Skocz do zawartości

Burnout: Revenge


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
249 odpowiedzi na ten temat

#181 Gość__* Napisany 29 czerwca 2006 - 09:35

Gość__*
  • Goście
I tak (przynajmniej takie odnioslem rwazenie, ale nie jestem pewien) z crashbreak'owane przez nas samochody zaczynaja chyba przed nami ;]. Nie zmienia to jednak faktu, ze zobaczenie napisu "Instant Revenge", czy "4-way payback" to cudowne uczucie ;]
  • 0

#182 Gość__* Napisany 29 czerwca 2006 - 12:28

Gość__*
  • Goście
Z Burnout'owych podpisow w pamieci najbardziej utkwil mi "BUS-ted" :D
  • 0

#183 Kurzy Napisany 29 czerwca 2006 - 20:42

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:
Nie tyle przed nami ale równo z nami zaczynają a chyba powinni trochę później :hmmm:
  • 0

#184 Century Child Napisany 03 lipca 2006 - 00:59

Century Child

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 335 Postów:
Burnout, Burnout :) - okazyjnie kupiłem za 115 pln dwie części w idealnym stanie (Revenge i Takedown) no i co mogę rzec... już 4 nockę zarywam z bratem przy tej grze :D. Szczerze powiedziawszy, jeszcze nie dopatrzyłem się jakichś większych bug'ów oprócz tych wymienionych przez was - gra ma dość wyważony poziom trudności (jeśli chodzi o Single Player), jednak w Burning Lap'ach są strasznie "wyśrubowane" czasy - praktycznie zawsze mieszczę się na styk, mimo tego że jeżdzę skrótami bez większych kraks... ale whatever. Podoba mi się Soundtrack, wozik z BLACK i Hot Rod :D. Gry jeszcze nie miałem okazji pokazać szerszej publiczności klonów (czyt. Pececiarzy) ale to się zmieni ;). Szacun dla Criterion za grafikę - potężny mayhem i w ogóle świetnie :ninjadance: . BTW. Gra ktoś z was przez I-Net ? Bo bym się z którymś zmierzył ( :hurra: )... czekam na odzew :D
Pozdrawiam,
  • 0

#185 Grz3chu Napisany 03 lipca 2006 - 10:08

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
W sumie to Criterion trochę nas "kłamcuję" w sprawie tras i fur. Niby jest 77 autek, ale jest dajmy na to 13 podstawowych fur, a reszta to te same fury tylko, że mają inną nazwe np. Tuned, Saloon, Modifed itp. i różnią się tylko maxymalną prędkością :/ (wygląd oczywiście ten sam, ja tam różnicy nie widzę).
Z trasami jest podobnie. Każde miasto ma 2 różne trasy, a reszta to reversy.

Gram już 13 godzin i mam już ponad 80% skończone i tylko Burning Lapy i Crashe nie mam na "złoto". Kończę właśnie 8 event.
Ja już zadzwoniłem po kumpli PeCeciarzy :D, będzie rzeź. Założę się, że nie będą mogli ani na moment odłożyć pada. :ninjadance:
  • 0

#186 Century Child Napisany 03 lipca 2006 - 14:04

Century Child

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 335 Postów:

Gram już 13 godzin i mam już ponad 80% skończone i tylko Burning Lapy i Crashe nie mam na "złoto"

Gram już 22 h i mam skończone jakieś 33 % w tym praktycznie wszystkie zaliczone dotychczasowe sheet'y i oczywiście wsystko na złoto ;). Mam też 2/3 sygnowanych takedown'ów, a co do tras i fur - zauważyłem to samo. Niemniej jednak jazda budką z żarciem to fajna sprawa :D.
  • 0

#187 Gość__* Napisany 04 lipca 2006 - 11:51

Gość__*
  • Goście
Udało mi się nabić kolejny procent, oczywiście przypadkowym signature takedownem :P Mam 98% Został mi 1 chejejndż szit :D kilka signatureów i jakieś 40 wyścigów do wymaksowania na złotko bo same sreberka albo złoto ale bez najlepszej rangi (crashe już wszystkie pozaliczałem) Co do autek to też trochę się zdziwiłem, większość aut występuje po prostu w 3 wersjach.

(wygląd oczywiście ten sam, ja tam różnicy nie widzę).


Chyba przesadzasz :P No może między 2 a 3 wersją nie widać specjalnej różnicy ale jak porównasz 1 z 3 to coś się jednak różni. Zderzaki, spojlery, niższe zaiweszenie, większe koła i nalepka na szybie :P MOOOOOOOOOOOOOOC!
  • 0

#188 Grz3chu Napisany 04 lipca 2006 - 17:01

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
Hellmans :blah: mogłoby to być bardziej różnorodne.

Cholercia przy 9 i 10 evencie już trzeba się trochę namęczyć na to wymarzone złotko. Obecnie non-stop jeżdżę Black Elite Car 8) - najlepiej zrobioną furą IMO.
Jeśli mam jeszcze ponarzekać to nienawidzę tras w Rzymie i Azji, gdzie o byle co można się rozbić :/

Ile najwięcej Takedownów zrobiliście podczas wyścigu ? (ja 41 :hurra: )
  • 0

#189 Gość__* Napisany 05 lipca 2006 - 11:26

Gość__*
  • Goście
Na Sunshine Keys (w 7 evencie jest taki fajny road rage) wywinąłem 37.

(ja 41 )


Poważny SZACUN!
  • 0

#190 Gość__* Napisany 06 lipca 2006 - 18:12

Gość__*
  • Goście
Powiedzcie mi szczerze czy po przejsciu 70% nie czujecie znudzenia, monotonii?
  • 0

#191 Grz3chu Napisany 06 lipca 2006 - 19:36

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
nie raczej nie. Zawsze mam ochotę na pare Takedownów więcej. Jeszcze niedługo zacznę grać z braciakiem na split-scrrenie, ale będzie mayhem :twisted:
Wg. mnie to najlepsze wyścigi pod słońcem!
  • 0

#192 Kurzy Napisany 06 lipca 2006 - 21:58

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:
NIE== w Burnoucie 3 przyznam się że wywijałem jęzora jak dziecko :ninjadance:

tutaj gram bo gram...bo podoba mi się:) teraz mam 70% Sting:):) ale nie będe raczej czuł znużenia dobiję do jakiś 90-100 % żeby zaliczyć wszystkie eventy a czy będzie mi się chciało zaliczyć wszystko to się zobaczy. Fajna gra:)
  • 0

#193 Gość__* Napisany 07 lipca 2006 - 09:33

Gość__*
  • Goście
To moze ja jestem jakis dziwny ale tak po 60-70 procentach burn4 zaczal mi sie nudzic i tak od niechcenia dobilem do konca.
  • 0

#194 Gość__* Napisany 07 lipca 2006 - 15:10

Gość__*
  • Goście
ostanio miałem okazje grać w w/w gre u kolegi i powiem tak nie widze co ludzie w niej widzą :cojest: grafika fajna ale jakas taka jest dziwna no nie wiem... z tego co o niej czytałem kolega mi opowiadał etc. to byłem rozczarowany jak zagrałem :)
  • 0

#195 Yoori Napisany 07 lipca 2006 - 16:50

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:

To moze ja jestem jakis dziwny ale tak po 60-70 procentach burn4 zaczal mi sie nudzic i tak od niechcenia dobilem do konca.

Ja też mam coś koło 60% i już nie gram, znudziło mi się, B3 za to zaliczyłem na 100% :) może niedługo wróce do Burnout:Revange i też go ukończe w całości.
  • 0

#196 Kurzy Napisany 07 lipca 2006 - 18:12

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:

ostanio miałem okazje grać w w/w gre u kolegi i powiem tak nie widze co ludzie w niej widzą :cojest: grafika fajna ale jakas taka jest dziwna no nie wiem... z tego co o niej czytałem kolega mi opowiadał etc. to byłem rozczarowany jak zagrałem :)

ja byłem tym kolegą Maciusiu :hejka:

Kurdę nei znasz się no ale co tam...dobrze że chociaż GT4 Ci się podoba.

Co do Burnouta Revenge to jest to jak dla mnei raczej prosta gra.

Yoori - jak masz 60 % to może z 3 h i będziesz miał zaliczone eventy i zaliczysz grę:) nikt nie mówił że na zaliczenie trzeba mieć wszystko złote. ja mam jush 85 % :klaszcze:
  • 0

#197 Gość__* Napisany 09 lipca 2006 - 07:58

Gość__*
  • Goście

grafika fajna ale jakas taka jest dziwna no nie wiem...


... tak jakaś taka super ale jednak nie całkiem super bo dziwna ale fajna ale ogólnie jest spoko? Poprostu pierwszy raz widziałeś PŁYNNIE wyświetlaną grafike i cię zatkało... nie znam miodniejszej arkejdowej ścigałki na PS2
  • 0

#198 Kurzy Napisany 10 lipca 2006 - 16:51

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:
makowi chodziło HELLMANS chyba ogólnei o grę:):)
  • 0

#199 Kurzy Napisany 10 lipca 2006 - 16:53

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:
makowi chodziło HELLMANS chyba ogólnei o grę:):)
  • 0

#200 cwany-lis Napisany 10 lipca 2006 - 18:07

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 571 Postów:

Powiedzcie mi szczerze czy po przejsciu 70% nie czujecie znudzenia, monotonii?

Mi gra zaczęła się nudzić po osiągnięciu 10 ostatniej rangi .... czyli po jakiś 10 godzinach :ninja: to nie to samo co bardzo długi singleplayer w Burnout 3 przy którym spędziłem crica 35 godzin i jeszcze nie odblokowałem wszystkich nowych tras. W revange wszystkiego jest za mało i gra mimo że świetna jest bardzo krótka - nie dziwi mnie to za bardzo skoro markę przejeło EA :gwizdek:
  • 0

#201 Yoori Napisany 10 lipca 2006 - 18:18

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:

W revange wszystkiego jest za mało i gra mimo że świetna jest bardzo krótka - nie dziwi mnie to za bardzo skoro markę przejeło EA :gwizdek:

Trójke też wydało EA.
  • 0

#202 cwany-lis Napisany 10 lipca 2006 - 18:30

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 571 Postów:
Tyle że wtedy jeszcze terminy nie goniły :ninjadance:
  • 0

#203 Kurzy Napisany 10 lipca 2006 - 19:04

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:
no dokładnie...ąz mi się żygać chcę jak widzę co rok nową FIFĘ na wszelkie możliwe platformy...

Patrząc na obie części gry wyczuwam zupełnie inny klimat, coś takiego jak POP: SoT i POP:WW

co wy o tym myślicie??
  • 0

#204 cwany-lis Napisany 10 lipca 2006 - 22:03

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 571 Postów:
Ja to widzę tak : gdyby nie jurysdykcja EA to Citeron [pewnie walnąłem literówkę :blah: ] zamiast wydawać nowego Revange na wariata przed świętami poczekałoby do momentu po wakacyjnego wysypu hitów i wydało produkt kompletny, pozbawiony błędów i o wiele dłuższy. Ale że trójka okazała się niemałym sukcesem tak tez święta bez nowego Burnouta pozbawiłyby szychy z EA sporo $$$ :^^:
  • 0

#205 Gość__* Napisany 11 lipca 2006 - 08:35

Gość__*
  • Goście
A co sądzicie o soundtracku w Revenge? Jak by nie patrzeć to 44 konkretne kawałki, no ale to w końcu Criterion, EA!!! Na brak szmalcu nie narzekają.
  • 0

#206 Kurzy Napisany 11 lipca 2006 - 10:06

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:
OST jest jak dla mnie wyjedwabisty. W Burnoucie 3 parę kawałków mi się podobało, tutaj znacznei więcej. Wiecie gdzie znależć OST??
  • 0

#207 Grz3chu Napisany 11 lipca 2006 - 14:52

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
Mnie też starsznie się podoba OST. W sumie żadnego z tych zespołów nie znam. Mieli chyba właśnie swoje 5 minut na soundtracku do Burnouta, ale niektóre rockowe kawałki są całkiem całkiem. Ja wpisuje po kolei tytuły piosenek w emulu i tak ściągam. Wątpie, aby powstał osobno wydany OST na CD
  • 0

#208 Mani Napisany 11 lipca 2006 - 15:44

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Ja ściągnąłem pełny OST z eMule.Było to z miech temu niewiem jak teraz ale GREK dobrze prawi jak pełnego nie ma to pojedynczo ściągajcie eee znaczy załatwiajcie eee znaczy kupujcie :skacze: FULL LEGAL MODE ON musi być :D
  • 0

#209 Gość__* Napisany 11 lipca 2006 - 21:50

Gość__*
  • Goście
Gdzies juz piasałem o OSt do Burnout'a 3. I taką sama opinie mam co do Revenge'a. Mnóstwo młodzieżowej kichy i pare niezłych kawałków :/
  • 0

#210 Kurzy Napisany 11 lipca 2006 - 22:43

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:
Toco ty byś chciał za kawałki do burnouta??? EA jest komercyjne tak jak tu mówi dużo osów i stara się jak zawsze trafić do dużej liczby odbiorćów. Moim zdaniem się w pełni udało
  • 0