Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cruis'n Blast

Raw Thrills Nintendo Switch

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 Tawotnica Napisany 15 czerwca 2021 - 18:31

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 112 Postów:

FT9EfOq.jpg

 

https://www.nintendo...n-blast-switch/

 

https://rawthrills.c...s/cruisn-blast/

 

giereczka z salonów arcade w końcu trafi na konsolę. Spoko, bo samochodów na znicza jak kot napłakał. 


  • 0

#2 Kaxi Napisany 15 czerwca 2021 - 19:26

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:

Pewnie gratka dla kogoś, kto ma sentyment do serii z N64.


  • 0

#3 mic Napisany 15 czerwca 2021 - 23:06

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:
Dokładnie z N64 pamietam jeszcze a wersja tej gry na arcade jest ponoć spoko więc warto chyba będzie sprawdzić ! ????
  • 0

#4 Tawotnica Napisany 01 października 2021 - 14:17

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 112 Postów:

Kupiłem tak trochę z czapy, bo akurat było w sklepie i yooooo, jak ja dawno w taką arkejdówkę nie grałem. :D

 

Kartonowy model jazdy, polegający na nadupianiu A, A co chwilę, żeby zrobić fikołka czy innego flipa, driftowaniu żeby dostać drobnego boosta i oczywiście tytułowych przyspieszających blastach. Sterowanie jest miodzio. 

 

Nie jest to najbardziej treściwa gra ever, bo ma tylko pięć "pełnych" tras, przeniesionych 1:1 z salonów, ale dodany jest tryb turniejów, gdzie jest masa, że tak to nazwę "remixów" tras. Pierwszy turniej to jazda nocą, drugi jest z policją, która goni zawodników. Tyle na razie zrobiłem. 

 

Latanie za Jezusem w Rio, rozbijanie szyb w SIngapurze, jakieś żyrafy, diabelskie młyny toczące się po drodze. Gierka wzorowo odchacza wszystkie punkty szalonej, kolorowej, staroszkolnej samochodówki. 

 

Grind jest też całkiem niezły. Na każdej trasie są ukryte trzy klucze, które odblokowują nowe samochody do kupienia. Każdy wóz ponadto leveluje i można go wizualnie dopakować.

 

Jedynie szkoda, że nie ma online multi i podczas przyspieszania framerate lubi sobie chrupnąć (ale ogólnie gierka śmiga w 60 klatkach).

 

Nie ma zbyt wiele samochodówek na Switcha, więc Cruis'n jest mile widzianym dodatkiem do biblioteki konsoli. 


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 01 października 2021 - 14:17

  • 3

#5 gruby Napisany 01 października 2021 - 19:09

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Ja tez już po lekturze- mam do wynajmowania ostatni poziom trudności ale nie za bardzo mi się chce. Gierka super na te kilka godzinek ale jednak bezlitosny rubberbanding i tylko kilka tras zabijają fun na dłużej. Wprosi ścigania ale koło excite truck nawet nie stała ;) 7/10
  • 1



Inne z tagami: