Skocz do zawartości

Zdjęcie

Klub posiadaczy iPhone


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
3661 odpowiedzi na ten temat

#211 Daddy Napisany 13 maja 2011 - 23:35

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 952 Postów:
To ja już wiem, że iP4 miał nie będę. Dzwoni do mnie wczoraj pani z Ery czy nie chcę kolejnego telefonu/numeru. Nie chciałem, ale zapytałem po ile by mi dali 4. Pani tak - jest Pan naszym stałym klientem, to iP4 w abonamencie 149zł przez 36 miesięcy za jedyne 999zł :olo: L :olo: A nie, mogę Panu obniżyć, 699.

Więc zapewne na przedłużenie umowy będzie propozycja ta sama. Chyba pożegnam się z tą firmą, aż tak mi nie zależy. Tylko co sobie wziąć? Myślę o czymś, co ma wysuwaną klawiaturę, bo mi się odechciało pisać na ekranie. Może Xperia X10? Bo Xperii Play chyba nie biorę, skoro to też Android, to gry pewnie będą podobne, może sterowanie inne. A z resztą nie gram na telefonie prawie w ogóle, a po to, jak się chwaliłem kiedyś w liście do N+, oryginalnie brałem iP3.
  • 0

#212 Danteusz Napisany 07 czerwca 2011 - 22:19

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 902 Postów:
Od dzisiaj mam na 3GS betę iOS5.0. Póki co jest masa bugów, skoro po jednym dniu znalazłem trzy poważne to znaczy że przed Apple jeszcze dużo pracy. Mają czas do jesieni, wtedy zwykli użytkownicy dostaną piątkę. Notyfikacje są rewelacyjne, tego bardzo brakowało. Potęgi chmury jeszcze nie mam jak doświadczyć, ale dane już zsynchronizowałem. Jest masa drobnych tweaków typu skrót do aparatu na lockscreenie, nie będę się o nich rozpisywał, ale w praktyce są bardzo przyjemne i użyteczne. W skrócie - jest na co czekać :)
  • 0

#213 mataman Napisany 08 czerwca 2011 - 08:26

mataman

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 453 Postów:
Jak to chodzi na 3GS? Wycięte są jakieś ficzery?
  • 0

#214 Danteusz Napisany 08 czerwca 2011 - 08:44

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 902 Postów:

Jak to chodzi na 3GS? Wycięte są jakieś ficzery?

Miejscami zamula, ale z tego co czytałem na 4 jest tak samo. Nie zauważyłem żeby coś wycięli, poza tym co już wcześniej trafiło tylko do 4 (wifi hotspot, dzwonki, tapety)
  • 0

#215 Pawlik Napisany 26 czerwca 2011 - 14:16

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
wczoraj mój iphone przeleciał dwa metry i walnął o ziemie, serce mi stanęło, a dwa dni temu zamówiłem bumpera, jednak jeszcze nie doszedł. Na telefonie nawet małej ryski nie ma :leonidas:
  • 0

#216 iluck85 Napisany 26 czerwca 2011 - 14:33

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Mojego przeciagnalem po biurku i 4 rysy w tym 2 spore- widoczne pod swiatlo.
Nakleilem folie (tylko tyl)za 12zl i szafa gra.
  • 0

#217 Grz3chu Napisany 16 sierpnia 2011 - 12:06

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
ok takie pytanka:
1. Jak przenieść najłatwiej pliki z iPhone do komputera (zrobione filmy i zdjęcia). Próbowałem Free FTP ale nie mogę się połączyć.
2. podajcie jakieś strony z najnowszymi recenzjami aplikacji\gier iphone
  • 0

#218 Danteusz Napisany 16 sierpnia 2011 - 12:25

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 902 Postów:
1. Windows czy Mac?
2. PocketGamer, TouchArcade, IGN, czasami Eurogamer ma też recki
  • 0

#219 Pawlik Napisany 16 sierpnia 2011 - 12:40

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

ok takie pytanka:
1. Jak przenieść najłatwiej pliki z iPhone do komputera (zrobione filmy i zdjęcia). Próbowałem Free FTP ale nie mogę się połączyć.

Ja robie "kopiuj-wklej", szkoda, ze nie działa to z kompa na telefon :(
  • 0

#220 Grz3chu Napisany 17 sierpnia 2011 - 16:56

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
Ktos moze mi napisac dlaczego nie moge laczyc sie z internetem poprzez 3g ? Stosowne opcje mam wlaczone a jak wchodze do netu poprzez safari to pisze mi ze nie udalo polaczyc z siecia komorkowa...
  • 0

#221 iluck85 Napisany 17 sierpnia 2011 - 17:27

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
A jak wylaczysz 3G to jest symbol E i sie laczy ? Wlacz 3G i poczekaj, taka dluzsza chwilke. Mozesz wyjsc z ustaien i wejsc ponownie.
  • 0

#222 Grz3chu Napisany 17 sierpnia 2011 - 17:55

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
tak pojawia sie E, ale wyskakuje, że nie może znaleźć polaczenia internetowego. Nie wiem czy odtworzenie ustawien fabrycznych cos da (strace wszystkie aplikacje ?)


EDIT: Eureka, poszperałem w sieci i wszedłem w Ustawienia\Sieć\Sieć komórkowa danych\Dane sieci komórkowej\ tam w polu APN wpisałem "internet" i voila działa !
  • 0

#223 Gość_Taikun_* Napisany 17 sierpnia 2011 - 18:37

Gość_Taikun_*
  • Goście
taki trudne konfiguracje w ip !? :o
  • 0

#224 Danteusz Napisany 17 sierpnia 2011 - 18:56

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 902 Postów:
Tylko w sieciach które nie mają umowy z Apple, w Orange i T-mobile wszystko idzie z automatu, a do tych ustawień nawet nie możesz wejść ;]
  • 0

#225 Pawlik Napisany 17 sierpnia 2011 - 20:08

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Pytałem w innym temacie ale nikt mi nie odpowiedział. Czemu jak próbuje zaktualizować iphona lub ipada to gdy pobieranie dochodzi do 99% nagle wyskakuje komunikat o przekroczonym limicie czasu na pobieranie i cała akcja zostaje anulowana. Jeden znajomy ma ten sam problem.
  • 0

#226 iluck85 Napisany 17 sierpnia 2011 - 21:13

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:

tak pojawia sie E, ale wyskakuje, że nie może znaleźć polaczenia internetowego. Nie wiem czy odtworzenie ustawien fabrycznych cos da (strace wszystkie aplikacje ?)


EDIT: Eureka, poszperałem w sieci i wszedłem w Ustawienia\Sieć\Sieć komórkowa danych\Dane sieci komórkowej\ tam w polu APN wpisałem "internet" i voila działa !


To ja to juz podalem, ale jak wlacze 3G, to neta nie mam i musze chwile poczekac. Bez 3G idzie to szybciej.
  • 0

#227 MonsieurWoland Napisany 17 sierpnia 2011 - 21:35

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Pytałem w innym temacie ale nikt mi nie odpowiedział. Czemu jak próbuje zaktualizować iphona lub ipada to gdy pobieranie dochodzi do 99% nagle wyskakuje komunikat o przekroczonym limicie czasu na pobieranie i cała akcja zostaje anulowana. Jeden znajomy ma ten sam problem.


Probowales najpierw pobrac aktualizacje na pc a dopiero potem aktualizowac jabluszka?
  • 0

#228 Pawlik Napisany 17 sierpnia 2011 - 22:57

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Tak, w obu przypadkach dzieje mi się to samo. W sumie miałem tak od roku, ale zawsze za drugim podejściem ściągało się do końca, teraz już niestety nie.
  • 0

#229 Danteusz Napisany 18 sierpnia 2011 - 08:21

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 902 Postów:
Ściągnij soft z bezpośrednich linków, są w google ;)
  • 0

#230 Grz3chu Napisany 22 sierpnia 2011 - 16:59

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
1. czy jest jakis sposób\aplikacja aby wyłączyć wszystkie niepotrzebne, działające w tle i pobierające pamięć i baterię aplikacje ?
2. nie wiem czemu, ale zmiana położenia klawiatury, tudzież sposobu przeglądania stron www itp. na poziome działa kiedy chce. No np. muszę kilka razy obrócić telefon na różne sposoby aby w końcu zmienić widok na poziomy.
  • 0

#231 Marbel Napisany 22 sierpnia 2011 - 17:09

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
1. W iPodzie jest tak, że wciskasz dwa razy przycisk pod ekranem -> wyskakuje Ci pasek z dołu co działa w tle -> przytrzymujesz któryś z tych programów aż zaczną "dygotać" -> w lewym górnym rogu pojawia się "x" klikasz i voila, program zamknięty, nie działa w tle.

