Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gry Na Podstawie Filmów, W Które Chcielibyście Zagrać


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
68 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość_jachu2_* Napisany 28 czerwca 2010 - 15:29

Gość_jachu2_*
  • Goście
W sumie to seriale ale widziałbym gry:

Walker Texas Ranger - sandbox z nastawieniem na walkę wręcz. Co-op z Trivette'm dla dwóch graczy. Wiernie odwzorowane Dallas z przedmieściami, na soundtracku country, w polskiej wersji językowej lektor - Tomasz Knapik.

Baywatch - tworzymy swojego ratownika/ratowniczkę i zostajemy przydzieleni do ekipy Mitcha Bucannona, oczywiście w głównym scenariuszu ratujemy ludzi z różnych opresji, rzucamy bojką, reanimujemy (quick time eventy), w międzyczasie mamy jakieś życie osobiste, podnosimy statsy, wyrywamy d*py, bierzemy udział w konkursach na ratownika roku. Działanie w zespole jest kluczem do sukcesu.

McGyver - wiadomo, aby przetrwać i złapać złych ludzi kombinujemy tym, co mamy pod ręką i scyzorykiem Victorinox, tworząc zabójcze kombinacje z przedmiotów codziennego użytku. Gra akcji/skradanka z naciskiem na myślenie.
  • 0

#32 Ryan Napisany 28 czerwca 2010 - 15:38

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
O, jak seriale to oczywiście Xena: Wojownicza Księżniczka. :^^: RPG z dużą dozą walki, wyraziste (wręcz przerysowane) postacie, nawiązania do popkultury i masa humoru.
I tak, wiem - jest już gra (w sumie to nawet dwie) na podstawie Xeny. Chcę nową, porządną. ;P
  • 0

#33 Texz Napisany 28 czerwca 2010 - 15:41

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Shawshank Redemption - sandbox połączony z bardzo nastawionym na emocje RPG, w więzieniu i bez cenzury. Nie szmira w rodzaju Prison Break, ale coś lepszego. Symulator odsiadki i walki psychologicznej ze samym sobą. Coś czemu bliżej do The Sims za kratami. Bez fabuły, po prostu wybieramy typa, jego profil psychologiczny, więzienie i kombinujemy jak nie wyjść na ciecia wśród innych osadzonych. Budowanie wizerunku, szlochanie po nocach połączone z masturbacją pod kołdrą włącznie.
Tego nie przebijecie.
  • 0

#34 Gość_jachu2_* Napisany 28 czerwca 2010 - 15:50

Gość_jachu2_*
  • Goście

Shawshank Redemption - sandbox połączony z bardzo nastawionym na emocje RPG, w więzieniu i bez cenzury. Nie szmira w rodzaju Prison Break, ale coś lepszego. Symulator odsiadki i walki psychologicznej ze samym sobą. Coś czemu bliżej do The Sims za kratami. Bez fabuły, po prostu wybieramy typa, jego profil psychologiczny, więzienie i kombinujemy jak nie wyjść na ciecia wśród innych osadzonych. Budowanie wizerunku, szlochanie po nocach połączone z masturbacją pod kołdrą włącznie.
Tego nie przebijecie.

Wybór drogi rozwoju postaci - bycie gitem lub frajerem, robienie dziar, wchodzenie w subkulturę przestępczą, nauka grypsery, widzenia z matką, łykanie kotwic, parzenie czaju i możliwość bycia przecwelonym za błędy popełnione w trakcie rozgrywki. Mocny tytuł. Na OST HG, Peja i Firma KRK. :)
  • 0

#35 oranje Napisany 28 czerwca 2010 - 17:12

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:

O, jak seriale to oczywiście Xena: Wojownicza Księżniczka. :^^: RPG z dużą dozą walki, wyraziste (wręcz przerysowane) postacie, nawiązania do popkultury i masa humoru.
I tak, wiem - jest już gra (w sumie to nawet dwie) na podstawie Xeny. Chcę nową, porządną. ;P

Xena juz była :^^: I nie istotne, że o tym wiesz. Ale skoro można tak, to chcę grę na podstawie Indiany Jonesa.
  • 0

#36 Kradziej Napisany 28 czerwca 2010 - 17:12

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
+ ewentualna możliwość ucieczki?
  • 0

#37 Shinigami Napisany 28 czerwca 2010 - 17:28

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

O, jak seriale to oczywiście Xena: Wojownicza Księżniczka. :^^: RPG z dużą dozą walki, wyraziste (wręcz przerysowane) postacie, nawiązania do popkultury i masa humoru.
I tak, wiem - jest już gra (w sumie to nawet dwie) na podstawie Xeny. Chcę nową, porządną. ;P

Jak na swoje czasy ta z PSXa wcale nie była taka zła.
  • 0

#38 Nyjacz Napisany 28 czerwca 2010 - 18:29

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
@xelloss, Ale co mnie obchodzi, że pierwowzorem filmu Sin City jest komiks? Serio, mam kilka komiksów (m.in. Ten Żółty Drań). I co z tego? Skoro jest film, to na jego podstawie można zrobić grę. Jako przykład podałem Spidermana z PS2. Ten był na podstawie filmu, nie komiksu.

@burn, a faktycznie.
  • 0

#39 fingus Napisany 28 czerwca 2010 - 23:02

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:

Shawshank Redemption - sandbox połączony z bardzo nastawionym na emocje RPG, w więzieniu i bez cenzury. Nie szmira w rodzaju Prison Break, ale coś lepszego. Symulator odsiadki i walki psychologicznej ze samym sobą. Coś czemu bliżej do The Sims za kratami. Bez fabuły, po prostu wybieramy typa, jego profil psychologiczny, więzienie i kombinujemy jak nie wyjść na ciecia wśród innych osadzonych. Budowanie wizerunku, szlochanie po nocach połączone z masturbacją pod kołdrą włącznie.
Tego nie przebijecie.

To jest na podstawie książki, a Ryan jest bardzo cięty na wymienianie filmów, które nie bazują na oryginalnym scenariuszu, więc odpada. :^^:
  • 0

#40 Godot Napisany 28 czerwca 2010 - 23:10

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
To ja bym chciał slashera na podstawie filmu "Dwunastu gniewnych ludzi" ^_^
  • 0

#41 piterekd Napisany 28 czerwca 2010 - 23:12

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

Xena juz była :^^: I nie istotne, że o tym wiesz. Ale skoro można tak, to chcę grę na podstawie Indiany Jonesa.


Były gry z Indianą. pamiętam kilka na pc :)
  • 0

#42 Godot Napisany 28 czerwca 2010 - 23:22

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Dodany obrazek
  • 0

#43 fingus Napisany 28 czerwca 2010 - 23:28

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:

To ja bym chciał slashera na podstawie filmu "Dwunastu gniewnych ludzi" ^_^

Też od razu o tym pomyślałem :^^: ale niestety - to adaptacja widowiska teatru telewizji. :nie:
  • 0

#44 Godot Napisany 28 czerwca 2010 - 23:40

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
No to na podstawie Misery. Idealny film do zrobienia z niego gry ^_^
  • 0

#45 Cola Napisany 28 czerwca 2010 - 23:57

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
Sin City! Mogli by z tego zrobić jakieś dziwadło na Wii. Z charakterystyczną komiksową grafiką i pomieszaniem kilku gatunków np. celowniczka na szynach z czymś tam jeszcze. Nawet kilka etapów gdzie można by siąść za kółkiem mogło by się w takiej grze znaleźć,w końcu w filmie było kilka pościgów, a i komiks pewnie też ma tu coś do powiedzenia. Taki mocno ''interaktywny'' komiks na Wii, a'la MGS: Digital Graphic, tylko o krok pójść do przodu.
  • 0

#46 fingus Napisany 28 czerwca 2010 - 23:59

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Greg - > przecież tu też książka była przed filmem.
  • 0

#47 Godot Napisany 29 czerwca 2010 - 08:07

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Tak, wiem. Uświadomiłem sobie to jak już napisałem. W takim razie nie ma takiego filmu
  • 0

