Skocz do zawartości

Prośba o wycenę


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
14 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 11 lutego 2008 - 01:15

Gość__*
  • Goście
Prosiłbym Was o pomoc w wycenie takowego zestawu:

Konsola PlayStation 2 (gruba), model 30004, laser działa całkiem nieźle, zazwyczaj odczytuje płyty za pierwszym razem, czasem miewa problemy z płytami DVD.

Do tego:
Swap Magic 3.6
2 oryginalne pady (w obu nie działają wibracje, w jednym nie świeci się lampka analoga, ale wszystkie przyciski (i gałki) sprawne).
Jeden bezprzewodowy pad MadCatz w pełni sprawny.
Memory Card 8 mb (Oryginalny Sony)
Oryginalne gry: Viewtiful Joe, Time Splitter 2 (oba 3xA, stan idealny), Fight Night Round 2 (wersja promo), Worms World Party na PSX,a.
Około trzydziestu dodatkowych gier na DVD.
Płyta z demami, demo Soccoma II, płyta promocyjna Xboxa 360.

Ile za to mógłbym maksymalnie wziąć?
  • 0

#2 Gość__* Napisany 11 lutego 2008 - 12:02

Gość__*
  • Goście
Nie wiem, ile byś chciał za to, ale za sprzęt w takim stanie możesz wyciągnąć max trzy stówki. Laser, pady bez wibracji, w dodatku w jednym nie działa dioda od analoga... Więcej jak 300PLN bym nie dał, i Ty nie powinieneś więcej brać.
  • 0

#3 Gość__* Napisany 11 lutego 2008 - 12:12

Gość__*
  • Goście
Zgadzam sie z Bzdursky'm. Gruba ps2 z tymi lekkimi defektami, ale z taka iloscia gier na poziomie 300 zl powinno kogos zainteresowac.
  • 0

#4 Sylvan Wielki Napisany 11 lutego 2008 - 19:41

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 618 Postów:
300-400zł ( to za takie gry jak VJ w idealnym stanie ).
  • 0

#5 Gość__* Napisany 12 lutego 2008 - 14:51

Gość__*
  • Goście
Może Viewtiful Joe jest cenną grą, ale mam problemy, żeby sprzedać ją nawet za 30 zł :ninja:
  • 0

#6 Sylvan Wielki Napisany 12 lutego 2008 - 15:21

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 618 Postów:
Mój kolega wczoraj sprzedał swoja PS2 za 416 zł , z dodatków tylko MC oraz drugi DS2.
Jak widać wszystko zależy od kupującego. Co do gier jak chcesz sprzedać to popytaj , wystaw na aukcję . VF to jedna z najlepszych pozycji na PG i co ciekawe, wcale nie tak łatwo dostępna. Opcjonalnie uderz za oceany i góry, tam może ktoś sie zaiteresować bardziej , bowiem kazdy wie chyba jak to jest z grami w polsce.
  • 0

#7 Scorpio Napisany 12 lutego 2008 - 15:24

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Mój kolega wczoraj sprzedał swoja PS2 za 416 zł , z dodatków tylko MC oraz drugi DS2.

To musiała być w baaaardzo dobrym stanie o__O
  • 0

#8 phsx Napisany 12 lutego 2008 - 15:29

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Ja sprzedałem swojego slima niedawno, nie przerobionego z swapem 3.6, oryginałem GTA:SA, Memorką 8mb, padem i ok. 40 grami za 400zł. Stan dobry, można rzec że konsoli nie nadużywałem ;)
  • 0

#9 Kurzy Napisany 12 lutego 2008 - 15:32

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Ode mnei Tiamo tyle żebyś zostawil te PS2. Stary ładny model i nawet nei opłaca się sprzedawać(+mneij osób zainteresowanych starą wersją) Jeszcze wrócisz do tej konsoli. Sprzedaj oryginalen gry i trochę kaski będzie a za 200 zł sprzedawać czarnulkę? NIE. moja był,jest i będzie hehe. Nie psrzedam tym bardziej że PS3 nei ma dobrej emulacji.

Sylvan Wielki napisał/a:
Mój kolega wczoraj sprzedał swoja PS2 za 416 zł , z dodatków tylko MC oraz drugi DS2.
To musiała być w baaaardzo dobrym stanie o__O

Noooo...tym bardziej że nówkę kupsiz za około 500 zł nawet.
  • 0

#10 Gość__* Napisany 12 lutego 2008 - 15:57

Gość__*
  • Goście

Ode mnei Tiamo tyle żebyś zostawil te PS2. Stary ładny model i nawet nei opłaca się sprzedawać(+mneij osób zainteresowanych starą wersją) Jeszcze wrócisz do tej konsoli. Sprzedaj oryginalen gry i trochę kaski będzie a za 200 zł sprzedawać czarnulkę? NIE. moja był,jest i będzie hehe. Nie psrzedam tym bardziej że PS3 nei ma dobrej emulacji.

Łatwo powiedzieć. Na dniach kupuje X-boxa 360 i w takiej sytuacji 300-350 zł to bardzo dużo. Starczy na kilka rzeczy (pada, Gearsy, kabel i może jeszcze zostanie).
Jak będę chciał kiedyś wrócić do PS2 to kupie jakiś zestaw za bezcen :)

VF to jedna z najlepszych pozycji na PG

Niestety, bardzo niedoceniana.
  • 0

#11 Kurzy Napisany 12 lutego 2008 - 16:08

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

Łatwo powiedzieć. Na dniach kupuje X-boxa 360 i w takiej sytuacji 300-350 zł to bardzo dużo. Starczy na kilka rzeczy (pada, Gearsy, kabel i może jeszcze zostanie).
Jak będę chciał kiedyś wrócić do PS2 to kupie jakiś zestaw za bezcen :)


Wiem, znam tą sytuację...ale pomimo tego nei rób tego :) Będziesz żałował jak wielu :)

PS. No chyba że ta konsola(3004) jest już skreślona w kwestii odczytu płyt ;p żarcik.
  • 0

#12 Sylvan Wielki Napisany 12 lutego 2008 - 16:27

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 618 Postów:

To musiała być w baaaardzo dobrym stanie o__O

Noooo...tym bardziej że nówkę kupsiz za około 500 zł nawet.

Potraktowana młotkiem nie była. Poza tym wy wszyscy bierzecie to pseudo znawczo.
Nie każdy kupujący orientuje się w growej materi, co za ile, gdzie, i to że dołoży jakieś 160zł i ma PSPka używanego, et cetera. Jakiś chłopaczek ojcu powiedział ,że to konsola, do gier+DVD player a że ojcu 4stówki nie żal było, to dziecku kupił nie bawiąc się w sklepy i szukaniu przez miesiąc w czeluściach netu dziesiątek konsol , tylko po to by grosze zaoszczędzić.
  • 0

#13 Gość__* Napisany 12 lutego 2008 - 16:49

Gość__*
  • Goście

Jakiś chłopaczek ojcu powiedział ,że to konsola, do gier+DVD player a że ojcu 4stówki nie żal było, to dziecku kupił nie bawiąc się w sklepy i szukaniu przez miesiąc w czeluściach netu dziesiątek konsol , tylko po to by grosze zaoszczędzić.

Z tym, że w moich oczach więcej jak 3 stówki bym nie dał przez to zdanie:

aser działa całkiem nieźle, zazwyczaj odczytuje płyty za pierwszym razem, czasem miewa problemy z płytami DVD.

Do tego:
Swap Magic 3.6

Skoro TYLKO zazwyczaj, to znaczy, że jeszcze z rok pociągnie, nie dłużej. Wiem po sobie, moja konsola chodziła w ten sam sposób, też Swapa miałem, a po roku sprzęt stał się bardzo ładną podstawką pod herbatkę. Na to też trzeba wziąć poprawkę.
  • 0

#14 Sylvan Wielki Napisany 13 lutego 2008 - 14:50

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 618 Postów:
Ale kupującemu raczej tego sie nie mówi....
  • 0

#15 Gość__* Napisany 13 lutego 2008 - 14:57

Gość__*
  • Goście
Do tego na Allegro sa dziwni kupujacy :^^: . Moga podbic do ceny jakiej sie niespodziewałeś dostac za swoj sprzet.
  • 0