Skocz do zawartości

Zdjęcie

Batman: Arkham City

PC PS3 WiiU X360 Batman Rocksteady Warner Bros. PS4 XONE

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1008 odpowiedzi na ten temat

#871 Shinigami Napisany 01 października 2012 - 13:16

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 398 Postów:

Planuje sie zabrac tez nimi. Az taka masakra? Nie wiem czy podolam Batkiem, bo tylko sobie zabawe popsulem tym durnym trybem.

Nie wiem ;) W walce zrobiłem wszystko u każdego, ale w skradanki bawiłem się głównie na mapkach z dlc, bo każda postać ma na nich inne wymagania. Kampanie natomiast olałem po zrobieniu tych u Batmana, bo to za przyjemne nie było. Wolę żyłować wyniki w Iceberg Lounge niż się do tego przymuszać.
  • 0

#872 Zwyrol Napisany 01 października 2012 - 13:35

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
Iceberg Lounge genialna mapka, ale i tak w poprzedniej części lepsza była ta ze Scarecrow, gdzie walczyło się z zastępami kościotrupów, walka trwała aż ktoś nas trafił. Była jeszcze taka jedna, gdzie pojawiały się masowo fale przeciwników, w tym psychole, których dało się pokonać jedynie przez nokaut na ziemi. Też wymagająca.
  • 0

#873 Pious Napisany 01 października 2012 - 14:07

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Warto sie bawic w kampanie? Nie lubie odkladac gry bez 100%, ale na sama mysl o predatorach.... Meh. Widzialem, ze sa polaczone tez po dwie, ale chyba i tak jest hardcore. Po co ten tryb, to sa i tak te same wyzwania.
  • 0

#874 Shinigami Napisany 01 października 2012 - 14:14

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 398 Postów:
Warto jeśli chcesz platynę, nic innego za to nie odkryjesz.
  • 0

#875 Zwyrol Napisany 01 października 2012 - 14:14

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
Te same ale z modyfikatorami utrudniającymi grę.
  • 0

#876 Pious Napisany 01 października 2012 - 14:18

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Ale jak kazdy moze miec te same zadania? Np Catwoman nie ma wyrzutni lin. Zadania sa dla niej inne? Pobawie sie tym, zobacze czy jedna dziennie mnie nie wykonczy i moze zrobie. Jak bedzie tylko irytacja to podziekuje i skoncze ng+. Na razie odpoczywam od tego trybu.
  • 0

#877 Shinigami Napisany 01 października 2012 - 14:24

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 398 Postów:
Każdy ma inne wyzwania, chyba, że jego gadżety/umiejętności pozwalają na to samo, co jest u Batmana. To jest akurat fajny patent.
  • 0

#878 Zwyrol Napisany 01 października 2012 - 14:25

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
Każda postać ma inne zadania w zależności od tego jakie gadżety posiada. Niektóre oczywiście się powtarzają, ale niekoniecznie na tych samych mapkach. Np musisz zrzucić dwóch typów z krawędzi, Batman ma to na innej mapce, a Nightwing, czy Robin na jeszcze innej.
  • 0

#879 Pious Napisany 01 października 2012 - 14:37

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Tosie pobawie. Swoja droga macie racje, kocica w walce wymiata. Spokojnie zrobilem nia lepsze rekordy od Batmana. Za to Nightwingiem zagralem raz i bylo dziwnie.
  • 0

#880 Shinigami Napisany 01 października 2012 - 14:48

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 398 Postów:
Nightwingiem niestety gra się najgorzej, nad czym ubolewam, bo to moja ulubiona postać z tej zgrai. Catwoman i Robin są mocno fajni, ale niestety boli u nich brak rozwalania broni przeciwnika. Choć w sumie na tych normalnych mapkach aż tak tego nie czuć jak na Iceberg z niekończącymi się przeciwnikami.
  • 0

#881 Zwyrol Napisany 01 października 2012 - 14:52

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
Najgorszy jest Robin. Siła i szybkość takie sobie, do tego beznadziejne ataki specjalne. Ma co prawda 3 bomby podczepiane, ale to i tak go nie ratuje.
  • 0

#882 ACZ Napisany 01 października 2012 - 16:31

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 205 Postów:
to chyba normalne, ze pedalek Robin nie moze byc tak mocny jak Batman. ;]
  • 0

#883 akrr Napisany 13 października 2012 - 15:44

akrr

    Gimb

  • Forumowicze
  • 1 122 Postów:
Możecie mi powiedzieć, gdzie jest Mr. Freeze?
Spoiler

  • 0

#884 Zwyrol Napisany 13 października 2012 - 16:00

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
W lokacji z zamarzniętą wodą musisz się udać w lewą odnogę.
  • 0

#885 Kot Fritz Napisany 19 grudnia 2012 - 03:39

Kot Fritz

    Mega Man

  • Narybek
  • 143 Postów:
dziękować Najwyższemu za plusa, bo bym się nadział. Po solidnym B:AA niejedno sobie obiecywałem, ale AC zupełnie mi nie podeszło. tak myślę, że to kwestia niezbornej i chaotycznej fabuły (przynajmniej na początku) i odejścia od stosunkowo niewielkich, ale klimatycznych (takich metroidowych) miejscówek. także sterowanie przy niektórych wyzwaniach było nie do zniesienia. nie leży mi też pomysł grania raz batmanem, raz kobietą kot - narracja jest przez to rwana, filmowa - a jakże - ale gra to nie film.

kurde, jak tak pomyślę, to właściwie nic mnie tu do siebie nie przekonuje:( no, może system walki; ale i tu jest kłopot. wziąłem od razu hard i było okrutnie trudno, ale ciekawie przynajmniej, trzeba się było pilnować. niemniej po bossie z młotem stwierdziłem, że szkoda czasu się męczyć, a na ewentualnym new game + będę miał handicap. no to wziąłem normala i było nieprzyzwoicie łatwo. kto u diaska balansował poziom trudności w tej gierce?

