Skocz do zawartości

Zdjęcie

"New" Pikmin


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
17 odpowiedzi na ten temat

#1 MonsieurWoland Napisany 17 lipca 2008 - 12:13

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Miyamoto na zamkniętej konferencji N tchnął iskierke nadzieji w serca hc posiadających Wii:P

http://www.gamespot.... ... ws;title;0

"[7] Eguchi asks what a "core user" is supposed to be. His own definition is someone who likes games, whatever they like to play. That's who he makes games for, and he says all games regardless of genre have the potential to appeal to the core, and the people who play his games are his core users.

[7] Miyamoto stands up and starts to leave the stage, which draws laughs. After sitting back down, he gets to the Pikmin question. He talks about sitting as close as possible to his staffers, some who worked on Zelda and Pikmin. He refers to Eguchi's answer and says "core games" is just as mercurial a term as "core gamers," then says they continue investigating all types of games.

[7] "So when it's time to announce such a title, I'll announce it. So please look forward to it."

[7] He adds, "We're making Pikmin"
  • 0

#2 gruby Napisany 17 lipca 2008 - 12:30

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Nie kumam magii Pikmina i pewnie nie skumam. 2 rzuciłem w kąt po jakichś 4h straconego czasu. Gra ma sporo uroku, ale jest zbyt jednostajna jak na mój gust.
  • 0

#3 ACZ Napisany 17 lipca 2008 - 12:46

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 185 Postów:
Sorry, ale tego typu gry to konkurencja umieszcza na XBL Arcade i PS Store.
  • 0

#4 Kaxi Napisany 17 lipca 2008 - 13:44

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 162 Postów:
Jasne Czysiek, pokaż mi Overlorda na PS Store, bo to chyba jedyna gra do której można Pikmina porównać. Nie grałeś w żadnego Pikmina, nie widziałeś materiałów z trójki, więc nie komentuj, x-boyu :P

Nie zgadzam się tylko z tym, że Pikmin to gra dla hc fanów Nintendo. Dla mnie to podobna waga co Animal Crossing czy Mario Kart Wii - dobre, może nawet bardzo dobre gry, ale nie powodujące, że gracze wyrywają sobie włosy w oczekiwaniu na premierę.
  • 0

#5 MonsieurWoland Napisany 17 lipca 2008 - 13:57

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Nie zgadzam się tylko z tym, że Pikmin to gra dla hc fanów Nintendo. Dla mnie to podobna waga co Animal Crossing czy Mario Kart Wii - dobre, może nawet bardzo dobre gry, ale nie powodujące, że gracze wyrywają sobie włosy w oczekiwaniu na premierę.


Przecież Reggie po konfie N powiedział, że AC była przygotowywana z myślą o HC graczach Nintendo.
  • 0

#6 Blizzard Beast Napisany 17 lipca 2008 - 14:43

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Zapalił przed show i takie są efekty. A nowy Pikmin? Ja poproszę, bardzo lubię, tylko lochy z dwójki deczko nudnawe były.
  • 0

#7 ogqozo Napisany 17 lipca 2008 - 15:58

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
Dział Wii ostatnio wygląda jak jakieś forum fanów muzyki metalowej. Ciągłe licytacje, kto jest bardziej true, bardziej hc i kto bardziej gardzi ciemną, głupią masą.

Co do Pikmina 3. Nie obchodzi mnie, czy to gra hc, czy bardzo lame i noob. Mi się bardzo podobały obie części, pierwsza to była prawdziwa rewelacja i do dziś jedna z kilku najlepszych konsolowych gier z gatunku "strategia/taktyka". Jeśli w trójce pojawi się odpowiednia ilość innowacji (a czas produkcji daje na to nadzieję), to dla mnie "musziszmieć".
  • 0

#8 Voo Napisany 17 lipca 2008 - 16:34

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:

Ciągłe licytacje, kto jest bardziej true, bardziej hc i kto bardziej gardzi ciemną, głupią masą


ha, ja jestem klasyczny casual i ciemna masa, tyle że w pojmowaniu tego trochę rozmijam się z Nintendo (o czym coraz mocniej się przekonuję) Dla mnie casual to odpalenie sobie jakiejs fajnej gry raz na dwa dni, na godzinkę, bardzo często na poziomie trudności easy i pograniu bez napinania. Fajnej gry czyli np. God of War. Natomiast dla Ninny casual to udawanie gry na fujarce :roll: W sumie nawet się nie dziwię, że dla nich teraz AC to temat dla hc ;)

Co do Pikmina to grałem tylko w pierwszą częśc i uczciwie przyznam, że jej nie ukonczyłem. To sympatyczna gra ale trochę monotonna, jedna z w sumie wielu fajnych gier opartych na ciekawym pomyśle, które bawią tak długo jak gracza bawi sam pomysł. Ponieważ jednak doszliśmy do takiego punktu, że kazda "normalna" gra na Wii cieszy i wywołuje dyskusje, więc cóż, ja też się cieszę na Pikmina 3. Na pewno wiilot sprawdzi się w praniu.
  • 0

#9 lukaszSA Napisany 17 lipca 2008 - 17:19

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:
Hmmmm. A ja nigdy w Pikmina nie grałem. Mógłby ktoś powiedzieć o tym coś więcej?
  • 0

#10 MonsieurWoland Napisany 17 lipca 2008 - 17:28

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Hmmmm. A ja nigdy w Pikmina nie grałem. Mógłby ktoś powiedzieć o tym coś więcej?


http://pl.youtube.co...h?v=WbH5I1KpqKE
  • 0

#11 lukaszSA Napisany 17 lipca 2008 - 17:34

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:
Liczyłbym bardziej na wyjaśnienie fabuły :)
  • 0

#12 ogqozo Napisany 17 lipca 2008 - 17:41

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
Trochę podobnie do pierwszego Fallouta. Jesteś Kapitan Olimar, rozbijasz się na Ziemi. Twój statek rozbija się na 30 części, ty możesz przetrwać 30 dni. W zebraniu tych części pomagają ci lemmingi wyglądające jak kolorowe kondomy.
  • 0

#13 BeSOS Napisany 17 lipca 2008 - 18:36

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Pikminy były zajebiste, i zgadzam się z Blizz, lochy zasysały w 2. Z chęcią zagram w 3 :^^:. Co nie zmienia faktu, ze to nie tytuł hc.
  • 0

#14 Blizzard Beast Napisany 17 lipca 2008 - 20:26

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Być może, ale takich gier też Wii bardzo brakuje.
  • 0

#15 Krill Napisany 17 lipca 2008 - 21:54

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Miyamoto zrehablitował się częściowo po swoim nieco rozczarowującym występie na tegorocznym E3 (jego wystąpienia są zawsze zajebiste, ale różnie bywa z produktami jakie pokazuje). Co prawda zamiast jakże kontrowersyjnego Wii Music mógł pokazać właśnie nowego Pikmina, korzystającego przykładowo z Motion Plusa, ale dobrze wiedzieć, że gra powstaje.
  • 0

#16 Malutki Napisany 03 października 2008 - 19:26

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Pikmin 3 Still in the Works

“It’s not the Pikmin that Mr. Miyamoto referred to, no,” said Nintendo of America sales VP Cammie Dunaway. “Mr. Miyamoto referred to a new Pikmin, as opposed to the classics that are being rereleased on Wii.”

http://www.shacknews...article.x/55082
Trafi również remake Pikmina z Gamecuba :
http://www.nintendo.... ... en/09.html
  • 0

#17 117 Napisany 10 kwietnia 2009 - 19:28

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
mozna wyrywac za $30 wersje na wii, pytanie czy warto? Nigdy nie gralem w ta pozycje... powiedzcie jak to jest "na pikimina"?
  • 0

#18 Kaxi Napisany 10 kwietnia 2009 - 20:06

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 162 Postów:
to przede wszystkim nie ten temat :P przyklejony jest o New Play Control :twisted:
  • 0