Skocz do zawartości

Zdjęcie

Xbox Live W Polsce


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
402 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT (38 użytkowników głosowało)

Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT

  1. Głosowanie Pozostane przy swoim obecnym GT (22 głosów [57.89%])

    Procent głosów: 57.89%

  2. Zarejestruje sie na Polske i porzuce obecny GT (4 głosów [10.53%])

    Procent głosów: 10.53%

  3. Nie posiadam jeszcze GT (8 głosów [21.05%])

    Procent głosów: 21.05%

  4. Głosowanie Jeszcze nie wiem (4 głosów [10.53%])

    Procent głosów: 10.53%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#61 fingus Napisany 13 października 2010 - 23:31

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Och, przypuszczam, że jakiś drobiazg w stylu powtórzonego słowa - efekt niezbyt uważnej edycji. Nie zmienia to poziomu mego samozadowolenia. :^^:
  • 0

#62 Razel Napisany 13 października 2010 - 23:48

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:

Och, przypuszczam, że jakiś drobiazg w stylu powtórzonego słowa - efekt niezbyt uważnej edycji. Nie zmienia to poziomu mego samozadowolenia. :^^:

Hihihi: "Ja tam bym nie przesadzałbym". No excuses :^^:
  • 0

#63 fingus Napisany 13 października 2010 - 23:54

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Mam zbyt wybujałe ego, by Twoje niezdarne zaczepki były w stanie mnie dotknąć. :^^:
  • 0

#64 Razel Napisany 14 października 2010 - 00:02

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:
To żadne zaczepki, które mają Cię dotknąć. To fakty wyłożone na stół, które przeciwstawiają się Twojemu światopoglądowi, a także Twojej osobie w nim umieszczonej :^^:
  • 0

#65 fingus Napisany 14 października 2010 - 00:11

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Ależ skąd, niczemu się nie przeciwstawiają. Ta drobna rysa na mym idealnym wizerunku dodaje mi tylko człowieczeństwa. :^^:
  • 0

#66 Razel Napisany 14 października 2010 - 00:17

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:
Jedna rysa, bo wcześniej nie zainteresowałem się Twoim "przypadkiem" :^^:
Stawia Cię to na równi w szeregu Czychów i jemu podobnych, zwykłych forumowych zjadaczy chleba ;p
  • 0

#67 GrzesiekMB Napisany 14 października 2010 - 01:04

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
nie wiem kto w polskim oddziale ms mial moc decyzyjna odnosnie cen live, ale jest zupelnie oderwany od rzeczywistosci i najwyrazniej nie ma pojecia o realiach przecietnego gracza w naszym smutnym kraju.

pytanie za +5 do forumowej zajebistosci: ms polska jakos uzasadnilo zaporowa cene za abo? a moze oni nie chca zeby polaczki sie podlaczyly legalnie do live :cf:


anywayz, dwie-i-pol-stowki to szoker, zenada i kij im w oko
  • 0

#68 Aleks Napisany 14 października 2010 - 05:24

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

pytanie za +5 do forumowej zajebistosci: ms polska jakos uzasadnilo zaporowa cene za abo? a moze oni nie chca zeby polaczki sie podlaczyly legalnie do live :cf:

mirski zbiera na basen i jakas limuzyne, a to kosztuje
  • 0

#69 Godot Napisany 14 października 2010 - 06:56

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Ciekawe czy będą bany za konta w UK/USA. Jeżeli tak i dostanę bana - przerabiam konsolę :)
  • 0

#70 Aras Napisany 14 października 2010 - 07:14

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
ja wyśmiałem te ceny niemal równie głośno jak wczorajsze przesunięcie premiery GT5.
  • 0

#71 MonsieurWoland Napisany 14 października 2010 - 08:33

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Ciekawe czy będą bany za konta w UK/USA. Jeżeli tak i dostanę bana - przerabiam konsolę :)


Ja pogram sobie na innych konsolach, zobacze czy MS bedzie cos robil z kontami ktore nie zostaly przeniesione. Watpie, ze pojawia sie represje bo nigdy nie slyszalem, zeby konta byly z tego powodu banowane.
  • 0

#72 Kurzy Napisany 14 października 2010 - 08:50

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

ja wyśmiałem te ceny niemal równie głośno jak wczorajsze przesunięcie premiery GT5.


Przesuneli????????? OLO idę do odpowiedniego tematu :^^: PLAJSTAJSZON :P
  • 0

#73 Aleks Napisany 14 października 2010 - 09:21

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

Ja pogram sobie na innych konsolach, zobacze czy MS bedzie cos robil z kontami ktore nie zostaly przeniesione. Watpie, ze pojawia sie represje bo nigdy nie slyszalem, zeby konta byly z tego powodu banowane.

angole tez zakladaja konta na usa i inne kraje, bana za to nie dostaja
  • 0

#74 Kurzy Napisany 14 października 2010 - 15:11

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Czyli jak kupię MSP i wykupię Golda to mi to zostanie na koncie?

Te tanie punkty nabierają nowego znaczenia teraz jak szykują się przenosiny:P
  • 0

#75 fingus Napisany 14 października 2010 - 21:00

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:

Jedna rysa, bo wcześniej nie zainteresowałem się Twoim "przypadkiem" :^^:

Ho, ho. Nie wiedziałem, że jestem tu aż tak popularny, żeby ktoś interesował się "moim przypadkiem". Ale to miłe uczucie - mieć fana. Dzięki. :^^:

Wracając do tematu - biorąc pod uwagę obecną siłę złotego, cena jest bezsensownie wysoka. Ciekawe co zrobią w razie wahań kursów. Przypuszczam, że gdy się osłabi, to od razu podniosą uzasadniając rynkiem walut, ale gry umocni, to na pewno nie obniżą. :^^: Takie mam wredne przeczucie.
  • 0

#76 Razel Napisany 14 października 2010 - 21:03

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:

Ho, ho. Nie wiedziałem, że jestem tu aż tak popularny, żeby ktoś interesował się "moim przypadkiem". Ale to miłe uczucie - mieć fana. Dzięki. :^^:

Nie zaczyna się zdania od "ale" :^^:
  • 0

#77 fingus Napisany 14 października 2010 - 21:16

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Zdanie można zacząć od czego się uważa. Te sztywne zasady są dobre dla nauczycieli polskiego. Ktoś mi kiedyś próbował wmówić, że nie zaczyna się zdania od "i". Głupoty. Więc nie wciskaj mi kitu. :^^:
  • 0

#78 Razel Napisany 14 października 2010 - 21:19

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:
Hihihi, błędy poganiają kolejne błędy :^^:
  • 0

#79 ramzes64 Napisany 15 października 2010 - 13:42

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
czyli podsumowujac - nie przenosicie?

ja ogolnie online gram jak są darmowe weekendy
nic poza demami nie sciagam (bo nie chce placic - chociaz coraz bardziej sie zastanawiam nad wykupieniem abonamentu kiedys - ale nie za 250zl)

no i po trzecie, jak zalozmy sie przeniose - to pozniej jakis kod do GOLDA powiedzmy z UK zadziala wtedy na polskim koncie? Teoretycznie wydaje mi sie ze powinien dzialac. Nie wazne gdzie kupie karte zdrapke, czy w niemczech, w UK, czy w polsce - wazne aby ona doladowala mi konto! hmm?

no i jak z tym przenoszeniem, juz dzis mozna przenosic, a wszystko bedzie dzialalo od listopada? tzn co, przez miesiac nie bedzie mi nic dzialalo? czy to juz dziala? ;/
  • 0

#80 cybercotlet Napisany 15 października 2010 - 14:41

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 603 Postów:

no i po trzecie, jak zalozmy sie przeniose - to pozniej jakis kod do GOLDA powiedzmy z UK zadziala wtedy na polskim koncie? Teoretycznie wydaje mi sie ze powinien dzialac. Nie wazne gdzie kupie karte zdrapke, czy w niemczech, w UK, czy w polsce - wazne aby ona doladowala mi konto! hmm?

no i jak z tym przenoszeniem, juz dzis mozna przenosic, a wszystko bedzie dzialalo od listopada? tzn co, przez miesiac nie bedzie mi nic dzialalo? czy to juz dziala? ;/

Bedą działać zdrapki z UK (na allegro roczny gold kosztuje 140zł). Obecnie nie ma usługi Xbox Live w polsce więc nic działać Ci nie będzie. Usługa ma być uruchomiona 10 listopada i od wtedy pewnie będzie cokolwiek działać.