może kiedyś mi się zechce wrócić, np po nowym filmie, ale póki co B:AC ląduje w szufladzie szrotów na 4 na 10.
  • 0

#886 Pious Napisany 19 grudnia 2012 - 08:43

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Z poziomem trudnosci prawda. Splatynowalem AA, ale jak odpalilem od razu AC na hard to jednej walki nie moglem na spokojnie skonczyc. Roznica miedzy hard i normal jest kolosalna.
  • 0

#887 Shinigami Napisany 19 grudnia 2012 - 10:42

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 398 Postów:
E tam, e tam. Jak pisalem wiele razy, trzeba osiagnac zen i mozna robic wszystko.
  • 0

#888 Pious Napisany 19 grudnia 2012 - 11:15

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Tak, ale zaczynając od razu na hard można się ostro naciąć. Na normalu gra jest niesamowita. Niedługo skończę NG+ i może w końcu wezmę się za kampanie, choć średnio to widzę.
  • 0

#889 fingus Napisany 19 grudnia 2012 - 11:21

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 914 Postów:
Też nie dałem rady hardowi w AC, a w AA tak. :cry: Tłumaczyłem sobie, ze to przez te mylące i przeszkadzające ikony nad głowami (qte'owskiej proweniencji). Harda boję się do dziś i choć obiecywałem sobie kiedyś poń sięgnąć, do dziś tego nie zrobiłem.
  • 0

#890 oranje Napisany 19 grudnia 2012 - 11:28

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:
A dla mnie hard w AC jest łatwiejszy niż w AA...
  • 0

#891 KoBik Napisany 19 grudnia 2012 - 11:54

KoBik

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 170 Postów:
Sam odpaliłem grę na Normal pamiętając Asylum ale po utracie sejwów, zmiana dysku. Włączyłem Harda bo normal po prostu był samoprzechodzący. Hard nie jest trudny, to tylko złudne wrażenie. Nie wiem, czemu narzekacie. Odpowiednie skupienie i balet wśród koksów na poziomie :)

Szrotem bym nie nazwał, zakupiłem zaraz w dzień premiery i nie zawiodłem się jako tako, natomiast tak jak mówi Kot, czegoś tu brakuje. Miasto nie do końca spełniło moje oczekiwania. Również tyczy się to animacji postaci i dźwięku itd. Wszystko to, prawie.. było już w Asylum. Brakuje nieco plastyczności poruszania się Batmana, często jest zbyt "kwadratowo."
  • 0

#892 Pious Napisany 19 grudnia 2012 - 11:59

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Mi brakowało poczucia płynnośći akcji jak w AA. Takie skakanie od miejsca do miejsca średnio mi odpowiada, ale i tak zabawa w tej grze jest kapitalna.
  • 0

#893 Godot Napisany 19 grudnia 2012 - 11:59

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Jedynka była metroidvanią. Dwójka też jest w ten deseń? Czy to już całkowicie inna, jeżeli chodzi o podstawy gameplayu, gra? Bo jedynka jest dla mnie boska, do dwójki mam dystansu trochę
  • 0

#894 Tawotnica Napisany 19 grudnia 2012 - 12:12

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 132 Postów:
Mi miasto w AC o tyle wbiło ćwieka, że zanim dotarłem z jednej misji fabularnej do drugiej, to po drodze o pierdyliard znajdziek, sidequestów zawadzałem, przez co ogólnie gra wydawała się zbyt rozlazła. AA dla mnie przez swoją zwięzłość jest dużo lepsze.

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 19 grudnia 2012 - 12:12

  • 0

#895 Pious Napisany 19 grudnia 2012 - 12:25

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Tru. Mnie te znaki zapytania za bardzo wciagnely i skupilem sie na tym bardziej niz na fabule.
  • 0

#896 Zwyrol Napisany 19 grudnia 2012 - 15:38

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:

Jedynka była metroidvanią. Dwójka też jest w ten deseń? Czy to już całkowicie inna, jeżeli chodzi o podstawy gameplayu, gra? Bo jedynka jest dla mnie boska, do dwójki mam dystansu trochę



W zamkniętych pomieszczeniach gameplay jest podobny.
  • 0

#897 KoBik Napisany 19 grudnia 2012 - 16:09

KoBik

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 170 Postów:
Jednak co by nie mówić, jest co robić. Nie pasuje mi nieco zbyt komiksowy charakter Batmana. Jego głos irytuje co nie powinno mieć miejsca. Jedynka mimo wszystko bardziej łapała z gnaty. Świat przypominał mi to co było w pierwszym Ninja Gaiden. Spójność.
  • 0

#898 Zwyrol Napisany 19 grudnia 2012 - 16:24

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
Głos Brusa jest świetny. Kevin Conroy odwalił kawał świetnej roboty, ale nie ma się co dziwić, jak przez lata robił to w The Animated Series.
  • 0

#899 KoBik Napisany 19 grudnia 2012 - 17:03

KoBik

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 170 Postów:
Tam mi pasował idealnie. Tutaj nie bardzo.
  • 0

#900 Inuki Napisany 19 grudnia 2012 - 17:38

Inuki

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 118 Postów:
Czy ktoś odpalał 3D w Batmanie? Jak to zrobić? To jedyna gra w której nie mogę włączyć 3D pomimo, że na początku jest info o tej opcji. Mój TV uparcie pokazuje, że 3D jest niedostępne. W innych grach nie mam problemów (np. Crysis 2, albo Oddworld: Stranger's Wrath) tylko Bacio się buntuje :-/
  • 0



Inne z tagami: