Skocz do zawartości

Zdjęcie

Valkyria Chronicles


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
163 odpowiedzi na ten temat

#61 Ryan Napisany 11 marca 2009 - 08:39

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Powstaje anime. Wygląda na to, że postacie mają więcej polygonów niż w grze. :^^:

http://kotaku.com/51... ... t-but-what
  • 0

#62 Shinigami Napisany 11 marca 2009 - 13:09

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Faktycznie, sporo więcej o_O Szkoda, że nie ma tego fajnego efektu wytartego koloru na obwódkach,
  • 0

#63 drAKul Napisany 11 marca 2009 - 13:17

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:
Niezły kwas. Dodatkowo zmienili jej charakterystyczne brwi. :o . No i brak tej ślicznej kreski która nadaje grze ten niepowtarzalny szlif. Dla mnie graficznie VC to 9+. Wiem że odpalę ją za 10 lat i wciąż będę się nią zachwycać (podobnie jak Okami i Shadow of the Collossus).

A tak wogole to przestane chyba grac w japonskie gry. Wlasnie skonczylem rozdzial 11 i deprechę mam na cały dzień :(
  • 0

#64 Gość_Zero_* Napisany 11 marca 2009 - 17:49

Gość_Zero_*
  • Goście
Nie sądziłem że to powiem ale tym razem cieszyłbym się gdyby zostawili małe piersi a zachowal klimat oryginału :)
  • 0

#65 drAKul Napisany 13 marca 2009 - 12:19

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:
Dokładnie. Aczkolwiek wydaje się to tylko jeden taki shot, na pozostalych wyglada juz normalnie. Fajnie ze z postaci pobocznych które będą w anime jedna wybieralem do swojego teamu. Za to blondasem nie grałem.
http://blog.livedoor...ves/776422.html
Dodatkowo drażnią mnie te postacie mility. Czemu to sa dzieciaki jak w grze są wyraźnie starsi.
  • 0

#66 Gość_Zero_* Napisany 13 marca 2009 - 18:04

Gość_Zero_*
  • Goście
Postacie ssą (ssają?) maksymalnie, gra miała zdecydowanie lepsze ... mimo wszystko i tak pewnie animca sprawdze :)
  • 0

#67 P-chan Napisany 13 marca 2009 - 19:18

P-chan

    Link

  • Forumowicze
  • 311 Postów:
Nie powiem na design'u jestem zawiedziony, szkoda że nie zostawili orginalnego :( , ale że gra mi się tak bardzo podobała to anime zapewne też sprawdzę, a jeśli bedzie trzymać poziom gry, to nawet sobie sprowadze orginał :) .
  • 0

#68 ACZ Napisany 16 marca 2009 - 23:24

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 166 Postów:
Sega zapowiedziała DLC.
http://www.play3-liv...cles-13304.html
  • 0

#69 Grz3chu Napisany 17 marca 2009 - 19:36

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:

Sega zapowiedziała DLC.
http://www.play3-liv...cles-13304.html

krążą plotki, że będą Trofea - wtedy na bank kupię tą grę wcześniej.
  • 0

#70 Gość_Zero_* Napisany 17 marca 2009 - 19:38

Gość_Zero_*
  • Goście
No trofea by się przydały :) tylko żeby nie trzeba było gry przechodzic od nowa
  • 0

#71 P-chan Napisany 22 marca 2009 - 12:07

P-chan

    Link

  • Forumowicze
  • 311 Postów:
A no by nie trzeba było przechodzić gry jeszcze raz, chociaż jak tak pomyśleć to bym miał powód by tą gre przejść jeszcze raz :-D .

A poniżej umieszczam odnośnik do trailer'a z animca, niestety słaba jakość.