Mi osobiście się nie pali do przenosin na polski Live.
  • 0

#81 ramzes64 Napisany 15 października 2010 - 15:51

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
ja dlatego ze duzo nie korzystam, dlatego mowie ze moge sie przeniesc ... a zdarpke kupic moglbym w UK, a grac online u nas.

dodatkow raczej nie kupuje, ewentualnie dwa do GTA, ale to juz na plycie... tak wiec ja nie widze wiekszego problemu.


mowie tylko ze jesli teraz zapisalbym sie na polski libve, a powiezmy bedzie darmowy weekend, to ja przez ten miesiac pewnie bym go nie mial (bo bylbym na polskim live zapiany, ktory bedzie za miesiac ) ... mogliby podac od kiedy, do iedy mozna sie przenosic ...

chyba ze oni sciemniaja i zakladaja ze w polsce nikt nie korzysta, ze mozna juz ustawic odpowiedni kraj, a z miesiac zadnie dzialac - ignorancja
  • 0

#82 Aleks Napisany 15 października 2010 - 19:38

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:
ale beda jaja jak zostana blokady na live

kto wtedy sprzedaje Xa? ;]
  • 0

#83 Cudak Napisany 15 października 2010 - 20:02

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:

ale beda jaja jak zostana blokady na live

kto wtedy sprzedaje Xa? ;]


Ja wtedy sprzedaję PS3 :cf:
  • 0

#84 Kurzy Napisany 31 października 2010 - 14:00

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
"W przypadku konta Gold musisz podać swoje dane rozliczeniowe. " przy przneoszeniu konta.

O CO CHO?
  • 0

#85 Gość_makaron_* Napisany 31 października 2010 - 15:24

Gość_makaron_*
  • Goście
Zastanawia mnie ile osób przeniesie konto jak już uruchomią polski XBL. Patrząc na wypowiedzi na różnych forach, bardzo dużo ludzi postanowiło NIE przenosić konta na Polskę. Będzie siara jak okaże się, że gracze najpierw robili młyn na cały świat (!), a potem stwierdzili że jednak nie bo nie. Przecież abonament będzie do kupienia w dokładnie tej samej cenie co do tej pory (na aukcjach, nie u MS). Czy może się mylę?
  • 0

#86 cybercotlet Napisany 31 października 2010 - 16:12

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 603 Postów:
Nie mylisz się. Po prostu jeśli nie będzie możliwości przeniesienia tych wszystkich zakupionych gier to co się dziwić, że sporo ludzi nie będzie chciało ryzykować. Ja osobiście poczekam na opinie tych odważnych którzy się przeniosą a później sam zdecyduję czy warto :)
  • 0

#87 piterekd Napisany 31 października 2010 - 17:05

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Ja nie przenoszę bo kurka po tylu latach zapomniałem jakie mam hasło :(
  • 0

#88 Kurzy Napisany 31 października 2010 - 17:25

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
o co chodzi z tym co napisałem? Będzie trzeba mieć kartę kredytową?
  • 0

#89 ramzes64 Napisany 31 października 2010 - 20:02

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
a jak sie przeniesc, i gdzie w opcjach mam wejsc? dzis szperalem gzies w ustawieniach i mam jezyk polski / region polska ... ale nie wiem gdzie jest to, o czym mowa. Nie mam nic do stracenia ... ale tez nie zrobie tego przed 10listopada (bo do 9 jest demo NfS Hot Pursuit - ktorego teraz nie moge sciagnac ... mam nadzieje ze jak minie tydzien od udostepnienia dema, bede mogl je sciagnac jako SILVER), a 9 chyba wylaczaja.

no chyba ze wogole niebede mogl go sciagnac.

a wracajac do przenosin, to nie przenosze konta do 9, bo PL Live wchodzi 10, wiec jakbym byl teraz na PL przeniesiony, to pewnie nic by mi nie dzialalo?
  • 0

#90 egonszef Napisany 31 października 2010 - 20:04

egonszef

    ke?

  • Forumowicze
  • 2 454 Postów:
Ja będę tym odważnym i przeniosę się, jeżeli oczywiście można to zrobić z poziomu pc albo ps3 :cf: Gier żadnych nie kupiłem, ale jak się uda to opowiem o moich wrażeniach i doświadczeniach odnośnie pl live :)
  • 0