Gram sobie na zmianę moje wyniki na teraz: 

Mario 64 gameplayowo nadal się trzyma, spodziewałem się większej toporności po ograniu wcześniej Odysei. Jednak kamera w późniejszych etapach jest uciążliwa i powinni ją w końcu zmodyfikować żeby działała tak jak w Odyssei lub SMS.

Brak analogowych triggerów spłyca możliwości sikawki, nie można już rozpryskiwać wody po mocnym wciśnięciu R, dawało to duże pole rozbryzgu i znacznie ułatwiało oraz przyspieszało przechodzenie niektórych etapów np. walkę z mantą na plaży lub czyszczenie plaży z brudu.
EDIT: Jednak można trzeba wcisnąć R+B jednocześnie.

Granie w Galaxy w trybie przenośnym trochę męczy bo gram na Split Pad Pro, który nie posiada sensorów. Dopadł mnie driftujący analog w joykonie. Zmieniłbym kilka rzeczy i dał pointer pod prawą gałkę, a obracanie kamerą pod krzyżak bo i tak rzadko się jej tu używa.
Ten post był edytowany przez Likensmart dnia: 22 września 2020 - 00:46