Skocz do zawartości

Zdjęcie

GTA: LibertyCityStories


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
115 odpowiedzi na ten temat

#1 syon Napisany 20 maja 2005 - 13:15

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
No ludzie sami przyznajcie... coś w tym musi być:

Dodany obrazek

Dodany obrazek

GTA na PSP :shock:
  • 0

#2 Gość__* Napisany 20 maja 2005 - 18:20

Gość__*
  • Goście
bez jaj syon, gdzie ty byles przez iostatnie kilka miechow?!? przeciez od dawna wiadomo, ze R* pracuje nad GTA na PSP... niestety poki co praktycznie nic o nim nie wiadomo, oprocz tego ze trafi do sprzedazy 1 sierpnia...
wszelkie dostepne info i spekulacje znalezc mozna na gtapsp.com
  • 0

#3 syon Napisany 21 maja 2005 - 10:17

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
O dzięki Kapu za pouczenie, tylko szkoda że nikt do tej pory nie pokwapił się o założenie tematu o niej... my bad nigga my bad :P

skoro nie bylo info, to po co... :wink:
Kapu

  • 0

#4 Gość__* Napisany 23 maja 2005 - 19:49

Gość__*
  • Goście
Eee... szkoda, ze tylko na PSP. Chcialbym, zeby przed PS3 wyszla jeszcze jedna czesc Gta na Ps2 :D
  • 0

#5 Psycho-Mantis Napisany 23 maja 2005 - 22:10

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
A mi strasnie, ale to strasnie sie marzy na PS3 GTA Back to Vice :mrgreen: , jakieś nowe dzieje w mieście, np zeby sie zaczynało w starym dobrym vice i potem przelot na inną wyspe :mrgreen:
  • 0

#6 Gość__* Napisany 11 czerwca 2005 - 07:29

Gość__*
  • Goście
Screeny skany!!!!!!!!!!!!!!

http://www.jeux-fran...se-devoile.html
  • 0

#7 syon Napisany 11 czerwca 2005 - 07:36

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Ożesz w morde :shock: - muszetomieć! Grafika jest po prostu niewiarygodna, a w tym przecież wielkie miacho, ruch... kurna R* daje rade :twisted:
  • 0

#8 Gość__* Napisany 11 czerwca 2005 - 07:43

Gość__*
  • Goście
zapowiada sie sie świetna gra . Grafika juz teraz wygląda obędnie . Ciekawi mnie tez jak bedzie wygładal tryb online . Jesli PSP stanieje do pulapu 500PLN(co nastapi gdzies za 3 lata ) to kupuje ja w ciemno :mrgreen:
  • 0

#9 Gość__* Napisany 11 czerwca 2005 - 16:02

Gość__*
  • Goście
-Misje będą nieco krótsze niż w GTA3, lecz będzie ich więcej
-Ze względu na ograniczenia techniczne, może nie pojawić się możliwość latania samolotami czy helikopterami.
-Możliwe będzie odtwarzanie własnych MP3 z memory sticka.
-Gra powinna się pojawić w Ameryce na przełomie III i IV kwartału bieżącego roku.
-Salvatore powróci i znowu będziemy dla niego pracować.
-Klub Luigi'ego jest prowadzony przez JD O'Toole.
-Ukryte paczki, skoki oraz rampages pojawią się w nowych lokalizacjach.

gta.pl
  • 0

#10 Gość__* Napisany 12 czerwca 2005 - 15:35

Gość__*
  • Goście
Eee... bo ja wiem ? Zadna nowosc, a wrecz zubozona wersja GTA na PS2. Ale jak dla kieszonsolki, to moze byc hit. Gdybym ja mial PSP i jednoczesnie PS2 wraz z GTA:SA, to nie kupowalbym Liberty City Stories...
  • 0

#11 zdemen Napisany 12 czerwca 2005 - 15:52

zdemen

    Link

  • Forumowicze
  • 353 Postów:
Swieta racja ale to nie dotyczy tylko tej gierki ale wiekszosci gierek na psp.
  • 0

#12 Gość__* Napisany 08 sierpnia 2005 - 20:55

Gość__*
  • Goście
Dodany obrazek
  • 0

#13 Gość__* Napisany 20 sierpnia 2005 - 22:54

Gość__*
  • Goście
ŚNIEG W LCS?!`

Dodany obrazek
http://www.zaibatsu.... ... ws_id=3743
  • 0

#14 logan Napisany 20 sierpnia 2005 - 22:56

logan

  • Forumowicze
  • 2 356 Postów:
To będzie jedyna gra dla której mógłbym kupić PSP
  • 0

#15 Gość__* Napisany 22 sierpnia 2005 - 17:09

Gość__*
  • Goście
GTA: LCS - NOWE INFORMACJE I NOWE SCREENY

Kolejna zapowiedź, która pojawiła się w październikowym numerze PSM, dostarczyła nam kolejnych informacji o nadchodzącym wielkimi krokami GTA: Liberty City Stories na przenośną konsolkę PlayStation Portable. Nie zabrakło również nowych screenów, których w sumie jest aż dwanaście. A takie oto nowości zawiera nowy numer miesięcznika:

Pojawi się tuzin nowych pojazdów, których nigdy wcześniej nie widzieliśmy w GTA
Jeżeli zostaniesz zabity podczas wykonywania misji, to przed szpitalem pojawi się taksówka, która zabierze nas do miejsca, w którym otrzymaliśmy misję (ten sposób znany jest już nam z Vice City).
Kilka sklepów takich jak "Zip", a nawet parę nowych będzie można zobaczyć w grze. Jednakże nie jest potwierdzona jeszcze możliwość wchodzenia do nich.
Przejście wątku głównego, misji pobocznych oraz samej gry na 100% zajmie od 80 do 100 godzin zabawy.
Przyciski w konsoli mają działać na podobnej zasadzie do klawiatury. Na przykład przycisk "trójkąt" może pełnić 2 różne funkcje. Jeżeli przytrzymasz, któryś z przycisków i wciśniesz go ponownie, może on pełnić wtedy inną funkcję w grze.
Według magazynu, akcja gry rozgrywać się będzie w 1997 roku. Inne źródła podają jednak, że będzie to rok 1998.
To tyle o nowych rzeczach dowiedzieliśmy się z tekstu. Natomiast na jednym ze screenów widzimy policyjny helikopter (Maverick LCPD). Czy to oznacza, że wbrew wcześniejszym doniesieniom, będzie można w grze latać? Z drugiej strony, szyby w tym helikopterze wyglądają na zwykłą teksturę, co oznaczałoby, że będzie to zwykły helikopter jak w GTA 3, który ma na celu nas zlikwidowanie. Po skanach również nie dopatrzyłem się rzekomego śniegu, który podobno ma się pojawić. Jednak zawsze pozostaje cień szansy :).

SCREENY - http://www.gtaportab...om/screenshots/

http://www.zaibatsu.... ... ws_id=3746
zrodlo; gta.pl
  • 0

#16 Gość__* Napisany 25 sierpnia 2005 - 18:41

Gość__*
  • Goście
JAK WYGLĄDAĆ BĘDZIE OKŁADKA LCS?

Dodany obrazek

KOLEJNE WIEŚCI O GTA:LCS

W brytyjskim magazynie o grach Games Master pojawiła się kolejna zapowiedź Liberty City Stories. Jak to zwykle bywa z takich zapowiedzi często dowiadujemy się czegoś nowego o nadchodzącym tytule . Tak jest i teraz. Oprócz tego w magazynie pojawił się tylko jeden nowy screen, oraz całkiem spora mapa Portland (jedna z trzech dzielnic Liberty City).

A takie o to nowe rzeczy dowiadujemy się z magazynu:

Wiemy już na pewno, że ta dziewczyna z okładki to Maria, którą spotkaliśmy już w GTA3. W GTA: LCS będziemy mogli zobaczyć jak zaczęła swoje życie kryminalne.
W samym Liberty City zostało zmienionych również kilka miejsc.
Cały system namierzania będzie bardzo przypominał ten znany z San Andreas.
By zmienić broń trzeba będzie użyć "D-pada" na konsoli PSP.
Przycisk R1 służy do namierzania celów, które będzie można zmieniać za pomocą D-pada.
By zmienić ubranie należy po prostu wejść w ikonkę koszulki (czyli tak jak było to w Vice City)
Nie będzie można zmieniać fryzur czy tatuaży.
Będziesz mógł używać łodzi czy motorów, ale w grze zabraknie rowerów.
Będzie kilka budynków, do których można wejść.
Toni podczas cut scenek będzie często się odzywał.
Podczas strzelania będzie można się poruszać.
Nie będzie można pływać (woda = śmierć)!
Również zabraknie możliwości wspinania się jak w San Andreas.
Nie będzie też systemu umiejętności znanego z SA (siła, wytrzymałość, prowadzenie pojazdów, posługiwanie się bronią itd.), tak więc nie napakujecie swojego Toniego na siłowni ;).
Zabraknie również możliwości jedzenia.
Potwierdzono, że jednak nie będzie można latać.
W jednej ze stacji radiowych w grze słuchać będziemy klasycznego rocka.
Również z nowego numeru PSM2 dowiadujemy się czegoś nowego:

Opublikowano min. nazwy trzech ze stacji radiowych: UPS106, Head Radio and Double Cleff.
Nie ma ostatecznego potwierdzenia, że będzie można w trakcie gry odgrywać swoje utwory załadowane z karty pamięci, chociaż niektórzy widzieli podejrzaną ikonkę CD w menu gry, która może służyć do tego celu.
By swobodnie obracać kamerą wystarczy wcisnąć L1 a następnie poruszać gałką analogową.
Grafika jest podobno lepsza od tej z GTA3, poprawiono "reflection mapping", tak więc są efekty pogodowe jak deszcz czy śnieg (!)
W magazynie znajdował się również opis kilku misji, jeżeli koniecznie chcecie wiedzieć co wydarzy się podczas gry to możecie o tym przeczytać tutaj.
Wielu zapewne zdziwi fakt czemu producenci zrezygnowali z tak wielu funkcji, ale należy pamiętać, że to wszystko jest robione na przenośną konsolkę PlayStation Portable i należy liczyć się z ograniczeniami jej możliwości. Samo przeniesienie całkowicie trójwymiarowego GTA można uznać za ogromny sukces. Sama gra będzie na pewno hitem i dla wszystkich posiadaczy PSP będzie to tytuł obowiązkowy.

Skany z magazynu możecie zobaczyć tutaj.

http://www.gtascreen... ... 306627b57a
  • 0

#17 Gość__* Napisany 04 września 2005 - 16:22

Gość__*
  • Goście
nowe screeny
http://www.gameonly.... ... y&Aid=6951
  • 0

#18 Gość__* Napisany 10 września 2005 - 08:33

Gość__*
  • Goście
Filmik - http://www.jeux-fran... ... ories.html
  • 0

#19 Gość__* Napisany 10 września 2005 - 11:21

Gość__*
  • Goście
Kolejny must have na PSP... oł mama.....

PSP powinni rozdawać za darmo, przecież człowiek musi mieć forse na gry! Litości...
  • 0

#20 Gość__* Napisany 01 października 2005 - 08:04

Gość__*
  • Goście
Nowe trailer - http://www.gametrail...age.php?id=2127
  • 0

#21 mleko2099 Napisany 28 października 2005 - 18:21

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
GTA:LCS zarządzi na całej lini i to jest niemal pewne. PSP warto mieć choćby dla tego jednego tytułu...
Nowe misje , rozbudowane miasto, nowe bronie i mnóstwo innych patentów znanych z wersji na konsole stacjonarne.... ja się tylko modle aby PSP w wraz z tą grą dotarły do mnie jak najszybciej...

PS: Piki widziałem w twoim opisie na GG że zamówiłeś preordera , jak już obadasz gre daj znać " co i jak" :)
  • 0

#22 Gość__* Napisany 31 października 2005 - 20:56

Gość__*
  • Goście
LATANIE W LCS? A JEDNAK!
http://www.zaibatsu.... ... ws_id=3927
  • 0

#23 mleko2099 Napisany 01 listopada 2005 - 17:23

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Ja osobiście mam nadzieje ze Rock * jeszcze czymś zaskoczy w kwesti GTA:LCS.... tak czy siak gra zapowiada się naprawde nieźle.
Greg jak już oblookasz szpila to zdaj relacje na GG oka? Bo pikiego coś nie moge zastać :)
  • 0

#24 Gość__* Napisany 01 listopada 2005 - 18:37

Gość__*
  • Goście
New GTA in the works for PSP? :twisted:
http://pspupdates.qj... ... l#comments
  • 0

#25 Godot Napisany 05 listopada 2005 - 19:14

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
nasz kochany dystrybutor gier Rockstar czyli Cenega przesunela premiere na GRUDZIEN a takze ustalila nowa cene... uwaga uwaga : 259,90!!! 81 DOLARÓW/65 EURO!!!! przeciez to jest jawne ZŁODZIEJSTWO!!! kogos tam naprawde ostro POPIER****O!!!!
  • 0

#26 mleko2099 Napisany 05 listopada 2005 - 20:06

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
HOHO nasza "ukochana" cenega znów dodała ostro do pieca...no pięknie wcześniej GTA :SA a teraz Liberty City Stories.... ja powiem tyle - brawo cenega :evil: :trup: :?
  • 0

#27 luck1985 Napisany 05 listopada 2005 - 22:45

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Na Allegro mozna kupic za 220zl i miec za dwa dni :] Srac na Cenege !
Dvd Crave 180 zl
Zamowie i tak wyniesie mnie to 200 zl :D Sram na polskie realia :>
8)
  • 0

#28 Gość__* Napisany 06 listopada 2005 - 09:16

Gość__*
  • Goście
260zl za gre :shock: :shock: .

Boshe, przeciez tak drogich gier, to nawet na PS2 nie ma!!! Co za deil wymyslil tak idiotyczna cene... Jezu, przeciez to rece opadaja. I jak sytuacja gier na naszym rynku ma sie zmienic skoro sa takie ceny :cry:

Mam nadzieje, ze nikt nie kupi tej gry od tych palantow...
  • 0

#29 Texz Napisany 16 grudnia 2005 - 22:46

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Cena już na poziomie. Na allegro na stałe 199 złotych + koszty przesyłki. Mnie to przekonuje. A was?

edit: w cenie licytacji poszła za 160 złotych + koszty przesyłki wersja 1 miesięczna (użytkowana), lecz bez żadnych widocznych rysek. Jeszcze ktoś się zastawnawia?

edit2: za ~180 można już dostać orginała, a wersje NTSC ostatnio schodziły za 169. Ktoś jeszcze ma wątpliwości?
  • 0

#30 Psycho-Mantis Napisany 12 stycznia 2006 - 19:58

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
GTA:LCS jak wiemy jest na PSP, jednak po milonach rozpaczliwych i błagalnych listach do R wyjdzie równiez na PS2 :D jak dla mnie bomba. Ciekawe czy wzbogacą grafikę i możliwości pływania itd itp, nawet jeśli nie, to nie załuje! Oj Liberty, nachodze, a konkretniej w lipcu :D
  • 0