Skocz do zawartości

Zdjęcie

WRC: FIA World Rally Championship

Milestone Black Bean Games X360 PS3 PC 3DS

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
67 odpowiedzi na ten temat

#31 Ryan Napisany 02 września 2010 - 22:35

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Za Kilka miesięcy, max pół roku po premierze już będą nieaktualne.

No tak, trzeba je będzie do kosza wywalić, bo nie będzie się już dało w nie grać. :cry:
  • 0

#32 Marbel Napisany 03 września 2010 - 08:08

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

No tak, trzeba je będzie do kosza wywalić, bo nie będzie się już dało w nie grać. :cry:

No ale IMO takie gry powinni wydawać na początku sezonów, ewentualnie w pierwszej połowie, a nie na sam jego koniec. A zamiast dać aktualizację składów, przez DLC to zrobią nową grę za pół roku...
  • 0

#33 oranje Napisany 03 września 2010 - 10:30

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 114 Postów:
Gdyby Fifa wychodziła pod koniec sezonu to taki skład Realu Madryt byłby niemal całkowicie nieaktualny :clown: Marbel ma rację.
  • 0

#34 Blizzard Beast Napisany 03 września 2010 - 10:51

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Nie sądzę. Kierowcy nikogo, trasy są nieoryginalne, a samochody to samochody.
  • 0

#35 Marbel Napisany 03 września 2010 - 11:04

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

Nie sądzę. Kierowcy nikogo, trasy są nieoryginalne, a samochody to samochody.

Akurat mam na myśli WRC I F1, z naciskiem na to drugie.
  • 0

#36 Blizzard Beast Napisany 03 września 2010 - 11:27

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Czy w nowym sezonie F1 zmienia się jakiś tor? Jak nie, to po raz kolejny: kierowcy nikogo, a samochody to samochody - i tak są paskudne.
  • 0

#37 Marbel Napisany 03 września 2010 - 11:59

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Jeśli kierowcy nikogo, to dlaczego są licencje pełne na F1 i spora rzesza ludzi wyczekiwała Kubicy w grze F1?? Fakt, liczy się model jazdy i fun a gry. Taki urok F1 by było wszystko wokół. Obecnie nie jestem na bieżąco, ale co sezon są zmiany w GP, i co roku kalendarz wygląda nieco inaczej. Jeszcze nie został ogłoszony na 2011. A i zapewniam Cię, że będą roszady zawodników w zespołach. Może Ciebie to nie obchodzi, ale wielu ludzi tak.
Porównanie z Fifą i składami jest jak najbardziej na miejscu.
To tak jakby w nowej Fifie Odra jeszcze była w Ekstraklasie :P
  • 0

#38 spencer14 Napisany 03 września 2010 - 15:03

spencer14

    Pikachu

  • Narybek
  • 81 Postów:
A kiedy ten balas ma się w sprzedaży pojawić ?? i ciekawe czy znajdzie polskiego dystrybutora ??
  • 0

#39 Marbel Napisany 03 września 2010 - 20:55

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
A oglądałeś zwiastun zamieszczony wczoraj na poprzedniej stronie? Jest tam data. Jakoś 11 październik czy coś podobnego. Akurat ta gra mnie nie interesuje, choć rajdy lubię. Fajny teledysk dali, ale musieli by mnie bardzo przekonać.
  • 0

#40 Blizzard Beast Napisany 04 września 2010 - 09:39

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
 

To tak jakby w nowej Fifie Odra jeszcze była w Ekstraklasie :P



Kto to Odra nikogo i co to ekstraklasa nikogo. Biegający za pęcherzem różnią się kolorem koszulek i paseczkami przy statystykach, żadna różnica, który panopek jak się nazywa. To nie wrestling, gdzie moment w czasie determinujre historię na ekranie, olo. A zresztą SmackDown też zawsze jest nieaktualny, i jakoś grą świetną jest. Naprawdę, większe problemy stoją przed F1 i WRC, niż to, czy się nazwisko czyjeś będzie zgadzać.



  • 0

#41 Godot Napisany 04 września 2010 - 10:06

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Nie znasz się. Ja nie kupiłem F1 na PS3, bo ma nieaktualne składy, tory i inne tego typu. Wolę wydac więcej na nową edycję.
  • 0

#42 Marbel Napisany 04 września 2010 - 10:23

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Blizz, Wrestling to naprawdę nikogo. Przynajmniej na tym forum i w Polsce. Porównanie słabe, liczy się głos ludu. O, spójrz na Grega, przedstawiciel tłuszczy polskiej, jemu zależy ;)
  • 0

#43 Godot Napisany 04 września 2010 - 10:26

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Przepraszam bardzo, wrestling (WWE konkretnie) oglądam, jestem na bieżąco z tygodniówkami i galami PPV :foch: Ale 200 zeta na nowy SvR mi szkoda kasy ^_^
  • 0

#44 Razel Napisany 04 września 2010 - 10:32

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:

Kto to Odra nikogo i co to ekstraklasa nikogo. Biegający za pęcherzem różnią się kolorem koszulek i paseczkami przy statystykach, żadna różnica, który panopek jak się nazywa. To nie wrestling, gdzie moment w czasie determinujre historię na ekranie, olo. A zresztą SmackDown też zawsze jest nieaktualny, i jakoś grą świetną jest. Naprawdę, większe problemy stoją przed F1 i WRC, niż to, czy się nazwisko czyjeś będzie zgadzać.

No tak, nie ma to jak dwóch spoconych osiłków w majtach obściskuje się i przytula przez 20 minut albo i więcej, udają że się biją, a wygrywa i tak zawodnik z góry ustawiony, OLO
  • 0

#45 Blizzard Beast Napisany 04 września 2010 - 12:54

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
No to przecież tak jak w ekstraklasie. Nie wiem, o co ci chodzi.
  • 0

#46 GrzesiekMB Napisany 04 września 2010 - 13:55

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:

Przepraszam bardzo, wrestling (WWE konkretnie) oglądam, jestem na bieżąco z tygodniówkami i galami PPV



greg pytam calkiem serio - co cie jara w wwe majac pod 30stke i bedac nie-amerykaninem?
ja mialem bonera w polowie lat 90tych przy wcw kiedy po ringu smigal holywood hogan, the giant i kevin nash (wtedy bez siwych wlosow). jakis czas temu usilowalem obejrzec jakas gale, ale skala szopki mnie przytloczyla i magia z dziecinstwa szybko prysla.
  • 0

#47 Razel Napisany 04 września 2010 - 14:03

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:

greg pytam calkiem serio - co cie jara w wwe majac pod 30stke i bedac nie-amerykaninem?
ja mialem bonera w polowie lat 90tych przy wcw kiedy po ringu smigal holywood hogan, the giant i kevin nash (wtedy bez siwych wlosow). jakis czas temu usilowalem obejrzec jakas gale, ale skala szopki mnie przytloczyla i magia z dziecinstwa szybko prysla.

Ja tam lubię sobie oglądać WWE, fajne dramy - toć to leci jak telenowela, walki też się ogląda przyjemnie i co chwilę jakieś feudy są. Zawsze jak włączę Extreme i to leci to oglądam :^^:
Tylko NXT jest gówniane (jakieś popieprzone zadania ;o) ;]
  • 0

#48 Godot Napisany 04 września 2010 - 14:08

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Grzesiek, a co Cię bawi w graniu? No właśnie... W WWE bawi mnie show, rozmach, proma niektórych (The Miz rulez ;] ), dramy. Walki już trochę mniej, ale cała ta otoczka jest super. Totalnie niezobowiązująca rozrywka, podczas takiej gali WWE mogę sobie spokojnie coś zjeśc, posiedziec na forumie, poobijac się. Totalny relaks
  • 0

#49 Razel Napisany 04 września 2010 - 14:15

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:
Miz to pałka ;p
"I'm The Miz, and I'm Awesome" OLO ;D
  • 0

#50 vagrant3 Napisany 18 września 2010 - 12:47

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
ograłem sobie właśnie demko i musze przyznać, ze nawet niekulawo się to zapowiada.

wszystko wygląda dosć standardowo jak na wrc. gra przypomina trochę wrc 3 z ps2. model jazdy jest całkiem niezły. jazda bez wspomagaczy przynosi dobre wrazenia. są zniszczenia wpływające na sprawność pojazdu. ładnie też niszczy się częśc otoczenia - wpadłem na jakieś drewniane ogrodzenie, to się deseczki posypały, a samochód odniósł pewne obrazenia. niby standardzik, ale patrząc na producenta z mocno średnim dorobkiem mogło być znacznie gorzej. grafika to oczywiście niższa pólka, ale wielkiej tragedii nie ma.

zestaw rajdów jest chyba sprzed dwóch lat. obojętne. odcinki są raczej krótkie - po ok. 7 km. trasy tez nie odbiegają od kanonu wrc, ale być moze jakieś ładne widoczki się trafią. samochody to 3 albo 4 różne klasy, w tym naturalnie wrc, czyli obecnie całe dwa zespoły fabryczne ;]

pewne jest to, ze demko przekonało mnie do zakupu, bo stęskniłem się za wrc. klimat dirt'ów zupełnie do mnie nie trafia, wiec je olałem, choć nie obraziłbym się gdyby wrc wyglądało jak choćby pierwszy dirt...

