Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nintendo 3DS Pogadanki

król konsol

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
5201 odpowiedzi na ten temat

#3451 tomasz Napisany 03 grudnia 2013 - 22:33

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 343 Postów:

Właśnie, na czym to polega? Za jakiś tydzień/dwa będę brał swojego z Pokami czy z czymś i się chętnie skuszę na 3D Landa w jakiejś promo. Gotów jestem za kodzik nawet jakiś hajs odpalić.


  • 0

#3452 twilitekid Napisany 03 grudnia 2013 - 22:34

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

Jak będziesz miał nową konsolę i nowe Poki to wystarczy.


  • 1

#3453 Pious Napisany 03 grudnia 2013 - 22:35

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Na tym, że dajesz mi kod do clubu z konsoli i ja dostaję kod na grę. Akurat wpisałem kod na zeldę i jeszcze brakuje konsoli. Club twierdzi, że jak podam kod z konsoli to będzie kodzik, a mam już starego xl zarejestrowanego. Jak chcesz grę to się dogadamy, bo promo przejdzie koło nosa.

 

Z Pokami i konsolą się sam załapiesz.


Ten post był edytowany przez Pious dnia: 03 grudnia 2013 - 22:36

  • 0

#3454 erzetPL Napisany 04 grudnia 2013 - 11:32

erzetPL

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 961 Postów:

Można liczyć na jakieś świąteczne promocje w eshopie, czy nie bardzo? 


  • 0

#3455 Spuczan Napisany 04 grudnia 2013 - 12:24

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 061 Postów:

ŚWIEŃTA TUSZ TUSZ

 

...

 

Słowem, jest co robić.

 

Super lista. Ja na razie nakręcam się na zakup oglądając milion screenów, filmików na YT i wszystkich możliwych materiałów z listy moich musiszmieciów. Dodatkowo zakreślam na czerwono dni w kalendarzyku nadchodzących premier. A są to:

 

Bravely Default: Flying Fairy - nic nie wiedziałem o tej gierce dopóki Tawto nie napisał jakiegoś posta w temacie. I wtedy mnie zmiotło. Gierka mnie totalnie zauroczyła. Jest idealna pod każdym względem i tylko mogę żałować, że jeszcze nie pykam sobie w demko;

 

The Legend of Zelda: A Link Between Two Worlds - ostanią Zeldą w jaką grałem był Phantom Hourglass na NDS. Gry nie udało mi się skończyć bo konsolkę pożyczałem od brata w wtedy trudno się było wciągnąć. Ale jak ją dorwałem na weekend to tak się wkręciłem w kopanie dołków, że chyba przekopałem 2 wyspy! Liczę na równie dobrą zabawę;

 

Luigi's Mansion 2 - coś nowego czego jeszcze nie próbowałem i chyba to jest największa magia 3DS. Miałem bardzo długą przerwę od gier z serii Mario więc tym bardziej z ogromną chęcią zagram z gierkę z udziałem jego brata a w związku z tym nie może zabraknąć na mojej liście:

 

Super Mario 3D Land - gwiazdki, goombasy, księżniczki oraz grzyba wszelakie to idealna kompozycja. Ostatniego Mariana nie wymasterowałem więc przynajmniej tego spróbuję;

 

Phoenix Wright: Ace Attorney - Dual Destinies - gra zagadka. Dużo osób już polecało mi tą serię więc najwyższy czas sprawdzić z czy m to się je;

 

Fire Emblem: Awakening - obejrzałem już chyba z milion filmików i gameplay mnie totalnie pozamiatał. Trzeba sprawdzić czym to się ludzie tak jarają;

 

Pokemon X/Y - ostanimi pokami w jakie szarpałem były chyba Pokemon Red od kuzynka a poznieważ konsolka była cały czas oblegana nie dałem rady jej ukończyć. Co gorsze gierka/konsola były uszkodzone i nawet nie mogłem zapisywać stanu gry. Chyba nigdy później tyle razy nie zaczynałem gry (poza Baldur's Gate).

 

7 gier na dwanaście miesięcy do wymasterowania to aż nadto. Pewnie coś się jeszcze pojawi w międzyczasie o czym nawet nie wiem. A że na PS3 w przyszłym roku tylko dwa tytuły do ogrania (The Evil Within i MGSV) to myślę, ze dam radę.


  • 2

#3456 erzetPL Napisany 04 grudnia 2013 - 12:34

erzetPL

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 961 Postów:

Ja właśnie skończyłem wątek główny Super Mario 3d Land. :ftopa: Specjalne światy zostawię sobie na wolne świąteczne dni, będzie co robić. Dawno tak dobrze się nie bawiłem przy Marianie, taka forma rozgrywki bardzo przypadła mi do gustu. Z niecierpliwością czekam na przyszły rok, kiedy to będzie mi dane zagrać w 3d World na WiiU. A teraz pytanie, warto brać od razu Paper Mario, czy może uświadczę efekt "przesycenia" hydraulikiem? 


Ten post był edytowany przez erzetPL dnia: 04 grudnia 2013 - 12:41

  • 0

#3457 Pious Napisany 04 grudnia 2013 - 12:52

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Pewnie, ze warto, bo to inna gra niz platformery. Nie sluchaj malkontenow, gra jest syta.


  • 0

#3458 torq314 Napisany 04 grudnia 2013 - 14:12

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 501 Postów:
tak naprawdę dopiero światy specjalne dają po garach, te standardowe to tylko taka przystawka.
  • 0

#3459 erzetPL Napisany 04 grudnia 2013 - 14:31

erzetPL

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 961 Postów:

Pewnie, ze warto, bo to inna gra niz platformery. Nie sluchaj malkontenow, gra jest syta.

 

No to też sobie za niedługo sprawię.  :)

 

A wiadomo kiedy będzie grudniowy update? Bo nie umiem znaleźć dokładnej daty. 


Ten post był edytowany przez erzetPL dnia: 04 grudnia 2013 - 14:37

  • 0

#3460 Pious Napisany 04 grudnia 2013 - 14:59

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Jak N podaje dokladny miesiac to mozna sie spidziewac, ze chodzi o koncowke tegoz. Stawiam na 20 grudnia najwczesniej.


  • 0

#3461 torq314 Napisany 04 grudnia 2013 - 16:12

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 501 Postów:
nie NAJWCZEŚNIEJ, bo miał być "jesienny" update, więc 20 grudnia NAJPÓŹNIEJ.
  • 0

#3462 Kradziej Napisany 04 grudnia 2013 - 16:51

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
twilite, Spuczan - propsy za listy, moja lista gier, które mnie jarają na 3DSie, wygląda podobnie. Dorzuciłbym na pewno Etrian Odyssey IV, wszystkie Shin Megami Tensei (a z 3-4 już wyszły, nie?). Konsolka trochę cichaczem uzbierała sobie wcale niezłą bibliotekę tytułów, zdecydowanie warto w nią inwestować.
  • 0

#3463 lukaszSA Napisany 04 grudnia 2013 - 17:04

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

nie NAJWCZEŚNIEJ, bo miał być "jesienny" update, więc 20 grudnia NAJPÓŹNIEJ.

 


"The ability to use Nintendo Network ID on Nintendo 3DS will be available following a system update, scheduled for December 2013."

 

Czyli czekamy do sylwestra


  • 0

#3464 BeSOS Napisany 05 grudnia 2013 - 10:04

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Jakie gry na start polecacie? Moglbym sobie po gamerankings przeleciec ale wole opinie forumowych wyjadaczy a wiem ze czesc z wysoko ocenianych gier nie zawsze zdobywala tutaj uznanie (Greg cos smecil na M&L i chyba Stickerowy Mario lekko ssie?). Ogolnie chce jak najbardziej Nintendowe gry ale moze jakies 'perelki z plusa' tutaj sie znajda :hihi:?


  • 0

#3465 Kaxi Napisany 05 grudnia 2013 - 10:22

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 162 Postów:

Najlepsze gry na 3DS bez kontrowersji, czyli nie moje subiektywne perełki, tylko gry które powinny się spodobać mniej lub bardziej każdemu (ale z tych, w które grałem):

 

Super Mario 3D Land

Luigi's Mansion 2

Fire Emblem: Awakening

Zelda: OoT 3D

Zelda: ALBW

Phoenix Wright 5 (eShop)

Resident Evil Revelations

Pullblox (eShop)

Gunman Clive (eShop)

 

Z tych nieco bardziej love or hate, które ja bym polecał:

Kid Icarus: Uprising

Paper Mario: Sticker Star

Crimson Shroud (eShop)

Ghost Recon: Shadow Wars

Castlevania: Mirror of Fate

 


Ten post był edytowany przez Kaxi dnia: 05 grudnia 2013 - 10:27

  • 0

#3466 MaxVarEmreis Napisany 05 grudnia 2013 - 15:07

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Jest jeszcze Monster Hunter 3 Ultimate :)


  • 0

#3467 twilitekid Napisany 05 grudnia 2013 - 15:31

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

Jeszcze tacy jedni sie tu jarali perełkom z plusa - Virtue's Last Reward. I pewnie Poksy wypada wrzucić na listę.


  • 0

#3468 Tawotnica Napisany 05 grudnia 2013 - 16:36

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 129 Postów:

Ja bym dodał jeszcze dwa kotlety  Donkey Kong Country Returns 3D i... Super Street Fighter IV. Wprawdzie bijatyki na handheldy raczej nikogo, ale SSFIV był bardzo udanym portem. 


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 05 grudnia 2013 - 16:37

  • 0

#3469 BeSOS Napisany 05 grudnia 2013 - 17:50

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
A animal crossing? Oceny ma mega ale to chyba gra bez zadnego celu tylko jakis symulatorek zycia?
  • 0

#3470 Pious Napisany 05 grudnia 2013 - 19:33

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Olej, to trzeba lubić. Brat uwielbia, ja po 5 min rzygałem.


  • 0

#3471 BeSOS Napisany 05 grudnia 2013 - 20:32

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Nigdy w tego crapa nie gralem i zawsze mnie fenomen serii ciekawil...ale droga jest zeby ryzykowac.

Wogole gry na 3dsa sa kurewsko drogie....chcecie cos odsprzedac :)? Troche zbladlem jak zobaczylem ze Luigi stoi po ok 150 zika.

W grach (pudelka) sa jakies kody zeby je zarejestrowac i dostac Mariana czy konsola jakos sama rejestruje nowa gre?
  • 0

#3472 twilitekid Napisany 05 grudnia 2013 - 22:46

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

Luigi drogi? Normalnie w sklepach dwuletni Mario dalej po 32-33 funty chodzi. U nas można kupić taniej, ale jakieś wersje skandynawskie czy tam francuskie...

 

Z cenami dramat generalnie… Ale też nie ma zatrzęsienia gierek - przynajmniej w moim przypadku. Jest kilka torped, w które chce zagrać i na które mogę tyle wyłożyć. Z gier "może bym sprawdził jakby były tanio" już mniej. A że nie są tanie, to się problem rozwiązuje :D


  • 0

#3473 MaxVarEmreis Napisany 06 grudnia 2013 - 12:11

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:



W grach (pudelka) sa jakies kody zeby je zarejestrowac i dostac Mariana czy konsola jakos sama rejestruje nowa gre?

Są kody. Konsola sama rejestruje nową grę jednie jeśli kupiłeś ją elektronicznie ( a i tylko wtedy jak nie masz ustawionego regionu na PL).


  • 0

#3474 erzetPL Napisany 06 grudnia 2013 - 12:27

erzetPL

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 961 Postów:

Nintendo Video i Eurosport działają na konsoli ustawionej na PL? Bo nie potrafię znaleźć w eshopie tych aplikacji. 


  • 0

#3475 Kaxi Napisany 06 grudnia 2013 - 12:28

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 162 Postów:

Eurosport już jest wyłączone. Video działa, ale nie pamiętam skąd się je ściąga.


  • 0

#3476 Tawotnica Napisany 06 grudnia 2013 - 12:45

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 129 Postów:
Wyszukaj Nintendo Video w eShopie, jest do zassania za darmo. Teraz są filmiki z Wind Wakera pt. "The Misadventures of Link", więc od czasu do czasu można zajrzeć.
  • 0

#3477 erzetPL Napisany 06 grudnia 2013 - 12:53

erzetPL

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 961 Postów:

Już wyszukiwałem i wydaje mi się, że nic nie umiałem znaleźć.  <_<


  • 0

#3478 Tawotnica Napisany 06 grudnia 2013 - 13:27

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 129 Postów:
To może spróbuj zeskanować kod QR (R/L będąc w OS, nie przez apkę do zdjęć):
QRCodes_3DSDS_NintendoVideo_qr_code_imag

http://www.nintendo....deo-275328.html
  • 0

#3479 BeSOS Napisany 06 grudnia 2013 - 23:14

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Pobawilem sie dzisiaj moim XLem. Konsola wykonana jest solidnie, nie sprawia wrazenia tansety jak pierwszy 3DS ale ejst dosyc ciezka....masakrycznye sa wyswietlacze, tak wielkich pikseli nie widzialem od czasu pierwszych kolorowych wyswietlaczy w telefonach komorkowych :) przynajmniej gry wygladaja lepiej niz menusy :) konsolka zarejestrowana, Marian wpadl....szkoda ze tak niewiele demek, raptem 4 zassalem...ale fajnie, zawsze troche klimatu dziecinstwa wpadnie, juz sama muza w Zeldzie powoduje podroz w czasie do podstawowki :)
  • 0

#3480 BeSOS Napisany 07 grudnia 2013 - 09:30

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Do czego sluzy ten street pass. Siedzac z konsola w domu chyba nie musze tego wlaczac?
  • 0