Skocz do zawartości

Zdjęcie

Portal 2

Valve PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
142 odpowiedzi na ten temat

#121 Kradziej Napisany 18 maja 2011 - 16:04

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
O, to jak będziesz miał, to chętnie pomogę zrobić trofea, bo większość raczej zgarnę z kumplem.
  • 0

#122 ACZ Napisany 26 maja 2011 - 18:17

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 186 Postów:
Valve rozpoczął udostępnanie ścieżki dźwiękowej.
Do zassania za friko:
http://www.thinkwith...s.com/music.php
  • 0

#123 piterekd Napisany 26 maja 2011 - 18:52

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

Valve rozpoczął udostępnanie ścieżki dźwiękowej.
Do zassania za friko:
http://www.thinkwith...s.com/music.php


dobry link Czychu aczkolwiek szkoda, że nie w mp3 tylko w jakichś popieprzonych formatach :unsure: Pewnie jakbym ściągnął ten na androida to bym otworzył na moim LG bo jestem osadzony w tym systemie, ale mimo wszystko wolałbym mp3 :tak:

EDIT:

ok rozkminiłem, że tam po lewo jest download zipa co też czynię :tak:

Ten post był edytowany przez piterekd dnia: 26 maja 2011 - 19:01

  • 0

#124 pumba132 Napisany 28 maja 2011 - 09:08

pumba132

    Komendant Melanżu

  • Forumowicze
  • 2 703 Postów:
Wczoraj kupiłem i ogrywam właśnie. Nie powiem, jest miodnie :^^: Jak jest z ta kopią na komputer? Mogę ją sprzedać kumplowi, czy tylko mi będzie diałać?





  • 0

#125 pumba132 Napisany 30 maja 2011 - 14:41

pumba132

    Komendant Melanżu

  • Forumowicze
  • 2 703 Postów:
Gra ktoś w coopa?!





  • 0

#126 phsx Napisany 30 maja 2011 - 14:53

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Sprzedaj mi! ^_^
  • 0

#127 pumba132 Napisany 30 maja 2011 - 20:10

pumba132

    Komendant Melanżu

  • Forumowicze
  • 2 703 Postów:
już się z kumplem umówiłem, z resztą nie wiem czy to będzie działać na jego steamie... ;p
  • 0

#128 Ney Napisany 17 czerwca 2011 - 15:59

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Portal 2 wczoraj skończony (single player) :king: O ile na początku myślałem, że to będzie dokładnie to samo co jedynka (pierwsze chaptery), to później gierka się rewelacyjnie rozkręca, wprowadza sporo nowych rzeczy, a fabularnie może nie zaskakuje, ale ładnie i dowcipnie jest wszystko prowadzone :)
Zagadki (test chambery) są bardzo satysfakcjonujące chociaż niezbyt trudne - na całą grę było raptem kilka żebym się zatrzymał na dłuższą chwilę i "kminił", a IQ Dody to ja nie mam ;)
  • 0

#129 fingus Napisany 28 lipca 2011 - 18:23

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 908 Postów:
Czas nadrabiania zaległości - właśnie skończyłem Portal 2. Niezbyt trudna, ale i tak sprawia frajdę. Historyjka bardzo fajna, z humorem, umiejętnie poprowadzona, pokazuje nieco więcej tła niż jedynka. Graficznie dopieszczona, nie jest już tak sterylna ani statyczna, więcej rzeczy się rusza, wala się masa śmiecia, rośliny, brud, widać tez znacznie więcej przestrzeni. Klimat rewelacyjny. Szkoda, że taka krótka i szkoda że nie ma żadnego hard mode po skończeniu (na wzór jedynki). No, ale jeszcze został mi komentarz twórców i tryb coop, więc to nie koniec zabawy. Moja ocena: koniecznie zagrać. :tak:
  • 0

#130 torq314 Napisany 28 lipca 2011 - 19:41

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 501 Postów:

Moja ocena: koniecznie zagrać. :tak:


jak tylko stanieje to koniecznie.
  • 0

#131 fingus Napisany 28 lipca 2011 - 21:22

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 908 Postów:
Ja wyrwałem za 24 funty na thehut, co wydało mi się już całkiem przytomną propozycją - ale cena znów wzrosła do 38. Warto poczekać i mieć na oku, czatując na okazję. :)
  • 0

#132 fingus Napisany 30 lipca 2011 - 22:33

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 908 Postów:
Zacząłem sobie powolutku odsłuchiwać komentarze twórców. I dwie taki myśli własnie przemknęły mi przez głowę. Pierwsza to podziw i szacunek dla ogromnego nakładu pracy, jaki włożono w grę (naprawdę, nie zdawałem sobie sprawy, że samo projektowanie i testowanie to tyle roboty, to znaczy, owszem, trochę zdawałem, ale nie do końca; szacun). :kult: I jeszcze druga: co do karvy nędzy ma znaczyć "ten level początkowo był trudniejszy, ale nasi testerzy są tak głupi, że nie zdołali go rozwiązać"? Stanowczo domagam się, by Valve zatrudniło inteligentniejszych testerów, taka ich mać! :[
  • 0

#133 piterekd Napisany 31 lipca 2011 - 11:59

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

Zacząłem sobie powolutku odsłuchiwać komentarze twórców. I dwie taki myśli własnie przemknęły mi przez głowę. Pierwsza to podziw i szacunek dla ogromnego nakładu pracy, jaki włożono w grę (naprawdę, nie zdawałem sobie sprawy, że samo projektowanie i testowanie to tyle roboty, to znaczy, owszem, trochę zdawałem, ale nie do końca; szacun). :kult: I jeszcze druga: co do karvy nędzy ma znaczyć "ten level początkowo był trudniejszy, ale nasi testerzy są tak głupi, że nie zdołali go rozwiązać"? Stanowczo domagam się, by Valve zatrudniło inteligentniejszych testerów, taka ich mać! :[


wyślij cv :tak:
  • 0

#134 117 Napisany 24 sierpnia 2011 - 03:04

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
mistrzostwo swiata

  • 0

#135 Kradziej Napisany 24 sierpnia 2011 - 08:04

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Zacząłem sobie powolutku odsłuchiwać komentarze twórców. I dwie taki myśli własnie przemknęły mi przez głowę. Pierwsza to podziw i szacunek dla ogromnego nakładu pracy, jaki włożono w grę (naprawdę, nie zdawałem sobie sprawy, że samo projektowanie i testowanie to tyle roboty, to znaczy, owszem, trochę zdawałem, ale nie do końca; szacun). :kult: I jeszcze druga: co do karvy nędzy ma znaczyć "ten level początkowo był trudniejszy, ale nasi testerzy są tak głupi, że nie zdołali go rozwiązać"? Stanowczo domagam się, by Valve zatrudniło inteligentniejszych testerów, taka ich mać! :[


Pamiętasz, jak w co-opie GlaDOS mówi do graczy, że ludzie, którzy mieli przejść ten test, byli "na tyle bezczelni, żeby nazwać go niemożliwym lub - co gorsza! - zepsutym!"? Zgadnij, skąd to się wzięło ;)
  • 0

#136 ACZ Napisany 27 sierpnia 2011 - 15:37

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 186 Postów:
Gabe Newell:

"Z pewnością możemy dostarczyć naszym klientom więcej korzyści w takim stopniu, w jakim mamy możliwości. Z PS3 oczywiście zrobiliśmy olbrzymie postępy. Posiadacze PS3 i Portal 2 zaczną to dostrzegać we wrześniu, kiedy światło dzienne ujrzy pierwsze DLC do tej gry. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że Sony pozwoliło na użycie Steamworks na PlayStation 3. Wcześniej konsole były zamkniętymi platformami, więc jest to olbrzymie wydarzenie."

http://www.ps3site.p...cy-z-sony/84199
  • 0

#137 fingus Napisany 01 października 2011 - 08:24

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 908 Postów:
Już wkrótce darmowy dodatek z nowymi wyzwaniami do singla i coopa.
http://www.gamespot....c-out-october-4
  • 0

#138 117 Napisany 03 października 2011 - 13:31

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
w koncu...
  • 0

#139 BeSOS Napisany 10 grudnia 2011 - 21:20

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Też skończyłem, dla mnie obok U3 to najlepsza gra tego roku. Gra ejst tak inna na tle gier w jakie w dzisiejszych czasach gramy, ze wszystko w zasadzie w niej urzeka - minimalistyczna ale pomyslowo poprowadzona fabula z genialnymi dialogami pełnymi dowcipu, rewelacyjne zagadki, które nigdy nie frustrują czy pomysł na świat gry. Od Portala 1 w tak inteligentną gre nie grałem, coś wspaniałego, nie dziwie się że to kandydat do gry roku :)
  • 0

#140 Ryan Napisany 30 maja 2012 - 17:51

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Portalowy filmik (14 minut):
http://www.rockpaper...tures-lab-ratt/
  • 0

#141 piterekd Napisany 30 maja 2012 - 18:00

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

Portalowy filmik (14 minut):
http://www.rockpaper...tures-lab-ratt/

A tak nie prościej?:

  • 0

#142 ACZ Napisany 05 czerwca 2012 - 22:57

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 186 Postów:

Parę tygodni temu, Valve zapowiedziało wydanie darmowego DLC do Portal 2, który nazwano In Moves. Wykorzystać miał on możliwości kontrolera Razer Hydra w celu dokładniejszej kontroli. I jak możecie się domyślić, Sony także coś ma w zanadrzu jeśli chodzi o sterowanie inne niż padem...

Valve potwierdziło, że później w tym roku i posiadacze PS3 otrzymają owe DLC, oczywiście za darmo i z pełnym wsparciem kontrolera PlayStation Move.


  • 0

#143 piterekd Napisany 29 stycznia 2013 - 00:38

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Fajna animacja z 22 stycznia tego roku:


  • 0



Inne z tagami: