Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mario and Sonic at the Olimpic Winter Games


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
7 odpowiedzi na ten temat

#1 gruby Napisany 13 lutego 2009 - 14:41

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Stało się, stało się, to co miało się stać...

Kazik Staszewski już w latach '90 przewidział co się święci. Sega i Nintendo zapoiwadają kolejną odslonę hiciora, tym razem w scenerii zimowej. Obsługa balance board zapowiedziana. Pierwsze fotki z rendera:

http://www.valhalla.... ... s-Wii.html

Oraz sam render ofkoz:

http://www.valhalla.... ... ziane.html
  • 0

#2 Kaxi Napisany 13 lutego 2009 - 15:01

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 162 Postów:
Miałem nadzieję na obsługę BB. :)
  • 0

#3 Krill Napisany 14 lutego 2009 - 14:13

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Łohoho. Jestem pewien, że Wyspiarzom odbije na punkcie nowego Mario i Sonica. Napalą się gdy tylko zobaczą te screeny :-D
  • 0

#4 P-chan Napisany 14 lutego 2009 - 20:14

P-chan

    Link

  • Forumowicze
  • 311 Postów:
Pewnie odbije, szczególnie że do dziś nie wiem w jaki sposób, ale potrafi się u nich sprzedawać jeszcze pierwowzór. Może oni trenują przed następną olimpiadą, by dać innym narodom łupnia :-D .
Ciekawi mnie tylko czy będą skoki narciarskie, i jak to bedzie wyglądać za pomocą deseczki :lol: .
  • 0

#5 Kaxi Napisany 14 lutego 2009 - 21:34

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 162 Postów:
Skoki narciarskie są już w Wii Fit, i gra się świetnie.
  • 0

#6 P-chan Napisany 14 lutego 2009 - 21:58

P-chan

    Link

  • Forumowicze
  • 311 Postów:
Jakbym jeszcze posiadał te ustrojstwo :lol: , ale mam w planach kupić za jakiś czas.
  • 0

#7 Kaxi Napisany 03 kwietnia 2009 - 18:14

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 162 Postów:

Wii details

- all events will have multiplayer modes available from the start
- Downhill Skiing: hold Wiimote/Nunchuk like ski poles, tilt to guide, miss a gate and gain a time penalty, horizontal split-screen mode for competitive play, balance board compatible
- no support for two balance boards
- A button for turbo boost in some events
- you only get one turbo boost per event
- special mode being considered that will balance out core/casual players when playing competitively
- Speed Skating: swing arms as if you’re skating, rhythm is key, messages indicating “A little late” or “A little early” appear on screen
- Bobsledding: co-op event, run at start by shaking controllers, press A to hop in, hold controllers to your chest and tilt left/right to steer, character icons show which way players are learning, best track for racing is shown by shiny chevrons on track
- Dream Events return with more power-ups


“We’ve tried to make the game more accessible and easier to understand for casual users, but we would also like to focus on core gamers as well. So we’re making it very accessible, but then putting in in-depth gameplay for the skilled player.” - producer Takashi Iizuka



Obrazki: http://gonintendo.com/?p=77849


Bobsleje na 'balanz bordzie' pewnie dadzą radę :P
  • 0

#8 kubicz Napisany 06 czerwca 2009 - 22:21

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:
Jeszcze wiecej obrazkow:
>klik<
  • 0