Skocz do zawartości

MotorStorm: Pacific Rift


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
380 odpowiedzi na ten temat

#31 Ney Napisany 12 marca 2008 - 18:57

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Kompletnie nie rozumiem czemu dali FMV jeśli gra ma wyjść jeszcze w tym roku...Mimo to trailer fajny, "setting" M2 podoba mi się dużo bardziej niż ten w jedynce i jeśli tylko gameplay będzie na wysokim poziomie to na 100% zainwestuje. Tego typu wyścigów niestety nie robi się już za dużo (chyba tylko chłopaki z Bizarre tworzą coś podobnego) :(
  • 0

#32 Gość__* Napisany 13 marca 2008 - 09:30

Gość__*
  • Goście
Trailer przekonał mnie, że wyspa powinna mieć tak samo świetny klimat jak kanion. Widać, że dostaniemy podatne na zniszczenia trasy. Cieszy fakt, że w grze będzie aż 16 tras, plus split aż dla 4 graczy, czyli najwieksze minusy jedynki wyeliminowane :)

Muzyczka świetna, jedynka pod tym względem rządziła, z dwójką będzie pewnie to samo :)
No i jeszcze coś...

Dodany obrazek

:)
  • 0

#33 gruby Napisany 13 marca 2008 - 09:38

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
:zakochany: Trailer bez przytupu, ale lokalizacja super. I wiadomości na tema tej części też same pozytywne. Będzie totalny wypas.
  • 0

#34 vagrant3 Napisany 13 marca 2008 - 10:49

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
Nie lubię takich trailerów gdzie nic z samej gry się właściwie nie pokazuje, może poza pomysłem na miejscówkę :/ Ale render jako taki całkiem fajny, muzyka już mniej. Nie jest to jednak gra, która mnie może przyciągnąć do PS3. Wolałbym, żeby Evolution przygotowało kolejną cześć WRC (najlepiej tak dobrą jak części 2-4) - wtedy by mnie mieli na 100%.

No i rozjechać kobietę? :bash:
  • 0

#35 Shinigami Napisany 13 marca 2008 - 10:52

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

No i rozjechać kobietę? :bash:

To się często w grze zdarzało. Obok sierpowych wymierzonych w szczęke :ninjadance:
  • 0

#36 gruby Napisany 13 marca 2008 - 11:34

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Mi WRC w ogóle nie przypasowało, natomiast MotorStorm to kult. Muzyka jak dla mnie bardzo fajna. Tyle, że trailer taki trochę bez polotu. Dużo lepiej brzmią już zapowiedzi z oficjalnego info. Nareszcie split screen, więcej tras (chociaż ja akurat na ich ilość w sumie aż tak bardzo nie narzekałem, bo były fenomenalne), zupełnie inny setting. MS2 to mój najbardziej wyczekiwany tytuł na ten rok obok MGS4 i GTA4.
  • 0

#37 Danteusz Napisany 13 marca 2008 - 11:48

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

Nie lubię takich trailerów gdzie nic z samej gry się właściwie nie pokazuje, może poza pomysłem na miejscówkę

To się nazywa teaser :)

No i rozjechać kobietę?

Myślę że jest to puszczenie oka do fanów, pamiętacie końcówkę poprzedniego trailera? ;)
  • 0

#38 vagrant3 Napisany 13 marca 2008 - 16:35

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

To się nazywa teaser :)

Trailer:
http://media.ps3.ign...107/vids_1.html

Albo tak, albo tak.

Nie każdy teaser musi być w formie CG: Soulcalibur 4 teaser

Whatever.

Myślę że jest to puszczenie oka do fanów, pamiętacie końcówkę poprzedniego trailera?

Pamiętam jedynie końcówkę trailera (a moze teasera :hmmm: ) z E3 2005. Ale co do rzeczy ma ta babeczka?

Mi WRC w ogóle nie przypasowało

Jestem wieloletnim fanem tego sportu i podobał mi się sposób jego odzwierciedlenia w grach Evolution Studios. Za czymś co prezentuje MotorStorm (albo Sega Rally) nie przepadam ;) I ciągle czekam na rajd z "prawdziwego zdarzenia" na tej generacji konsol...
  • 0

#39 Danteusz Napisany 13 marca 2008 - 16:49

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

Albo tak, albo tak.

Nie każdy teaser musi być w formie CG

Teaser nie musi być CG :) Idea jest taka żeby pokazać coś pokazując jak najmniej
http://en.wikipedia..../Teaser_trailer

Pamiętam jedynie końcówkę trailera (a moze teasera ) z E3 2005. Ale co do rzeczy ma ta babeczka?

Poprzednio w podobnej sytuacji był facet, teraz dali babeczkę.
  • 0

#40 Gość__* Napisany 16 marca 2008 - 22:47

Gość__*
  • Goście
Render nie najgorszy ale liczyłem na więcej. :/ Oby dali grafę przyrody taką jak w Uncharted to ołtarzyk postawie w domu :^^:
  • 0

#41 ACZ Napisany 16 marca 2008 - 23:27

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
Render jak render, fajna muzyka.
Dziwne jest tylko dla mnie, że pokazali taką ciasną trasę.
  • 0

#42 Gość__* Napisany 18 marca 2008 - 15:20

Gość__*
  • Goście
Taki sobie ten render... filmik z 2005 roku stworzony przy produkcji pierwszej części prezentuje sie IMO znacznie lepiej. Zdecydowanie bardziej elektryzujący, agresywny i zachęcający do gry.
  • 0

#43 Nyjacz Napisany 19 marca 2008 - 15:19

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

Trailer przekonał mnie, że wyspa powinna mieć tak samo świetny klimat jak kanion. Widać, że dostaniemy podatne na zniszczenia trasy. Cieszy fakt, że w grze będzie aż 16 tras, plus split aż dla 4 graczy, czyli najwieksze minusy jedynki wyeliminowane :)

Muzyczka świetna, jedynka pod tym względem rządziła, z dwójką będzie pewnie to samo :)
No i jeszcze coś...

Obrazek

:)

Ano i witam, panie pokrytysniegiem :). Co do tego MotorStorma 2... Powiem wam, że "jedynka" mi się podobała, ale nie aż tak, żeby ją kupować. Jednak po oglądnięciu trailera w rozdziałce 1280x720 nieźle się napaliłem i kupiłem MotorStorma :). Trailer, choć renderek to zayebisty tak naprawdę, muzyka jak rządziła, tak rządzi, graficznie nie ma co oceniać - w końcu to CG. Jeżeli splitscreen będzie faktycznie w 4 osobki to ja na to idę ;]. Trzymam kciuki i marzę już o pierwszych screenach :). Wyspa faktycznie fajna i klimat oczywiście pozostał ^^. A gdyby tak jeszcze były trasy podatne na niszczenie ;]... Trailer mówi temu "tak", mam nadzieję że nie będzie to tylko w jednym miejscu w gameplayu xD.
  • 0

#44 Gość__* Napisany 18 marca 2008 - 15:20

Gość__*
  • Goście
Taki sobie ten render... filmik z 2005 roku stworzony przy produkcji pierwszej części prezentuje sie IMO znacznie lepiej. Zdecydowanie bardziej elektryzujący, agresywny i zachęcający do gry.
  • 0

#45 Nyjacz Napisany 19 marca 2008 - 15:19

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

Trailer przekonał mnie, że wyspa powinna mieć tak samo świetny klimat jak kanion. Widać, że dostaniemy podatne na zniszczenia trasy. Cieszy fakt, że w grze będzie aż 16 tras, plus split aż dla 4 graczy, czyli najwieksze minusy jedynki wyeliminowane :)

Muzyczka świetna, jedynka pod tym względem rządziła, z dwójką będzie pewnie to samo :)
No i jeszcze coś...

Obrazek

:)

Ano i witam, panie pokrytysniegiem :). Co do tego MotorStorma 2... Powiem wam, że "jedynka" mi się podobała, ale nie aż tak, żeby ją kupować. Jednak po oglądnięciu trailera w rozdziałce 1280x720 nieźle się napaliłem i kupiłem MotorStorma :). Trailer, choć renderek to zayebisty tak naprawdę, muzyka jak rządziła, tak rządzi, graficznie nie ma co oceniać - w końcu to CG. Jeżeli splitscreen będzie faktycznie w 4 osobki to ja na to idę ;]. Trzymam kciuki i marzę już o pierwszych screenach :). Wyspa faktycznie fajna i klimat oczywiście pozostał ^^. A gdyby tak jeszcze były trasy podatne na niszczenie ;]... Trailer mówi temu "tak", mam nadzieję że nie będzie to tylko w jednym miejscu w gameplayu xD.
  • 0

#46 Aleks Napisany 19 marca 2008 - 23:02

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:
W jedynce tez sa elementy na trasie, ktore mozna zniszczyc, ale po trailerze dwojki widac, ze bedzie mialo to teraz wieksze znaczenie - dzieki temu np. zagrodzimy komus droge stylu. Juz se wyobrazam jaka bedzie jatka na online :ninjadance:
  • 0

#47 Nyjacz Napisany 20 marca 2008 - 14:53

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

W jedynce tez sa elementy na trasie, ktore mozna zniszczyc, ale po trailerze dwojki widac, ze bedzie mialo to teraz wieksze znaczenie - dzieki temu np. zagrodzimy komus droge stylu. Juz se wyobrazam jaka bedzie jatka na online :ninjadance:

Wiesz, w poprzedniczce nie miało to znaczenia, po prostu nie raz się rozwaliło znak lub deske a trailer MotorStorma 2 faktycznie pokazuje, że będzie można przeszkadzać komuś w grze, nie tylko zrzucając go z motoru ;). Mam nadzieję wielką na to, że prawie wszystko będzie się niszczyć i to nie w taki sam sposób za każdym razem :). A online to już będzie poezja...
  • 0

#48 qsh Napisany 21 marca 2008 - 12:43

qsh

    N+ Crew

  • Narybek
  • 233 Postów:

"Sony are backing to be successful, we also learnt the name of the next installment of MotorStorm will be called MotorStorm: Pacifica. "


To teraz, po Paradise, czekamy na Pacifica. Które wyścigi wezmą podtytuł "Eden"? :hmmm: ;)
  • 0

#49 Gość__* Napisany 21 marca 2008 - 13:43

Gość__*
  • Goście
Pacifica..... brzmi jakoś do dupy :ninja: Motorstorm 2 brzmi lepiej :^^:
  • 0

#50 Aleks Napisany 21 marca 2008 - 17:34

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:
Ale to ma być tylko podtytuł :?: :cojest:
  • 0

#51 McDrive Napisany 21 marca 2008 - 17:36

McDrive

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 866 Postów:
Może się nazywać choćby Hydroelektrogumonapawarka, ale żeby gameplay był zarąbisty.
  • 0

#52 Aleks Napisany 21 marca 2008 - 17:43

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:
Mi tam to wisi jaki będzie miała ta gra podtytuł (poprawiałem tylko Danonka ;p), dla mnie ważne żeby się też szybko nie znudziła no i jak Ty napisałeś - żeby gameplay dał rade.
  • 0

#53 Nyjacz Napisany 21 marca 2008 - 18:47

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

"Sony are backing to be successful, we also learnt the name of the next installment of MotorStorm will be called MotorStorm: Pacifica. "


To teraz, po Paradise, czekamy na Pacifica. Które wyścigi wezmą podtytuł "Eden"? :hmmm: ;)

Burnout: Paradise jest bardzo dobrą grą, ale równać się może z pierwszą częścią MotorStorma. Na pojedynek z "dwójką" czeka już na pewno nowa część Burnouta. Co do podtytułu... MotorStorm 2 brzmi mocniej i uderza w sedno :^^: .
  • 0

#54 Gość__* Napisany 25 marca 2008 - 20:35

Gość__*
  • Goście
Mam pytanko ale tyczace pierwszej czesci Motorstorm. Mianowicie czy mozna grac kierwnica Logitech driving force?
  • 0

#55 Nyjacz Napisany 29 marca 2008 - 14:54

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
Kurde, ja oczekują fajnych akcji typu, że np. jadąc motorkiem trzeba będzie odpowiednim przyciskiem się schylać w odpowiednich momentach, np. jadąc pod zwalonym drzewem, a Monster Truck złamie drzewo na pół, itd. Lub zostawianie niewidomych pułapek :klaszcze: !! Mam nadzieję, że twórcy pomyślą o tym.
  • 0

#56 Gość__* Napisany 03 kwietnia 2008 - 17:02

Gość__*
  • Goście
Ma ktoś juz najnowszy N+ podobno w numerze jest 6 screenów prosto z gry!
  • 0

#57 Texz Napisany 03 kwietnia 2008 - 17:58

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Są, są. Troszkę mocny efekt rozmycia w ruchu, przypomina coś podobnego z Just Cause. Mam nadzieję, że nie jest to próba przykrycia jakiś niedoróbek graficznych bo osobiście wolałbym już nawet to, niż przesadzony bloom w połączeniu z "nicniewidzeniem".
Graficznie będzie taki motorowy Crysis ;) hehe.
  • 0

#58 Nyjacz Napisany 03 kwietnia 2008 - 18:09

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

Są, są. Troszkę mocny efekt rozmycia w ruchu, przypomina coś podobnego z Just Cause. Mam nadzieję, że nie jest to próba przykrycia jakiś niedoróbek graficznych bo osobiście wolałbym już nawet to, niż przesadzony bloom w połączeniu z "nicniewidzeniem".
Graficznie będzie taki motorowy Crysis ;) hehe.

Nie mógłbyś zdjęć zarzucić albo skanów :)?
  • 0

#59 kamionek Napisany 03 kwietnia 2008 - 18:28

kamionek

    zloty forumowicz; wzór

  • Forumowicze
  • 3 411 Postów:
to nielegalne :foch:
  • 0

#60 Nyjacz Napisany 03 kwietnia 2008 - 18:29

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

to nielegalne :foch:

a co z motorami? w końcu mają być w gt5, czy to ściema?

Dobra, już nie ważne ^^. Jakimi motorami xD? Co to ma wspólnego z GT5? Jeśli ma to powiem, że nie będzie, ściema jak nic.
  • 0