Skocz do zawartości

Zdjęcie

Grand Slam Tennis


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
34 odpowiedzi na ten temat

#1 Malutki Napisany 04 marca 2009 - 14:09

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Pierwsza gra od EA , która będzie wykorzystywała nakładkę na Wiilota / Motion Plus .Na obrazkach wygląda ciekawie , zobaczymy jaki będzie efekt końcowy :P .
Info :

- play with or without MotionPlus
- play with or without Nunchuk
- playing with MotionPlus allows forehand/backhand detection and much more, placement of Wiimote in hand determines moves
- playing without MotionPlus requires specific button presses for types of swings

Skan :
http://gonintendo.co... ... gserve.jpg
Screeny :
http://media.wii.ign...416/imgs_1.html
Dodany obrazek
  • 0

#2 ACZ Napisany 04 marca 2009 - 14:50

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 173 Postów:
Efekt końcowy będzie taki, że będzie to kolejny tenis na Wii dla casuali.
  • 0

#3 gruby Napisany 04 marca 2009 - 15:29

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Byłoby super! Tennis na konsole to niegrywalne ścierwo przynajmniej od 2 części Virtua Tennis. Wii Sports pokazało, że jak się chce to można i jest to jedyna tego typu gra na konsole i komputery, która prezentuje wysoki poziom funu. Niech się EA tego trzyma a będzie dobrze.
  • 0

#4 ACZ Napisany 04 marca 2009 - 15:35

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 173 Postów:
LOL
A VT3 to co? niegrywalna?
  • 0

#5 gruby Napisany 04 marca 2009 - 15:46

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Daj spokój i się nie ośmieszaj. VT3 to porażka i na samą myśl mam odruch wymiotny. Tylko wiesz co? Nie będę wchodził do tematu o niej i tego pisał, bo wiem, że niektórym się podoba i tylko ich to wkrowi. Za to ty snujesz się po tematach Wii jak smród po gaciach i piszesz farmazony.
  • 0

#6 ACZ Napisany 04 marca 2009 - 15:49

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 173 Postów:
Bzdura, gameplay w VT3 jest taki sam jak w poprzednich częściach, nowości w gameplayu praktycznie nie ma, więc pisanie, że jedynka i dwójka były świetne, a trójka to kupa to jakieś totalne farmazony. No chyba, że wymienisz co w VT3 nie zagrało w gameplayu w przeciwieństwie do poprzednich odsłon.
  • 0

#7 gruby Napisany 04 marca 2009 - 15:54

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Jedynka była świeża, arcadowa, imponowała grafiką i systemem. A 2 i 3 nie wniosły nic na przestrzeni lat i stały się tylko staromodną, dymiącą kupą,której bym za 10 zlotych nie kupił. Gra działała dekadę temu, ale już nie te czasy, postępu się nie ominie. Jak ci się podoba to popykaj w Dig Duga - gwarantowany podobny stopień podjarki. Przy demie VT3 zanudziłem się na śmierć i nawet mi tej hańby SEGI nie przypominaj.
  • 0

#8 ACZ Napisany 04 marca 2009 - 15:58

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 173 Postów:
Było trzeba pełną wersję sprawdzić i popykać po multi. Ale fakt, wersja na PS3 nie miała multi online, więc też bym się tą wersją pewnie długo nie bawił. I w sumie cały miód tej gry to tylko online. Wtedy miód się wylewa z ekranu jak za dawnych czasów.
  • 0

#9 Kaxi Napisany 04 marca 2009 - 16:31

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Nie wyjdzie gra dla casuali, a dla wszystkich. Myślę że z nunczakiem i mołszyn plasem gra nabierze odpowiedniej głębi. Chyba grafa jest niezła metaforą gry: nie jest realistyczna, ale nie jest tez super deformed. Raczej slightly-deformed :P
  • 0

#10 Kaxi Napisany 12 marca 2009 - 11:40

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
http://gonintendo.com/?p=75391

Trailer, data premiery, wywiad.
Potwierdzoną grę online.
Ale chwila, będą tylko trawiaste korty?
  • 0

#11 Malutki Napisany 01 kwietnia 2009 - 19:48

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Hands-on with MotionPlus Grand Slam Tennis
We finally try the enhanced version of EA's forthcoming sports effort -- and it's amazing.

Without Wii MotionPlus, rallies are all about timing. Based on when you swing, the ball will fly off in a certain direction -- very similar to Wii Sports Tennis. With MotionPlus, it's all about your form, power and followthrough, the latter of which is very important. You still use A and B-trigger as lob and dropshot modifiers, which just works. But less emphasis is placed on your timing. As your waiting for a serve or for a return, you twist the Wii remote about and your on-screen character will do the same. And when you finally hit it back, you'll need to consider whether to hit forehand or backhand, speed, and the positioning of the Wii remote at the end of your motion and arch. In my play test, every ball I returned shot exactly where I wanted it to go. Even better, if I cut my followthrough midway on a return, the ball would curve inward toward the middle court instead of outward toward a corner, which is amazing.

I can't wait to play a lot more of the game, but even now two truths are rapidly becoming evident. First, EA Grand Slam Tennis is better than Wii Sports Tennis even without MotionPlus support. But with it, the game is in another league entirely. Look out for more coverage of the extremely promising sports game soon. In the meantime, be sure to check out a new trailer in our media section.

http://wii.ign.com/a...2/962284p1.html
  • 0

#12 Kaxi Napisany 04 kwietnia 2009 - 09:38

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
http://gonintendo.com/?p=77933


Dłuuugi gameplay z gry. W sumie bez wii motion plus to ta gra się niczym nie wybija, a sterowania na filmiku niestety nie widać :angel:
  • 0

#13 Kaxi Napisany 06 maja 2009 - 21:42

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

Tiger, EA Sports Active and Tennis will have a strong focus on the Wii. Both Active and Tennis are exclusive – although Tennis will be on Xbox 360 and PS3 later in the year.


by Peter Moore


Przenieść do dział?

Pełen news: http://gonintendo.com/?p=81579
  • 0

#14 torq314 Napisany 10 czerwca 2009 - 15:24

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 499 Postów:
będę miał dzisiaj, wysłane z U w poniedziałek wieczorem (sic!). wyedytuję tę wiadomość jak już trochę pogram i oswoję się z Motion Plus :-D

edit1: mam nadzieję, że MP będzie dołączony! w tej chwili jak patrzę na ofertę, to nijak z niej nie wynika domyślność dołącznia MP do zestawu. ale będą jaja jak przyjdzie mi samo Grand Slam Tennis :o
edit2: a jednak nie. czuję się mimo wszystko trochę zrobiony w bambuko. sam sobie jestem winien. :evil:
  • 0

#15 Kaxi Napisany 10 czerwca 2009 - 18:07

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Przecież tam nie pisało że to bundle :o Wystarczyło spojrzeć na pre order wii sports resort by zobaczyć że tam wyszczególniono że to zestaw.
  • 0

#16 torq314 Napisany 10 czerwca 2009 - 18:17

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 499 Postów:
dlatego mówię, że sam sobie jestem winien - nie studiowałem innych ofert oprócz tej, mylnie zakładając, że to bundle.

tak czy siak, nie zamieram w związku z tym crapa uruchamiać, zanim nie kupię MP, czyli jeśli tym razem dobrze patrzę, za tydzień.

edit: jednak spróbowałem i to jest FAJNA gra! nawet bez MP gra się nieźle, to mocno przypomina Wii Sports Tennis, tzn. grałem na uproszczonym schemacie ruchów gdzie postać sama się porusza (można tylko nakazać postaci iść do siatki/od siatki krzyżakiem). samo odczytywanie uderzeń działa nienajgorzej, a ponieważ loby są z A, a dropshoty z B, to można naprawdę się nieźle wkręcić.

grafika jest płynna, te zdeformowane postacie nie rażą, bo są doskonale animowane (gesty, płynność przechodzenia pomiędzy sekwencjami ruchów).

koniec końców, po odbiciu trzech czy czterech piłek w trybie exibition, wbiłem się na EA Online, gdzie było jakieś 95 graczy i przez godzinę grałem w kółko z jakimś holendrem. przegrałem 2:4 i 0:3, ale w sumie mecze były długie (wiele razy był stan/przewaga) i aż żona się wkręciła w kibicowanie.

prawdopodobnie nie zagram więcej zanim nie przyjdzie MP.
  • 0

#17 Kaxi Napisany 13 czerwca 2009 - 16:35

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
... re=related

Bardzo fajny filmik pokazujący jak działa gra z MP. Fajny szczególnie dla tych, którzy póki co grają z samym wiilotem, bo moga zobaczyć różnicę.
8)
  • 0

#18 gruby Napisany 15 czerwca 2009 - 20:34

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Wszyscy mają GST gram i ja :) Niestety bez Motion+, bo nie było w sklepie, ale jutro postaram się tą sprawę naprawić. Na szczęście nawet Wiilotem bez dodatku gra się zajawkowo. Grafika jest bardzo prosta i neutralna - nie wyzwala żadnych emocji ani dobrych ani złych. Natomiast gameplay bardzo mi podszedł. Co prawda wolałbym, zeby nunchaki były bezprzewodowe bo cały czas boję się o kabel, ale macha się słodko. Jest dużo bardziej technicznie niż w Wii Tennis. Rotację piłki zmienia się poprzez wykonanie podcięć machając, a loby i drop shoty poprzez wduszenie klawisza i symultaniczne machnięcie. Daje to jak nie trudno policzyć całkiem sporo kombinacji. :D

Uderzyłem w kilka meczyków w trydbie kariery. Postać robi się szybko prosto i przyjemnie. Paleta mozliwości jest troszkę zbyt ograniczona jak na mój wiejski gust i boję się, że w online wszyscy będą machać rakietami podobnych graczy. Zamiast narzekać wolę jednak skupić się na rozgrywce, która jest taktyczna, dość dynamiczna i mając z tenisem całkiem sporo wspólnego. To jeden z tyc gatunków gier które na Wii nabierają skrzydeł i to po GST widać. Jest ostro, a zawody przez online, szczególnie na Motion+ już przyprawiają mnie o wypieki. Widać, że będzie to polegało na tym kto lepiej macha rakieta (choćby wirtualną) a nie tylko lepiej wciska guziki. Dobra rozrywka. I jest licznik kalorii ;)
  • 0

#19 torq314 Napisany 15 czerwca 2009 - 22:20

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 499 Postów:

szczególnie na Motion+ już przyprawiają mnie o wypieki


mój już wieczorem wysłali. dojdzie zapewne w czwartek, te dziady przetrzymują przesyłkę cały dzień w sortowni WRO.

edit: żona już odebrała przesyłkę. wieczorem napiszę jak MP sprawuje się w akcji.
  • 0

#20 torq314 Napisany 16 czerwca 2009 - 21:43

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 499 Postów:
ok. wrażenia na gorąco po pół godziny z Motion Plus: jest lepiej! :P

a poważnie - hmm, przede wszystkim nie jest to "odczytywanie ruchu 1-1", ale to może wynikać nie tyle ze sprzętu co ze specyfiki samej gry. zdecydowanie nie ma żadnego opóźnienia, przynajmniej ja go nie czuję, tyle że rakieta nie porusza się 1-1 za ruchami pilota, tylko raczej ma jakby "strefy" czucia, po przekraczaniu których zmienia położenie.

najlepiej czuje się to przy odbieraniu serwisu - rakieta odbierającego ma trzy główne położenia, lewo/prosto/prawo, i zmienia je w zależności od ruchu pilota, tyle że niezbyt płynnie a raczej z przeskokami (tzn. ja ruszam płynnie, a postać przerzuca rakietę dość gwałtownie między pozycjami). w ramach tych trzech położeń dość dobrze działa wykrywanie kierunku góra/dół.

przy samej grze momentami mam wrażenie, że to jest napisane na zasadzie:

if ( MotionPlusDetected )
{
Difficulty = Difficulty / 2;
}

wchodzi dużo więcej dużo "trudniejszych zagrań", generalnie moje uderzenia są szybsze i mają lepszą (trudniejszą dla przeciwnika) parabolę, bardziej spłaszczoną. łatwo robi się też dobre podkręcenia. natomiast precyzji w kierowaniu piłki zawsze w tę strefę kortu, w którą mam ochotę ją posłać, nadal nie mam i to wynika raczej ze specyfiki tego kierowania - muszę w odpowiednim momencie uderzyć i to mi jeszcze do końca nie wychodzi. szybszy mam też serwis.

dużo zmieniło się podczas gry przy siatce przy serve/volley (lubię tak grać) - łatwiej mi o uderzenia wygrywające po returnie przeciwnika, kierujące piłkę w przeciwległą stronę kortu. ale jestem przekonany, że moje ruchy są takie same jak do tej pory, stąd do przypuszczenie powyżej (if (MotionPlusDetected)).

w praktyce - gram sobie meczyki testowe, ja jako McEnroe vs Federer i do tej pory bez MP na Medium zawsze przegrywałem 1:3 lub 0:3. w tej chwili z MP przegrywam 2:3 lub 3:3 + tiebreak, przy czym wygrana wydaje mi się już realna, w przeciwieństwie do stanu bez MP.

acha, jakbyście nie wiedzieli, Motion Plus to jest ten pipsztolec razem z kondomikiem. instrukcja upiera się przy tym chyba w 2 czy 3 miejscach. sam pipsztolczyk to "motion sensor" czy "detector" i instrukcja wyraźnie zakazuje rozdzielania tych dwóch, tzn. wyciągania sensora z kondomika, nawet jeśli jest połączony z pilotem. chcąc nie chcąc, gram więc z silikonowym kondomem na pilocie.

jak jeszcze trochę przez parę dni pogram, odłączę i podłączę na zmianę MP to jeszcze coś napiszę. póki co moje wrażenie jest takie, że muszę sobie dać jeszcze trochę czasu. nie usiadłem z wrażenia i chyba trochę brakuje mi właśnie Wii Sports Resort czy jakiegoś packa gównianych gierek, na których możnaby pocieszyć się działającym żyroskopem, a nie średniozaawansowanej symulacji tenisa, która ma swoją specyfikę, nie do końca pozwalającą chyba sprzętowi rozwinąć skrzydła (a przynajmniej nie czuć tego po pół godzinie grania).

jestem ciekaw alternatywnych opinii.
  • 0

#21 torq314 Napisany 18 czerwca 2009 - 14:36

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 499 Postów:
nie mam nerwów do tej gry :evil:

jak gram w trybie pokazowym jako McEnroe czy Federer, jest jeszcze jako tako.

jak gram własną, wykreowaną przez siebie postacią, na średnim poziomie trudności (Medium) nie ma szans niczego wygrać!
jak przełączę się na poziom Easy, WCALE NIE JEST łatwiej!

chodzi o to, że BEZ MotionPlus działa "timing is aiming" czyli mam kontrolę nad kierunkiem uderzenia, ale uderzenia są BARDZO słabe i przeciwnik zwykle zdąża je odbierać (po czym wygrywa).

natomiast Z Motion Plus NIE DZIAŁA "timing is aiming", tzn. nie potrafię kierować uderzeń tam gdzie chcę i choć uderzenia są silne i podkręcone, zwykle lecą w środek kortu i przeciwnik i tak je odbiera (po czym wygrywa).

granie na serve-volley nie działa, bez Nunczaka postać leci do siatki PROSTO przed siebie, odkrywając spory fragment kortu (powinien do siatki biec po skosie, w stronę przeciwnika), Z Nunczakiem sterowanie jest na tyle trudne, że trudno dobrze się ustawić do odbieranej piłki i sporo uderzeń kończy się odbiciem z tak wykręconej pozycji, że są one słabe i łatwe dla przeciwnika.

wnerwia mnie również SCHEMATYCZNOŚĆ rozgrywanych turniejów Grand Slam. u mnie to wygląda tak: zaczyna się jakieś US Open, jest mecz pokazowy. nie wiem PO CO, ale i tak przegrywam z jakimiś frajerami. po tym jest OBOWIĄZKOWY mecz z gwiazdą (nie wiem po co, nie wiem jak go ominąć), po tym jest OBOWIĄZKOWY mecz o jakieś nowe umiejętności (nie wiem po co i jak go ominąć!!!) po czym jest 1/32 turnieju i i tak przegyrwam, podobnie jak wszystko inne.

