Skocz do zawartości

Zdjęcie

Call Of Duty: Black Ops

Treyarch Activision PS3 X360 Wii NDS PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
445 odpowiedzi na ten temat

#421 Koksiak Napisany 19 marca 2012 - 22:13

Koksiak

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 651 Postów:
Możemy zagrać ,ale dodatków nie mam i HS
  • 0

#422 Shin Ryu Napisany 20 marca 2012 - 15:26

Shin Ryu

    Polish Dragon

  • Forumowicze
  • 760 Postów:
Podstawowe trofiki to i tak z pierwszych dwóch mapek są.
  • 0

#423 Pawlik Napisany 17 kwietnia 2012 - 18:09

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Skończyłem sobie singla. Kocham story mode w tych seriach, są mega efektowne, wciągające i dają facetowi to co dawały filmy na video z w latach 80-90 z herosami typu Stalone - kupę testosteronu, męska opowieść.

Całość skończyłem w trypie 3D, i jest to moja pierwsza gra w którą tak grałem, w którą w ogóle dało się grać bez start w jakość w grafice, jak ma to miejsce np w uncharted 3. Nie wiem jak koderzy to zrobili ale grafika nic a nic nie straciła na ostrości i liczbie detali, a przynajmniej moje oko tego nie wychwyciło, to samo tyczy się płynności, ani razu nie uświadczyłem niedogodności. Sam efekt 3D może dupy nie urywał (oprócz misji zimowych, a szczególnie opowieść Reznova - płatki śniegu wylatujące z ekranu), ale nadawał fajnej głębi obrazu. Na bank z gry zapamiętam podróbkę Łowcy Jeleni, oraz misję z Sympathy of the Devil.

Fajna gra do pożyczenia na weekend.
  • 0

#424 McTomass Napisany 17 kwietnia 2012 - 20:14

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Bajkonur i Workuta miażdżyły mózg, co ja mówię, każda misja z Reznowem była dziełem sztuki. Jeśli w Black Ops 2 jakimś cudem się pojawi będe szczęśliwy jak podczas otrzymywania prezentów na urodziny. Ten bohater bardziej zapadł mi w pamięć niż główny protagonista, Woods też był nawet spoko, ale przeżył na 100 %, więc na pewno znajdzie sie w kontynuacji. Martwi mnie tylko ten Viktor, bo bez niego ten offspin wiele straci.
  • 0

#425 cwany-lis Napisany 17 kwietnia 2012 - 20:18

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 577 Postów:
"dzieła sztuki" :cf: ale okej, też uwielbiam tą serię
  • 0

#426 Chewie Napisany 17 kwietnia 2012 - 20:29

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:
Reznow nie mógł przeżyć, przecież został w workucie
  • 0

#427 cwany-lis Napisany 17 kwietnia 2012 - 20:39

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 577 Postów:
ale główny bohater znowu może mieć majaki w części drugiej - wiesz, potęga scenariusza go giereczki to istne cuda
  • 0

#428 McTomass Napisany 17 kwietnia 2012 - 20:46

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Skąd możesz to wiedzieć, może to wszystko jest kłamstwo ? Tylko wydział amerykański mówił, że Reznow zginął podczas ucieczki z Workuty, a przecież mogli kłamać, żeby pomóc Masonowi odtworzyć informacje, które były im potrzebne i namieszac mu w głowie. Mógł jaimś cudem uciec i gdzieś przekoczować te pare lat albo spiskować w jakiejs dziurze. To jest Call Of Duty, wszystko jest możliwe. Powiecie mi pewnie, że sam sobie wymyslam historie, która nie mogłaby sie nigdy wydarzyc, ale ten bohater był ciekawy i intrygujący, ma wysokie miejsce na mojej liście postaci z gier.
  • 0

#429 Druciak Napisany 17 kwietnia 2012 - 20:59

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Chłopie naucz się co to są spoilery. :fp:
  • 0

#430 McTomass Napisany 17 kwietnia 2012 - 21:13

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
LOL !!! :lol2: Przecież ta gra ma 2 lata i nawet dzieci w Afryce juz w nią grały, tak samo jakbym spoilerował, że pod koniec GTA IV ginie Roman albo ta nasz laska, której imienia nie pamietam....
  • 0

#431 Druciak Napisany 17 kwietnia 2012 - 21:15

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
No i c**j, że ma 2 lata, może mieć i 20. Jpr, są osoby które mogą nie być na czasie i dopiero zaczynają przygodę z grami, a Ty jak ostatni c**j im psujesz fun. Ogarnij się w końcu. :fp:
  • 0

#432 Cudak Napisany 17 kwietnia 2012 - 21:17

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 983 Postów:
Roman ginie? Nie wiedziałem. :clown:
  • 0

#433 McTomass Napisany 17 kwietnia 2012 - 21:25

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Ginie, zależy jakie zakończenie wybierzesz, bo fabuła jest rozbudowana i masz jeden wybór moralny, a jeżeli chcesz wliczyć niektóre wydarzenia na siłe, to jest ich więcej i dwa zakończenia. BTW Ja mam konsole od roku i jakoś jestem na bieżąco, a nawet jak ktos mi coś za spoileruje to tak nie płaczę, bo takie gry to 5 godzin i jest tam więcej "tajemnic", z których odkrywania będziesz miał więcej przyjemności.
  • 0

#434 Druciak Napisany 17 kwietnia 2012 - 21:27

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Jrp, jesteś gimbusem, przychodzisz ze szkoły i napierdalasz w gry, które kupuje Ci mama za 5 z wf, inni mają studia, pracę i mogą poświęcić godzinę dziennie, albo i nie tyle. No ale co ja się produkuję, taki mały mózg jak twój nie jest w stanie tego pojąć, może za kilka lat. :why: EOT z mojej strony.
  • 0

#435 BeSOS Napisany 17 kwietnia 2012 - 21:30

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Tez planuje od ziomka na weekend pozyczyc ktorys, lubie sobie te gierki w dwa posiedzenia konczyc :)
  • 0

#436 McTomass Napisany 17 kwietnia 2012 - 21:43

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Taa... sam jestes gimbusem, tylko, że starszym. Nie siedze całe dnie przed konsola bo tez nie mam czasu, ale takie gry jak pisze Jedyn sa na dwa posiedzenia, teraz nawet na weteranie, więc jeden weekend mogę poświęcić... I mama nie kupuje mi gier za piątke z w-f, uwierz nie jestem jakimś tam deb*** tylko bardzo dobrym uczniem cenionym przez nauczycieli, więc :na:
  • 0

#437 narvany Napisany 17 kwietnia 2012 - 22:09

narvany

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 403 Postów:
Super, a ja dopiero w tym miesiącu pierwszy raz wziąłem się za GOW 3 i Bioshocka. Bioshock ile już ma lat? 4? Czyli jakbyś walił spoilerami z bioshocka (gdzie fabuła i zwroty akcji są bardzo ważne) to moja wina bo nie jestem na bieżąco? Jesteś zwykłem gimbusem. [2]
  • 0

#438 Nyjacz Napisany 17 kwietnia 2012 - 22:10

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 033 Postów:

uwierz nie jestem jakimś tam deb*** tylko bardzo dobrym uczniem cenionym przez nauczycieli, więc :na:


A co to ma do hejcika na temat piątki z wuefu?

***

Wyzywanie od gimbusów jest słabe, ale życzę więcej pokory McTomassowi i słuchania starszych kolegów.
  • 0

#439 narvany Napisany 17 kwietnia 2012 - 22:20

narvany

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 403 Postów:
To nie jest wyzywanie od gimbusów, a stwierdzanie faktów.

btw mam nadzieję, że w 2 części BO nie będzie trophies za zombie mode. Były frustrujące.
  • 0

#440 McTomass Napisany 17 kwietnia 2012 - 22:59

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Będą na 100 %, bo od czasów pierwszego Black Ops to nie jest tylko jakiś tam dodatek tylko nieodłączna część gry, która ma nawet własńa fabułę, małą, ale ma. Jak sie ma przynajmniej jednego kolesia do pucharków, który jest ogarnięty jak to mówi Dębski, to nie jest to trudne wyzwanie, zwłaszcza na mapce Kino Der Toten. Mi brakuje jeszcze z kuszą, ale nie dlatego, że jest trudny tylko poprostu nie moge się zgadać z kumplem, bo dzisiaj trudno o wolny czas.
  • 0

#441 McTomass Napisany 02 czerwca 2012 - 23:06

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Ok, można powiedzieć, że wycisnąłem wszystko z Call Of Duty Black Ops, bo właśnie przed chwilą usłyszałem ten cudowny dźwięk wpadającej trofki, normalnie nie podniecałbym się tym, aż tak, ale wpadła platyna. Według mnie ta część najbardziej mainstreamowej serii jest najlepsza i jak na razie nie do pobicia, do tego pokusiłbym się stwierdzić, że jest to najlepszy FPS obecnej generacji. Piszcie co chcecie, ale Black Ops na prawdę jest bardzo dobry i gdyby nie należał do marki Call Of Duty założe się, że wielu z was miało by inną opinie na temat tej gry.
  • 0

#442 Schrodinger Napisany 02 czerwca 2012 - 23:56

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 985 Postów:
tru, wlasnie skonczylem, genialna gierka, MW2 moze sie chowac, a MW1 stawiam na równi, patenty z Reznowem i końcówką

"Próbowaliśmy?" i filmik na końcu za***isty patent :)

czekam na dwójkę
  • 0

#443 Heisenberg Napisany 03 czerwca 2012 - 00:03

Heisenberg

    praise Kek

  • Forumowicze
  • 5 589 Postów:
Ale kutacz się podnieca durnowatą fabułą średniaka.

A plot zombiaków był już w WaW, wielki znawco serii.
  • 0

#444 Druciak Napisany 03 czerwca 2012 - 00:09

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Fabuła=Black Ops
rozpierducha=MW2
tru story
  • 0

#445 Heisenberg Napisany 03 czerwca 2012 - 00:10

Heisenberg

    praise Kek

  • Forumowicze
  • 5 589 Postów:

durna fabuła=Black Ops
durna fabuła + rozpierducha=MW2
tru story


Fixed
  • 0

#446 McTomass Napisany 03 czerwca 2012 - 00:34

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Dajcie spokók... Nie wiem dlaczego wszyscy się tak podniecają tym Call Of Duty Modern Warfare, przecież nie jest aż tak genialne. Misja w Czarnobylu jest mistrzostwem, ale żeby tylko za nią stawiać tę grę zawsze na pierwszym miejscu jest trochę głupim. Może dla niektórych innowacyjność gry jest czynnikiem, który daje jej własnie te najwyższą pozycję, ale taka ignorancja względem innych części serii jest również głupia. Według mnie Black Ops jest troszeczkę lepszy od Modern Warfare, a inne części bije na głowe. Koniec, dziekuję za uwage.
  • 0



Inne z tagami: