Skocz do zawartości

Zdjęcie

Darksiders 2

Vigil Games THQ WiiU PS4 PS3 XONE X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
298 odpowiedzi na ten temat

#241 keogh Napisany 19 marca 2013 - 22:01

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
Czas, w grach w których bohaterowie najczęściej mówią na niego "eons", zbytnio się liczy... olo
  • 0

#242 Tawotnica Napisany 19 marca 2013 - 22:40

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 117 Postów:

jestem po Gnasherze i w Kingdom of the Dead juz bardziej mi sie podoba klimat i ciekawszy jest design przeciwnikow. W fabule sie nie wkrecilem, strasznie wolno sie rozkreca, gra nie daje jakiegokolwiek cisnienia, zeby brnac do przodu i w efekcie po jednym, dwoch dungeonach mam dosyc, wiec sobie gram glownie na ekranie pada do poduszki ;p
Opcje na touch screenie sa zrobione bez wiekszej inwencji, ot inwentarz trzasneli i pod strzalkami menusy np. do skrotow klawiszowym, co poza zamiana rewolwera i lapy sie nie przydaje specjalnie, bo w ferworze walki wole jednak kombinacje L+.

 

ed: chyba zbliżam się do końcówki, bo jestem u demonów. Epizod na ziemi mnie prawie zniechęcił, to nawalnie z pukawki słabe. Do tego dochodzi, że strasznie zglitchowane są te Darksidersy. Gdyby to była standardowa zachodnia młócka na 8h, to bym tego może tak nie zauważył, ale w po +15h łupania działa na nerwy jak zacina się jakiś podest do przesuwania, przeciwnicy zawieszają się w powietrzu i czasami można przez ściany patrzeć obracając kamerą. Nawet dzisiaj się konsola zwiesiła, bo pewnie już miała dosyć tej gry :olo: Strasznie się dłuży, dopiero od Psychameronu dungeony robią się ciekawe, nadzieję na fajnych bossów już odpuściłem, bo co następny to gorszy.


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 23 marca 2013 - 19:48

  • 0

#243 BeSOS Napisany 24 marca 2013 - 14:17

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Skonczylem, ok 21 h na liczniku. Dluga gra i imo stanowczo za dluga, po ok 15 h bylem juz nasycony i przez ostatnie godziny czulem sie niczym objedzony gosc restauracji ktoremu kucharz wciska do buzi druga porcje tego samego, chociaz swietnego, dania :) 2/3 gry to imo 9, rewelacyjny design, swietne dungeony i gameplay, fajne questy....pozniej gra jakby nie wiedziala kiedy przestac i czulem juz przesyt....dodatkowo na maksa tragiczny level na Ziemi mocno mnie pod koniec frustrowal.

Dalbym grze gameplayowo 9 gdyby nie przeciagana koncowka no i jednak fabula jest nudna jak flaki z olejem i zadna z pstaci nie zapada w pamiec pomimo swietnego designu wykreowanego swiata. Ale 8.9 dam bo dawno tak mnie jakas gra nie wciagnela, idealny mix POPa i Zeldy, bardzo bedzie mi tego developera brakowalo.
  • 0

#244 Pawlik Napisany 24 marca 2013 - 14:27

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

No i ja zacząłem. Póki co dużo nie pograłem ale to co widziałem do tej pory bardzo mi się podoba. Generalnie świat i jego design bardzo dobrze smyrają mój guścik growy. Fabularnie też się wciągnąłem.

No ale ja jestem nie obiektywny bo i jedynka bardzo ale to bardzo mi się podobała. 


  • 0

#245 Tawotnica Napisany 24 marca 2013 - 14:31

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 117 Postów:

a jak ci sie Jedyn endboss podobal? Ja dawno nie gralem w pozycje z tak antyklimatycznym zakonczeniem gameplayowym.


  • 0

#246 Shinigami Napisany 24 marca 2013 - 14:42

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
No, bossmonster był słaby, tym bardziej, że ja go moim Śmiercią rozjechałem jak walcem.
  • 0

#247 BeSOS Napisany 24 marca 2013 - 15:05

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Zakonczenia brak, boss slaby, jakby jakis tam kolejny zwykly leszcz....fabularnie nie ogarnalem tej gry, milion imion nie wiedxialem o kim mowa...pod tym wzgledem gra zawodzi mocno ale gameplay jest mistrzowski wiec gra sie dla niego a nie fabuly na szczescie.
  • 0

#248 Pawlik Napisany 12 kwietnia 2013 - 19:38

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

pykam sobie bardzo spokojnie, póki co mam około 14h i dopiero zbieram dwór dla jakiegoś martwego króla. Może przez to, że gram tylko po parę godzin w tygodniu, to nic a nic nie czuje znużenia. Gra jest przepiękna, wielka i bardzo miodna :^^:

 

Ten dungeon co jest labiryntem to trudna sprawa ? Bo jeszcze tam nie wbiłem i nie wiem czy jest sens wchodzi z 14-15lvl. No i mam mapkę do 6 czy 7 poziomów, bez podpowiedzi naprawdę można się zgubić ?


  • 0

#249 keogh Napisany 13 kwietnia 2013 - 00:16

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

nie wchodź do labiryntu dopóki nie zbierzesz wszystkich podpowiedzi, albo nie ukradniesz ich z internetu

trzeba być mocno przypakowanym imo 20lvl min, trzeba mieć też trochę czasu, polega to na jednej nieustającej walce z przerwami na wybór kierunku, coś jak tygiel.

sam, wyszedłem z labiryntu gdzieś w połowie, zaczęło mnie nudzić..


  • 0

#250 117 Napisany 16 kwietnia 2013 - 03:56

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

Gram z poradnikiem IGN po raz drugi, mialem w planie wszystko zaliczyc i zebrac... jestem gdzies w 70% gry i poradnik mi mowi, ze jezeli go sledzilem to teraz powinienem miec juz 2 rozdzialy ksiegi umarlych, a mnie dwoch stron brakuje...cos mi sie wydaje, ze poradniczek ma bledy bo sledze go strona po stronie, Jakos IGNowi lepiej wyszedl poradnik do jedynki gdzie nie mialem problemow z zebraniem wszystkiego. Musze jeszcze tylko obczaic jakich achievementow mi brakuje i co oznacza zebranie wszystkiego... moze stron ksiegi umarlych nie musze zbierac :/ 


  • 0

#251 burnstein Napisany 16 kwietnia 2013 - 06:38

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

ja bez poradnika zebrałem 39. aż mnie dupsko z bólu bolało jak szedłem do ostatniego bossa z żalu, ze ta jedna gdzieś umknęła :(


  • 0

#252 xell Napisany 16 kwietnia 2013 - 07:30

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

Gram z poradnikiem IGN po raz drugi, mialem w planie wszystko zaliczyc i zebrac... jestem gdzies w 70% gry i poradnik mi mowi, ze jezeli go sledzilem to teraz powinienem miec juz 2 rozdzialy ksiegi umarlych, a mnie dwoch stron brakuje...cos mi sie wydaje, ze poradniczek ma bledy bo sledze go strona po stronie, Jakos IGNowi lepiej wyszedl poradnik do jedynki gdzie nie mialem problemow z zebraniem wszystkiego. Musze jeszcze tylko obczaic jakich achievementow mi brakuje i co oznacza zebranie wszystkiego... moze stron ksiegi umarlych nie musze zbierac :/

Diary of an achievement ho vol. 69


  • 1

#253 117 Napisany 18 kwietnia 2013 - 15:44

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

Wczoraj zaatakowalem Crucible po raz kolejny... dotarlem do 96 fali i poleglem. Ciezko bedzie zaliczyc ostatnie 10 fali. W szczegolnosci irytuja te wybuchajace potwory. Ale udalo mi sie pokonac Wicked K, tak wiec tragedii nie ma. Jezeli uda mi sie calaka zdobyc to bedzie satysfakcja jak swego czasu ze zrobienia 1000/1000 w Skyrim. 


  • 0

#254 117 Napisany 24 kwietnia 2013 - 14:33

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

Uparlem sie na calaka w tej grze... generalnie mam wszystko poza znajdzkami zaliczone, zostala 1 kartka do ksiazki, 1 relic, 3 kamienie jednego typu i 1 kamien kolejnego typu. Jade wiec z poradnikiem na YT... moze dzisiaj uda sie wszystko zebrac. Gra i uniwersum jest absolutnym mistrzostwem swiata... na pewno trzeba poswiecic sporo czasu na doksztalcenie sie, ale naprawde warto. Ksiazka tez jest calkiem spoko. Jedynym minusem jest gameplay... gra co chwile wprowadza nowe elementy gameplayo'we, zagadki, stawia wyzwania ale tez i meczy. Grze wiec na pewno lepiej by zrobilo jakby byla krotsza i mniejsza... 


  • 1

#255 Pawlik Napisany 24 kwietnia 2013 - 15:47

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

Zer trafnie opisał. Gra jest świetna, tylko trochę za długa. Ja właśnie zrobiłem sobie małą przerwę aby przesytu nie mieć, co mogłoby negatywnie odbić się na końcowych wrażeniach. 

A uniwersum jest przekozackie, boje się, że Nordic czy jak tam nazywa się nowy właściciel nie podoła i zrobi crapa.


  • 0

#256 117 Napisany 24 kwietnia 2013 - 16:19

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

Moim zdaniem marka jest dosyc mocna, wiec warto bedzie w nia zainwestowac troche wiecej pieniedzy, z jednej strony jest szansa, ze powstanie lepsza gameplay'owo gra, a moze nawet fajne RPG, co w tym uniwersum zlym pomyslem by nie bylo... z drugiej nie wiem czy studio bedzie dalo rade pociagnac tak genialny artstyle jaki ma jedynka i dwojka. Trzeba jednak poczekac. Dwojka setting miala swietny, ale przez to ze jedynka go wypracowala, a przeciez fabularnie byla kiepska... tak wiec jest duzo rzeczy do poprawy w przypadku Darksiders... i tak uwazam, ze Darksiders i tak spotkala lepsza przyszlosc niz Homeworld... 


  • 0

#257 117 Napisany 25 kwietnia 2013 - 02:36

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
darksidersnw.png
 
 
No i udalo sie... :) Super sprawa... jest satysfakcja bo bardzo wymagajacy calaczek. Ale seria zaliczona :) Teraz ksiazke dokonczyc i czekac na trojke. 

  • 0

#258 Pawlik Napisany 03 maja 2013 - 12:21

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

Skończyłem. Cudowna gra, sycąca, piękna i wciągająca. Idealny balans między walką, eksploracją a puzzlami.

Śmierć imo jest fajniejszą postacią od Wojny, choć i ja Wojnę lubiłem ( ciągle chodził ma mega k**wie :D). Graficznie gra jest śliczna, designersko to małe cudo, praktycznie każda plansza jest piękna, a niektóre wprost urywają dupę. Elementy platformowe zaczerpnięte prosto z PoPa bardzo miło łechtały mnie. Zagadki choć imo prostsze od tych z D1, to w dalszym ciągu na tle konkurencji (Uncharted  :hihi: ) dają trochę satysfakcji. 

Jedyne co mi się nie podobało to fragment shooterowy, pewnie miał wprowadzić trochę ożywienia, jednak imo mogło by go nie być.

 

Reasumując, 9/10. 

Jedyne co mnie martwi, to fakt, że nie wiadomo kiedy powstanie 3 część i kto ją zrobi. Widać, że Vigil mieli pomysł na całość, a teraz dupa blada. No ale mam nadzieje, że będzie dobrze.

 

Edit.

Props Zer :)


Ten post był edytowany przez Pawlik dnia: 03 maja 2013 - 12:22

  • 0

#259 117 Napisany 03 maja 2013 - 20:55

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

Dlaczego uwazasz, ze smierc jest fajniejsza postacia? Mnie wojna sie bardziej podobal... bardziej tajemniczy, brutalny, swietny design, itd.


  • 0

#260 Pawlik Napisany 04 maja 2013 - 00:23

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

Może dlatego, że działał bardziej powściągliwie. War do każdego od razu wyskakiwał, Śmierć natomiast był bardziej wyrachowany.

Jak napisałem, Wojnę też lubię, jednak jakoś do gustu bardziej przypadła mi Śmierć.


  • 0

#261 iluck85 Napisany 04 maja 2013 - 00:32

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:

Nastepna gra w kolejnosci.

 

Co jest trudnego w calaku? Trudniejsza od jedynki?bo w jedynce mam calaka, tu tez chcialem wbic. 

Na necie 5/10 (calak) 


  • 0

#262 117 Napisany 04 maja 2013 - 02:06

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

Nie trudny a czasochlonny... i wiecej znajdziek trzeba sledzic. 


  • 0

#263 nole Napisany 14 lutego 2015 - 16:43

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 731 Postów:

Zdaje się, że nam się szykuje kolejny schabowy. Na amerykańskim Amazonie przez chwilę mignęła Darksiders 2: Definitive Edition na PS4.  :ziewa:


  • 0

#264 burnstein Napisany 14 lutego 2015 - 16:49

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

Świetna gra, dobrze, że ci co nie grali dostaną szansę nadrobić :tak:


  • 1

#265 Schrodinger Napisany 14 lutego 2015 - 16:50

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

grałem w obie, zagram z chęcia ponownie w fullHD bo graficzna i artstyle były tam akurat zajebiste :tak:


  • 0

#266 Pawlik Napisany 14 lutego 2015 - 17:06

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

Jedna z najlepszych gier poprzedniej generacji, dla tych co nie grali to must have. Ale to za długa gra bym miał siłę raz jeszcze kończyć.

 

Do tej pory coś mnie w serduszku kłuje na myśl, co stało się z tą serią. Nawet jeżeli powstanie trzecia część to będzie tworzona przez zupełnie innych ludzi :(


  • 0

#267 Inuki Napisany 16 lutego 2015 - 17:23

Inuki

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 118 Postów:

Plotka potwierdzona - kolejny kotlet na horyzoncie  :buuu:

 

http://www.ppe.pl/ne...station_4_.html


  • 0

#268 fingus Napisany 16 lutego 2015 - 17:31

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 907 Postów:
To była całkiem niezła podróbka Zeldy (choć w dwójce namieszali do niej za dużo erpegowych elementów), fabularnie nie powalała na kolana (no niby miała to całe wykręcone, fantastyczne tło, ale albo zabrakło dopracowania, albo umiejętności tego sprzedania, bo nie wciągała ani nie poruszała), ale gameplayowo była sycąca. Chętniej ujrzałbym trójkę, niż powtórkę dwójki, ale rozumiem, że to takie preludium czy może odcinek pilotażowy. Jak kupicie, to wydadzą kolejną. :olo:

Ten post był edytowany przez fingus dnia: 16 lutego 2015 - 17:31

  • 0

#269 nole Napisany 16 lutego 2015 - 20:46

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 731 Postów:

Co ciekawe na pytania ludzi na Twitterze o wersję na XO i dokładną zawartość gry, wydawca udzielił jakichś trolujących odpowiedzi.  :hmmm:


  • 0

#270 Shinigami Napisany 16 lutego 2015 - 21:00

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Kupcie, to może dadzą 3. Kto nie grał, niech zagra, bo warto.
  • 0



Inne z tagami: