Skocz do zawartości

Zdjęcie

Guilty Gear Strive


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Shinigami Napisany 21 lipca 2021 - 14:59

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Gra nie ma tematu, więc zakładam, bo może raz na jakiś czas będę tu coś pisał :olo: Dzisiaj zapowiedzieli nową postać - wielki, gruby Amerykanin napieprzający trumną z kosmitą w środku.

 

Po zagraniu 100 walk online przez pierwsze dwa dni od zakupu, zrobiłem sobie jakiś tydzień czy dwa przerwy (włączając czasem tylko tryby offline i oglądając story). Niedawno wróciłem znów do prania się po sieci i mając teraz na koncie pewnie jakieś 200 walk*, z czego 100 wygranych, stwierdzam, że tak dobrego kodu sieciowego ze świecą szukać :uff: Rollback jest cudowny i na palcach jednej ręki mogę policzyć przeciwników, z którymi miałem słabe lub naprawdę złe połączenie.

 

Po drugie, pomysł z podziałem na piętra-rangi jest super. W "wieży online" jest 10 pięter, grę rozpoczyna się na 6. i można się wspinać bądź spadać, w zależności o tego, jak dużo wygrało się pojedynków. Jest to żywy organizm, więc zawsze można być zepchniętym niżej, jeżeli zaczyna się przegrywać. Ogranicza to też do praktycznie zera sytuacje, że ktoś z piętra 4. będzie musiał z dupy walczyć z wymiataczem z 10. Jeżeli nie chcę się grać przez Quick Match (jak robię to ja), można oczywiście ręcznie wejść sobie na wyższe piętra, ale jednocześnie nie ma możliwości zejść poniżej swojego poziomu.

 

I siedzę sobie taki ja wczoraj wieczorem, będąc na 7. piętrze, i cisnę walkę za walką. Czasem wygram, czasem przegram, aż tu nagle system mnie informuje, że mam awans i ląduję na ósmym. Okej, myślę sobie, będzie ciężko i pewnie zaraz spadnę na swoje miejsce. Po 4 czy 5 wygranych z rzędu walkach z jednym przeciwnikiem dostałem awans na 9. XD Dam znać, jeżeli jakimś cudem uda mi się awansować na najwyższe piętro :banderas: :olo:

 

i-dont-know-how-i-got-here-and-at-this-p

 

*gra ma mega fajne i szczegółowe dane dotyczące tego, co robi się online: jak się wygrywa, ile razy pobiło się konkretne postacie albo użyło RC... ale jednocześnie nie ma tam jakiejkolwiek wzmianki o przegranych czy ogólnej ilości rozegranych walk. Dla porównania ze mną, osoba z najwyższą ilością wygranych ma ich aktualnie ponad 3300.


Ten post był edytowany przez Shinigami dnia: 21 lipca 2021 - 15:01

  • 3

#2 Hellmans Napisany 21 lipca 2021 - 15:04

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 011 Postów:

Nie moja bajka, ale projekty postaci są nieźle zryte :olo:

 


  • 0

#3 Shinigami Napisany 22 lipca 2021 - 00:43

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Dzisiaj kolejka górska

9 -> 8 -> 7 -> 8

2080388354.jpg
  • 0