Skocz do zawartości

Zdjęcie

The Gunk

Image & Form Thunderful Publishing XSX XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
18 odpowiedzi na ten temat

#1 Tawotnica Napisany 27 lipca 2020 - 08:42

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 070 Postów:


Gdzieś przy ostatnim Xbox Showcase umknęło mi info, że MS sobie widczonie zapewnił exa (czasowego?) od Image & Form.
  • 0

#2 burnstein Napisany 27 lipca 2020 - 08:44

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:

Gra o zbieraniu gówna odkurzaczem, no nie wiem.


  • 0

#3 Kaxi Napisany 27 lipca 2020 - 11:05

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:

Developer zajebisty, ale na tym trailerze tak bardzo nic się nie dzieje... za to bohaterka czarnoskóra, 10/10.


  • 0

#4 nole Napisany 27 lipca 2020 - 15:53

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 723 Postów:

Kena: Bridge of Spirits > The Gunk  :lukam:


Ten post był edytowany przez nole dnia: 27 lipca 2020 - 15:54

  • 0

#5 ACZ Napisany 28 sierpnia 2021 - 21:46

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 067 Postów:


  • 0

#6 J3rzman Napisany 28 sierpnia 2021 - 22:20

J3rzman

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 506 Postów:

Ja czekam. Ufam chłopakom po steamworldach


  • 0

#7 xell Napisany 29 sierpnia 2021 - 06:06

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 227 Postów:

Ciekawe, czy będzie w tej grze charakerystyczny dla studia humor, na razie trejlerki dosyć poważne.


  • 0

#8 xell Napisany 11 listopada 2021 - 09:17

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 227 Postów:

Gra o wciąganiu ???? odkurzaczem na obcej planecie wychodzi 16. grudnia

 


  • 0

#9 J3rzman Napisany 11 listopada 2021 - 21:10

J3rzman

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 506 Postów:

Ja tam się cieszę, czekałem na tą giereczke.

 


  • 0

#10 Mateo Napisany 16 grudnia 2021 - 18:23

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 087 Postów:


Prawilne 7 na 10 ale Keny chyba nie pobije.
  • 0

#11 Pawlik Napisany 17 grudnia 2021 - 07:34

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Ale będzie grane :D gry na 7 w tym settingu to dla mnie mocne 9.89. To moja gra na święta tego roku!
  • 0

#12 Wezyr Napisany 17 grudnia 2021 - 09:58

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 390 Postów:
Dla mnie pierwsza godzina dość nudna, ale dam szansę, bo jednak zasłużony developer.
  • 0

#13 xell Napisany 18 grudnia 2021 - 11:54

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 227 Postów:

Też po pierwszej godzinie, Gra jest ostrym średniaczkiem niestety, jak ktoś lubi vibe giereczek action adventure ze średniej półki z epoki PS2 to sie tutaj odnajdzie, inaczej można ominąć. Jak na pierwszą produkcję 3D tego studia to jest wszystko poprawnie, ale zwyczajnie brakuje uroku i humoru z giereczek Steamworld (Heist był moim ulubionym).

 

Oby Headhunter wyszedł im lepiej.


  • 0

#14 Pawlik Napisany 19 grudnia 2021 - 08:10

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Mnie się gra spoko, ale ja to lubię ten typ gier. Jedynie brak mi HDR, wizualnie kolory są wyblakłe, aż musiałem sobie włączyć tryb wymuszonego HDR na tv bo dopiero wtedy gra nabiera kolorytu. Po wizualnej uczcie w Kenie, jestem mocno rozpieszczony.
  • 0

#15 J3rzman Napisany 19 grudnia 2021 - 10:07

J3rzman

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 506 Postów:

Nie grałem jeszcze w Kene ale Gunk jest bardzo dobry moim zdaniem. Lubię taki styl rozgrywki i właściwie dostałem co chciałem. Graficznie mi się podoba, jedyne poważne zastrzeżenie to animacja postaci. 


  • 0

#16 gruby Napisany 20 grudnia 2021 - 09:46

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Odpaliłem Gunka żeby sprawdzić (w końcu jest za darmo) i podoba mi się. Wiem ze to mała popierdólka, z paroma niedociagnieciami i nieprzesadnie ambitna. Ale nadrabia ładnym światem, ciekawym settingiem i takim lajtowym klimacikiem - krzyżówki walking simulatora ze Star Fox Adventures. W ogóle mi te druga przypomina i z wyglądu i gameplayu, który w SFA był płytki i służył chyba tylko jako pretekst do zwiedzania ładnych miejscówek.

Jestem pewnie w połowie (5 lokacja) i bardzo jestem ciekaw dokąd ro prowadzi (choć pewnie donikąd, twistow się nie spodziewam). Obiektywnie pewnie gra na 6, ale ja takie lubie wiec dla mnie 8 :)
  • 1

#17 gruby Napisany 27 grudnia 2021 - 14:22

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

Ok, skończyłem tego całego Gunka. Nie będę się rozpisywał bo nie ma o czym, ostatnie 1,5h robi się już lekko nudno i powtarzalnie, chociaż urok trzyma przy padzie. Jakby gra była dłuższa to bym olał, ale tak w miarę zadowolony dojechałem do napisów końcowych. Spoko gierka na odchillowanie, ale kilka razy zdarzyło mi się zaciąć w scenografii, a niektóre elementy platformowe czy związane z celowaniem to era N64. Ale spoko, wspominał nie będę ale grało się przyjemnie. Najgorsza gra studia ale koniec końców to cały czas 6,5/10.

 

Natomiast cieszę się, że Image odeszli na chwilę od Steamworldowego świata. Kocham poprzednie gry (oprócz Hand of Gilgamesh w którego nie grałem, bo z zasady omijam karcianki) - Heist to masterpiece - ale nie da się ukryć że trochę brakowało w ich produkcjach świeżej krwi i zmniany stylistyki. Świat Gunk oczywiście nie będzie nowym uniwersum (choć kto wie), ale jest wykonany fajnie i sprawnie, co nastraja pozytywnie do możliwości wypracowania nowego settingu w ich nowych gierkach. No i graficznie się broni, pomijając kartonowe animacje i zero interakcji z otoczeniem.


Ten post był edytowany przez gruby dnia: 27 grudnia 2021 - 14:22

  • 0

#18 Pawlik Napisany 31 grudnia 2021 - 09:50

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

Dla mnie graficznie się nie broni, gra wygląda jak z wczesnej ery ps4, jest ok, ale spodziewałem się więcej. Za to design spoko. 

 

Generalnie to jednak dla mnie rozczarowanie, myślałem, że będzie to lepsza i ładniejsza gra. A wyszedł mocny średniaczek, ale jak ktoś lubi vibe gier z ps2, do tego chce coś łatwego i przyjemnego to można pograć, ale cudów nie ma. 


  • 0

#19 Tawotnica Napisany 14 lutego 2022 - 19:37

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 070 Postów:

Biorąc pod uwagę, że to popierdółka na trzy godzinki z hakiem to aż takiej tragedii nie ma, bo zanim się człowiek zorientuje jak uboga jest rozgrywka, to gra się już kończy :olo:

 

Nie, ale tak na serio to szkoda, że nie było trochę więcej mechanik jak w ostatnim rozdziale. The Gunk mógłby być wtedy takim trochę dłuższym 3D-Zeldowym dungeonem z odkurzaczem w roli głównej. 

 

Przy trzech rodzajach przeciwników ilość dostępnych upgrejdów i zbieractwo surowców ma mało sensu. Gierka sprawia wrażenie jakby początkowo miała mieć dużo więcej eksploracji i walki, ale coś nie pykło i skupili się na liniowym opowiedzeniu historii z naciskiem na relację między głównymi bohaterkami (mnie momentami wkurzało ich ciągłe paplanie). 


  • 0



Inne z tagami: