Skocz do zawartości

Zdjęcie

PS2 Playaz


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
123 odpowiedzi na ten temat

#31 Sotaku Napisany 05 października 2004 - 10:03

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 700 Postów:
Katowice, Dąbrowa Górnicza
piraty i ogrinały
  • 0

#32 Gość__* Napisany 05 października 2004 - 16:30

Gość__*
  • Goście
Warszawa, oryginały i piraty
  • 0

#33 Zeus-Nelson Napisany 05 października 2004 - 16:55

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Konin orginały :wink:
  • 0

#34 Gość__* Napisany 07 października 2004 - 15:09

Gość__*
  • Goście
Wawa, orginały i only orginały. :D
  • 0

#35 Sotaku Napisany 07 października 2004 - 16:18

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 700 Postów:
Ci którzy jadą na samych orginałach, muszą mieć dużo kasy, albo mało grają jak widzę PES4 lub Burnout 3 i miałbym zbierać kasę na te gry to już byłyby stare nim bym nazbierał. Ja kupuję orginały najczęściej z allegro, albo kiedy ktoś znajomy jest za granicą wtedy to wychodzi taniej
  • 0

#36 Gość__* Napisany 07 października 2004 - 16:24

Gość__*
  • Goście

Ci którzy jadą na samych orginałach, muszą mieć dużo kasy, albo mało grają jak widzę PES4 lub Burnout 3 i miałbym zbierać kasę na te gry to już byłyby stare nim bym nazbierał. Ja kupuję orginały najczęściej z allegro, albo kiedy ktoś znajomy jest za granicą wtedy to wychodzi taniej


Ci którzy grają na oryginałach szukają "dobrych okazji" - niekoniecznie na allegro :wink:
  • 0

#37 Gość__* Napisany 07 października 2004 - 17:04

Gość__*
  • Goście
Ci którzy grają na orginałach mają talent do zbierania forsy. I do tego nie zarabiam, bo mi wiek jeszcze nie pozwala. I naprawdę, kupuję tylko bardzo dobre gry. Przykładem może być fakt, że kupuję gry od oceny ok. 8.5, oraz te które są pewne (np. Emgiessy, te o których z zapowiedzi N+ wiadmo, że nie da się schrzanić, MGSy, pierwszo ligowe exclusiwy, eMGieSsy itd.). Koniec z tym offtopem! :D
  • 0

#38 Gość__* Napisany 10 października 2004 - 08:18

Gość__*
  • Goście
Jestem ze śremu...I gram zarówno na orginałach(wcale to nie jest takie drogie)...jak i na piratach(ble)..

:arrow: i'll take u on anytime...
  • 0

#39 Sotaku Napisany 10 października 2004 - 12:51

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 700 Postów:

Ci którzy grają na orginałach mają talent do zbierania forsy. I do tego nie zarabiam, bo mi wiek jeszcze nie pozwala. I naprawdę, kupuję tylko bardzo dobre gry. Przykładem może być fakt, że kupuję gry od oceny ok. 8.5, oraz te które są pewne (np. Emgiessy, te o których z zapowiedzi N+ wiadmo, że nie da się schrzanić, MGSy, pierwszo ligowe exclusiwy, eMGieSsy itd.). Koniec z tym offtopem! :D

Piszesz że grasz na Burnout 3 chyba, że to nie jest błąd w pisowni i istnieje gra Bournout 3 :twisted: Ciekawi mnie jak bez pracy nazbierałeś na tą grę nie wierzę że mogłeś ją kupić teraz poniżej 180 zł, chyba że jednak piraty się zdażają :twisted:
  • 0

#40 Blizzard Beast Napisany 10 października 2004 - 15:27

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Ciekawi mnie jak bez pracy nazbierałeś na tą grę nie wierzę że mogłeś ją kupić teraz poniżej 180 zł, chyba że jednak piraty się zdażają :twisted:


Hm? Nie rozumiem - uwazasz, ze wszyscy maja pirackie Burnouty? Nie wiem, moze nie zdjaesz sobie z tego sprawy, ale to dziala tak: czytasz zapowiedz -> zbierasz kase -> gra sie ukazuje -> kupujesz.
  • 0

#41 Shinigami Napisany 10 października 2004 - 15:31

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 402 Postów:

Nie wiem, moze nie zdjaesz sobie z tego sprawy, ale to dziala tak: czytasz zapowiedz -> zbierasz kase -> gra sie ukazuje -> kupujesz.

Albo tak jak w moim przypadku: czytasz zapowiedź -> namiawiasz rodziców -> gra się ukazuje -> kupujesz. Niestety B3 nie mam :(
  • 0

#42 Sotaku Napisany 10 października 2004 - 17:32

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 700 Postów:

Ciekawi mnie jak bez pracy nazbierałeś na tą grę nie wierzę że mogłeś ją kupić teraz poniżej 180 zł, chyba że jednak piraty się zdażają :twisted:


Hm? Nie rozumiem - uwazasz, ze wszyscy maja pirackie Burnouty? Nie wiem, moze nie zdjaesz sobie z tego sprawy, ale to dziala tak: czytasz zapowiedz -> zbierasz kase -> gra sie ukazuje -> kupujesz.


Nie uważam, że wszyscy mają pirackie Burnouty, tylko pytam jak osoba nie pracująca może sobie pozwolić na granie na samych orginałach i to jeszcze tylko na tych lepszych grach. Pisze, że ma talent do zbierania pieniędzy, chciałbym poprostu wiedzieć jaki to talent :D , bo mnie by się też taki talent przedał :lol: pracuje i mnie nie stać na kupowanie samych orginałów. :cry:
  • 0

#43 Gość__* Napisany 11 października 2004 - 19:25

Gość__*
  • Goście
Talent do otrzymywania kasiory od babć, cioć i tygodniówki, bystrzachu :D
  • 0

#44 syon Napisany 12 października 2004 - 16:48

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
No i z całym szacunkiem po jaką cholere piszecie tu takie posty? Może się czepiam, ale gdzie w poście przewodnim jest napisane "spam i offtopy mile widziane?" - grow up people - tyle.
  • 0

#45 Hanz Napisany 12 października 2004 - 17:13

Hanz

    youtube.com/dkstbeats

  • Forumowicze
  • 3 098 Postów:
Piekary Śląskie, jak narazie jade na samych orginałach :)
  • 0

#46 Voo Napisany 13 października 2004 - 10:46

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
znowu, po ponad roku mam PS2

Bydgoszcz
dla czarnulki tylko oryginały :)
  • 0

#47 Sotaku Napisany 13 października 2004 - 15:54

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 700 Postów:

Talent do otrzymywania kasiory od babć, cioć i tygodniówki, bystrzachu :D


No to masz spoko rodzinkę jak Ci dają na orginały gratuluję i zapewniam, że nie wszyscy mają taki Hi life i nie każdy otrzymuje tygodniówki.
Dobra kończę tego off top'a
  • 0

#48 Gość__* Napisany 02 listopada 2004 - 13:58

Gość__*
  • Goście
Jakby co jestem z Rybnika, Jade na piratach wystarczy? Mile widziana byłaby ustawka i mały turniej w PES 3 !!
PES rulez!!!! Buahahahaha...
  • 0

#49 Grz3chu Napisany 02 listopada 2004 - 17:48

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
Tarnów, oryginały :!:
  • 0

#50 Gość__* Napisany 08 listopada 2004 - 20:10

Gość__*
  • Goście
Lublin

Oryginały

GG 7087841
  • 0

#51 Gość__* Napisany 08 listopada 2004 - 23:46

Gość__*
  • Goście
Łódź, piraty i oryginaly (ale glownie NTSC). Nie grywam raczej w gry z multi wiec nie bede jakims silnym oponentem ale popykac dla przyjemnosci - nie ma sprawy..
  • 0

#52 Yoori Napisany 09 listopada 2004 - 20:04

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Mszana Dolna,piraty ale orginały też sie czasem trafiają
  • 0

#53 Gość__* Napisany 12 listopada 2004 - 11:28

Gość__*
  • Goście
LegionPolski
Gdynia
Na zapasowych
  • 0

#54 Gość__* Napisany 27 listopada 2004 - 12:13

Gość__*
  • Goście
Blizz! Jak mogłeś nie umieścić na liście chyba jedynego na tym forum przedstawiciela PS2 z KIELC! :wink: Lece tylko i wyłącznie na oryginałach.

Zastanawiam sie nad kupnem Xklocka (ale PS2 sie nie pozbywam w żadnym razie), dla jego ekskluziwów, których tak bardzo Xklockarzom zazdroszcze :cry:

Jeśli, ktoś jest z Kielc jeszcze (w co wątpie) to niech kontakt ze mną załapie: wymiana gier , partyjki w SC2, DoA2, B3, PES3 etc :wink:
  • 0

#55 miazga Napisany 27 listopada 2004 - 12:39

miazga

    Mega Man

  • Narybek
  • 112 Postów:
Aight!

Opole, piraty i oryginały (z ogromną przewagą tego pierwszego :oops: ).
  • 0

#56 Gość__* Napisany 29 listopada 2004 - 17:57

Gość__*
  • Goście
Szczeciński Stargard - pluję w stronę piratów (i jednocześnie sobie w brodę nieco)
  • 0

#57 Strenger Napisany 29 listopada 2004 - 18:07

Strenger

    Link

  • Narybek
  • 292 Postów:
Warszawa
Tylko oryginały
  • 0

#58 Gość__* Napisany 29 listopada 2004 - 18:58

Gość__*
  • Goście
Starachowice...samiuśkie piraty :oops: ...no ale cóż tak bywa :wink:
  • 0

#59 Gość__* Napisany 01 grudnia 2004 - 16:14

Gość__*
  • Goście
Solid ,Zielona Góra

PS2-->gram na wszystkim i we wszystko
  • 0

#60 Gość__* Napisany 03 grudnia 2004 - 14:31

Gość__*
  • Goście
Biała Podlaska, oryginały. Dokładniej jeden oryginał - PES4. A dlaczego? Ano dlatego że dopiero od dwóch tygodni mam konsolę. Na razie jednak zamierzam grać tylko w oryginalne gry kupując Platynę. Gdybym miał przerobioną konsolę to kupowałbym po 2 gry na miesiąc co by zapewne skończyło się zerwaniem z dziewczyną i zawaleniem studiów.
  • 0