te mecze o umiejętności są niby ciekawe, ale na przykład wczoraj bardzo sfrustrował mnie tryb deblowy, w którym w ciagu 2 minut trzeba było zdobyć więcej puktów niż przeciwnicy odbijając na przemian ja - partner (kierowany przez konsolę). no to gramy, ponieważ nie mam kontroli nad kierunkiem uderzenia, odbijam stale w środek kortu. NIE MOGĘ podejść do siatki, bo dziwnym trafem w tym trybie polecenie "do siatki" z krzyżaka NIE DZIAŁA. no i odbijamy sobie pyk-pyk, dwie minuty mijają, czas się skończył, miga na czerwono, po czym mój partner kierowany przez konsolę wybija piłkę na aut. przegrałem 1:0 w małych punktach po 2 i pół minutowej WYMIANIE (sic!!!!).

ostatecznie po jakimś dłuższym czasie wczoraj wieczorem, odłożyłem do dziadostwo na półkę i włączyłem Super Mario Galaxy.

podsumowując: po tych trzech dniach nauki powinienem czuć jakiś postęp w grze, tymczasem jest nadal tak samo, nieprecyzyjnie. nikt nie tłumaczy jak grać, samo "timing is aiming" z rysuneczkiem to za mało, bo w trybie BEZ mp to działa, Z mp nie działa (prawdopodobnie źle macham, ale skąd mam wiedzieć jak machać?).

gry online ssą, goście grają BEZ MotionPlus chyba, bo wygrywam ze wszystkimi 3:0 bez trudu. online odpuściłem.

tryby grand slam są schematyczne i trudne jak cholera, nie da się za nic w świecie wygrać, bo nie ma KONTOLI nad kierunkiem uderzania piłki!

spróbuję jeszcze parę razy i jak dalej będzie to samo - sprzedaję. chyba jednak Tiger Woods będzie lepszy.
  • 0

#22 Kaxi Napisany 18 czerwca 2009 - 19:57

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Jestem po pierwszym pół godziny z GST i M+. Gra się zupełnie inaczej niż samym wiilotem ale nie jestem pewien czy lepiej.
Grając bez gruszki, AI czasami wariuje. Czasami nie pobiegnie do piłki, często jak chce zmienic strone trzymania rakiety zalicza to jakos machniecie, a potem juz nie moge machnac drugi raz. I nie mam pojęcia jak się ścina piłki.
Fakt ze gra nabiera rumiencow bo wychodza lepsze uderzenia ale jakos nie mam poczucia ze to moja zasługa, tylko samo sie robi. Dotyczy to sytuacji gdy wydaje mi sie ze uderzam z back/forehandu a konsola upiera się że na odwrót.

Póki co nie jestem impressed. Dzis wiecej nie gram, bom zmęczony dniem.
  • 0

#23 gruby Napisany 19 czerwca 2009 - 08:17

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Mi też zajawka przeszła, jeszcze zanim kupiłem M+. Co dziwne grało mi się super, ale teraz nie chce mi się gry włączać. Może zmęczenie materiału, może co innego, ale nie mam już na GST parcia. Kiedyś wrócę, ale nie wiem kiedy.
  • 0

#24 cybercotlet Napisany 21 czerwca 2009 - 10:04

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 605 Postów:
Torq a próbowałeś mieć podlączone wii motion plus w starym wii sports? I czy golf np działa lepiej czy tak samo?
  • 0

#25 lukaszSA Napisany 21 czerwca 2009 - 10:47

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Torq a próbowałeś mieć podlączone wii motion plus w starym wii sports? I czy golf np działa lepiej czy tak samo?

Stare gry nie obsługują WM+
  • 0

#26 Kaxi Napisany 21 czerwca 2009 - 12:20

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
grałem wczoraj trochę z kumplem, ja z m+ a on na zwykłym wiilocie.
wydaje mi się że z m+ wcale gra nie jest bardziej intuicyjna ale przynajmniej zaczynam ją ogarniać - jakich ruchów nie robić by mi nie zaliczyło przypadkowo machnięcia itp. Kluczem jest obserwowanie swojego zawodnika i patrzenie czy się nastawia na forehand czy backhand i wykonanie takiego wlasnie uderenia.

Ale nawet z tym GST ma niedoróbki. M+ czasem mi się rozkalibrowuje, poza tym trafiaja sie jakies problem z AI, np. zawodnik nie podbiega do piłki, jakby go wmurowało.
  • 0

#27 torq314 Napisany 21 czerwca 2009 - 17:02

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 499 Postów:
a "timing is aiming" czaicie z MP?

ja BEZ bez problemu, ale z nakładką jak bym nie grał, odbijam w 95% w środek kortu.
  • 0

#28 Kaxi Napisany 21 czerwca 2009 - 17:51

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
a to nie wiem czemu, ja z nakładką w 75% uderzam po rogach, na samych liniach, jakby był cyborgiem 8)
  • 0

#29 torq314 Napisany 27 czerwca 2009 - 21:21

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 499 Postów:
trochę wczoraj pograłem, ot tak żeby się na spokojnie przekonać na ile to pierwsze nieciekawe wrażenie było trafne. postanowiłem popróbować różnych sposobów machania Wiilotem, zeby potwierdzić lub obalić hipotezę, że to wykrywanie ruchu nie teges.

okazuje się, że jest lepiej niż początkowo przypuszczałem, a problemy brały się ze stylu machania przypominającego styll "wii tennis", tzn. minimalne ruchu nadgarstkiem. tymczasem tu trzeba wykonać niemal pełny zamach całą ręką i wtedy WSZYSTKO działa tak jak się chce! nie ma problemu z uderzeniami "slice/top spin/flat", ani z "timing is aiming". minus jest jeden - nawet taki jednosetowy meczyk do 3 gemów jest pewnym "wyzwaniem" fizycznym, a jak pograłem z godzinę, to się nieźle umordowałem.

ale uwaga - zacząłem oczywiście wygrywać! nie zawsze, ale za to momentami dość okazale, tzn. zdarzają mi się gemy, które wygrywam do zera!

jedyna rzecz, która w tym wszystkim mnie niepokoi, to takie sytuacje, w których:
* zawodnik, mimo solidnego machnięcia nie reaguje
* zawodnik odbiegnie zbyt daleko od piłki (gdzieś całkowicie w bok poza pole gry) i piłka przeciwnika go mija

te sytuacje zdarzają się powiedzmy raz na 4-5 wymian i oczywiście z nich się przegrywa.

wczoraj np. w meczu z gwiazdą łatwo wygrałem z Venus Williams 3:0, by za chwilę przegrać z Patem Cashem w pierwszej rundzie 2:4.
Venus grała na długie wymiany z głębi kortu, co dawało mi szansę na jakieś szybsze, bardziej podkręcone uderzenie w róg, po którym miałem już otwartą drugą stronę kortu.
Pat stosował tak agresywną grę przy siatce, że wymiękałem. lobami go nie mijałem (zwykle zdążał) i ogólnie z takim stylem grania sobie nie radziłem.

cały czas doceniam mimo wszystko grafikę - jest całkiem fajnie, postacie są duże i naprawdę solidnie i płynnie animowane - nie ma nic z takiego drętwego, rwanego przechodzenia stanów animacji jak dawniej.

póki co moje zmagania z GST oceniam:

- początkowo, bez Motion Plus dałbym jakieś 8+
- potem z MP, kiedy mi tak nie szło - 5+/6
- wczoraj - 8+/9

cały czas denerwuje mnie liniowość trybu "grand slam" (chyba że ja nie wiem jak omijać te nudne obowiązkowe mecze wprowadzające?), ale ogólnie - brać śmiało!

trzeba tylko przygotować się na "grę ciałem" i wtedy wszystko jest ok :wink:
  • 0

#30 Kaxi Napisany 27 czerwca 2009 - 21:34

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
torq: jestem pełen podziwu że z uporem maniaka po podłączeniu M+ i słuchaniu o tym całym 1:1 starałes się grać małymi ruchami :o No przecież po to ta przystawka jets by się namachac jak idiota :!:
  • 0