Skocz do zawartości

Zdjęcie

Devil May Cry 4: Special Edition

Capcom PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1978 odpowiedzi na ten temat

#1921 Daddy Napisany 10 października 2018 - 10:43

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:

Doceniam próbę zajawienia mnie :)


  • 0

#1922 bartezoo Napisany 10 października 2018 - 10:51

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Brawo, przeszedłeś tutorial!
 
Szanowałbym, gdybyś jak człowiek przeszedł to jeszcze 2-3 razy. Błagam, nie trzeba być wymiataczem, ja w wieku 13 lat, kiedy rozwaliłem najwyższy poziom trudności, uwierz, nie byłem, ale to esencja zabawy, żeby przejść po kolei, tym bardziej że następne przejścia zajmują jakąś śmieszną ilość czasu typu 3h. Ja w wykręcanie S-ek nigdy się nie bawiłem i to jest chyba tym Twoim "byciem chorym człowiekiem", bo rozwalenie gierki na wszystkich poziomach trudności to satysfakcjonująca, krótka i niezbyt wymagająca sprawa.
 
Weź chociaż Devil Huntera przejdź takim typowym rushem.


A weź mu daj żyć i grać jak chce.

Ten post był edytowany przez bartezoo dnia: 10 października 2018 - 10:52

  • 2

#1923 Nyjacz Napisany 10 października 2018 - 10:59

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

No daję, ale to co, nie można nikogo próbować przekonać do zajebistych rzeczy, ani napisać czegoś kąśliwego dla żartu, bo nie rozumiem?  :pf: Przecież to forum dyskusyjne, a ja nie pisałem jako koneser DMC, który spędził w jednej części 200h, tylko w trosce i na luzie argumentowałem, dlaczego przejście DMC do DMD to kupa frajdy :banderas:


  • 0

#1924 bartezoo Napisany 10 października 2018 - 11:02

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
Zbyt emocjonalnie podchodzisz do giereczek dla dzieci.
  • 1

#1925 burnstein Napisany 10 października 2018 - 11:03

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

Wystarczy, że i tak gra funduje hobbit tam i z powrotem, po co robić jeszcze kolejne kursy po tych lokacjach.


  • 0

#1926 Nyjacz Napisany 10 października 2018 - 11:05

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

No właśnie mam odwrotnie wrażenie - to napisanie rady w stylu "przejdź grę na wyższym, bo lepsza frajda" wywołuje niesamowity ból zwieraczy.


  • 0

#1927 Nyjacz Napisany 10 października 2018 - 11:07

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

Wystarczy, że i tak gra funduje hobbit tam i z powrotem, po co robić jeszcze kolejne kursy po tych lokacjach.

Racja, dlatego zrobienie platyny w tej grze brzmi męcząco, ale z racji długości gierki przejście kilka razy zamyka się w 30h, a nowością jest inne rozstawienie przeciwników i więcej adrenaliny ze względu na większą trudność, a o to w tych gierkach koniec końców chodzi ;)


  • 0

#1928 burnstein Napisany 10 października 2018 - 11:10

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

Brawo, przeszedłeś tutorial!

 

Szanowałbym, gdybyś jak człowiek przeszedł to jeszcze 2-3 razy. Błagam, nie trzeba być wymiataczem, ja w wieku 13 lat, kiedy rozwaliłem najwyższy poziom trudności, uwierz, nie byłem, ale to esencja zabawy (...)

 

Podsumowanie:

- brawo jesteś noobem, liznałeś tylko tutorial

- nie szanuję cię

- jesteś zwierzęciem

- ha ha, już jak miałem 13 lat to byłem od ciebie lepszy w vidya XD


  • 5

#1929 Kazuo Napisany 10 października 2018 - 11:10

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:
Daję plusika, fajnie że w końcu się skusiłeś na tego sztosa Daddy. A w DmC grałeś? Jest o wiele przystępniejszy i atrakcyjny dla graczy, którzy nie wymiatają na codzień w slasherach.
  • 1

#1930 Tawotnica Napisany 10 października 2018 - 11:12

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

No daję, ale to co, nie można nikogo próbować przekonać do zajebistych rzeczy, ani napisać czegoś kąśliwego dla żartu, bo nie rozumiem?  :pf: Przecież to forum dyskusyjne, a ja nie pisałem jako koneser DMC, który spędził w jednej części 200h, tylko w trosce i na luzie argumentowałem, dlaczego przejście DMC do DMD to kupa frajdy :banderas:


Ziom, ale ty wyrobiłeś sobie taką manierę przez ostatnie miesiące, że się odechciewa grać po twoich postach.

Zamiast napisać "propsy Dads, spróbuj na wyższych, bo to jeszcze większy kozak!" snujesz o jakiś tutorialach i mądrzysz się co jest esencją zabawy.

Serio nie zauważasz pretensjonalności w swoich postach?
  • 5

#1931 Nyjacz Napisany 10 października 2018 - 11:18

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

Spoko, popracuję zatem nad odbiorem moich postów, bo moją intencją nie było obrażanie DMC, a ZAŻARTOWANIE + namówienie . Przykład wyżej jest idealny. Napisałem, że jak miałem 13 lat, to przeszedłem Dante Must Die. Napisałem to po to, żeby uświadomić, że jest to ŁATWE. Odbiór: Nyu się wywyższa, że w wieku 13 lat przeszedł grę i wyzywa od noobów  :lol2:

 

No nie będę przepraszał, ale postarajcie się mnie odbierać jednak mniej pretensjonalnie, bo nigdy nie jest to moim zamiarem, tym bardziej, że czuję się w grach pizdeczką z racji niezrobienia S-ek w DMC, a wszystko, co przechodzę uważane za trudne, zawsze argumentuję tu czy znajomym, że tak naprawdę jest to bardzo łatwe po czasie (jak The Surge), tylko trzeba spędzić z grą trochę czasu.

 

Peace.


  • 1

#1932 Shinigami Napisany 10 października 2018 - 11:20

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Propsy, Dedi. Dobra gra, którą warto ograć przed piątką. Akceptuję Tajkuna grającego na easy w Odyseję, więc do ciebie, przyjacielu, też nic nie mam.
  • 2

#1933 burnstein Napisany 10 października 2018 - 11:22

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

Wiesz, posty to całość, a nie odzielne, niezależne od siebie zdania, jak zaczynasz od 'ha ha przeszedłeś tutorial' 'szanowałbym gdyby' i 'zrób to jak człowiek' to z automatu to co piszesz dalej nabiera takiego kontekstu.


  • 4

#1934 Nyjacz Napisany 10 października 2018 - 11:25

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

Wiem, dlatego Twoje podsumowanie moich postów jest bardzo wybiórcze, niesprawiedliwe i tak samo kłamliwie. W każdym bądź razie każdy z nas wyniósł coś z dzisiejszego wydarzenia i mam nadzieję, że zmieni nas to wszystkich na lepsze. Grunt to odbierać lekcje życiowe, a nie obrażać się, bo jak to powiedział Jezus: "odbierajcie lekcje życiowe z forum o grach komputerowych".

 

Zatem jedyne, co mi pozostaje, to przyłączyć się do apelu o zagranie na większym poziomie trudnościw DmC!


  • 0

#1935 Schrodinger Napisany 10 października 2018 - 11:27

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

O Nyu wyjaśniony koncertowo, daj nam żyć maluczkim jak chcemy o wielki hardkorze!!!  Kazek też pluje na zwykłych ludzi. 


  • 0

#1936 bartezoo Napisany 10 października 2018 - 11:39

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Wystarczy, że i tak gra funduje hobbit tam i z powrotem, po co robić jeszcze kolejne kursy po tych lokacjach.


Dokładnie, chinczyki zrobili polowe gry a jakieś zjeby i tak będą bronić tego i grać po 15 razy.
  • 0

#1937 Daddy Napisany 10 października 2018 - 11:49

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:

:popcorn:

 

Uprzedzam, że wczoraj też skończyłem RE VII i niebawem wysmaruję post :olo:

 

Daję plusika, fajnie że w końcu się skusiłeś na tego sztosa Daddy. A w DmC grałeś? Jest o wiele przystępniejszy i atrakcyjny dla graczy, którzy nie wymiatają na codzień w slasherach.

 

Na PS2 skończyłem DMC1 i DMC3 (nawet kupiłem na premierę :ass: ). 2 jakoś pominąłem, ale z wielu źródeł wiem, że to najsłabsza część), potem na PS3 DmC, a teraz DM4.


  • 0

#1938 Lady Luck Napisany 10 października 2018 - 11:55

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

DMC2 jest najsłabsze, ale jak masz wolne godzinki, to warto usiąść, bo mimo wszystko gra się przyjemnie - nawet, jak nie dokończysz, bo nie zniesiesz poziomu bullshitu i marnego klimatu (ja odpadłam na którymś z kolei demonicznym helikopterze - no po prostu ni chuja...), to myślę, że i tak przyznasz, że gejmplejowo jest zupełnie dobrze.

 

DMC4 też nie robiłam na hardach, bo mi się nie chciało i też nie orałam całej gry w te i we wte dla poprawiania wyników, a po prostu mam swoje ulubione miejscówki, po których lubię tuptać i siekać demonki dla relaksu i dobrej zabawy :olo:


  • 2

#1939 Nyjacz Napisany 10 października 2018 - 12:09

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

Imo dwójeczka to straszna lipa. Ani to dobre DMC, ani to dobra gra, tak po prostu. Miejscówki są bardzo słabe, graficznie jest gorzej niż w jedynce, design przeciwników ssie, ale to najmniejszy problem. Największym jest walka, niestety tutaj broń palna jest totalnie przekokoszona, rank kończy się za szybko, żeby się w to bawić z satysfakcją, a animacje Dantego i combosy są żenujące, liga za DMC1. Bardziej ta gierka przypominała mi taki beat 'em up aniżeli hack n slash.


  • 0

#1940 Kazuo Napisany 10 października 2018 - 14:04

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

O Nyu wyjaśniony koncertowo, daj nam żyć maluczkim jak chcemy o wielki hardkorze!!! Kazek też pluje na zwykłych ludzi.


Ja staram się grzecznie, kulturalnie odpisuję tu Daddy'emu, albo Woroqowi i prowokującemu bartezo w temacie Dead Cells też, ale nie, Tajkun musi się zawsze o coś dowalić. :olo:

@Daddy, no to props za znajomość serii, czekam na Twoje wrażenia z grania w RE7.
  • 0

#1941 Pawlik Napisany 11 października 2018 - 10:37

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

ja tam mam rzyg jak muszę drugi raz przechodzić dokładnie te same lokacje i pokonywać dokładnie tych samych wrogów, robić te same rzeczy. Dlatego DMC4 uważam, że skończyłem bo przeszedłem tylko scenariusz Nero, a Dante olałem bo niczym się to nie różniło, nawet główni bohaterowie wyglądali tak samo.

Ponadto uważam, za zwykłe lenistwo Capcomu, że zrobili takie świństwo. Pewnie dlatego, aby ratować serie musieli oddać ją w ręce kogoś kto umie robić levele. 

 

Strasznie hejtuje DMC4. 


  • 1

#1942 Woroq Napisany 11 października 2018 - 10:56

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 790 Postów:
Chwilkę pograłem i mam wrażenie, jakbym grał w God of War 3 Remastered :olo:
Gram na „Human”, pierwszy boss za mną, jakoś tak dziwnie. Coś chyba źle odpaliłem, mam ponad 300.000 tych Red Orbów i jest zbyt łatwo :hmmm:

Ale nie będę jeszcze marudził, napiszę co jest fajne :)
- Projekty przeciwnikow :omg:
- Pomimo grafiki jak z PS2, postacie, wygląd lokacji są świetne
- System walki na razie na plus za widowiskowość
  • 0

#1943 Shinigami Napisany 11 października 2018 - 10:59

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Grafika jak z PS2? E tam, rządziła mocno w 2008. Jak za łatwo, to zmień poziom trudności na wyższy najlepiej. Hard w Devilach to zawsze najniższy polecany przeze mnie, nie ma co brać niższych.


Ten post był edytowany przez Shinigami dnia: 11 października 2018 - 10:59

  • 0

#1944 Woroq Napisany 11 października 2018 - 11:04

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 790 Postów:

Grafika jak z PS2? E tam, rządziła mocno w 2008. Jak za łatwo, to zmień poziom trudności na wyższy najlepiej. Hard w Devilach to zawsze najniższy polecany przeze mnie, nie ma co brać niższych.

Tak zrobię, przy Human było napisane, że to dla osób grających pierwszy raz :)
  • 0

#1945 Kazuo Napisany 11 października 2018 - 13:16

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

ja tam mam rzyg jak muszę drugi raz przechodzić dokładnie te same lokacje i pokonywać dokładnie tych samych wrogów, robić te same rzeczy. Dlatego DMC4 uważam, że skończyłem bo przeszedłem tylko scenariusz Nero, a Dante olałem bo niczym się to nie różniło, nawet główni bohaterowie wyglądali tak samo.
Ponadto uważam, za zwykłe lenistwo Capcomu, że zrobili takie świństwo. Pewnie dlatego, aby ratować serie musieli oddać ją w ręce kogoś kto umie robić levele.

Strasznie hejtuje DMC4.

Masa elementów była skopiowana, ale z tym "niczym" to już nie przesadzaj. Dante miał kompletnie inny styl walki, inne bronie, masę wykręconych cut scenek w swoim stylu, dodano mu kilku nowych przeciwników, najgorsze w tym wszystkim były w zasadzie lokacje totalnie zrypane od Nero. Taka niechlubna tradycja serii, w każdym poprzednim Devilu miałeś backtracking.

Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 11 października 2018 - 13:16

  • 0

#1946 Pawlik Napisany 11 października 2018 - 13:28

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

backtraking dobrze zrobiony jest spoko, szczególnie jak wracamy się aby otworzyć nową lokacje, tutaj jest chamski recykling i nic więcej, obie ścieżki różnią się detalami. Dla mnie to pójście na łatwiznę. 


  • 0

#1947 bartezoo Napisany 11 października 2018 - 13:44

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

No ewidetnie zrobili pól gry i trzeba było się w budżecie zmieścić więc cyk tam i z powrotem. 


  • 0

#1948 Shinigami Napisany 11 października 2018 - 13:48

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Akurat tego elementu gry obronić się niestety nie da, to fakt. Ale nowi przeciwnicy i Dante to wynagradzają.


  • 0

#1949 burnstein Napisany 11 października 2018 - 13:50

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

Komu wynagradzają temu wynagradzają.


  • 0

#1950 Shinigami Napisany 11 października 2018 - 13:59

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

A komu nie wynagradzają, temu nie wynagradzają.


  • 0



Inne z tagami: