Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tiger Woods 2010


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
8 odpowiedzi na ten temat

#1 torq314 Napisany 28 czerwca 2009 - 19:48

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 496 Postów:
niewiarygodne, ale wygląda na to, że ta gra nie ma swojego wątka?! (jeśli ma to usunąć)

tak czy siak, wiem ze to multiplatforma, ale wersja na Wii zasługuje na osobny wątek za sprawą wyjątkowego dla nas sterowania. jankesi, którzy grają od początku miesiąca już okrzykują TW2010 "być może najlepszą grą sportową w historii" (cytat z wątków dyskusyjnych z gamefaqs).

http://www.gameranki... ... icles.html

Matt napisał na IGN:

Lasting Appeal: The PGA Tour Mode alone will keep you busy for weeks, if not months. There's also new courses, mini-games, disc golf, and a robust online offering. Replay value is limitless.


  • 0

#2 ogqozo Napisany 28 czerwca 2009 - 20:16

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
To jest Polska, tutaj zainteresowanie golfem na Wii jest takie same, jak każdym innym golfem, czyli zerowe. Sam nie mam żadnej ochoty na symulację golfa, już chyba bym wolał rugby. Raz kupiłem Mario Golf na GBC i w niego grałem, ale nie miałem wtedy nic lepszego do roboty.
  • 0

#3 torq314 Napisany 28 czerwca 2009 - 20:25

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 496 Postów:
zerowe nie, ja jestem mocno napalony :-D

a poważnie, lubię golf, sam nie gram, ale uwielbiam oglądać. w komputerowe golfy gram od czasów cośtam-golf na 8086 (20 lat temu?). najlepiej też wspominam Super Mario Golf na GBC, to była naprawdę kapitalna gra (uwielbiałem obie, razem z Mario Tennis, ale golf trochę bardziej, bo tennis był zbyt schematyczny).

na Tigera na Wii ostrzę sobie zęby od początku, ale dopiero teraz jestem na 101% pewien że kupię i będę grał.
  • 0

#4 ACZ Napisany 28 czerwca 2009 - 20:34

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
IMO dwie najlepsze zabawowe golfy na konsole to seria Everybody Golf i Mario Golf. W takie jeszcze można sobie fajnie pograć, ale poważne golfiki w stylu tigera woodsa to meeeeeeeeech...
  • 0

#5 Texz Napisany 28 czerwca 2009 - 20:43

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Mam pytanie. Czy można grać w tą grę bez Wii MotionPlus ?
  • 0

#6 torq314 Napisany 28 czerwca 2009 - 21:38

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 496 Postów:

Mam pytanie. Czy można grać w tą grę bez Wii MotionPlus ?


tak, przynajmniej jeśli na paru forach nie kłamią dzieląc się wrażeniami z gry z/bez (generalnie piszą, że Z gra się łatwiej i naturalniej).
  • 0

#7 ACZ Napisany 29 czerwca 2009 - 12:37

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
I po tej odpowiedzi myślę, że cały temat tigera woodsa został już wyczerpany i można go zamknąć :mrgreen:
  • 0

#8 Kaxi Napisany 29 czerwca 2009 - 16:36

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
O ile się zmieściła, będzie recka w nowym numerze. Taki mikro sneak peek zapodałem :P
  • 0

#9 torq314 Napisany 29 czerwca 2009 - 20:01

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 496 Postów:

I po tej odpowiedzi myślę, że cały temat tigera woodsa został już wyczerpany i można go zamknąć :mrgreen:


ciekawe co powiesz jak jak golfy na PS3 zaczną wykorzystywać dildo, a na x360 - natala, który jeszcze być może będzie sprawdzał czy właściwie masz rozstawione nogi i wypiętą dupę :-D

Edit: właśnie kupiłem w sklepie dla skner. nie wiem jako to się ma do premiery trzeciego lipca, ale wieczorem pogram i dam znac.
  • 0