Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lost Ark

Smilegate Tripod Studio Amazon Games Studios PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Tawotnica Napisany 17 lutego 2022 - 11:24

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 106 Postów:


https://www.playlostark.com

Najnowsze objawienie free to play na komputry. No, może nie takie najnowsze, bo w Korei Płd. wyszło w 2019, ale dopiero tydzień temu gierka się doczekała europejskich serwerów.

Kolejki popołudniami to jakiś kosmos, paręnaście tysięcy luda, z 3h czekania :ftopa:

No to chciałem zobaczyć o co ten szał dupy i pograłem wczoraj parę godzin. "Diabolo meets MMORPG" wydaje się być dość trafnym opisem rozgrywki.

Gram Deathblade'm i dynamiczność walki pierwsze wrażenie robi świetne. Drzewko skilli też na pierwszy rzut oka wygląda dość ciekawie. Po dopakowaniu umiejętności odpowiednią ilością punktów możemy ją dostroić na jeden z trzech sposobów, np. zmniejszyć cooldow, zwiększyć AoE, dodać buff. Nie są to kosmetyczne zmiany, wpływają mocno na sposób walki. Co najlepsze, punkty możemy dowolnie ponownie przypisywać jak nam się coś nie spodoba i nawet zapisywać sobie parę różnych konfiguracji robiąc np. loadout pod bossów. Widzę tu spory potencjał do zabawy.

Fabularnie szału nie ma, jestem gdzieś pod koniec drugiego rozdziału. Ot, szukanie zaginionych artefaktów, zaraza zamieniająca ludzi w zombie, demoniczny ksiądz wyglądający jak ziutek z BTS :olo: Ale gra przynajmniej nie zanudza cutscenkami, akcja jest dość wartko przedstawiona. Gdzie kto w takie gry poza FFXIV gra dla fabuły?

Pewnie mi się znudzi zanim będę mógł sprawdzić jakiekolwiek raidy. Aha, jak nie lubicie grać z randomami, to z tego co rozumiem story da się przechodzić solo.
  • 1



Inne z tagami: