Skocz do zawartości

Zdjęcie

Playstation Plus


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
5649 odpowiedzi na ten temat

#4801 Danteusz Napisany 07 marca 2018 - 21:27

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

Firmom zależy tylko na pieniążkach. Wcześniejsze porównanie do gówna nie pojawiło się przypadkiem.

Tak się składa że właśnie teraz w DAZN pracujemy nad powiadomieniami push żeby ograniczyć ilość „śpiących dzieci”. Tacy użytkownicy płacą, ale nie korzystają z serwisu. Teoretycznie super, bo nie ponosimy kosztów, ale gdy ci ludzie zauważą że pobrało im pieniądze za nic to są bardzo niezadowoleni. Firmom oczywiście zależy na pieniądzach, ale nie za wszelką cenę, zadowoleni użytkownicy na dłuższą metę opłacają się bardziej niż naciąganie na autoodnowienie.

Ten post był edytowany przez Danteusz dnia: 07 marca 2018 - 21:28

  • 0

#4802 Kazuo Napisany 07 marca 2018 - 21:29

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Automatyczne przedłużenie ok, sciąganie kasy po innej cenie nie ok. Kapisz?

 

Ani jedno ani drugie nie jest w porządku. Za pierwszym razem jak skończył mi się Plus też się naciąłem na automatyczne przedłużenie (niespodzianka: wcale nie miałem zamiaru przedłużać, a żadnej informacji, że system zrobi to za mnie nie otrzymałem). W przypadku Czycha jest jeszcze gorzej, bo skoro już mu z automatu przedłużyli, to POWINNI to zrobić w cenie promocyjnej, skoro jest. Napiszę to jeszcze raz: złodzieje. 

 

 

Firmom zależy tylko na pieniążkach. Wcześniejsze porównanie do gówna nie pojawiło się przypadkiem.

Tak się składa że właśnie teraz w DAZN pracujemy nad powiadomieniami push żeby ograniczyć ilość „śpiących dzieci”. Tacy użytkownicy płacą, ale nie korzystają z serwisu. Teoretycznie super, bo nie ponosimy kosztów, ale gdy ci ludzie zauważą że pobrało im pieniądze za nic to są bardzo niezadowoleni. Firmom oczywiście zależy na pieniądzach, ale nie za wszelką cenę, zadowoleni użytkownicy na dłuższą metę opłacają się bardziej niż naciąganie na autoodnowienie.

 

 

Firma firmie nierówna, nie każda ma taką samą politykę odnośnie klienta. 


  • 0

#4803 Danteusz Napisany 07 marca 2018 - 21:32

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Każda firma nie chce klientów którzy będą czuć się oszukani, bo zamiast chwalić usługę robią smród i odradzają innym.
  • 0

#4804 Kazuo Napisany 07 marca 2018 - 21:52

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Jasne, żadna nie chce, ale to nie znaczy, że nie ma firm, które oszukują.


  • 0

#4805 Danteusz Napisany 07 marca 2018 - 22:05

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
W jaki sposób określasz czy autosubskrypcja jest oszustwem, czy nie?
  • 0

#4806 Kazuo Napisany 07 marca 2018 - 22:19

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Skoro pobierają ode mnie pieniądze za usługę, na której przedłużenie nie wyraziłem zgody i nawet nie raczą mnie poinformować, że takowe przedłużenie w ogóle nastąpi, to sorry, ale dla mnie czyste złodziejstwo. Nie wiem jak jest teraz z powiadomieniami, ale tak sprawa wyglądała parę lat temu jak pierwszy raz skorzystałem z Minusa. 


  • 0

#4807 Danteusz Napisany 07 marca 2018 - 22:25

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Przy uruchamianiu subskrypcji wyraziłeś zgodę
  • 0

#4808 Kazuo Napisany 07 marca 2018 - 22:36

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

No tak, bo na pewno każdy czyta wszystkie regulaminy, na które wyraża zgodę, zwłaszcza te po 100 stron pisanych małym druczkiem na necie. Sam zdaje się pracujesz w jakimś korpo, więc na pewno będziesz bronił każdej złodziejskiej korporacyjnej praktyki, ale naprawdę przestań już się wygłupiać i nie usprawiedliwiaj rzeczy, które widać jak na dłoni, że nie są w porządku. Skoro już mają ci ściągnąć z konta te dwie stówy z hakiem (bez kitu, to nie 10zł), to niech chociaż będą na tyle w porządku, że cię o tym wyraźnie powiadomią, ale skoro tego nie robili / nie robią no to znaczy, że coś tam jest u nich mocno nie halo, a o poszanowaniu klienta to na pewno już nie słyszeli.


  • 0

#4809 Danteusz Napisany 07 marca 2018 - 22:38

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Nie wiem dokładnie jak teraz wyglada proces zakupu Plusa, ale z przyczyn prawnych informacja o odnowieniu raczej jest w widocznym miejscu. Mogliby wcześniej mailowo poinformować o przedłużeniu, to jest jedyne do czego można się przyczepić.
  • 0

#4810 Kazuo Napisany 07 marca 2018 - 22:45

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Dobra, wyraziłem swoją opinię na ten temat, eot. Wielkie sorry, że chmurki musiały słuchać tych jęków, ale jak coś mi się nie podoba, to mówię o tym otwarcie, a nie udaję, że wszystko jest pięknie, wielkie korpo bardzo nas kochają i chcą dla nas jak najlepiej i nigdy nie czuję się przez nie dymany, Kończąc temat trzymam kciuki za Czycha, żeby wyjaśnił tę sprawę i odzyskał część pieniędzy, pozdro. 


  • 1

#4811 Daddy Napisany 07 marca 2018 - 22:50

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:

Gdzie ten support jest? W języku polskim?


:burn:
  • 0

#4812 Danteusz Napisany 07 marca 2018 - 22:50

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
W przypadku Czycha nie ma dyskusji, powinien mieć przedłużenie taniej
  • 1

#4813 Razel Napisany 07 marca 2018 - 22:52

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:
Wystarczy nie być frajerem, nie podpinać karty, tylko kupić kodzik z hajsem i doładować konto.
  • 0

#4814 Kurzy Napisany 07 marca 2018 - 23:01

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

Wystarczy nie być frajerem, nie podpinać karty, tylko kupić kodzik z hajsem i doładować konto.

I tak z każda usługa co miesiąc z żabki wychodzisz z kartami z kodami?
  • 0

#4815 Razel Napisany 07 marca 2018 - 23:23

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:

Wystarczy nie być frajerem, nie podpinać karty, tylko kupić kodzik z hajsem i doładować konto.

I tak z każda usługa co miesiąc z żabki wychodzisz z kartami z kodami?
Tak, co miesiąc kupuję sobie rocznego plusa xD
  • 1

#4816 Nexus Napisany 08 marca 2018 - 06:38

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:

Nie wiem dokładnie jak teraz wyglada proces zakupu Plusa, ale z przyczyn prawnych informacja o odnowieniu raczej jest w widocznym miejscu. Mogliby wcześniej mailowo poinformować o przedłużeniu, to jest jedyne do czego można się przyczepić.

Mi się kończy 17 marca i maila dostałem dwa razy, pierwszego już w lutym, drugiego przedwczoraj.
  • 0

#4817 Danteusz Napisany 08 marca 2018 - 07:03

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

Nie wiem dokładnie jak teraz wyglada proces zakupu Plusa, ale z przyczyn prawnych informacja o odnowieniu raczej jest w widocznym miejscu. Mogliby wcześniej mailowo poinformować o przedłużeniu, to jest jedyne do czego można się przyczepić.

Mi się kończy 17 marca i maila dostałem dwa razy, pierwszego już w lutym, drugiego przedwczoraj.
Masz autoodnawianie?
  • 0

#4818 Nexus Napisany 08 marca 2018 - 07:13

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:
Tak.

W sumie miałem właśnie do czasu tego drugiego maila. Właśnie przez to przypomienie postanowiłem jednak zlikwidować autoodnawianie. BTW, jak się je likwiduje to jeszcze musisz wybrać opcję dlaczego to robisz.
  • 0

#4819 Danteusz Napisany 08 marca 2018 - 07:14

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Czyli jest to zrobione poprawnie. Dobrze że chmury są cierpliwe.
  • 0

#4820 lukaszSA Napisany 08 marca 2018 - 07:43

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

"Dziękujemy za zakup rocznej subskrypcji PS Plus"

 

"Czy chcesz włączyć automatyczne odnawianie subskrypcji? Dzięki temu nie będziesz musiał pamiętać o terminie wygaśnięcia twojej subskrypcji. Pieniądze zostaną automatycznie pobrane z twojej karty.

 

[x] Tak [ ] Nie"

 

 

Problem rozwiązany


  • 0

#4821 Kurzy Napisany 08 marca 2018 - 07:44

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Pewnie Kazuo ma na jakieś dziwne maile porejestrowame takie rzeczy, bo nie lubi spamu od złych korporacji :cf:
  • 0

#4822 Shinigami Napisany 08 marca 2018 - 08:46

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Pewnie mu trafiają do tego samego folderu, co reklamy od Nacona.


  • 0

#4823 kowal Napisany 08 marca 2018 - 10:28

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:

No tak, bo na pewno każdy czyta wszystkie regulaminy, na które wyraża zgodę,

:blah:  jeśli ktoś nie czyta to sam się prosi o problemy/koszty.


  • 0

#4824 burnstein Napisany 08 marca 2018 - 10:35

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

Przypominam jak sie konczy nieczytanie.


  • 0

#4825 bartezoo Napisany 08 marca 2018 - 15:15

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Automatyczne przedłużenie ok, sciąganie kasy po innej cenie nie ok. Kapisz?

 
Ani jedno ani drugie nie jest w porządku.


Czy ja wiem? Podpinam kartę i co miesiąc sobie sciągają hajs za subskrypcje z takich netflixów czy innych spotify i nie musze się tym przejmować a jak nie chce przedłużać to w moim interesie jest żebym o tym sobie przypomniał i zrezygnował z subskrypcji.

Jak kupujesz plusa i nie chcesz przedlużania to nie wykupuj subskrypcji tylko kup jednorazowy kod a nie siejesz drame z powodu swojego błędu.

Bo jakby nie było w regulaminach jest

Gdy zamawiasz subskrypcję, autoryzujesz sprzedającego do cyklicznego obciążania Twojego konta określoną kwotą

Ten post był edytowany przez bartezoo dnia: 08 marca 2018 - 15:18

  • 1

#4826 ACZ Napisany 08 marca 2018 - 15:25

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:

Nie można się do nich dodzwonić, od razu odpala sie automat, ze mają zbyt wiele polączeń i żeby sprobować później. Jutro zobaczę.


  • 0

#4827 Daddy Napisany 08 marca 2018 - 15:28

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:
To wypełnij formularz na stronie.
  • 0

#4828 Razel Napisany 08 marca 2018 - 15:28

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:

I wyszło Czysiu, że nie jesteś żaden rekin finansjery, tylko zwykłą płotką, która na dodatek okazała się leszczem :^^:


  • 0

#4829 Kazuo Napisany 08 marca 2018 - 15:56

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Nie można się do nich dodzwonić, od razu odpala sie automat, ze mają zbyt wiele polączeń i żeby sprobować później. Jutro zobaczę.


Najwyraźniej nie jesteś jedynym, który się nadział :cf:
  • 0

#4830 Juras Napisany 08 marca 2018 - 16:36

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

Dzisiaj dali aktualizację do 5.50 więc pewnie masowo dzwonią, że z PSN nie łączy. xd


  • 0