  • 0

#72 Danteusz Napisany 22 marca 2009 - 13:07

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 887 Postów:
Gwarantuję że będzie trzeba przechodzić grę ponownie, tak jest z każdą inną grą która dostała trofea po premierze. Myślę że chodzi o zabezpieczenie przed oszustami kopiującymi save'y.
  • 0

#73 Zeus-Nelson Napisany 22 marca 2009 - 13:30

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Dante nie koniecznie-np: z tego co kojarzę BF:BC miał trofea "wsteczne" :P Po ściągnięciu patcha od razu nabiło mi z 10 pucharków :wink:
  • 0

#74 Shinigami Napisany 22 marca 2009 - 15:42

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Mercs 2 też tak miało. Ale jakoś lewo się te trofea po przejściu gry nabijały :D
  • 0

#75 drAKul Napisany 02 kwietnia 2009 - 13:38

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:
No i gra pękła. Znakomita gra. Coś czuję że za parę late gra będzie gorąco poszukiwanym rarytasem. Tak naprawdę w grze nie podobała mi się tylko jedna jedyna sytuacja
Spoiler
Wiem że to nierealistyczna gra (terrastrial battleship :lol: - tylko japońce mogą coś takiego wymyśleć, chociaż Niemcy też mieli w planach uber-czołg Ratte), ale trochę zwaliło to mi klimat, szczególnie w takim momencie. Za to świetny epilog. Wprost uwielbiam jak gra pokazuje co się dalej działo z postaciami z gry (Fallout, Zelda (SNES) i kilka innych). Za to nie wiem zbytnio jak sequel zrobią bo generalnie w grze odczuwałem taki star warsowy motyw
Spoiler
. W każdym bądź razie fabułę oceniam wysoko. Postacie za to są mistrzowskie. Każda postać ma swoje problemy, dramaty i i fajnie że nie wszyscy są tacy sielankowi bez skazy po dobrej stronie. Zresztą po drugiej stronie też postacie są niebanalne (Szczególnie Jaeger i Selvaria, ale Maximillian też daje radę). Gameplay jest świenty. O Grafice to nawet nie ma co mówić 9+ jak się patrzy (a nawet 10 niech będzie). Muzyka także jest bardzo fajna no i japoński dubbing daje radę. Genralnie grę oceniam bardzo wysoko i uważam że jest to 3 najważniejszy tytuł wydany na PS 3 (po GTA 4 i MGS 4). Z wyjątkiem ludzi ktorzy nie lubią rpg, każdy powinien ją mieć w kolekcji. Prawdziwa perełka. Dodatkowo jestem pewien że będzie tak samo zachwycać i za 5 i za 10 lat. Najlepsza gra Segi od nie pamiętam kiedy.
Reasumując:
Grafika: 9+ (ale korci mnie żeby dać 10 - jedynie wrodzony krytycyzm mi nie pozwala)
Muzyka i dźwięk: 9-
Design: 10 - (chociaż tu się mogłem wyżyć)
Grywalność: 9 (z malutkim plusikiem)
Overall: 9,5 IMHO
  • 0

#76 Shinigami Napisany 02 kwietnia 2009 - 14:54

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Nie chcesz sprzedać za rozsądne pieniądze? :P
  • 0

#77 oranje Napisany 02 kwietnia 2009 - 16:13

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Pograłem wczoraj w demo chwile i pierwsze wrażenie jest niesamowite. Fakt, ze nie umiem grac w tego typu gry, ale grafika sliczna, fajna walka. Pogram dłużej i moze na pełną sie skusze.
  • 0

#78 drAKul Napisany 02 kwietnia 2009 - 16:58

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:
Ja sam szukałem wiele dni. Ceny na allegro oscylowały wokół 160-180 zł. Przez przypadek po ostrej desperacji znalazłem na google jakieś forum PS 3 i kolesia co zgodził się sprzedać za 130 zł z dostawą. Myślałem że padnę, że ktoś za taką cenę się z nią rozstał. Po tygodniu już była w moich rękach :-D . Ta gra to zyskuje popularność w partyzancki sposób. Wszyscy ją ominęli w Święta (mea culpa), a potem stopniowo pocztą pantoflową zyskuje na popularności. Jak czytam posty to wygląda to tak: czemu ten temat o tej słabej grze ciągle jest na górze. OOOO chwalą, eeee co oni tam wiedzą. EEE tak se ściągne demko, pewnien się rozczaruje. :shock: łał to jest fajne. Poczytam w necie. :shock: ale ma recki na zachodzie. Dobra kupuje :-D . Dla mnie to pozytywna niespodzianka roku. Naprawdę Sega nie mogła jej wydać w gorszym okresie.

Teraz gdyby tak w podobnej cenie mi się Eternal Sonata trafiła (ta to dopiero ma ceny i schodzi na pniu). Że też nie mam X360 to bym za pół-darmo miał.
  • 0

#79 Godot Napisany 02 kwietnia 2009 - 17:13

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Na forum PE koleś ma za 120 zeta z wysyłką
  • 0

#80 Grz3chu Napisany 08 kwietnia 2009 - 20:27

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
DLC do Valkyrii 16 kwietnia w cenie 3,99 ojro
Zawartość: 2 misje + Hard Ex Mode
http://www.examiner.... ... ted-priced
  • 0

#81 Kyo Napisany 09 kwietnia 2009 - 23:12

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

Jak czytam posty to wygląda to tak: czemu ten temat o tej słabej grze ciągle jest na górze.


Heh, jak ludzie w ogóle mogą tak pomyśleć o tej grze wcześniej w nią nie grając? Polska prasa konsolowa jednak szerzy zÓo :P .

Miło, że przekonałeś się do Valkyrii, Lalalilo :-D . Ja swój egzemplarz kupiłem za 170. I nie żałuję, cholera, gra jest EPIC :P .
  • 0

#82 MonsieurWoland Napisany 10 kwietnia 2009 - 12:21

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Jak ma się anime do pełnej wersji gry? Opowiada ta sama historie czy rozgrywa sie w kolejnych alternatywnych czasach? Ogladalem wlasnie kreskówkę i postanowiłem dać tej grze szansę w przyszłości.
  • 0

#83 Gość_Zero_* Napisany 10 kwietnia 2009 - 17:23

Gość_Zero_*
  • Goście
Nie wiem ... ale kreska w anime jest słabsza od tej w grze :)
  • 0

#84 rikku100 Napisany 10 kwietnia 2009 - 20:59

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
Nieprawda, jest śliczna, postacie są śliczne i widoczki są śliczne. Czekam na drugi ep, mam nadzieję że wyjdzie tak szybko jak pierwszy ;O
  • 0

#85 Gość_Zero_* Napisany 10 kwietnia 2009 - 23:51

Gość_Zero_*
  • Goście

Nieprawda, jest śliczna, postacie są śliczne i widoczki są śliczne. Czekam na drugi ep, mam nadzieję że wyjdzie tak szybko jak pierwszy ;O


Powiedziała to osoba, która nie widziała na żywo Valkyria Chronicles na PS3 :) Kreska w anime straciła swój specyficzny klimat, pewnie jest ładnie, ale do wyglądu postaci z gry to to nie ma podejścia - już sama Alicia jest tego idealnym przykładem. Jeśli zabiorę się kiedyś za tego animca to tylko dla boskiego głosu Mariny Inoue :oops:
  • 0

#86 rikku100 Napisany 11 kwietnia 2009 - 02:16

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
a) screeny i filmiki WOGÓLE nie pokazują stylu graficznego gry...
b) udowodnij że nie widziałam o_O
c) ja niczego nie porównuje. Ale styl w anime jest taki sam jak w grze tyle że, no, są one rysowane a nie 3D, nie wiem czego ty chciales o_O
  • 0

#87 Gość_Zero_* Napisany 11 kwietnia 2009 - 11:59

Gość_Zero_*
  • Goście
Porównaj sobie twarz Alicii w grze i anime - jeśli nie widzisz różnic to nie mam pytań :)
  • 0

#88 rikku100 Napisany 11 kwietnia 2009 - 20:44

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
lol. jest jedna. w jednym przypadku jest narysowana, w drugim jest to model 3D. Poza tym to ta sama postać, czepiasz sie i tyle.
  • 0

#89 Gość_Zero_* Napisany 11 kwietnia 2009 - 20:48

Gość_Zero_*
  • Goście

lol. jest jedna. w jednym przypadku jest narysowana, w drugim jest to model 3D. Poza tym to ta sama postać, czepiasz sie i tyle.


Wg. mnie, ja zwracam uwagę na szczegóły ;) ale żeby dalej nie przeciągać tego tematu to animiec źle nie wygląda ... musze zobaczyć jak wygląda w ruchu i jakiego ma openinga :)
  • 0

#90 rikku100 Napisany 11 kwietnia 2009 - 20:56

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
taka tam standardowa pioseneczka
ale animacja i widooczki piękne :kwiatek:
  • 0