Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bloodstained: Curse of the Moon 2

ArtPlay Inti Creates Switch PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 Tawotnica Napisany 24 czerwca 2020 - 12:09

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 069 Postów:


świetnie, będzie więcej 8-bitowej Castlevanii :)
  • 0

#2 Tawotnica Napisany 27 czerwca 2020 - 10:59

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 069 Postów:
premiera już 10.07.:


  • 0

#3 Tawotnica Napisany 10 lipca 2020 - 23:47

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 069 Postów:
pierwszą planszę tylko zrobiłem, ale od razu jest OGIEŃ. Nie patrzyłem za bardzo na trailery, więc bardzo ciepło przyjąłem fakt, że Dominique skacze dzidzą niczym pogo stickiem z Ducktales :good:
  • 0

#4 Tawotnica Napisany 12 lipca 2020 - 10:14

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 069 Postów:

quadruple-post, ale co tam. Podoba mi się jak gra jest zbudowana, żeby przejść parę razy jej zestaw ośmiu plansz bez poczucia zmęczenia. Dodaje nowych bohaterów i umiejętności, co pozwala użyć innych ścieżek do pokonania poziomu, walki z szefkami stają się stopniowo trudniejsze i jeszcze jest to powiązane ze sobą fabularnie (tak, te dwa/trzy zdania na koniec to miły akcent). 

 

Wiadomo, że tego typu sequel na zasadzie "more of the same" już nie robi na wejście takiego wrażenia jak pierwsza część, ale to nie tak że nie ma usprawnień. Widać kiedy wpadnie dodatkowe żyćko, bossowie mają pasek życia, można nawet zagrać w co-opie (chociaż to raczej bonus, to nie tytuł na luźne granie we dwóch :ftopa:). Dla fanów Classicvanii absolutny must-have, w ogóle cała seria Bloodstained po całej tej krytyce przed premierą dostarcza aż miło.   :zakochany:


  • 0



Inne z tagami: