Skocz do zawartości

Zdjęcie

gry z Playstation Store


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
265 odpowiedzi na ten temat

#61 pawel_k Napisany 14 maja 2009 - 21:22

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:
kupiłem dzisiaj Zen Pinball - grałem krótko ale zdecydowanie mogę polecić - za 29zł otrzymujemy porządnego flipera, może bez jakiś wyjątkowych fajerwerków ale na pewno daje masę frajdy :)
  • 0

#62 ACZ Napisany 14 maja 2009 - 21:33

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Niedługo też kupię to sobie pogramy.
  • 0

#63 Sotaku Napisany 14 maja 2009 - 22:38

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
ile stołów?? Jaka tematyka?? pełne 3d czy klasyka???
  • 0

#64 ACZ Napisany 14 maja 2009 - 23:14

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
3d, 4 stoly
  • 0

#65 Zeus-Nelson Napisany 15 maja 2009 - 11:47

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

kupiłem dzisiaj Zen Pinball - grałem krótko ale zdecydowanie mogę polecić - za 29zł otrzymujemy porządnego flipera, może bez jakiś wyjątkowych fajerwerków ale na pewno daje masę frajdy :)


Mój staruszek też sobie zakupił-wczoraj z mamuśka godzinę mi okupowali konsole grając w to xD :P
  • 0

#66 Sotaku Napisany 15 maja 2009 - 11:53

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
jakie tematycznie stoły??
  • 0

#67 keogh Napisany 15 maja 2009 - 15:17

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
Pinbala se zassałem wczoraj popykałem i przede wszystkim słaby graficznie, strasznie irytujące są ząbki na wszelkich szynach, nie kupię na bank.
Za to wkręciłem się na dłużej ogólnie zimno przyjętego starego Blast Factora, z początku mi się nie podobał, ale wczoraj odpaliłem gre na największej prędkości i się zaczęło... bardzo fajnie kolorowo i dynamicznie. Stardust to nie jest ale i tak całkiem całkiem. I jedno pytanko w związku ww. tytułem - gdzie są trofea !?!?!? O co loce zassałem oba DLC i dupa nie ma trofów WTKURWAF !!!. Może Europejski sotre ich nie ma, a ten z USA ma, jest takie coś w ogóle możliwe ?!?
  • 0

#68 ACZ Napisany 15 maja 2009 - 17:56

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Jest i chyba gdzieś o tym kiedyś pisałem na francuskim sajcie, że to dotyczy gry z amerykańskiego ps store, ale nie jestem pewny.
  • 0

#69 Gość__* Napisany 16 maja 2009 - 03:05

Gość__*
  • Goście
ZEN Pinball, gorąco polecam! Bardzo dobra gra, warta tych 29zł
  • 0

#70 Gość__* Napisany 18 maja 2009 - 07:36

Gość__*
  • Goście

ZEN Pinball, gorąco polecam! Bardzo dobra gra, warta tych 29zł


Jak ktoś nie umie grać w pinballe nie polecam :) Mnie ta gra do szału doprowadza....
  • 0

#71 ACZ Napisany 18 maja 2009 - 14:09

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Też wczoraj kupiłem i grałem do 3 rano.
To może napiszę zmiany jakie nastąpiły względem Pinball FX z XBLA. Po odpaleniu Zen Pinball szokiem było dla mnie, że nie ma ustawień widoku stołu. W FX były bodaj 3 widoki to wyboru. Tu jest tylko jeden standardowy i nie ma możliwości zmiany (no chyba, że o czymś nie wiem, ale nie sądzę). Byłoby to na minus względem FX gdyby nie jedna nowość. Gdy mamy multiballa kamera automatycznie przenosi się na widok z lotu ptaka i mamy lepszy przegląd sytuacji. I mimo, że w jedynym widoku standardowym uniósł bym delikatnie kamerę w górę to jednak ta diametrialna zmiana względem FX sprawia, że w Zen lepiej się gra.
A jak ma się sprawa ze stołami? W Zen IMO stoły są lepsze niż w FX, ale do FX płatnych stołów nie kupowałem, więc nie wiem jak było, piszę tylko o tych, które się dostaje za kupno gry.
Teraz krótki opis stołów. 3 na 4 mi się bardzo podobają.

V12 - IMO najgorszy stół z całej czwórki, znacznie odstaje od pozostałych. Stół w klimacie wyścigów, coś ala nfs undeground. Jak dla mnie mocno chaotyczny.

Shaman - każdy się domyśla w jakim klimacie jest to stół. Na środku jest Shaman z 3 bębnami, a przed nimi 3 płytki. Należy zniszczyć płytki posyłając tam kulę. Wtedy szamna gra na bębnach. Gdy zniszczymy 3 płytki bębny mu się chowają i odsłania się dziura. Jak poślemy do dziury kulę to przed szamanem mały, okrągły skrawek powierzchni blatu zaczyna szybko wirować. Wtedy musimy ładowac kulę do dziury szamana po lewej i prawej strony stołu. Gdy to zrobimy to 3 "okrągłe place" wirują, po jednym przy każdym szamanie. Wtedy gdy wewalimy kulę znowu do centralnego szamana to dostajemy bodaj 1 czy 2 mln punktów. To najgłówniejszy cel jaki należy robić czyli uruchamiać figurki szamanów.

Eldorado - stół w klimacie przygody. Głównym celem jest sprawianie, aby posąg rósł w górę. Przed posągiem są 2 płytki do zdmuchnięcia. Gdy to zrobimy otwiera się posągowi gęba. Dajemy tam bilę i posąg się unosi. Staramy się powtórzyc cały cykl kilka razy. Gdy posąg urośnie do odpowiedniej wysokości dostajemy jakieś Adventurem, czyli posyłamy kulę tam, gdzie się palą lampki.

Tesla - na blacie stołu jest wizerunek Nikola Tesli, mój faworyt, mimo że nie grałem w niego za długo i nie rozkminiłem głównego zadania. Podobnie jak Shaman i Eldorado jest fajnie animowany. Z lewej strony jest jakby maszyna, która wypuszcza parę. U góry w centralnym miejscu blatu jest jakaś spora wieża z jakimś talerzem elektrycznym ze zwojami. Myślę, że pewnie wiąże się to z glównym zadaniem na stole. Ogółem wyśmienity stół w klimacie wynalazków Tesli.

Jako, że grałem też wczoraj i dziś w multi to jest pewien szkopuł. Nagminnie gra w multi zwiesza mi całą konsolę. Czy ktoś grał w multi i to potiwerdzi? Jeśli tak to grę będą musieli spatchować i najlepiej jak najszybciej. Sprawa multi to kalka tego co było w FX. I jeszcze jedno, gra wykorzystuje avatary i ps eye. Sporo ludzi ma podłączoną kamerę i widać ich mordy lub ich pokoje, gdy nie są w kadrze.
Ogólnie grę polecam, tym bardziej, że mamy taniej niż hamburgery, bo 10 dolców to w przeliczeniu około 35 zł, a w polskim sklepiku gra kosztuje 29 zyli.
  • 0

#72 Zeus-Nelson Napisany 18 maja 2009 - 14:17

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

Tu jest tylko jeden standardowy i nie ma możliwości zmiany (no chyba, że o czymś nie wiem, ale nie sądzę).


A pod trójkątem przypadkiem nie ma zmiany widoku? bo wydaje mi się że ojeciec wspominał mi o widoku za bilą :hmmm:
  • 0

#73 ACZ Napisany 18 maja 2009 - 14:21

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Ja wciskałem wszystkie przyciski, nawet sprawdzałem w opcjach w controlsach. Jedynie jest takie coś, że jak trzymasz kwadrat to sixą możesz latać se po stole, taki tam bajer, nieprzydatny w trakcie gry, ale fajnie sobie mozna pooglądać zakamarki stołu.
  • 0

#74 pawel_k Napisany 18 maja 2009 - 14:25

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:
na pewno można zmieniać - jest 5 widoków, do tego jeden czy dwa w dwóch wersjach... przycisku nie pamiętam ;)
  • 0

