Skocz do zawartości

Zdjęcie

Worms: A Space Oddity


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
40 odpowiedzi na ten temat

#31 Malutki Napisany 01 lutego 2008 - 14:45

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Oglądam sobie te filmiki i jedno co mnie martwi to arsenał który jest na wyposażeniu robaków. Mam nadzieje że broni do eksterminacji będzie o wiele więcej niż to co ujrzałem .
  • 0

#32 Krill Napisany 04 lutego 2008 - 08:34

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Krótka i zwięzła zapowiedź A Space Oddity :

http://www.gametap.c...ad/article/3497
  • 0

#33 Krill Napisany 20 lutego 2008 - 17:00

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Porcja nowych screenów plus nieco opublikowanych już wcześniej :

http://www.wiitalia....a-space-oddity/
  • 0

#34 Malutki Napisany 20 lutego 2008 - 18:16

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Porcja nowych screenów plus nieco opublikowanych już wcześniej :

http://www.wiitalia....a-space-oddity/


Musze przyznać że ciekawie się prezentują ,ostatnią przygodę z robakami zakończyłem na poczciwym szaraku ,wtedy to dominowała jeszcze wersja 2d ,dlatego preferuje ten styl. .Graficznie , A Space Oddity nie mam nic do zarzucenia , jedynie do czego mogę mieć pretensje to brak usługi online i mały asortyment broni .
  • 0

#35 Gość__* Napisany 20 lutego 2008 - 19:52

Gość__*
  • Goście

Porcja nowych screenów plus nieco opublikowanych już wcześniej :

http://www.wiitalia....a-space-oddity/

Wiekszosc komentarzy to cos w desen "Nowe Wormsy w 2D, BOOOSKO :D " Uwazam, ze ta gra bedzie miala swietny sukces komercyjny. Zwlaszcza, ze to pierwsze "prawdziwe" Wormsy od dluzszego czasu.
  • 0

#36 Krill Napisany 20 lutego 2008 - 22:43

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Dokładnie z tego powodu jest to produkt naprawdę atrakcyjny. Nie ma co oczekiwać przełomu, tylko oczywiście starych, dobrych Wormsów z podanych w nowym sosie na srebrnej tacy, no i niestety okaleczonych pod względem możliwości walki online. Mnóstwo ludzi może chcieć to kupić, w końcu seria ma swoich fanów, a wydając tę grę eksluzywnie na Wii developerzy wciągną do zabawy mnóstwo nowicjuszy. No i w końcu zagramy wiilotami! :jeee:
  • 0

#37 Malutki Napisany 14 marca 2008 - 10:15

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Worms: A Space Oddity Review:
http://wii.ign.com/a...9/859424p1.html
Ocena: 7

Nie jest źle , obawiałem się najgorszego , a ocena mnie jak najbardziej satysfakcjonuje .

Where the game takes a unique turn (and one for the better, might we add) is in the control of your wide array of Worms weaponry. Since the original game was all about aiming your character and clicking a mouse or hitting a button, that wouldn't be the most amazing Wii design out there, so Team17 spruced it up a bit. Every item in the game, from rocket-like impact frags, UFO assist ships, guided missiles, jetpacks, and hand grenades, to more advanced and non-lethal assist items such as shovels, teleporters, and portable platforms, is entirely motion or IR controlled now. Those who had a brief outing with the first DS Worms are probably worried right now, as that game was drastically hurt by a sloppy control method, but that is entirely not the case this time around. In reality, this is the most innovative and entertaining Worms weapon system we've seen in years.

What you will get with A Space Oddity is a full single-player story mode, six mini-games, an in-game achievement system that unlocks bonus content, the ability to change up your team's name, the worms' names, their victory animations, and basically all the bells and whistles that the DS game had last year. The landscape editor is extremely simple, but it works, and levels can be taken from the editor and played in multiplayer matches easily and quickly.

Autor recenzji jest rozczarowany tym , że w wersji finalnej nie ma trybu online , dlatego ocena została lekko zaniżona .
  • 0

#38 Krill Napisany 17 marca 2008 - 17:20

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Wygląda jednak na to, że A Space Oddity zaspokoi apetyty wszystkich tęskniących za dwuwymiarowymi robakami. Po zapoznaniu się z publikacją portalu IGN znowu mam ochotę demolować losowo wygenerowane plansze 2D za pomocą klasycznego już zestawu broni i na podobnych zasadach co w poprzednich, klasycznych już częściach. Następca tej słynnej serii na Wii wydaje się to być solidnym tytułem w który, dzięki stałemu trybowi Hot Seat, grało się będzie jak zawsze bardzo przyjemnie w oczekiwaniu na sequel- już w pełni online.
  • 0

#39 Krill Napisany 17 marca 2008 - 17:20

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Wygląda jednak na to, że A Space Oddity zaspokoi apetyty wszystkich tęskniących za dwuwymiarowymi robakami. Po zapoznaniu się z publikacją portalu IGN znowu mam ochotę demolować losowo wygenerowane plansze 2D za pomocą klasycznego już zestawu broni i na podobnych zasadach co w poprzednich, klasycznych już częściach. Następca tej słynnej serii na Wii wydaje się to być solidnym tytułem w który, dzięki stałemu trybowi Hot Seat, grało się będzie jak zawsze bardzo przyjemnie w oczekiwaniu na sequel- już w pełni online.
  • 0

#40 Malutki Napisany 30 maja 2008 - 10:04

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Podstawowe pytanie , czy miał już ktoś okazje zagrać w tą produkcję ? Mam ochotę zakupić ten tytuł , dlatego poproszę Was o podzielenie się wrażeniami z gry (bardziej rozjaśni to moje wątpliwości ) .
  • 0

#41 Kaxi Napisany 30 maja 2008 - 10:10

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 158 Postów:
Recenzje w najbliższym numerem. Mogę jednak zdradzić że recenzja krótka, czyli szału nie ma.
  • 0