#48 Shin Ryu Napisany 29 czerwca 2010 - 10:33

Shin Ryu

    Polish Dragon

  • Forumowicze
  • 760 Postów:
Ja podobnie jak Nyu, chętnie ujrzałbym Sin City (to mój ulubiony film na pdst. komiksu ;) ). I podobnie jak Shinigami myślę że Neverending Story było by super (oczywiście pierwsza część). Następnie The Three Musketeers (Disneya, z Charlie Sheenem) bo chyab mało gier jest o takiej tematyce (touché? ). A jeśli coś z wojennych klimatów, to nie pogardził bym Where Eagels Dare (Clint Eastwood).
:mrgreen:
  • 0

#49 cybercotlet Napisany 29 czerwca 2010 - 10:41

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 603 Postów:
Kozacka gra by mogła być na podstawie filmu
Święci z Bostonu lub Kung Pow :)
  • 0

#50 Ryan Napisany 29 czerwca 2010 - 11:05

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

The Three Musketeers

Była przygodówka Touché, bardzo luźno nawiązująca do Trzech Muszkieterów (pierwowzoru, nie filmu). ;]
  • 0

#51 GrzesiekMB Napisany 29 czerwca 2010 - 14:45

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:

Chciałbym jRPG w uniwersum Muminków, z Włóczykijem w drużynie, wszystko rysowane jak w kreskówce.

hahaha, dobre.
btw. zarejestrowales sie 20.06 i masz prawie 1,5 postow - albo cos przeoczylem albo nie masz co robic;]
  • 0

#52 Gość_jachu_* Napisany 29 czerwca 2010 - 15:32

Gość_jachu_*
  • Goście

hahaha, dobre.
btw. zarejestrowales sie 20.06 i masz prawie 1,5 postow - albo cos przeoczylem albo nie masz co robic;]

Było małe zamieszanie z moim kontem, jestem tu 5,5 roku. ;)
  • 0

#53 Kradziej Napisany 29 czerwca 2010 - 16:33

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
To ja poproszę gierę na podstawie American Gangster. Tu dwie idee:
- sandboksik, klon GTA z tym, że wybieramy na początku, czy chcemy być gliniarzem z oddziału antynarkotykowego, czy gangsterem;
- liniowość, gra podzielona na standardowe levele: raz kierujemy gliniarzem, raz bandziorem.
Nie trudno byłoby zrobić, a gier gangsterskich w klimatach lat '70 za wiele nie mamy, nie?
  • 0

#54 Gość_Zero_* Napisany 29 czerwca 2010 - 16:44

Gość_Zero_*
  • Goście
jak American Gangster to ten crap z Denzelem to na co Ci kolejny crap ? :)
  • 0

#55 Shinigami Napisany 29 czerwca 2010 - 16:47

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

To ja poproszę gierę na podstawie American Gangster. Tu dwie idee:
- liniowość, gra podzielona na standardowe levele: raz kierujemy gliniarzem, raz bandziorem.

Kup The Getaway 2.
  • 0

#56 burnstein Napisany 29 czerwca 2010 - 16:50

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:
Bravehart, jako jakaś siekanka, obowiązkowo z pokazywaniem Anglikom brudnego szkockiego dupska w roli taunta :^^:
  • 0

#57 Gość_Zero_* Napisany 29 czerwca 2010 - 17:02

Gość_Zero_*
  • Goście

Bravehart, jako jakaś siekanka, obowiązkowo z pokazywaniem Anglikom brudnego szkockiego dupska w roli taunta :^^:


Freeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeedom musiałoby być :tak:
  • 0

#58 burnstein Napisany 29 czerwca 2010 - 17:10

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

Freeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeedom musiałoby być :tak:


To zamiast game overa.
  • 0

#59 Ryan Napisany 29 czerwca 2010 - 17:19

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
W sumie to każdy duży film z Melem by się nadał. Apocalypto i Pasja również. Szczególnie Apoca bym chciał zobaczyć zegranizowane. :tak:
  • 0

#60 burnstein Napisany 29 czerwca 2010 - 17:21

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:
Passion on Wii. To by było dobre, smaganie pejczem przy pomocy wiilota, miodzio :^^:
  • 0