#75 ACZ Napisany 18 maja 2009 - 14:33

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Aha, no to gitara, pobróbuję. Ci co mają grę to niech pograją trochę w multi. Ustawcie sobie, aby wam szukalo graczy z calego świata, aby jakies mecze znalazło, bo pinballe to wymarly gatunek i nikt w to praktycznie po multi nie gra. I wtedy dajcie mi raport czy też macie zwiechy konsoli.
  • 0

#76 Sotaku Napisany 18 maja 2009 - 16:00

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
Są zmiany widoku stołów, choć sprawdzałem tylko na demie, jak kupię całą to więcej coś skrobnę.
  • 0

#77 Gość__* Napisany 18 maja 2009 - 16:58

Gość__*
  • Goście
Kamerę zmienia się pod kwadratem, ale tylko podczas gry.
  • 0

#78 ACZ Napisany 18 maja 2009 - 22:08

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Tja, już do tego doszedłem. A jak się kwadrat trzyma to można jak już pisałem latać sixą. I czekam (przypominam) na info czy też zwiechy konsoli macie w multi.
  • 0

#79 ACZ Napisany 26 maja 2009 - 08:56

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
We Flower, gdy ukończyłem piąty level, na doniczkę spadła kropla, ale kwiat się nie rozwinął tak jak poprzednie. Dlaczego?
  • 0

#80 pawel_k Napisany 26 maja 2009 - 09:16

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:
bo to był koszmar a nie piękny sen
  • 0

#81 ACZ Napisany 26 maja 2009 - 10:17

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Ahjaaaa, no to fajny motyw.
  • 0

#82 ACZ Napisany 26 maja 2009 - 12:15

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Noby Noby Boy

Jak się okazuje po odpaleniu gry, "Girl" osiągnęła już z "datków" wystarczającą długość, aby dotrzeć do 3 z kolei planety - Mars. Jeśli zatem ciekawi was jak wygląda czerwona planeta w świecie Noby Noby Boya i co można tam zjeść koniecznie odpalcie grę

http://www.ps3site.p...je-zycie/17941/
  • 0

#83 Sotaku Napisany 26 maja 2009 - 18:52

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:

We Flower, gdy ukończyłem piąty level, na doniczkę spadła kropla, ale kwiat się nie rozwinął tak jak poprzednie. Dlaczego?


Nie kropla tylko płatek, żeby skończyć planszę na zicher trzeba trzy takie płatki znaleźć w każdej z plansz. Każdy płatek powoduje większe rozwinięcie się kwiatka. po zebraniu trzech płatków na każdej z plansz...niespodzianka:)
  • 0

#84 ACZ Napisany 11 sierpnia 2009 - 18:50

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Zakupiłem dziś Shattera i pierwszy raz zagrałem i już was leszczyki w tanich ubrankach przebiłem w liderbordach w story mode, ponad 130 baniek ugrałem za pierwszym razem :^^:
A sama gierka to sam miód :^^:
  • 0

#85 Sotaku Napisany 16 sierpnia 2009 - 17:52

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
Ja nadrabiam zaległości w Super Stardust i idzie mi coraz lepiej choć trzeba by przy niej przysiąść, a jest tylko przerywnikiem między innymi grami.
  • 0

#86 Gość_Zero_* Napisany 16 sierpnia 2009 - 19:23

Gość_Zero_*
  • Goście
ja 10x multiplera nabić nie mogę :(
  • 0

#87 Sotaku Napisany 16 sierpnia 2009 - 19:28

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
już miałem siedem...i poszło się...
  • 0

#88 Kradziej Napisany 16 sierpnia 2009 - 19:51

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
A ja gram w Shatter - trudne to to w cholerę, ale jest podobne do Zone z WipEouta + Luminesów + oczywiście Arkanoida, czyli miło. Do tego staram sie zmusic do Fat Princess...
  • 0

#89 Gość_Zero_* Napisany 16 sierpnia 2009 - 20:06

Gość_Zero_*
  • Goście

już miałem siedem...i poszło się...


7 ? pff ... ja miałem 9 i już czułem że idzie 10 - ktoś wszedł do pokoju i się zesrało :/
  • 0

#90 Sotaku Napisany 16 sierpnia 2009 - 23:37

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
No to mogę się pocieszać, że są tacy którzy mają gorzej;)
  • 0