Skocz do zawartości

Zdjęcie

Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp

WayForward Intelligent Systems Nintendo Switch

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
43 odpowiedzi na ten temat

#1 Tawotnica Napisany 15 czerwca 2021 - 17:58

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 070 Postów:

 

08.12.2021

 

art style mi się nie podoba, ale ADVANCE WARS!!!


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 16 czerwca 2021 - 08:08

  • 0

#2 Danteusz Napisany 15 czerwca 2021 - 18:01

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:
Ależ to brzydkie :( Przynajmniej przypomnieli sobie o marce, Advance Wars to jednak sztos
  • 0

#3 Kradziej Napisany 15 czerwca 2021 - 18:05

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Kurde, nigdy nie grałem w AW, więc jaram się, że gierki będą łatwo dostępne. Podobają mi się wszystkie rysunkowe elementy oprawy, ale niestety 3D ludki wyglądają strasznie nudno :(


  • 0

#4 ACZ Napisany 15 czerwca 2021 - 18:15

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 066 Postów:

Design graficzny to gowno obesrane.


  • 0

#5 Kaxi Napisany 15 czerwca 2021 - 18:17

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 142 Postów:
Mnie się podoba , zwłaszcza animowane ryjki w rogach. Nie ograłem nigdy dwójki ale jedynka to majstersztyk.
  • 0

#6 ACZ Napisany 15 czerwca 2021 - 18:21

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 066 Postów:

Aha, to rimejki, a nie nowe gry. Design jak w najgorszego sortu grach na komórki. Wolałbym odpalić oryginał, niż patrzeć na taką oprawę.


  • 0

#7 cybercotlet Napisany 15 czerwca 2021 - 18:23

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 576 Postów:

Ależ to brzydkie :( Przynajmniej przypomnieli sobie o marce, Advance Wars to jednak sztos


Czyli klimat oryginału zachowany
  • 0

#8 Rudolf Napisany 15 czerwca 2021 - 18:28

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 711 Postów:
Przy Wargroove to wygląda tragicznie :(
  • 0

#9 Tawotnica Napisany 15 czerwca 2021 - 18:36

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 070 Postów:

Przy Wargroove to wygląda tragicznie :(

 

gdzie Wargroove nie miało startu do AW pod względem dizajnu plansz (+fabularnie męczyło).

Ale tak, remake Advance Wars w takim pikselowym stylu byłby GOTY. 

 

Btw. widzę, że Nintendo ściągnęło trailer z YT. Za dużo łapek w dół? :olo: 


  • 0

#10 cybercotlet Napisany 15 czerwca 2021 - 18:45

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 576 Postów:
Na kanale UK jest normalnie chyba
https://youtu.be/nuu8nyEWrYs
  • 0

#11 Hellmans Napisany 15 czerwca 2021 - 18:46

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 011 Postów:

Jakie to jest smutne, że od AW2, czyli przez 18 lat, nic lepszego w gatunku nie powstało i będę musiał wyłożyć drugi raz te 200zł żeby się dobrze bawić. No i jeszcze smutniejsze jest to, że nie mogę jak człowiek ograć AW2 z GBA na Switchu, bo Nintendo to frajerska korporacja i tak po prawdzie gardzę nimi bardziej niż Sony, ale cicho żeby klapki nie usłyszały. A najsmutniejsze jest że kupię też kolejny raz odnowione Diablo 2 i ogólnie to jestem już stary i śmierdzi ode mnie zakładem dla starych ludzi.

 


  • 1

#12 Kaxi Napisany 15 czerwca 2021 - 19:29

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 142 Postów:

Jakby zrobili pixele 2D, to byłby lament, że leniwy porcik VC w cenie nowej gry. Jak zrobili grafikę od nowa, to też niedobrze. A najbardziej marudzi Czychu, który ani w oryginał nie grał, ani na Switchu nie grywa ;)


  • 0

#13 Hellmans Napisany 15 czerwca 2021 - 19:32

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 011 Postów:

Czychu to chyba w nic już nie gra, tylko sra i marudzi.


  • 0

#14 ACZ Napisany 15 czerwca 2021 - 19:35

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 066 Postów:

To prawda, prosiaka PS4 sprzedałem jakoś w styczniu 2018 i od tamtej pory nie mam żadnej konsoli i w nic nie grałem. ;]


  • 0

#15 Malutki Napisany 15 czerwca 2021 - 20:18

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Ale beznadziejny design , wolałbym przepiękny pixelart  niż to :( .


  • 0

#16 Spuczan Napisany 15 czerwca 2021 - 21:04

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 961 Postów:

Rozumiem przeniesienie gry na silnik 3d ale to wygląda bardzo źle.


  • 0

#17 Danteusz Napisany 15 czerwca 2021 - 21:15

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:

Jakby zrobili pixele 2D, to byłby lament, że leniwy porcik VC w cenie nowej gry. Jak zrobili grafikę od nowa, to też niedobrze. A najbardziej marudzi Czychu, który ani w oryginał nie grał, ani na Switchu nie grywa ;)

A jakby zrobili Octopath to by były zachwyty
  • 0

#18 Tawotnica Napisany 15 czerwca 2021 - 22:28

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 070 Postów:

Wszystko przez Days of Ruin. Gdyby to nie zbombiło mielibyśmy Advance Wars małżeństwami anime-dziewczynek.  


  • 0

#19 funditto Napisany 15 czerwca 2021 - 22:45

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:
https://m.youtube.co...h?v=wuAZa4tjWpg

W sumie na Nintendo Treehouse gameplay nie wygląda źle
  • 0

#20 Kaxi Napisany 15 czerwca 2021 - 22:58

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 142 Postów:

Wszystko przez Days of Ruin. Gdyby to nie zbombiło mielibyśmy Advance Wars małżeństwami anime-dziewczynek.  

 

W sumie z Days of Ruin coś było nie tak?


  • 0

#21 burnstein Napisany 16 czerwca 2021 - 06:34

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:

Wszystko.


  • 0

#22 lukaszSA Napisany 16 czerwca 2021 - 06:36

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:
Ciekawe. WayForward to robi


  • 0

#23 Tynio Napisany 16 czerwca 2021 - 07:28

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

Advance Wars to była jedna z pierwszych gierek jakie kupiłem na GBA i o dziwo skończyłem bo to były czasy kiedy człowiek miał 2-3 konsole i kilka gierek.

Genialna gra, a AW2 to lekko poprawiona wersja jedynki, ale też ciepło była przyjęta przez fanów, w dójkę udało się zagrać kilka godzin i stwierdziłem że to trochę usprawniona kopia 1 więc wylądowała w szufladzie na długie lata. 

AW:Dual Strike okazała się trochę łatwiejszą kontynuacją wersji z GBA której z tego co pamiętam nie skończyłem, ale dosyć daleko zaszedłem bo to była naprawdę fajna kontynuacja która zebrała niezłe recki.

 

Wracając do tematu to czytałem w internetach i jest sporo osób piszących negatywnie o grze jednocześnie narzekając  na grafikę oraz to że Nintendo za 60$  chcę sprzedać ponownie starą grę modyfikując grafikę.

 

Jak tylko skończę Castlevanie to przysiądę go AW choć na chwilę by przypomnieć sobie ten tytuł i zobaczyć jak gra się zestarzała po 20 latach. 


  • 0

#24 Tawotnica Napisany 16 czerwca 2021 - 08:03

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 070 Postów:


Wszystko przez Days of Ruin. Gdyby to nie zbombiło mielibyśmy Advance Wars małżeństwami anime-dziewczynek.


W sumie z Days of Ruin coś było nie tak?

- durna fabuła
- nieznośne postacie
- zatarcie różnic między CO
- mniej contentu niż Dual Strike (słabo usprawiedliwione multuplayerem)

żeby nie było, to wciąż spoko strategia turowa, ale imo zdecydowanie najgorszy Advance Wars.
  • 0

#25 Kaxi Napisany 16 czerwca 2021 - 09:24

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 142 Postów:

 

Wracając do tematu to czytałem w internetach i jest sporo osób piszących negatywnie o grze jednocześnie narzekając  na grafikę oraz to że Nintendo za 60$  chcę sprzedać ponownie starą grę modyfikując grafikę.

 

Ja myślę, że nie poznaliśmy jeszcze wszystkich usprawnień tej gry.

 

Ponadto czy spakowanie 2 lub 3 gier w jeden pakiet i podpimpowanie grafiki za 60 dolców to nie jest przypadkiem obecnie standard?


  • 0

#26 cybercotlet Napisany 16 czerwca 2021 - 09:26

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 576 Postów:

O czym wy piszecie? xD

 

TRZEBA BRAĆ DAY ONE


  • 0

#27 burnstein Napisany 16 czerwca 2021 - 09:46

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:

 


 

Wracając do tematu to czytałem w internetach i jest sporo osób piszących negatywnie o grze jednocześnie narzekając  na grafikę oraz to że Nintendo za 60$  chcę sprzedać ponownie starą grę modyfikując grafikę.

 

Ja myślę, że nie poznaliśmy jeszcze wszystkich usprawnień tej gry.

 

Ponadto czy spakowanie 2 lub 3 gier w jeden pakiet i podpimpowanie grafiki za 60 dolców to nie jest przypadkiem obecnie standard?

 

 

Niby tak, ale tylko u Nintendo w grach które wygladają jak pięcioletnia budżetówka ze smarkfona.


  • 0

#28 Schrodinger Napisany 16 czerwca 2021 - 10:11

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

Nie no narzekanko narzekanko, bardziej bym się jarał na grafikę na modłę octo, albo piksele tyle ze wyraźne i fajnie zrobione. Hejtów by nie było, kurwa ostatnio jak pokazali FF1-6 to każdy miał bonera bo grafa ze SNESa

 

Ale i tak kupię i będę napierdalał, tam multi było? Wyzwałbym Hellmans na pojednek 


  • 0

#29 Tynio Napisany 16 czerwca 2021 - 10:13

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

 


 

Wracając do tematu to czytałem w internetach i jest sporo osób piszących negatywnie o grze jednocześnie narzekając  na grafikę oraz to że Nintendo za 60$  chcę sprzedać ponownie starą grę modyfikując grafikę.

 

Ja myślę, że nie poznaliśmy jeszcze wszystkich usprawnień tej gry.

 

Ponadto czy spakowanie 2 lub 3 gier w jeden pakiet i podpimpowanie grafiki za 60 dolców to nie jest przypadkiem obecnie standard?

 

 

Patrzyłem chwilę na gameplay i poza poprawioną grafiką to niewiele widziałem nowego, ale jak wcześniej napisałeś czy taki pixel art nie był by bardziej kontrowersyjny? 

Mogę z szafy wyciągnąć GameCube + Payer i Advance Wars i mam pixel art  retro (dziś muszę zobaczyć jak to wygląda faktycznie) 

 

Usprawnienia pewnie jakieś tam się pojawią tylko pytanie co to będzie oraz na ile to odświeży grę, że ludzie polecą w ciemno wydać 59,99$, która jak dobrze zaznaczył burnstein wygląda jak gierki ze smartfona kilka lat temu. 

 

Cena 60$ za odgrzanego kotleta, który ładniej wygląda oraz może lepiej smakuje (zależy kto jakie ma podniebienie)  to nie mało, a że to jest standard, może, tylko mnie powoli zaczyna męczyć taka fala gier typu remake czy remaster bo od PS4/Xbox One/Switch tego jest strasznie dużo.

 

Fajnie jest oglądać i grać w nowe gry typu Returnal czy Ratchet.

 

Pewnie nie jednak osoba kupi i będzie dobrze się bawić, ale wczoraj rozmawiałem na Discordzie i jedna z osób nie miała pojęcia że na GBA była taka gra i zastanawiam się nad takimi wydaniami.

Czy to ma być skierowane to tych starych pierdzieli którzy grali w to 20 lat temu czy może do tych 20 latków co nie znali gry  :blink:

 

 

O czym wy piszecie? xD

 

TRZEBA BRAĆ DAY ONE

 

Poczekam i bardzo możliwe że kupie Day One, ale dziś nie podejdę takiej decyzji. 

 

@Szrot 

 

Tak było multi na GBA, chyba nawet dla 4 graczy


Ten post był edytowany przez Tynio dnia: 16 czerwca 2021 - 10:16

  • 0

#30 lukaszSA Napisany 16 czerwca 2021 - 10:14

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:

Jest multi online


  • 0



Inne z tagami: