cholerenie czekam na recke Gamespotu...wiem ze oni strasznie rygorystycznie oceniają gry(prawie zawsze mają najniższe noty niż konkurencja) i aż boje sie myslec co będzie...a zresztą nie będe krakał..
a co do oceny to podpisuje sie pod tym co Ney napisal w odpowiedzi na Twojego posta Kaxi..
Poprostu MP :E może niewiele róznic sie od "jedynki"..takie glosy slyszalo sie po roznrakich targach na ktorych pokazywano Echeosa..;/
No nic czekam na recki tak znienawidzonych przez "killzonowych graczy" serwisów GS i IGN...mam nadzieje ze fani Metroida(w tym i ja) po ich reckach będe w pelni usatysfakjonowani...
  • 0

#81 BeSOS Napisany 11 listopada 2004 - 11:03

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
oceny moga być niższe bo gra na pewno będzie tylko rozszerzeniem Prime o kilka pomysłów-które zresztą nie są jakaś szczególną nowością, bo alternatywne światy pojawiały się juz w wielu grach. Mimo tego i tak na bank kupię Echoes bo gra na pewno będzie równie wciagająca jak jedynka, bez względu na to co napiszą amerykanie.
  • 0

#82 Ryo-San Napisany 12 listopada 2004 - 11:59

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
jest recka Gamespot'u ----> http://www.gamespot.... ... eview.html
ufff...
  • 0

#83 BeSOS Napisany 12 listopada 2004 - 12:27

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

jest recka Gamespot'u ----> http://www.gamespot.... ... eview.html
ufff...


no własnie. Ocena nawet dobra- jak na Gamespot, który w moim odczuciu jest bardziej powściągliwy w przyznawaniu ocen. Zobaczymy jutro co na to ign 8)
  • 0

#84 Kaxi Napisany 13 listopada 2004 - 14:01

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:
IGN tez już ma swoją reckę, nie cyztałem by nie psuć sobie przynajniej czesci niespodzianek, ale ocena jest spoko: 9.5. Byle więcej takich bo MP2 i tak raczej nie pobije Halo 2 mimo ze w pierwszych czesciach bylo odwrotnie. Po prostu wszystkimi ludzmi spoza polski zawladnal xbox live, a tu MP2 wysiada. Jeszcze jeden serwis wystawil ocene ale niepamietam nazwy: 9.33/10. Także nieźle.
  • 0

#85 BeSOS Napisany 13 listopada 2004 - 14:56

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
ogólnie oceny są takie jakie są( chociaż narzekać raczej nie można) bo gra jest tylko/aż rozwinieciem Metroid prime. Dla mnie to akurat nie jest wada, chociaż w pewnym sensie gra juz nie będzie tak świeża i odkrywcza- nie będzie WOW kiedy pierwszy raz użyję skanera, albo zmnienię Samus w morph ball. Mimo to cieszy mnie taka ocena-9.5 to naprawdę bardzo dobry wynik a spodziewałem się mniejszego, szczególnie po recenzjach na Gamespot.com i 1up.com
  • 0

#86 Kaxi Napisany 13 listopada 2004 - 21:15

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:
Kolejne recki trafiły na net. GamePro wystawiło maksymalna notę (5/5) zaś eToy Chest tylko 90/100. Średnia nota na gamerankings 92,4%. Szczerze mówiąc to bardzo mało, zwłaszcza patrząc na takiego Ratcheta 3 z ocena ponad 95%. Cóż, zobacyzmy jaką ocenę wystawi Neo Plus :wink: oraz jak się gra sprzeda.
  • 0

#87 Gość__* Napisany 13 listopada 2004 - 22:29

Gość__*
  • Goście
oceny ocenami...ale, ze gra sie sprzeda to chyba nie ma watpliwosci :wink:
  • 0

#88 Eldarion Napisany 14 listopada 2004 - 00:44

Eldarion

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 116 Postów:
sorki , za duzo dzisiaj wypilem :D ale ile chcecie 98 ? zeby pobilo halo2 duzo osob woli np. killzone (niecale80%)niz halo mi tez bardziej odpowiada klimat metroida wiec ocena nie ma dla mnie az takiego znaczenia.....
  • 0

#89 BeSOS Napisany 14 listopada 2004 - 12:43

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
może dla ciebie nie ma, ale chyba każdy by chciał, żeby Echoes otrzymało świetne recki. Dla mnie wystarczy ocena z ign- ogólnie zgadzam się z ich recenzjami i jak echoes dostało 9.5 to pewnie na 9.5 zasługuje.
  • 0

#90 gruby Napisany 15 listopada 2004 - 10:57

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Wiecie, w sumie trudno nam na razie gadać. Możemy mówić, że się z ocenami zgadzamy, albo nie, ale w końcu jeszcze nie gralismy. ja moge mówić za siebie. Metroid 2 mnie ma :D Juz kiedyś mówiłem, że dla mnie mógłby to byc tylko mission pack. A dostanę jednak więcej. :D Metroid Prime to nadal, jak dla mnie, najlepsza gra tej generacji konsol, i nawspanialej przemyślana przygoda od czasów OoT. Jeżeli dark Echoes idzie tymi śladami, to IMO nie jest powód do zaniżania oceny (za wtrórność itd). po co poprawiać coś co jest popsute? Ale poczekamy- zobaczymy.
  • 0