fani wrc nie mają wielkiego wyboru, bo chyba nikt nie liczy na to, ze wrc w gt5 będzie przypominało zmagania prawdziwych rajdowców :rolleyes:
  • 0

#51 Marbel Napisany 18 września 2010 - 13:35

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Demko? Gdzie? Na PC chyba?
Ja stwierdzam, że materiały w necie nie robią dobrego wrażenia. Po prostu jest ok, bez rewelacji. Na mojej liście dużo wyżej są F1 i NFS:HP.

A co do tras to chyba są z tego roku, dlaczego twierdzisz, że sprzed 2 lat?
  • 0

#52 vagrant3 Napisany 18 września 2010 - 13:54

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Demko? Gdzie? Na PC chyba?

nie, na xbox 360. nie gram na pc jak moge na konsoli.

Ja stwierdzam, że materiały w necie nie robią dobrego wrażenia. Po prostu jest ok, bez rewelacji. Na mojej liście dużo wyżej są F1 i NFS:HP.

wiesz, ale oczekiwać od milestone ze zrobią rewelacyjną grę? zrobili i tak chyba swoją najlepszą.

A co do tras to chyba są z tego roku, dlaczego twierdzisz, że sprzed 2 lat?

ym bo w tym roku jest bułgaria, a w grze nie zauważyłem. ale tak jak napisałem - obojętne. ostatnie wrc z prawdziwego zdażenia, w które grałem to było wrc 4, wiec mam cisnienie na tę formę scigania, nawet jeśli wyjdzie z tego gra na poziomie lekko powyżej przyzwoitości. wolę wrc na 6-7 niz dirta na 9.

a nóż pełna wersja czymś miłym zaskoczy... :rolleyes:
  • 0

#53 Marbel Napisany 18 września 2010 - 14:10

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Nigdzie nie zauważyłem info, że jest demko na XBLM. Wypróbuje za tydzień. A niby gold za darmo jest w ten weekend, który sprowadza się praktycznie do Online'a.
Rozbudowane jest? Ile tras? Czym można pojeździć?
  • 0

#54 vagrant3 Napisany 18 września 2010 - 14:26

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Nigdzie nie zauważyłem info, że jest demko na XBLM. Wypróbuje za tydzień. A niby gold za darmo jest w ten weekend, który sprowadza się praktycznie do Online'a.
Rozbudowane jest? Ile tras? Czym można pojeździć?

no ten gold za darmo to chyba tylko na granie, bo pewnie z deal of the week tez nie pozwala skorzystac. anyway.

w demku są dwie trasy - w jordanii i finlandii. nic specjalnego się na nich nie dzieje :P a pojezdzić można c4 i focusem. ustawienia do samochodów to suwaczki - twardo/miękko, nizej/wyzej itd. wiadomo o co chodzi. standardowe ujęcia kamery - dalsze, blizsze, maska, kierownica i jeszcze jedno ze srodka, ale bez kierownicy (najlepsze jak sie gra na kole, wtedy nie widac drugiego na ekranie).
  • 0

#55 keogh Napisany 20 września 2010 - 02:36

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
Z okazji premiery hiphiphura pierwszej currentgenowej gry o tematyce klasyczych sportów rajdowych, wszystkich true oddanych fanów tej dyscypliny zapraszam na ten wyepisty film, i życzmy sobie wszyscy, by kiedyś taka gra powstała!

  • 0

#56 Blizzard Beast Napisany 20 września 2010 - 09:27

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Ależ taka gra jest :)




  • 0

#57 Cr0ss2500 Napisany 20 września 2010 - 13:31

Cr0ss2500

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 584 Postów:
demo to jakaś porażka ... arcade pełną geba, ja poproszę WRC4 z PS2 w HD i będę zadowolony, bardziej od tego syfu.
  • 0

#58 keogh Napisany 20 września 2010 - 20:27

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

Ależ taka gra jest :)


Nie aż tak dosłownie, myślałem
  • 0

#59 oranje Napisany 23 września 2010 - 20:13

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 114 Postów:
Kiedy demo trafi na PSS?
  • 0

#60 vagrant3 Napisany 24 września 2010 - 14:14

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

A co do tras to chyba są z tego roku

odpaliłem jeszcze wczoraj i faktycznie - rajdy są aktualne. pojeździłem też troche. ta gra ma potencjał nawet siódemkowy.
  • 0



Inne z tagami: