Skocz do zawartości

Zdjęcie

GTA: LibertyCityStories


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
115 odpowiedzi na ten temat

#31 Snoodgrass Napisany 12 stycznia 2006 - 22:51

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
Powiem jedno "whatch out man this shit is bunrin' " :lol:
Gra jest mistrzowska mam ją od poniedziałku przeszedłem jush 18% gry i zaciołem się w punkie nie nie nie w misji :mrgreen: otóż tak sobie narazie kombinuję jak przejść na inną wyspę mostem próbowałem nie darady, musi być jakiś sposób :twisted:
  • 0

#32 Gość__* Napisany 13 stycznia 2006 - 08:54

Gość__*
  • Goście
he na psp wygląda superowo.

ale ja bym to widział na next genach, to by sie dopiero działo.
  • 0

#33 Gość__* Napisany 13 stycznia 2006 - 12:08

Gość__*
  • Goście
Ja bym chcial zeby na PS2 dali mozliwosc ubierania sie jak w SA, plywanie i kilka innych nowosci ktorych na PSP nie ma :)
  • 0

#34 Psycho-Mantis Napisany 13 stycznia 2006 - 15:44

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
I tak jestesmy w dobrej sytuacji, że w ogóle bedzie, a jak dodadzą takie udogodnienia to poprostu poraz kolejny zostanie paść na kolana przed R :P
  • 0

#35 Texz Napisany 13 stycznia 2006 - 19:03

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

GTA:LCS jak wiemy jest na PSP, jednak po milonach rozpaczliwych i błagalnych listach do R wyjdzie równiez na PS2 Very Happy jak dla mnie bomba.

Durnota totalna. Równie tobrze R* mogło wypuścić remake GTA2 w niesławnym 2d. Wyszło by na to samo.
  • 0

#36 Godot Napisany 13 stycznia 2006 - 20:27

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
kupilem gre tydzien temu i coz, TOTALNIE mnie zmasakrowala! czegos takiego na handheldzie sie sie spodziewalem! wykonanie, fabula, klimat, ogrom - to wszystko urywa glowe!! must have!
  • 0

#37 Snoodgrass Napisany 13 stycznia 2006 - 21:24

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
Zgadzam się z tobą greg gra jest po prostu rewelacyjna naprawdę wszystko płynnie chodzi efekty jak w sa fizyka jazdy również bardzo realistyczna wszystko pięknie wymodelowane każdy napis możne rozczytać nie ma że jakieś plamki imitują napis nawet na gazetach walających się po ziemi cudo pełno pojazdów i pełno zapierających dech w piersi misjii świetna fabuła(chociaż podchodzi mi troche klimatem z Mafii :mrgreen: )pełno opcji nowe dodatkowe misje takie jak jaeżdzenie smieciarką i wywalanie śmieci lub bycie sprzedawcą samochodów no po prostu rewelka i ze strony muzycznej również pełno stacji w dodatku starych dobrych :mrgreen: szkoda że nie ma ani jednego utworu maści punk albo rock albo rock&roll no ale niestety widocznie ktoś musiał o tym zapomnieć :lol: GORĄCO POLECAM!!!!! NIE ZAWIEDZIECIE SIE TO MÓWI STARY DOBRY SNOOD :lol:
  • 0

#38 Godot Napisany 13 stycznia 2006 - 21:34

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
niestety OST jest najslabsza strona tej gry, po GTA:VC i GTA:SA spodziewalem sie czegos lepszego, coz, widocznie nie mozna miec wszystkiego, tak czy siak zaraz robie wlasny OST :twisted:
klimat jest pierwszorzedny, nie brakuje typowego dla GTA humoru
Wchodzi Tony do pomieszczenia, reakcja kolesia
- oh, it`s you
- oh, how `bout this, it`s me, what-do-ya-`now
ostatnia kwestia tak wypowiedziana ze turlalem sie ze smiechu, a scenke ogladalem chyba z 10 razy :twisted:
  • 0

#39 Snoodgrass Napisany 13 stycznia 2006 - 22:20

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
Hehe teksciki z gierki są nieziemskie :lol: i jeszcze ten akcent w pierwszej misji jak walniesz w cos samochodem to Vincenzo"Jesus Toni you drive like a bitch!"
Hehe albo scenka jak gada z mamą "jes mommy i'l be a good boy" :mrgreen:
  • 0

#40 Godot Napisany 13 stycznia 2006 - 22:26

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
albo koles ktory zabiera dziwki do furgonetki, wywozi do parku, przebiera sie za niemowlaka a pozniej w tym przebraniu goni je po parku? masakra!
mamuska jest swietna :] a Toni ma wyrazny kompleks ojca (ojciec wymordowal pol chinskiej mafii w miescie to JA tego nie zrobie? :D )
dobra jest tez narzeczona szefa, charakter normalnie jak u Umy Thurman z Pulp Fiction - kobieta cpa co sie da :twisted:
  • 0

#41 Psycho-Mantis Napisany 14 stycznia 2006 - 02:49

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Jak dla mnie to super ,że będzie na ps2, bo psp nie mam i miec jak na razie nie będe, a zagrałbym z wielką przyjemnością.
  • 0

#42 Gość__* Napisany 14 stycznia 2006 - 09:43

Gość__*
  • Goście
U mie to samo - na PSP nie ma najmniejszych szans (na jesli wygram w toto-lotka :twisted: ) i ciesze sie niezmiernie. Fajnie wrocic do najlepszego miasta w gta. :)
  • 0

#43 Texz Napisany 14 stycznia 2006 - 13:44

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Poczekajcie jak po masakrze w parku, zdobędziecie żółty dres rodem z Kill Bill'a. Dresik + miecz = równie interesująca rzeź jak w KB. Roxxior.
  • 0

#44 Snoodgrass Napisany 14 stycznia 2006 - 16:05

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
:D
Ale dobra opcja jest z Overallsem to jest chyba ubranko z masakry piłą mechaniczną w teksasie potem w tym ubranku w nocy wchodzimy pod pokład tankowca naciskamy strzałke do góryi wączamy slash tv naszym zadaniem jest zabić jak najwięcej psychopatów ganiających cię z piłami hehe niezły ubaw jest. Albo misja w drugiej wyspie gdy jeżdzimy wanem i zbieramy vote'y na Donalda wtedy przez megafon walimy teksty np. "O'Dell's daughter suck's his cock every day" :lol:
  • 0

#45 Texz Napisany 30 stycznia 2006 - 13:13

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
o tak 4 fun zagadka.. co takiego zrobiłem w LCS za pomocą Cheat Device 0.8, że dokonałem czegoś takiego?
Dodany obrazek
  • 0

#46 Gość__* Napisany 30 stycznia 2006 - 15:39

Gość__*
  • Goście
Lecisz autem w powietrzu ? Cos sie z texturami porobilo - albo wpadles pod miasto - to slynny bug serii GTA. :D
  • 0

#47 Godot Napisany 30 stycznia 2006 - 21:01

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
O`Donnel is a communist! O`Donnel has three wifes! :twisted:
dresik o nazwie dragon jest extra, tyle ze to dres mistrza Bruce`a Lee a nie z jakiegos Kill Billa (w KB Uma tez go miala ale Bruce byl pierwszy)
ale i tak niebieskie ogrodniczki + maska a`la Jason + pila mechaniczna ROXX
w tej grze jest chyba najwiecej humoru sposrod wszystkich gier serii GTA!
  • 0

#48 Texz Napisany 01 lutego 2006 - 17:55

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
:lol: Ściągajcie i podziwiajcie co nakręciłem na PSP. Istna groteska połączona z absurdem Monty Pythona. GTA:LCS od strony której nie znacie. --- zabawa telekinezą.
Tony Wszechmogący
  • 0

#49 Gość__* Napisany 01 lutego 2006 - 19:53

Gość__*
  • Goście
O lol ale gra zczitowana :D Ale John Vattic by to zrobil lepiej (a mala aluzja do gry w ktora teraz gram ;) )
  • 0

#50 Gość__* Napisany 03 lutego 2006 - 16:23

Gość__*
  • Goście
Cieszy mnie to. GTA: Liberty Citu Stories na PS2. Po prostu cieszy. GTA3 miało dla mnie najlepszy klimat. Tylko brakowało mi lepszego bohatera i motorów. A teraz to dostanę. Świetnie.
  • 0

#51 Gość__* Napisany 03 lutego 2006 - 16:57

Gość__*
  • Goście
Wlasnie, swiete slowa, bohater ktory byl niemowa zafajny nie byl, motorow tez mi brakowalo w Liberty. Mam najadzieje ze bedzie plywanie i latanie samolotami. Jakby dorzucili pare dzielnic albo nowych miejscowek tez bym sie nie pogniewal.
  • 0

#52 Texz Napisany 04 lutego 2006 - 15:43

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Jeżeli zostawią wszystkie misje nie zmienione to będzie : ZONK.
Orginalnie przechodzi się je w kilka minut. Jezeli się zna teren i co trzeba robić po kolei, nieraz schodzi się poniżej minuty! Jedno wam napiszę: misje w LC są typowo handheldowe. Jeżeli Rockstar nie chce wypuścić gniota który będzie się adaptował na rynku "dużych konsol" to musi baardzo dużo pozmieniać. :?
  • 0

#53 Gość__* Napisany 04 lutego 2006 - 16:30

Gość__*
  • Goście
A kiedy ma wyjsc LCS na PS2 wie ktos ? Bo na gamespot pisze Q2 '06 - 2 kwartal tego roku ? obawiam sie ze Rockstar zrobi konwersje 1:1 poprawiajac tylko grafe do standardu PS2 :(
  • 0

#54 Gość__* Napisany 04 lutego 2006 - 23:28

Gość__*
  • Goście
GTA: LCS na PS2 ma wyjśc chyba w sierpniu.
No faktycznie muszą coś zmienic bo LCS do SA będzie właściwie krokim w tył pod względem misji i rozbudowania
  • 0

#55 Gość__* Napisany 13 czerwca 2006 - 21:20

Gość__*
  • Goście
W USA juz jest GTA:LCS na PS2 ale nie ejst jakieś rewelacyjne
  • 0

#56 Gość__* Napisany 14 czerwca 2006 - 04:12

Gość__*
  • Goście
Właśnie skończyłem grać w GTA:LCS i ...pfffff...lipa straszna :|. Nie rozumiem, po jaką cholerę w ogóle ta konwersja? Zwiedzając po raz tysieczny te same miejscówki, myślałem że się pohaftuje - jak tu grać, skoro nie da sie na to wszystkko patrzeć?! LC tak mi się okrutnie już opatrzyło, że całe otoczenie wydaje mi się mdłe i nie ciekawe, bleee :bue: Miasto wygląda prawie dokładnie tak samo, jak metropolia z GTA3 i właściwie jedynymi widocznymi różnicami, są wielgachne banery reklamowe - wyjątkowo głupi i prostacki zabieg. Postać którą kierujemy, wzorem Tommy'ego z VC, nie potrafi pływać, (widocznie Rockstar uważa, że tylko murzyni z getta to potrafią )kucać, wspinać sie też nie umie, ale kto by sie tym przejmował - zawsze przecież można się poczepiać innych aspektów, ja np. zupełnie nie rajcownych i nie fajnych strzelanin, albo schematycznych misji, prawda? Jak ktoś nie grał w GTA3, albo jest fanboyem, to może śmiało inwestwoać w "nową" odsłone serii, reszta graczy może się bardzo zawieść. Rozumiem, odgrzewany klon GTA3 na PSP, ale na PS2? Eeeee...
  • 0

#57 Psycho-Mantis Napisany 23 czerwca 2006 - 23:54

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Nie chcesz nei kupuje, ja liberty na PS2 zwiedzam niemal ze łzami w oczach. :ninjadance: Czuje się jak w domu :^^:
  • 0

#58 Texz Napisany 24 czerwca 2006 - 09:18

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Dorwałem wersję na ps2. Reckę czy też obszerną relację spiszę niebawem.
Jak na razie mogę odnieść się do poprzedniego, mego postu, pisząc: ZONK!
  • 0

#59 Mani Napisany 24 czerwca 2006 - 21:00

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Bleee ten framerate woła o pomste do nieba...Przynajmniej tyle wywnioskowałem jak zobaczyłem u T3xza tego GTA.Albo nie zoptymalizowali kodu albo im sie jawnie nie chciało.Nadal wole VC albo Godfather'a.
  • 0

#60 Psycho-Mantis Napisany 24 czerwca 2006 - 21:25

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Właśnie skończyłem linie fabuły. Czy mi się zdaje czy śmigłowców i innych latadeł nie uświadczymy? Szukałem wszędzie i nawet helikoptera bez wirnika nie znalazłem.
  • 0