Skocz do zawartości

Fable 3


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
129 odpowiedzi na ten temat

#91 Ney Napisany 29 listopada 2010 - 18:51

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Skończyłem F3 już jakiś czas temu i mi osobiście dużo bardziej podobała się dwójka...Trójka jest jak najbardziej ok, ma bardzo fajne
motywy (Aurora), ale zarządzanie królestwem to największy fail Petera od dawien dawna (podobnie jak katastrofalna końcówka - tyle czekania i niby na co? Rozmachu za grosz). Taki twórczy mózg, a zrobił coś tak zwykłego i nietwórczego...
Co mnie jeszcze mocno wkurzyło to za szybko lecący czas po zostaniu królem - odkładałem sobie zbieranie kasy na trochę później, a tu nagle robi się koniec i niestety moje zakończenie przez to nie było z tych najlepszych :)
  • 0

#92 117 Napisany 29 listopada 2010 - 18:55

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
podobnie mialem z zakonczeniem i podobne odczucia, ale uwazam mimo tego, ze trojeczka byla i tak lepsza od dwojki. Dwojka nie miala polotu, trojka przynajmniej fajnie sie zaczyna i dzieje sie w fajnych czasach.
  • 0

#93 Kradziej Napisany 29 listopada 2010 - 18:54

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Co mnie jeszcze mocno wkurzyło to za szybko lecący czas po zostaniu królem - odkładałem sobie zbieranie kasy na trochę później, a tu nagle robi się koniec i niestety moje zakończenie przez to nie było z tych najlepszych :)

Ekipa Giantbomb okrutnie zbeształa ten motyw. Mówili, że w grze jest licznik, ile czasu zostało do "tego czegoś dużego", ale działa on według własnego widzimisię. Robimy misję: skok o tydzień. Kolejna - miesiąc. Potem dwa. A nagle został nam jeden dzień. I, co gorsza, zupełnie nie pokrywa się to ze światem gry - można w ciągu tego jednego roku zrobić z jedną kobietę kilkadziesiąt dzieciaków.
Słabo troszku, ale i tak zagram na piecu.
  • 0

#94 Aras Napisany 29 listopada 2010 - 19:55

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
czyli torrentownia? :>

podlinkuj gdzie bombowcy na to narzekają, lubię jak narzekają.

a sama gra to bardzo przyjemna zabawka.
  • 0

#95 Kradziej Napisany 29 listopada 2010 - 20:15

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

czyli torrentownia? :>

Nawet jakbym chciał, to gra działa z Windows Live, więc raczej nie da się jej kupić w Torruniu ;)

podlinkuj gdzie bombowcy na to narzekają, lubię jak narzekają.

Oj, narzekają grubo, ja słyszałem w Bombcastach - konkretnie to w tym (ten polecam najbardziej, bo gadają konkretami - zaczyna się bodajże po oddaniu czci AC: Brotherhood), tymi tym.

a sama gra to bardzo przyjemna zabawka.

Bez wątpienia. Ale miała - jak wszystko od Petera - potencjał na bycie absolutnym mindfuckiem.
  • 0

#96 Aras Napisany 29 listopada 2010 - 20:20

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
o nie nie, ja po ograniu Chrono Crossa nie używam słowa mindfuck w stosunku do prawie niczego ;)
  • 0

#97 FoXeR Napisany 25 grudnia 2010 - 15:20

FoXeR

    Link

  • Forumowicze
  • 372 Postów:
Otworzyłem wreszcie pudełeczko z grą i w środku znajduje się jakiś kod na dodatkową zawartość. Was is das ?? Bo nie wiem czy warto to wykorzystywać :)
  • 0

#98 Kurzy Napisany 25 grudnia 2010 - 15:58

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Zacząłęm grać i to moje pierwsze spotkanie z serią że nei u kolegi itp. Gra się miło i przyjemnie łątwo, dialogi fajne, fabułą w III zaczyna się fajnie, ksieżniczka ładna. Ale grafika zasysa mocno :] No i mam pytano. Czy jak przechodzę do kolejnych wątków w trybie fabularnym to tracę możliwość zdobycia gildii?
  • 0

#99 Tadeg Napisany 31 grudnia 2010 - 18:33

Tadeg

    eurogamer.pl

  • Narybek
  • 247 Postów:

Otworzyłem wreszcie pudełeczko z grą i w środku znajduje się jakiś kod na dodatkową zawartość. Was is das ?? Bo nie wiem czy warto to wykorzystywać :)


I tak nikt tego nie kupi... :) Same bzdury.

Zacząłęm grać i to moje pierwsze spotkanie z serią że nei u kolegi itp. Gra się miło i przyjemnie łątwo, dialogi fajne, fabułą w III zaczyna się fajnie, ksieżniczka ładna. Ale grafika zasysa mocno :] No i mam pytano. Czy jak przechodzę do kolejnych wątków w trybie fabularnym to tracę możliwość zdobycia gildii?


Fakt, grafa jest do kitu. A gra do tego potrafi gubić klatki. SZCZEGÓLNIE na co-opie.

Co do pytania - "możliwość zdobycia gildii?". Nie łapię o co kaman, nie przypominam sobie czegoś takiego :( ALE! Nie sądzę, abyś cokolwiek tracił, takiej opcji to już W OGÓLE nie pamiętam :smile:

EDIT: Ale chodzi o gildię, czy guild seals w sumie? :D
  • 0

#100 iluck85 Napisany 09 lutego 2014 - 22:40

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:

Archeolog :olo: 

 

Kupiłem giereczke krótko po premierze, bo była okazja w niskiej cenie. Pograłem sam początek-5h chyba i tak od stycznia 2011 leżała na półce. 

Wczoraj odpaliłem, a dziś skończyłem. 

 

Dwójka ssała, ale to jeszcze bardziej. Także jest chronologicznie 1>>2>>>3

Zachował się ten baśniowy klimat. Mimo 4 lat na karku, wygląda gierka bardzo słabo i przeciętnie. Takie se loadingi między lokacjami, za bardzo nie wiedziałem po co zbierać kasę. Pedałem nie zostałem, czasu na żony, dzieci, domy nie traciłem. Kluczy nie szukałem i tych 50 gomów? również nie szukałem. e-pena pkt i calakami nie powiekszam, więc olałem zbieractwo. 

O ile początek fajny- zbieramy ekipę i wiadomo, że będzie desant na zamek, to tak w połowę gra zwalnia. Miasto na pustyni miła odmiana, ale tam nie ma nic do roboty. Miłe na końcu jest królowanie- zrobiłem dług, za dużo nie uratowałem, ale jestem fajny i bohater :ass: 

 

Piotruś za dużo nagadał, wyszła imo średnia gra i dam 7/10. Tylko ten bajkowy klimat się uchował. Zobaczymy co dadzą w nowej odsłonie na XO bez piotrusia. 


  • 0

#101 Stan Napisany 09 lutego 2014 - 22:42

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Ta gra jest tez na PC, dlatego proponuje przenieść do dział, wiadomo jaki.


  • 0

#102 Nexus Napisany 09 lutego 2014 - 23:12

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:
Jest na Steamie, ale trzeba się jeszcze przedzierać przed Live ID. Upierdliwe mocno.
  • 0

#103 Stan Napisany 10 lutego 2014 - 00:04

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Chyba juz nie co? Live ID było jak był GfWL, po jego likwidacji grałeś? 


  • 0

#104 xell Napisany 10 lutego 2014 - 00:09

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

Chyba juz nie co? Live ID było jak był GfWL, po jego likwidacji grałeś? 

GFWL działa do końca czerwca, Microsoft nie przedstawił planów co do swoich gier po zamknięciu tej platformy...


  • 0

#105 Stan Napisany 10 lutego 2014 - 00:11

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

No ja np. w takim Dawn of War II nie mam już GfWL czy w Batmanach. To i w Fable III nie powinno byc. 


  • 0

#106 Aleks Napisany 10 lutego 2014 - 00:29

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

niektóre gry mają dostać patch usuwający to badziewie, a inne po prostu będą miały problem z odpaleniem w przyszłości:

http://www.joystiq.c...-support-of-ga/

 

widać, że MS ma kompletnie wyiebane.


  • 0

#107 Stan Napisany 10 lutego 2014 - 00:30

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Ohh... a więc to tak. :pirat: 


  • 0

#108 Nexus Napisany 10 lutego 2014 - 01:11

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:

Chyba juz nie co? Live ID było jak był GfWL, po jego likwidacji grałeś? 

GFWL działa do końca czerwca, Microsoft nie przedstawił planów co do swoich gier po zamknięciu tej platformy...

No chyba nie będzie tak że kupiłeś, ale już sorry teraz to już możesz nas cmoknąć...


  • 0

#109 Aleks Napisany 10 lutego 2014 - 01:17

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

przykładowo:
 
Games for Windowns Live nie będzie wspierane po pierwszym lipca 2014 roku. Mimo tego, że Age of Empires Online jest dostępne przez Steam, wymaga rozwiązań zaimplementowanych do usługi GfWL. Zabawę z AoEO można kontynuować tylko do lipca 2014 roku, kiedy to serwery zostaną zamknięte.

 

link


  • 0

#110 nole Napisany 28 lutego 2014 - 09:25

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 731 Postów:

Złotoustemu Piotrusiowi bardzo niepodobało się Fable 3  :pf:

 

“I think Fable III was a trainwreck,”  :clown: :clown:  

 

http://www.develop-o...ct-game/0189622

 

:doge:
 


  • 0

#111 kowal Napisany 08 marca 2016 - 11:06

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:

przymierzam się do wypróbowania Fable i potrzebuję podpowiedź za którą część powinienem się zabrać? czy da się grać w sequele bez znajomości poprzednich części? ile czasu potrzeba na ich ukończenie?


  • 0

#112 vagrant3 Napisany 08 marca 2016 - 11:40

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
grałem w f2 i f3, ale robiłem w obu calaki, więc nie wiem ile czasu potrzeba na zwykłe przejście, obstawiam że jakieś 25-30h.

mnie bardziej podobała się trzecia część, ale obie są chyba na podobnym poziomie wykonania. obie były proste, baśniowe, wciągające i śmieszne. choć pamiętam to wszystko jak przez mgłę...

znajomością 'poprzednich części' to ja się nigdy nie przejmuję, a w fable to chyba też większego znaczenia nie ma, choć może jakieś smaczki się traci.
  • 0

#113 kowal Napisany 08 marca 2016 - 12:28

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:

dzięki


  • 0

#114 Rudolf Napisany 08 marca 2016 - 12:45

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 738 Postów:
Jedynka jest najlepsza, potem wiele rzeczy niepotrzebnie uproszczono/przekombinowano.
  • 0

#115 bartezoo Napisany 08 marca 2016 - 13:35

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Ale dwójeczka to bardzo przyjemny samograj.


  • 0

#116 kowal Napisany 08 marca 2016 - 13:54

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:

jeśli już to zagram tylko w jedną część, pytanie na ile zestarzały się 1 i 2? da się w to dzisiaj grać bez zrzędzenia na gameplay i oprawę audio-video? bo jak tak to biorę od razu 3.


  • 0

#117 bartezoo Napisany 08 marca 2016 - 14:01

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Nie wiem jaką masz tolerancje na starsze gry, ale dwójka nadal wyglada moim zdaniem bardzo dobrze 

 

fable-1.jpg

 

I skłaniałbym się ku niej, trójka to raczej nie wypał


  • 0

#118 vagrant3 Napisany 08 marca 2016 - 14:07

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
wg mnie trójeczka była bardzo fajna.
  • 0

#119 Pawlik Napisany 08 marca 2016 - 14:20

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

wg mnie też, lepiej się bawiłem jak z dwójką. No i w 2 była spasiona Nariko która wkurzała mnie strasznie. 


  • 0

#120 Rudolf Napisany 08 marca 2016 - 14:49

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 738 Postów:
A ten remaster jedynki ktoś sprawdzał?
  • 0