2. Bo telefon/ipod musi być ustawiony w pionie, tzn. ekran prostopadle do podłogi. Wtedy rozpoznaje położenie względem podłoża. Przynajmniej u mnie. Bo jak np leżę a ekran jest nade mną, czyli równolegle do podłoża to bywa różnie.
  • 0

#232 Danteusz Napisany 22 sierpnia 2011 - 21:16

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 902 Postów:

1. czy jest jakis sposób\aplikacja aby wyłączyć wszystkie niepotrzebne, działające w tle i pobierające pamięć i baterię aplikacje ?

Sposób podany przez Marbela działa, ale... jest prawie niepotrzebny :)Menu z programami otwierane przez 2xHome nie jest listą multitaskingu, tylko historią ostatnio otwieranych programów. Aplikacja wchodząc w tło jest usypiana, nie zużywa wtedy w ogóle zasobów. System zamyka aplikacje jeżeli brakuje mu pamięci, nie ma potrzeby robić tego ręcznie. Jednak jest kilka sytuacji w których program działa w tle: GPS, VOIP, muzyka oraz dokończenie długo trwających czynności, np pobrania plików. Ręczne zamykanie programu ma sens właściwie tylko wtedy gdy chcemy wyłączyć program do nawigacji lub komunikator, ponieważ działanie tych usług w tle zżera prąd. Należy pamiętać że działający GPS wyświetla strzałkę obok baterii, VOIP wyświetla specjalny pasek. W skrócie: nie bój się, to nie Android, iOS sam dba o to żeby działał sprawnie :)

2. nie wiem czemu, ale zmiana położenia klawiatury, tudzież sposobu przeglądania stron www itp. na poziome działa kiedy chce. No np. muszę kilka razy obrócić telefon na różne sposoby aby w końcu zmienić widok na poziomy.

Tak już jest. Akcelerometr działa najlepiej jak trzymasz telefon stojąc lub siedząc, jak np się położysz to odprawia dzikie harce. Trochę lepiej jest na iPhone 4, tam dochodzi żyroskop
  • 0

#233 Cudak Napisany 05 września 2011 - 08:32

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 983 Postów:
Ja wiem, że pewnie zassę zadając takie noobowskie pytanie, no ale...

Jak zaznaczyć wszystkie albo kilkanaście utworów na raz w menu iPoda w iTunes?
  • 0

#234 Danteusz Napisany 05 września 2011 - 08:36

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 902 Postów:
Wybierasz utwory pojedynczo?
  • 0

#235 Cudak Napisany 05 września 2011 - 08:41

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 983 Postów:
Jak już jestem zmuszony do usuwania to ctrl+lpm...

I nie, wrzucam całe albumy. Ale chcę sporo usunąć i chciałbym to zrobić wszystko, a nie bawić się.
  • 0

#236 Danteusz Napisany 05 września 2011 - 09:16

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 902 Postów:
To chyba się nie da...
  • 0

#237 iluck85 Napisany 05 września 2011 - 14:12

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Nie wiem jak na windowsie, ale na macu klikam sobie na piosenke 1 i trzymam shift- wciskam np piosenke 18 i mam zaznaczone utwory od 1 do 18. A pozniej DEL i usuwa albo gdzies wrzucam itd
  • 0

#238 Danteusz Napisany 05 września 2011 - 14:14

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 902 Postów:
To nie działa w przypadku ekranu gdzie wybierasz które albumy ma synchronizować
  • 0

#239 iluck85 Napisany 05 września 2011 - 15:23

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
W itunes ? Dziala wszedzie :P
  • 0

#240 Danteusz Napisany 05 września 2011 - 15:52

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 902 Postów:
Nie tu:
http://f.cl.ly/items... o 16.51.52.png
  • 0