Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ace Combat: Assault Horizon

Project Aces Bandai Namco PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
77 odpowiedzi na ten temat

#61 ACZ Napisany 12 października 2011 - 21:29

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 186 Postów:
tyle, że gra dostaje rozne noty, średnia prawie 80%

np.
edge - 8/10
gametraileres - 8.2/10
gameinformer - 8.25/10
joystiq - 9/10

wieskzosc not to ósemki, a srednia ocen zanizaja jedynie te piatki od gamespotu i 1up
  • 0

#62 MonsieurWoland Napisany 12 października 2011 - 21:36

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Nie wiem kto tam recenzuje w tych smiesznych wortalikach ale KevinV gral w wiekszosc czesci wiec recenzuje ta gre z pozycji weterana czyli z mojegu punktu widzenia OLO. Zreszta nie tylko on, forum ace combatowej unii gejspotu nie da sie teraz wogole czytac -lzy wylewaja sie z ekranu OLO.

Z gry zrobil sie Ace Combat: Modern Airfare. Brakuje tylko killstreakow i melee w samolocie
  • 0

#63 hubson Napisany 15 października 2011 - 15:35

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
Gadanie - gra poszła z obecnymi trendami. Nadal lata się znakomicie, jest klimat starych części, a dog fighty to świetna sprawa - trzeba nauczyć się uników co na początku jest niesamowicie frustrujące, ale później daje maksimum satysfakcji.
Misje helikopterami również trzymają wysoki poziom. Strzela się klimatycznie, non stop akcja, unikanie rpg, a pojedynki z hindami to miód, miód :klaszcze:
Co do grafiki to jest schludnie, płynnie - innymi słowy bardzo dobrze - 8/10.
  • 0

#64 117 Napisany 17 października 2011 - 14:16

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
Pogralem wczoraj troche, chyba z 4 misje zaliczylem. Dwie jako pilot mysliwca, jedna jako gunner i jedna jako pilot helikoptera. Gra sie spoko, ale nie mam za bardzo weny by teraz w ta gre grac, wiec chyba ja odesle do gamefly i wypozycze pozniej. Grafa za bardzo nie wydaje sie roznic od AC6, lata sie niezwykle przyjemnie, a nowy system dogfight podoba sie i sprawdza sie dosyc fajnie. Poza tym, granie gunnerem nie podnieca za bardzo, ale latanie helikopterem juz tak. Podoba sie fajny militarny klimacik i przywiazanie do detali.
  • 0

#65 hubson Napisany 22 października 2011 - 19:16

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
Polecam ostatnią misję - znakomity dog fight + świetna muzyka.
  • 0

#66 keogh Napisany 22 października 2011 - 19:42

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
kurde, dziwny tytuł, szpetna grafa,fajny ost w stylu mixa black hawka, fight cluba i mgsa, dziwny gemplej, ciekawy klimatbmilitarny, jeszcze się wstrzymam z werdyktem, bo mało grałem - zaczynam 4 misję, no i nie czaje sterowania myśliwcem, za duży chaos... ktoś mi wytłumaczy (klawiszowo) jak dokładnie robi się uniki jak ktoś Ci siedzi na ogonie ??
  • 0

#67 Texz Napisany 22 października 2011 - 20:11

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Prawda że szpila ma najlepszą w historii sekwencję QTE? Chodzi mi o koniec gry.
  • 0

#68 hubson Napisany 22 października 2011 - 20:50

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:

Prawda że szpila ma najlepszą w historii sekwencję QTE? Chodzi mi o koniec gry.


Tak.

Fwank - gdy przeciwnik Cię namierza pojawia się czerwony okrąg, oraz dwie strzałki: zielona i czerwona. Musisz zacząć manewrować samolotem - hamujesz + odbijasz w dowolnym kierunku - gdy strzałki najadą na siebie naciskasz lb+rb i wchodzisz na ogon przeciwnikowi. Na początku ku...wiłem na ten system, ale koniec końców okazał się świetny i intuicyjny do tego stopnia, że dawałem się namierzać, żeby raz dwa zestrzeliwać przeciwników.
  • 0

#69 keogh Napisany 22 października 2011 - 21:01

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
aaa czyli coś takiego jak ten namierzany przeze mnie chce robić unik i ja wtedy siup za nim l2+r2 i z karabinka na slow-mo ?
  • 0

#70 hubson Napisany 23 października 2011 - 22:13

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:

aaa czyli coś takiego jak ten namierzany przeze mnie chce robić unik i ja wtedy siup za nim l2+r2 i z karabinka na slow-mo ?


Si :) najlepiej jest od razu wystrzelić rakiety - na 90% trafisz.
  • 0

#71 keogh Napisany 24 października 2011 - 06:46

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
już mam obczajone wszystko ;] jestem na końcu, nie umiałem wczoraj makarova przejść, się zdenerwowałem i zostawiam na dziś wieczór..
  • 0

#72 hubson Napisany 24 października 2011 - 13:44

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:

już mam obczajone wszystko ;] jestem na końcu, nie umiałem wczoraj makarova przejść, się zdenerwowałem i zostawiam na dziś wieczór..


Jest prosty - wykończyłem go z działka, co jest imho najfajniejszą i najbardziej sycącą formą destrukcji przeciwników :) to co jest później też jest ciekawe :^^:
  • 0

#73 keogh Napisany 24 października 2011 - 17:06

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

co później ? gra właśnie pękła.. i co chodzi z tym najlepszym qte ewer w grach wideo ? o trójkąt i pięść do góry w triumfie ?

 


Ten post był edytowany przez keogh dnia: 22 maja 2013 - 23:53

  • 0

#74 drAKul Napisany 14 marca 2012 - 14:48

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:
Ja narzie ugrałem pierwsze 4 misje ( :klaszcze: że prawie wszyscy napisali mniej więcej po tym etapie). Narazie jako wielki fan AC 4 i 5 to drażni mnie brak briefingów - jakoś w tego typu grach bardzo lubię briefingi mimo iż wiadomo co się będzie robiło. Na razie nie wiadomo gdzie się wogóle dzieje gra (Domyślam się że Afryka zapewne Somalia lub Erytrea ale lubię jak na mapie pojawią się strzałki i zmiany terytorialne), OCB w konflikcie, kim są poszczególni ludzie. A gra wygląda tak sekwencja snu, naparzanie z działka, o nie jakaś tajna broń, przez 5 sekund gadamy z rosyjskim towarzyszem broni, obrona bazy, rusek ma problem z samolotem, naparzamy apachem, ratujemy ruska (nawet nie wiedziaem że ktoś go porwał i po co)... c.d.n. narazie wiem tyle że są jacyś rebels i "kill'em all". Po 4 i 5 to trochę lame - tam było wprowadzenie, historia konfliktu, gra przedstawiała poszczególne postacie. Narazie to chaos większy niż w MW2 - a to już nie lada osiągnięcie. Też zaskoczyła mnie długość misji i konieczność przechodzenia ich na raz. Liczyłem na 10-15 minutowe akcje w mniejszych wolnych chwilach podczas dnia (rano przed pójściem do pracy i takie tam coś ala Super Meat Boy czy inne tego typu gry) ale to tylko takie moje widzimisie.
Natomiast same misje samolotowe dostają Hell Yeah ode mnie, a helikopterowe są spoko (ale mogłoby ich więcej nie być if you know what I mean). Jest szybko i efektownie. Zobaczymy czy nie zrobi się monotonnie na koniec.
Oczywiście domyślam się że pewnie Ruskie będą źli w tej grze i trzeba będzie ich bić i w sumie na huk Ci fabuła, ale szkoda że (przynajmniej narazie) gra fabularnie jest daleko za 4 i 5. W sumie lepsze to niż to co dali w 1, 2 czy nie daj boże w 3 (gdzie w jap wersji ponoć była bardzo fajna historia), ale dla mnie spora część świetności 4 i 5 oparta była na historii.
  • 0

#75 drAKul Napisany 05 kwietnia 2012 - 11:01

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:
Gra skończona. Ode mnie 7,5. Fajna ale to nie jest poziom odsłon z PS2.
  • 0

#76 Heisenberg Napisany 05 kwietnia 2012 - 12:19

Heisenberg

    praise Kek

  • Forumowicze
  • 5 589 Postów:
Belkan War było o niebo lepsze.
  • 0

#77 hubson Napisany 07 kwietnia 2012 - 19:35

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:

Belkan War było o niebo lepsze.


Najlepsze było Ace Combat 6
  • 0

#78 MonsieurWoland Napisany 15 maja 2013 - 19:21

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:


Belkan War było o niebo lepsze.


Najlepsze było Ace Combat 6

O L O

probowalem w koncu pograc w tego crapa. Odpadlem z nudow na 4 misji. Nawet nie zamierzam tego konczyc. Kierunek -> piec.
  • 0



Inne z tagami: