Skocz do zawartości

Zdjęcie

Duke Nukem Forever

3D Realms Triptych Games Gearbox Piranha Games 2K Games PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
754 odpowiedzi na ten temat

#61 Gość__* Napisany 20 grudnia 2007 - 13:10

Gość__*
  • Goście

Macie rację. Jeden kilkunastosekundowy filmik już dowodzi niezbicie, że ta gra będzie szmirą. O_o Kocham tą branżę.


WLasnie o tym wyzej pisalem. Nie ma kompletnie mozliwosci ocenieni po tym filmiku jaka ta gra bedzie, a wszyscy pisza, jaka to porazka. Stuknijcie sie w glowki moi drodzy :)
  • 0

#62 Kyo Napisany 20 grudnia 2007 - 13:11

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Zły nie jest, ale w głębi serca spodziewałem się czegoś... dłuższego, pokazującego więcej z samej gry... Ech, przynajmniej wiadomo, że Jon St. John wraca :D .
  • 0

#63 Ryan Napisany 20 grudnia 2007 - 14:02

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Niektórzy wolą niespełnione obietnice i prerenderowane filmiki niż blondasa z cygarem. Bywa. :)
  • 0

#64 phsx Napisany 20 grudnia 2007 - 14:59

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:

jaka ta gra bedzie

O ile w ogóle będzie ;)
  • 0

#65 ACZ Napisany 20 grudnia 2007 - 15:32

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
No ja też myślę, że buł to jednak real time, bo w obiektach potworów widać byłó kanty. Co nie zmienia faktu, że kolejny trailer ujrzymy na nowym silniku graficznym ;]
  • 0

#66 Marbel Napisany 20 grudnia 2007 - 15:33

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

WLasnie o tym wyzej pisalem. Nie ma kompletnie mozliwosci ocenieni po tym filmiku jaka ta gra bedzie, a wszyscy pisza, jaka to porazka. Stuknijcie sie w glowki moi drodzy :)

Jednakże zwiastun ten, po wielu latach oczekiwania powinien powodować opad szczeny, wytrzeszcz oczu itd. Przecież fani czekają na tą grę z nadzieją że w końcu sie ukaże. To nie jest jeden z wielu trailerów a jeden w ostatnich kilku lat. Powinien dawać po głowie. A tak... tylko zniechęca. To ja się pytam po co wypuścili ten film? I tak wiele nie pokazuje. Mnie się wydaje, że każdy zwiastun z założenia pokazuje jaka gra ma być/będzie, więc teksty - nie oceniajcie gry po filmie są płytkie! Dajcie grę, ocenie po grze! Nie ma? No to co, mam czekać aż łaskawi panowie wydawcy dadzą mi grę a do tej pory mam wierzyć że to 8 cud świata?? Dajcie spokój...
  • 0

#67 Ryan Napisany 20 grudnia 2007 - 15:36

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
marbel007: to jest teaser-trailer a nie trailer. Ma za zadanie przypomnieć, że gra istnieje a nie doprowadzać do opadu szczeny. Zresztą świnioludź IMO kosi swoim wyglądem i tak.
  • 0

#68 Marbel Napisany 20 grudnia 2007 - 15:46

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Jak zwał tak zwał. W każdym razie fani, gracze czekali chyba na coś więcej.
  • 0

#69 Ryan Napisany 20 grudnia 2007 - 15:49

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Mroczna przyszłość? Jest.
Świnioludzie? Są.
Krew? Jest.
Szowinistyczne wielbienie dla męskości? Jest.
Muskularny blondas? Jest.
Teksty i nawiązania? Są.

Wydaje mi się, że prawdziwi fani właśnie tego chcą a nie prerenderów KZ2.
  • 0

#70 gruby Napisany 20 grudnia 2007 - 16:28

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Dokładnie. Chociaż sam design podoba mi się średnio, a i fanem diuka nie jestem zbyt żarliwym, to miło mi znowu go widzieć. Co jak co, ale jest to dość specyficzny typ humoru i gierek, których obecnie jest stanowczo za mało. A seksistowskie i mizoginiczne wstawki się nie starzeją. :D
  • 0

#71 Gość__* Napisany 20 grudnia 2007 - 17:13

Gość__*
  • Goście

No to co, mam czekać aż łaskawi panowie wydawcy dadzą mi grę a do tej pory mam wierzyć że to 8 cud świata?? Dajcie spokój...


Nikt Ci nie kaze wierzyc, ze to 8 cud swiata, ale pisanie, ze gra bedzie do dupy po obejrzeniu tego czegos jest rownie smieszne. Powinnismy zachowac zdrowy rozsadek i neutralne podejscie, do czasu, az pokaza gameplay. Tyle. Nie ma sie co rzucac.
  • 0

#72 Marbel Napisany 20 grudnia 2007 - 18:50

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

Nikt Ci nie kaze wierzyc, ze to 8 cud swiata, ale pisanie, ze gra bedzie do dupy po obejrzeniu tego czegos jest rownie smieszne.

Nigdzie tak nie napisałem. Jedynie stwierdzam, że poziom teasera ( :hejka: Ryan) strasznie niski. Niewiele mówi o samej grze, jedynie jakieś tam przebłyski, które IMO są słabe. A "STAY TUNED" to chyba jakieś żarty.
  • 0

#73 Grz3chu Napisany 20 grudnia 2007 - 18:51

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
odświeżam sobie 3D w HighDefie :)
Dodany obrazek
  • 0

#74 Marbel Napisany 20 grudnia 2007 - 18:55

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

odświeżam sobie 3D w HighDefie :)

Niezłe... ale to bullshot! Prawda? :cojest:
  • 0

#75 Grz3chu Napisany 20 grudnia 2007 - 19:01

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:

Niezłe... ale to bullshot! Prawda? :cojest:

nie to całkowicie fanowska robota, podkręcona została rozdzielczość, tekstury wyładniały, dodano wiele obiektów w 3D. Wygląda super, gra się świetnie (jest podobno multiplayer, ale nie wiem jak włączyć).

Duke Nukem 3D ma chyba już status Abadonware, więc samą grę można zassać za darmo. Wersja HighRes zajmuje około 300 MB
  • 0

#76 Marbel Napisany 20 grudnia 2007 - 19:16

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
A jakieś linki do tego można zamieścić na forum czy trzeba poszukać we własnym zakresie?? Bo ja bym bardzo chętnie w coś takiego poszpilał ;) Albo chociaż jakąś oficjalną nazwę tego zapodaj.
  • 0

#77 syon Napisany 20 grudnia 2007 - 21:38

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
W sieci krąży też port DN3D przystosowany do XP'ka i Visty - polecam :)
  • 0

#78 Grz3chu Napisany 20 grudnia 2007 - 22:04

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
http://hrp.duke4.net/index.php - proszę bardzo, full legal. Zawiera DN3D, DN3D HD, edytor map.

Porównanie:
Dodany obrazek
  • 0

#79 Kyo Napisany 20 grudnia 2007 - 22:46

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
nieźle, jak na fanowski "dodatek" ;) . Sprawdziłbym, gdyby nie fakt, że by odpalić tego mega Duke'a, potrzebny jest jakiś mega sprzęt, no w każdym razie taki, jakiego ja nie posiadam :P . Szkoda, że pewnie muzykę zostawili w midi. Mogliby wyciąć muzykę z wersji DN3D na PSXa.

Damn, chyba sobie odpalę Diuka :ninja: . Czas wreszcie sprawdzić Atomic Edition....
  • 0

#80 oranje Napisany 20 grudnia 2007 - 23:26

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:
dla mnie najlepszym Dukiem był Time2kill. Z prostego powodu, był to moj pierwszy Duke :) Pamietam jak dzis jak razem z tatą sie zagrywalismy. Dzisiaj nie interesuje sie on za bardzo grami, ale mowie mu, że może w koncu wyjdzie nowy Duke, a on na to. "A co to za gra? to ta co do glinoświn sie strzelało?" :^^:
  • 0

#81 Nexus Napisany 20 grudnia 2007 - 23:42

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:

Porównanie:

Chlip... siorb... błekk... wspomnienia pierwszych chwil przed kompem...

Ma ktoś chusteczkę?
  • 0

#82 Krill Napisany 21 grudnia 2007 - 21:27

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Pamiętam, że całkiem nieźle zajarał mnie Duke Nukem 3D, może nie na tyle by przejsc go w całości, ale była to na pewno fachowa rzeźnia...

Fajnie, że panowie z 3D Realms okazali się tak hojni, by podarować nam taki prezent świąteczny w postaci jakże bogatego w content filmiku. W końcu mogli to zrobić za kilka lat, nikt by nawet nie zwrócił już pewnie na to uwagi. No, ale Duke Nukem Forever jest jak widać w zaawansowanej fazie developingu i stało się nieunikniowe- zobaczyliśmy nowy design świniaków :^^: Całkiem buracki, ma to coś- podobało mi się, ale co można napisac więcej o jakimś sekundowym ujęciu ? Czy można na podstawie jego, i na podtsawie renderu (a może in-game modelu) Księcia, który chyba jednak nieco słabuje już z miejsca skreślać ten tytuł ? Moim zdaniem nie należy tak robić. Technologia UE 3.0 może dobrze zasilić ten tworzony od wielu lat niedoceniony obecnie produkt, więc warto posłuchać przesłania koderów- stay tuned !
  • 0

#83 TomisH Napisany 21 grudnia 2007 - 23:11

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
Nie UE 3.0. Przepisane UE 2.0.
  • 0

#84 Krill Napisany 22 grudnia 2007 - 09:09

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Huh :niepewny: ... To nie wróży nic dobrego. W ogóle ten teaserek bynajmniej nie napawa optymizmem. Sam Duke jest jakiś taki plastikowy. No, ale przecież goście z 3D Realms mają jeszcze wiele, wiele czasu na dokończenie tej gry...
  • 0

#85 Hanz Napisany 22 grudnia 2007 - 10:09

Hanz

    youtube.com/dkstbeats

  • Forumowicze
  • 3 097 Postów:

No, ale przecież goście z 3D Realms mają jeszcze wiele, wiele czasu na dokończenie tej gry...


Mieli też wiele wiele czasu żeby ta gra - ej co ja gadam, żeby TEASER wygladał dobrze. Ale nie wygląda. Jeśli pójdą tym tropem nie spodziewał bym się kick-assowej gry.
  • 0

#86 Sylvan Wielki Napisany 24 grudnia 2007 - 12:32

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 618 Postów:
Tą grę to zapowiadają od czasów .... niepamiętnych. Pewnie będzie jak zawsze. Coś tam publice wypuszczą, hype jako taki sie nakręci i tak z rok, może dwa a później przełożą premierę "na za 4lata". Poza tym ludzkość o "Sterydowym Księciu" zapomniała, teraz w dobie takich a nie innych fpp nie ma co nawet wypuszczać tej gry. Era Q i Duke już została puchem niepamięci okryta.

Choć z drugiej strony chciałbym zobaczyć ubijanie CP na UE3 :ninjadance:
  • 0

#87 Gość__* Napisany 05 lutego 2008 - 22:53

Gość__*
  • Goście
http://www.gram.pl/n... ... czany.html

Sporo nowych informacji na temat DNF.
  • 0

#88 Kyo Napisany 06 lutego 2008 - 00:19

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

Sporo nowych informacji na temat DNF.


Sporo informacji? Nowych? Ekipa z 3D Realms przestała się opier*alać, wzięli się ostro do roboty i... tyle. Czyli to co zwykle :rower: .
  • 0

#89 Sylvan Wielki Napisany 06 lutego 2008 - 00:36

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 618 Postów:
Czyli "będzie , kiedy skończymy" - czyt. nie licz na to ....
  • 0

#90 f5k Napisany 06 lutego 2008 - 21:27

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
http://www.n4g.com/News-108220.aspx
DNF w 2008 roku na PS3/X0 i PC potwierdzone przez 3D Realms.
  • 0



Inne z tagami: