Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki telefon polecacie ?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
816 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 15 lutego 2008 - 16:56

Gość__*
  • Goście
Zrobiłem mały test aparatu k750i w słoneczny dzień.
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
  • 0

#32 Gość__* Napisany 23 lipca 2008 - 15:23

Gość__*
  • Goście
Wczoraj widziałem reklamę SE W350i, a dziś czytałem recenzję. http://www.mobile-re... ... 0-en.shtml Oprócz aparatu, który ma 1.3 Megapixela cała reszta wydaje się OK. Patrząc na ceny na allegro i mozliwości telefon wydaje się interesujący
  • 0

#33 Sotaku Napisany 23 lipca 2008 - 16:34

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Mój K 800 ma roczek i na razie na niego nie narzekam, a fotki robi wyśmienite:)
  • 0

#34 cwany-lis Napisany 27 sierpnia 2008 - 18:55

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:
za dwa tygodnie wybieram nowy telefon, do wyboru mam modele z tej listy :

http://www.era.pl/pl...fy/karta/tt_fon

który polecacie - najbardziej mi zależy na tym by grać w gry, pstryknąć raz na ruski rok fotkę i słuchać mp3 :tak:
  • 0

#35 Gość_Zero_* Napisany 27 sierpnia 2008 - 19:00

Gość_Zero_*
  • Goście
Weź sobie SE W200 i nie marudź ;) chciałem polecić najlepszy telefon na świecie, czyli Nokie E51 - ale go tam nie ma :x
  • 0

#36 Kleksandra Napisany 27 sierpnia 2008 - 21:51

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Niezła jest Nokia 5300, ino aparat ma raczej słaby ;)
  • 0

#37 MonsieurWoland Napisany 27 sierpnia 2008 - 22:40

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

za dwa tygodnie wybieram nowy telefon, do wyboru mam modele z tej listy :

http://www.era.pl/pl...fy/karta/tt_fon

który polecacie - najbardziej mi zależy na tym by grać w gry, pstryknąć raz na ruski rok fotkę i słuchać mp3 :tak:


IMO W350i i Samsung F210 maja swietny design (jak na telefon nie od apple'a :^^: )
  • 0

#38 Sotaku Napisany 12 lutego 2009 - 09:54

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Teraz chyba najlepiej inwestnąć w I-phona, Omnię lub to nowe cudeńko Sony
  • 0

#39 hubson Napisany 12 lutego 2009 - 11:44

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
a ja polecam to : http://www.allegro.p... ... at_22.html

kocham to cudo :D drogie jak cholera, ale możliwościami bije iphone`a i omnię - korzystałem z obudwu. nawigacja działa kozacko, rozdzielczość wyświetlacza zabija, jakość muzyki powala, interfejs touch flo rządzi na całej linii. plus wygląda niesamowicie :D
  • 0

#40 Danteusz Napisany 12 lutego 2009 - 11:53

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Z tego co widze to jest XPERIA z lepszą kamerką, ale bez klawiatury QWERTY (XPERIA była robiona właśnie przez HTC).
  • 0

#41 hubson Napisany 12 lutego 2009 - 12:15

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
i chyba z większą rozdzielczością wyświetlacza. kamerka jest ok, ale przy naturalnym świetle. przy sztucznym ciężko nie "rozmazać zdjęcia"
  • 0

#42 Danteusz Napisany 12 lutego 2009 - 12:29

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Taką samą rozdzielczością. Od kamery komórkowej nie można oczekiwać cudu, jeśli zdjęcia w dzień są ładne to już jest sukces. Jakbym miał wybierać brałbym XPERIĘ, lubię pełną klawiaturę.
  • 0

#43 Gość__* Napisany 12 lutego 2009 - 17:35

Gość__*
  • Goście
Nokia 5300 1.3 mpx - polecam jeśli ktoś lubi telefon z odtwarzaczem mp3,wejściem na kartę msd i dobrym aparatem. Wada to to że jest bardzo delikatna :D Nie przeznaczona dla mnie ,któremu co chwile coś wypada z rąk.
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Tatry rzecz jasna :D
  • 0

#44 Scorpio Napisany 12 lutego 2009 - 18:46

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Fajne są Blackberry - polecam spróbować 9000, lub dla dotykowców Storm (aka 9500).

Ogólnie, z uwagi na mą pracę, mam kontakt z setkami telefonów (ostatnio głównie w.w Blackberry). I jakoś najmilsze w obsłudze i bezproblemowości są Sony. Nokie także sprawiają mało problemów. A najgorsze ... coż, jak ktoś podpada dostaje Sharpy :lol:
  • 0

#45 Danteusz Napisany 12 lutego 2009 - 18:56

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Sharp robi telefony? XD
  • 0

#46 Gość_Zero_* Napisany 12 lutego 2009 - 19:04

Gość_Zero_*
  • Goście
Skoro Samsung robi samochodu ... ;) Scorpio a Nokie E63 testowales ? warto sie przesiadac na nia z E51 ?
  • 0

#47 Scorpio Napisany 12 lutego 2009 - 19:18

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Od razu powiem - telefony testuję pod kątem gier. Na co zwykle idzie rozeznanie menu, rozeznanie sposobów odinstalowania aplikacji (Nokie mają różnie w tej kwestii), łączenie z siecią, wprowadzanie danych do profilów (np. karty Plus/Play), ściąganie z sieci, instalacja i obsługa charakterystycznych klawiszy/funkcji w trakcie gry. Duża część oceny to czysta ergonomia i intuicyjność, a ta jak wiadomo, wraz z użytkowaniem wzrasta. Więc z tego kąta mogę odpowiadać ;)

Przede wszystkim: e63 jest szeroka, bo ma pełną klawiaturę. Mówiąc szeroka mam na myśli szeroka na tyle, że po włożeniu do kieszenie spodni dżinsowych ... no cóż, lepiej nie wkładać. Niezbyt fajnie się to czuje. Na pewno nie jest to kieszonkowo-podręczne Wiadomo, inny model. Na plus: pełna klawiatura (jeśli dużo SMSujesz) i lepszy wyświetlacz, co się ceni. Jak dla mnie, to e51 jest wystarczająco dobry. A na e63 warto się przerzucać dopiero, gdy wykorzystasz ten szeroki ekran. Gdzie: głównie sieć i aplikacje tekstowe - do tego przyda się klawiatura. Jeśli nie masz już w myślach specjalnego przeznaczenia do tego ekranu, nie idź w to.

Dante - robi. Ale cieniznę ^^
  • 0

#48 Sotaku Napisany 12 lutego 2009 - 19:26

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
No to jak już cię tak Scorpio wzięliśmy na spytki, to zastanawiam się jaki telefon kupić Omnię, I-Phona czy Xperię. Właśnie pod kątem gier chciałbym to rozpatrzyć>
  • 0

#49 Scorpio Napisany 12 lutego 2009 - 19:32

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Heh, dotykowce nie są testowane w Polsce ... :cry:

Z tego co słyszałem po rozmowach wewnątrz firmy, to najciekawiej prezentuje się tu I-Phone. Ale znów, firma dostaje zlecenia od EA i dużych firm. Żadnych emulatorów czy mniejszych dystrybutorów/twórców nie przerabiamy. Osobiście szedłbym w HTC (ma kolega i naprawdę fajne gierki na tym są, znów nie miał żadnej "dużej, poważnej" gry) ... a ostatnio w Storm.
  • 0

#50 kowal Napisany 12 marca 2009 - 13:29

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
mam iphona 3g 8gb. jeśli miałbym go określić jednym słowem to było by to: przereklamowany. brakuje mu tylu podstawowych funkcji, że po prostu aż trudno w to uwierzyć. że wspomnę tylko osławione mms'y i nagrywanie video, a na całym menu sms skończywszy. tylko, że jakoś trudno mi się z nim rozstać. tak przywykłem do touchscreen'a, że obsługując inny aparat po kilku chwilach zaczynam mazać paluchem po ekranie. czy możecie polecić mi jakiś inny telefon?
dużo rozmawiam, jeszcze więcej sms'uje, więc przydała by się oprócz dotykowego ekranu również normalna klawiatura aby móc pisać jedną ręką. oprócz tego powinien obsługiwać wi-fi i mieć lepsza przeglądarkę niż wywalające się co chwilę safari oraz coś do e-mail'a. fajnie by też było gdybym nie musiał za dużo dokładać po sprzedaniu iphone'a. z góry dzięki za odpowiedź.
p.s. wiem, że można zrobić z iphone'm to co z psp po wgraniu CF (jailbreak czy coś) i może część z w/w niedoróbek poprawić ale niestety nie mam do tego wystarczającej wiedzy i czasu.
  • 0

#51 kubicz Napisany 13 października 2009 - 11:33

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:
Poleccie mi prosze, jakis w miare dobry telefon za 200-250 zl. Bez zbednych bajerow, ma on tylko sluzyc do rozmawiania i wysylania smsow. Oczekuje od niego tylko zywotnej baterii i budzika.
  • 0

#52 Scorpio Napisany 13 października 2009 - 12:07

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
k750i :D Używany 2 lata, sprawdza się perfekto i nie mam zamiaru zamieniać go na żadne gadżeciarskie kaka ^^
  • 0

#53 Shinigami Napisany 13 października 2009 - 14:10

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Kubicz, Nokia 3310. Możesz dzwonić, wysyłać smsy. ma budzik, niezłą baterię no i nawet możesz go użyć w samoobronie.
  • 0

#54 Kleksandra Napisany 13 października 2009 - 16:44

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Ale i tak jest zgrabniejsza od plackowatego iPhone'a ;]
Jak fon nie ma być elo-melo, to Nokia 7210 też jest spoko, używałam dobre 3-4 lata i byłam zadowolona :)
  • 0

#55 cybercotlet Napisany 13 października 2009 - 16:47

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 603 Postów:
ja mam K800i i tez wporzo jest używam już półtorej roku i bez zarzutów bangla.
  • 0

#56 Gość_Zero_* Napisany 13 października 2009 - 16:50

Gość_Zero_*
  • Goście
A ja mam najlepszy telefon ostatnich lat ... Nokie E51, nei wiem czy za 300 zł się go dostanie, ale jest zajebisty :)
  • 0

#57 piterekd Napisany 13 października 2009 - 17:02

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

A ja mam najlepszy telefon ostatnich lat ... Nokie E51, nei wiem czy za 300 zł się go dostanie, ale jest zajebisty :)

Tru :tak:
http://img176.images...2/piterkom4.jpg" title="http://img176.images...2/piterkom4.jpg" alt="imgzoom">obrazek
będzie miał już ponad rok :) Niedawno koleżanka szukała dla siebie nowego i kupiła ten sam :)
  • 0

#58 Sotaku Napisany 13 października 2009 - 17:14

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
mój stary K800 dostała żona...ja mam teraz c902 i troche tęsknię, bo poza lepszymi zdjęciami (co było dla mnie priorytetem przy zakupie telefonu) bardziej lubiłem stary model
  • 0

#59 Gość_Zero_* Napisany 13 października 2009 - 17:24

Gość_Zero_*
  • Goście
dokładnie pit, :) mój ma chyba z półtora roku, porysowany, wymęczony, trzymam go z kluczami, rzucam nim po ścianach wypadł mi z samochodu jak kiedyś jechałem ... nic się nie pieprzy i chodzi ciągle szybko :)
  • 0

#60 Marbel Napisany 29 listopada 2009 - 20:52

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Dobra, to mi poradźcie - już zagaiłem w innym temacie, ale by nie oberwać za spam dopytam tu. Niedługo, w ciągu miesiąca, będę chciał nabyć nowy telefon w cenie 500-600 zł max. Tel ma być nowy (może być kupiony na Allegro) i niezawodny. Preferuję bardzo Nokię.
Na oku mam 6220 Classic:
Dodany obrazek

Dość funkcjonalny i ma niezły aparat. Ja wiem, że komórka służy do dzwonienia i smsowania, ale lubię czasem zrobić zdjęcie spontanicznie i to się przydaje. Więc jeśli ktoś przebije 5 mpx (Carla Zaissa) z lampą ksenonową, Symbiana, no i obsługę GPSa (choć na tym mi tak bardzo nie zależy) niech da znać. Minusem jest wejście na słuchawki 2,5 cala, czyli niestandardowe, więc by trzeba nowe słuchawki kupić :/
  • 0