Skocz do zawartości

Zdjęcie

Forza Motorsport 3


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
685 odpowiedzi na ten temat

#571 Blizzard Beast Napisany 29 grudnia 2009 - 22:07

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Mam pytanie, bo sie pogubiłem. Staram się sobie skompletować limitkę i pojawiły się pewne nieścisłości. Istnieją dwa rodzaje zdrapek:

Zdrapka 1:
- Motorsports Legends Car Pack
- Sidewinder Track Pack
- High Speed cośtam car pack.

Zdrapka 2:
- VIP Membership i Exclusive Car Pack (HGW co to)
- Exclusive Coolector's Edition Car Pack
- Ekskluzywny theme

Jak te zdrapki rozkładają się po grach? Zachodnie limitki mają obie zdrapki, czy tylko jedną? Do czego normalnie dodawana była Zdrapka 1? Dlaczego w Bundle kopiach na Allegro jest dodawana pierwsza zdrapka, która zdaje się mieć fajniejszy kontent (tory i samochody) niż druga (samochody i theme)? Ktoś moze mi nakreślić co i jak? Co powinienem dokupić do polskiej limitki, żeby mieć odpowiednik limitki brytyjskiej? Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
  • 0

#572 Marbel Napisany 29 grudnia 2009 - 22:21

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Proste: Pierwsza zdrapka była dodawana do każdej wersji za granicą naszego pięknego kraju (zwykłej i limitowanej). Druga tylko do wersji limitowanej.
W limitce status VIPa daje jakieś darmowe autka co chwilę od T10 do ściągnięcia przez grę.

Podsumowująć, w limitce są obie te zdrapki. Pierwsza i tak lepsza dlatego odpuściłem limitkę na rzecz zwykłej wersji z UK.
  • 0

#573 wrog Napisany 29 grudnia 2009 - 23:15

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Jak wyżej - pierwszy zestaw w każdej nowej grze w krajach z Live, drugi już tylko w limitce.
  • 0

#574 Matt Napisany 30 grudnia 2009 - 17:37

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Kupiłem w UK - miałem dwie zdrapki. Przeczytałbym na głos, ale wyrzuciłem je do śmieci po wykorzystaniu. Za cholerę nie wiem, jak odpalić ekskluzywny theme. Konsola mi coś tam skrzeczy, że mogę go włączyć, ale jak przychodzi co do czego, muszę zapłacić za niego 240 MS. Nie wnikam. Odpowiadając na pytanie - w wersji UK są dwie zdrapki. I pendrive. I kosztuje to 54.99 :)
  • 0

#575 Marbel Napisany 30 grudnia 2009 - 18:39

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Był w tym temacie kiedyś link do tego theme'a. Przez xbox.com możesz go dodać do kolejki (nie wiem czy jeszcze działa) - wiadomość przychodziła podobno na mail każdemu właścicielowi limitki. W dashu nie znajdziesz.
  • 0

#576 cybercotlet Napisany 30 grudnia 2009 - 19:30

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 614 Postów:

Kupiłem w UK - miałem dwie zdrapki. Przeczytałbym na głos, ale wyrzuciłem je do śmieci po wykorzystaniu. Za cholerę nie wiem, jak odpalić ekskluzywny theme. Konsola mi coś tam skrzeczy, że mogę go włączyć, ale jak przychodzi co do czego, muszę zapłacić za niego 240 MS. Nie wnikam. Odpowiadając na pytanie - w wersji UK są dwie zdrapki. I pendrive. I kosztuje to 54.99 :)

Ja płaciłem 45 :P
  • 0

#577 Marbel Napisany 30 grudnia 2009 - 21:09

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
BTW żądanie 150 zł za zdrapkę nr1 na Allegro to szczyt naiwności. Jeszcze większy będzie jak ktoś kupi ;)

EDIT: Staniało o stówkę ;) Ale i tak dużo. Dobrze, że wziąłem zza granicy :) Choć tak, w sumie, to nie używam praktycznie tych tras (dobre do zdjęć są). Samochody są dobre do oglądania.
  • 0

#578 Matt Napisany 30 grudnia 2009 - 21:42

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Kręcę właśnie achieva za 100,000 punktów w drifcie. Plansza Fujimi Kaido, samochód Subaru WRX'08, ustawienia tuningowe by Ken Block. I jest jedna wielka dupa - ostatnią kropelką potu wykręcam 93,000 :) TCS wyłączony, jadę cały czas na jedynce. Kroję dalej. Przechodzenie wszystkich-plansz-aby-mieć-solid-gold-za-80-GS-i-sprzedaję musi zaczekać :)


- Ok, przedostatni achievek pękł. Przy powyższych parametrach wykręciłem 100,049 punktów i wpadł mi za to achievement za całych 5 GS! Przy okazji przypomniały mi się piękne czasy robienia licencji na złoto w Gran Turismo 3 :)
  • 0

#579 vagrant3 Napisany 31 grudnia 2009 - 12:14

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 850 Postów:

- Ok, przedostatni achievek pękł. Przy powyższych parametrach wykręciłem 100,049 punktów i wpadł mi za to achievement za całych 5 GS! Przy okazji przypomniały mi się piękne czasy robienia licencji na złoto w Gran Turismo 3 :)

Gratulacje. Jedyny skillowy achievement w grze, a faktycznie wart tylko 5 GS. Mi to całkiem łatwo poszło na Nurburgringu. Cholernie przyjemnie się tam to robi, przy dużych prędkościach :^^:
  • 0

#580 Matt Napisany 01 stycznia 2010 - 02:39

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Dobry achiev nie jest zły, ale ten konkretny powinien być moim zdaniem lepiej punktowany :) No i nadal walczę z Solid Gold za ostatnie 80GS. Inna sprawa, że nie do końca rozumiem nazwę tego achieva. Zarówno po angielsku, jak i po polsku. Czy rzeczywiście trzeba zaliczyć każdy pojedynczy wyścig w Event List, czy też trzeba jechać przez Season Play tak długo, aż zaliczy się odpowiednio dużo załączonych tam wyścigów? Pytanie w sumie bez odpowiedzi - jadę przez Eventy i liczę, że do końca stycznia wpadnie :)

A poniżej. Mała galeria porównująca Audi R8. Lokalny salon vs ujęcia z gry. Kotlet napisze - "Wooow, Zeratul, ale masz furę", no ale mniejsza z tym. Ciągle czekam na jazdę próbną. Na razie powiem tylko tyle - usłyszeć na żywo pomruk silnika i umrzeć! Dosłownie!

Dodany obrazek
  • 0

#581 piterekd Napisany 01 stycznia 2010 - 15:31

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Skąd się wzięła różnica w kształcie rury wydechowej? Czy to różne pojemności silnika?
  • 0

#582 Matt Napisany 01 stycznia 2010 - 19:09

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Ja bym zaryzykował tezę, że to inny body-kit. Moje Audi w Forzie było wizualnie i niewizualnie tuningowane do klasy S - może wtedy wyskoczył inny wydech. Przedni kierunkowskaz w rzeczywistości też znajduje się na lusterkach, a w grze - na zderzakach. A kierownica po prawej stronie to już wina przepisów drogowych kraju herbatą z mlekiem płynącego :)

Aha, a odpowiadając sobie samemu na wcześniej postawione pytanie odnośnie achieva za solid gold. Jakiś ziom na jakimś forum pyta, czy mimo wszystko zdobędzie ten achiev w trybie Season Play, czy też musi odgarniać całego Event List. Odpowiedź padła:

you can still get it in season mode, it'll just take forever. season will continue to give you races just as long as you have the cars necessary, but it will be quicker and easier to go from the event list.


No to robię kawę i łoję dalej :)
Marbel, Twój link do Premium Theme ze strony numer 20 nadal działa i ma się dobrze. Już zassałem.
  • 0

#583 Marbel Napisany 12 stycznia 2010 - 09:18

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Dobra, powiedzcie mi jak zrobić aczika za próbę czasową? Próbowałem po prostu przejechać kilka kółek (Lambo Revention na Silverstone), ale osiągnięcie nie wpadło. No więc? Jakieś specjalne warunki? Nie rozumiem :( Czy może mam wygrać wolny wyścig?
  • 0

#584 Blizzard Beast Napisany 12 stycznia 2010 - 18:52

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
W "Wolnej grze" to robiłeś?
  • 0

#585 Marbel Napisany 12 stycznia 2010 - 20:30

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
No a jak? :) Oczywiście, z głownego menu, gdzie jest Forza Motorsport 3, Wolna gra i (chyba) Rynek X360 wybrałem środkową opcję i próbę czasową. Tam Lambo i Silverstone. A wcześniej Astona w klasie R3 na Lagunie, ale nie miałem TCS i mnie rzucało i zrobiłem tylko 1 okrążenie. No ja nie wiem o co kaman? Może ma być wolny wyścig a nie bitwa z czasem samemu na torze?
  • 0

#586 Matt Napisany 13 stycznia 2010 - 00:50

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Marbel, ja też z tym miałem kłopot, ale pogrzebałem w sieci. Aby dostać achieva za time trial musisz przede wszystkim zajrzeć do zakładki LEADERBOARDS, a tam - wybrać dowolną trasę i dowolną klasę samochodu, natomiast z proponowanej listy kategorii wyścigów wybierz sobie TIME TRIAL (lub próba czasowa, jak to polska wersja gry zwykła mówić). Przejedź jedno okrążenie, pozwól, aby wynik zapisał się w pamięci i dostaniesz achieva. Najbardziej porąbany achiev, a więc 100.000 pkt za drift jeszcze przed Tobą :) Ale gość, który zrobił 250/250 GS w Trials HD nie powinien tak długo się tu męczyć, jak ja :) Inna sprawa, że CIĄGLE robię SOLID GOLD achievement. Mam już 111 godzin na liczniku, a przede mną jeszcze tona grania. No, ale koniec jest bliski!

P.S. Mogę się potwornie mylić, ale do zgarnięcia achieva za próbę czasową może być potrzebne konto GOLD. Nie wiem, nigdy nie grałem w FIII na koncie Silver. Strasznie to jest słabe, że do wyssania niektórych achievów potrzebny jest abonament.
  • 0

#587 Marbel Napisany 13 stycznia 2010 - 15:05

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Ok, dzięki :) Spróbuję. Dostęp do leaderboardów mam na koncie silver :) To dziwny sposób. Nie ma to jak utrudniać ludziom życie. A co do driftu, to myślę, że dam radę.

BTW Calaka w Trials HD łatwiej zrobić od momentu pojawienia się DLC. Bo wcześniej było to prawie niemożliwe. Super gierka, tak przy okazji.
  • 0

#588 Marbel Napisany 13 stycznia 2010 - 16:19

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Heh ;) nie ja go ustawiłem i w sumie też mi się nie podoba, ale nie wiem co wymyślić - nie mam czasu na głupoty ;) I niestety zmartwię Cię - nie lubię tego uniwersum. Się zastanowię i zmienię ;)

By nie było spamu to wyszedł nowy DLC do FM3. Zawartość:
2010 Aston Martin One-77,
2010 Chevrolet Corvette Grand Sport,
2010 Ford Shelby GT500,
2010 Porsche Boxster S,
2010 Pagani Zonda R,
2009 Audi R8 LMS Show Car,
2010 BMW Motorsport M6 Coupe,
2009 Audi RS 6,
2009 Lotus 2-Eleven <- darmoszka dla każdego
2010 Saleen S5S Raptor
  • 0

#589 Matt Napisany 14 stycznia 2010 - 07:52

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Calaczek puknięty. Ani jednego przejazdu więcej. Z góry dziękuję za wszystkie DLC - zarówno te, które się ukazały, jak i te, które jeszcze się ukażą. Poniżej kilka spoilerów :)

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

123 godziny i 3 minuty spędzone za kółkiem - ta gra, to drugie Final Fantasy VII :) Brakuje mi statystyki o nazwie "time spent on loading screen" - byłoby pewnie z 50 godzin. Dobra, koniec mojego udzielania się w tym temacie. Szacun dla Forzy after all :D
  • 0

#590 Marbel Napisany 14 stycznia 2010 - 10:07

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Gratki Matt, ale Twoje nastawienie jest dziwne. Właśnie takie - puknąć calaka :/ Ja gram dla przyjemności. W sumie to sobie dozuję gierkę. Kilka wyścigów dziennie (2-3), bo robią się coraz dłuższe. Jednak czekam, aż skończę ostatni sezon premiowany jakimiś osiągnięciami, a później w końcu będę mógł wybrać co chcę, a czaję się na wyscigi wytrzymałościowe.

Niestety muszę się przyznać, to słabości. Wczoraj wieczorem, gdy kończyłem już grać i nie miałem czasu na kolejny wyścig i po raz pierwszy w karierze użyłem cofania czasu :( Nie podoba mi się ta opcja bardzo, ale było to ostatnie okrążenie ostatniego eventu w serii! :( Zagapiłem się i wypadłem. Zgrzeszyłem :cry:
  • 0

#591 FalcooN Napisany 24 stycznia 2010 - 12:19

FalcooN

    Mega Man

  • Narybek
  • 92 Postów:
Czy jest jakaś możliwość zainstalowania któregoś z DLC nie mając podpiętej konsoli do sieci ?
  • 0

#592 cybercotlet Napisany 24 stycznia 2010 - 12:21

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 614 Postów:
Raczej nie.
  • 0

#593 Marbel Napisany 24 stycznia 2010 - 12:47

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

Czy jest jakaś możliwość zainstalowania któregoś z DLC nie mając podpiętej konsoli do sieci ?

Nie, bo trzeba zapłacić za to punktami i wtedy trzeba być online. Nawet jak masz na koncie kasę, trial gry arcade a nie jesteś w Sieci to d*pa, nie kupisz. Ale podłączyć się na chwilę do neta by zakupić to chyba nie problem. Zawartość zakupiona pozostaje offline.
No chyba, że miałeś na myśli "obejście systemu"? :angel: BTW też się nie da :twisted:
  • 0

#594 FalcooN Napisany 24 stycznia 2010 - 12:57

FalcooN

    Mega Man

  • Narybek
  • 92 Postów:
Nie chodzilo mi o obesjcie systemu :) Mam w domu tylko lapka z bezprzewodowym orange i generalnie nie wiem gdzie lapy wsadzic zeby wogole x'a do sieci podlaczyc ;)
  • 0

#595 Marbel Napisany 05 lutego 2010 - 21:33

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Jak pisze Wrog na swoje stronce: t10 przygotowuje nowe DLC pod postacią Nurburgring GP w formie 2 konfiguracji (czyli 2 czy 4 trasy??). Mnie to bardziej ciekawi niż same samochody. ALE... pewnie w singlu do kariery nie dojdą, a tylko do rozgrywek po Sieci. Mnie mało rajcuje. Szkoda. Cena 400 MSP.
Filmik przy okazji na Onlinecenter
  • 0

#596 cybercotlet Napisany 07 lutego 2010 - 13:19

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 614 Postów:
Ktoś się skusi dziś po 21 na partyjkę w forzę? :-) Znalazłem ekipę już kilku osób to pośmigania niestety tamci jeszcze jeżdżą słabo więc szukam kogoś kto czuje się trochę silniejszy? :)

BB? Marbel? Kotlet?

:)
  • 0

#597 Blizzard Beast Napisany 07 lutego 2010 - 23:39

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Ja mogę pyknąć, jak kiedyś będę. Aktualnie pykać jednak nie zamierzam, bo Fallout 3 mnie wessał na dobre.
  • 0

#598 Gość_jachu2_* Napisany 08 lutego 2010 - 00:00

Gość_jachu2_*
  • Goście

Ktoś się skusi dziś po 21 na partyjkę w forzę? :-) Znalazłem ekipę już kilku osób to pośmigania niestety tamci jeszcze jeżdżą słabo więc szukam kogoś kto czuje się trochę silniejszy? :)


Poczekaj jeszcze max 2 tygodnie, aż przywiozę monitor do Szczecina to pojeździmy. Cierpliwości. ;)
  • 0

#599 Gość_Kratos_* Napisany 11 lutego 2010 - 22:09

Gość_Kratos_*
  • Goście
Praktycznie to jest to to samo co poprzednia część, najlepiej jeszcze wyszedł im system malowania samochodów i tuning.
  • 0

#600 Blizzard Beast Napisany 12 lutego 2010 - 11:01

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Praktycznie to jest to to samo co poprzednia część, najlepiej jeszcze wyszedł im system malowania samochodów i tuning.


Tak, wyścigi mają  to do siebie, że ich kolejne części to praktycznie to samo, co poprzednie części.
  • 0