Skocz do zawartości

Zdjęcie

Brothers in Arms Double Time


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
14 odpowiedzi na ten temat

#1 Kaxi Napisany 17 sierpnia 2007 - 22:09

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
http://wii.ign.com/a...3/813555p1.html

wywiad


http://media.wii.ign...931/imgs_1.html

i screeny (brzydkie)

Gra byla zapowiedziana juz w kwietniu ale to pierwsze materiały z niej. Podobno przylozyli sie do sterowania. Ale nie bedzie zadnego multi.
  • 0

#2 Kaxi Napisany 20 sierpnia 2007 - 12:19

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Już jakby ładniej
  • 0

#3 Krill Napisany 20 sierpnia 2007 - 20:49

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Wygląda mi na to, że Brothers in Arms na Wii będzie dobrą i wartą swej (niemałej przecież) ceny propozycją dla wszystkich którzy lubią rozkminiać działania na froncie Drugiej Wojny Światowej oraz oczywiście dla kogoś, kto ma po prostu ochotę - dzięki wygodnie skonstruowanemu a jednocześnie złożonemu gameplayowi- wygodnie postrzelać wiilotem, a raczej Wii Zapperem do złych. Tak się składa, że ja się właśnie z kimś takim identyfikuję- chociaż dosłownie chce mi się puścić pawia na myśl o kolejnej strzelance w takich a nie innych realiach :bue:
Oprawa będzie tu kwestią zdecydowanie drugorzędną, nie wygląda zresztą źle :hmmm: ...
  • 0

#4 Kaxi Napisany 03 września 2007 - 23:21

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
http://www.gamesindu...e.php?aid=28216

Wywiad z twórcami. Nastraja optymistycznie do gry. Według wywiadu:
- gra została oceniona jako dla dorosłych - rating M (Mature)
- nie wsadzali do gry niepotrzebnych ruchów gruchą czy wiimotem
- gra wygląda lepiej niż BiA na Xboxie - rusza te same efekty i shadery, jednak ma podobno lepsze tekstury
  • 0

#5 Kaxi Napisany 03 czerwca 2008 - 21:31

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Wygrzebałem martwy temacik :klaszcze:

http://gonintendo.com/?p=45057

Wygląda na to, że gra się jednak ukaże. Po Metroid Prime 3 wydawcy tak jakoś uciszyli się z własnymi fpsami, więc najwyższy czas, by ktoś się przełamał. Po coverze widać że nie będzie online mimo rocznej obsuwy niemal - słabo. Mam nadzieję jednak, że to będzie najlepsza konwersja w historii gier video, bo mając tyle czasu można stworzyć grę od nowa.
  • 0

#6 Danteusz Napisany 03 czerwca 2008 - 22:39

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:

. Mam nadzieję jednak, że to będzie najlepsza konwersja w historii gier video, bo mając tyle czasu można stworzyć grę od nowa.

Wierzysz w to? :)
  • 0

#7 Kaxi Napisany 03 czerwca 2008 - 22:41

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Nie. Myślałem że ironia jest widoczna. :twisted:
  • 0

#8 ACZ Napisany 03 czerwca 2008 - 22:41

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Nie wiem z czego się Kaxi cieszysz. Masz X360 i masz tam masę pierwszoligowych fps. Jest sens czekać na to coś na Wii?
  • 0

#9 Danteusz Napisany 03 czerwca 2008 - 22:47

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:

Nie. Myślałem że ironia jest widoczna. :twisted:

Nie byłem pewien czy to ironia ;)
  • 0

#10 Nexus Napisany 03 czerwca 2008 - 22:52

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 959 Postów:
Druga Wojna Światowa... niech to się w końcu kiedyś skończy...
  • 0

#11 lukaszSA Napisany 04 czerwca 2008 - 10:50

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:
Tia. Trzeba w końcu zmienić temetyke. Wojna w iraku, afganistanie, wietnamie. Wojna secesyjna. Wojna na bałkanach. Tyle było i jest wojen a oni ciągle to samo.

A co do tematu, to braku online im nie wybaczę.
  • 0

#12 gruby Napisany 04 czerwca 2008 - 11:11

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

Nie wiem z czego się Kaxi cieszysz. Masz X360 i masz tam masę pierwszoligowych fps. Jest sens czekać na to coś na Wii?

Nie wiem jak Kaxi, ale ja po Wii nie mam zamiaru wracać do sterowania padem w FPS. Już wolę Red Steel, które dało mi większą zajawkę niż jakikolwiek FPS z next-genów. Nie mówiąc o MP3. Tak już mam. Możecie się ze mnie śmiać. :( Ale naprawdę nie chce mi się machać gałkami w grze tego typu. Już w CoD4 to była meczarnia. Nie twierdzę, że każdy tak ma, ale dla mnie pady mogą odejść do lamusa. Chętnie wyjmę dobrego FPS'a na Wii, ale nie w klimatach wojennych. Mam przesyt.
  • 0

#13 Kaxi Napisany 04 czerwca 2008 - 13:15

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Nie neguję fpsów na padzie (Bioshock...kocham!), ale ten gatunek przy użyciu wiimote'a to fajna sprawa, nawet jeśli gra nie jest na najwyższym możliwym poziomie.
Każdy ma jakiś growy fetysz. Swego czasu miałem pociąg do każdej gry 3D na GBA - bo to były ciekawostki. Podobnie teraz śledzę wszystkie przygodówki point and click oraz fpsy na Wii. :roll:
  • 0

#14 gruby Napisany 04 czerwca 2008 - 14:52

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Ja mam właśnie podobnie. Bioshocka koniecznie przetestuję, bo zachwyca mnie atmosfera. Ale "zwykłe" fpsy mnie już po prostu nużą. I to bardzo. The Darkness było nawet fajne, chociaż grałem tylko w demo. Ale chodzi mi właśnie o to, że Wiilot nadaje fajnego feelingu tego typu grom. Red Steel to techniczny koszmarek (choć bez przesady) a mechanizmy wiilotowe nie były dopracowane, ale mi spodobał się bardziej niż ten cały CoD4 (teraz salwa śmiechu;) ). Sorry tak mam. Conduit mi się nie podoba ze względu na design ale wojenne gry też ssą. Rzekłem. :)
  • 0

#15 Malutki Napisany 04 czerwca 2008 - 14:56

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Więc nie jesteście sami jeżeli chodzi o gatunek fps z wykorzystaniem Wiilota :wink: . Red Steel nawet był dobrą grą , ale prawdziwa zajawka dopiero się zaczęła kiedy poznałem Metroida .Te arcydzieło sprawiło , że gatunek fps został wykreowany w zupełnie innym świetle, jak dla mnie na duży plus. W tej chwili też nie mogę sobie wyobrazić grania w strzelanki zwykłym padem .Obawiam się jedynie tego , że długo jeszcze nie zobaczymy porządnej gry pokroju Metroida:/.
Sorki za offtopa.
Co do Brothers in Arms , nie sadzę aby zostały wprowadzone jakieś duże zmiany .
  • 0