Skocz do zawartości

Zdjęcie

Super Mario All-Stars 25Th Anniversary Edition


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
37 odpowiedzi na ten temat

#31 fingus Napisany 10 października 2010 - 19:05

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
To jest dokładnie tak samo jak z wszelkimi "edycjami kolekcjonerskimi" - kompletnie nie warte swej ceny, ale fani i tak zapłacą. Bo jest to tylko dla fanów.
  • 0

#32 GrzesiekMB Napisany 13 października 2010 - 12:25

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:

Może jeszcze coś takiego wypuszczą jako część druga, albo na 30 lecie Mariana. Kto wie? Zawsze lepiej zarobić dwa razy i więcej na tym samym, niż raz.


ale dwa-piec to taka ladna rocznica.
zgadzam sie z przedmowcami- oprocz tony dodatkow powinni wrzucic mariany od 1szego do sunshine, wszystko z podrasowana grafika.
  • 0

#33 Inuki Napisany 03 grudnia 2010 - 19:39

Inuki

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 118 Postów:
Czy jakiś sklep internetowy ma tą gierkę w ofercie? Dzisiaj niby miała być premiera a nigdzie znaleźć nie mogę. W Empikach ma być dopiero od 29 grudnia; może w Polsce gra będzie później?
  • 0

#34 ramzes64 Napisany 03 grudnia 2010 - 20:37

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
do mnie wyslali gry a UK, spodziewam sie od poniedzilku dostać paczke (wysłali w środe już).

może chcesz jedną nabyć? (to napisz PW)
  • 0

#35 Zetsuharda Napisany 22 grudnia 2010 - 19:34

Zetsuharda

    Blanka

  • Narybek
  • 206 Postów:

Czy jakiś sklep internetowy ma tą gierkę w ofercie? Dzisiaj niby miała być premiera a nigdzie znaleźć nie mogę. W Empikach ma być dopiero od 29 grudnia; może w Polsce gra będzie później?


Na ultimie piszą, że termin dostawy nie potwierdzony <_<

Tutaj masz linka http://www.ultima.pl..._edition/i9482/

Jeżeli będzie w Polsce to na pewno kupię :rolleyes:
  • 0

#36 Inuki Napisany 23 grudnia 2010 - 13:04

Inuki

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 118 Postów:
Dzięki ale ja już kupiłem ten zestaw i to właśnie w Ultimie jakieś dwa tygodnie temu. Pojawił się u nich jakieś 2 dni po premierze i z tego co pamiętam jeszcze w poniedziałek był dostępny.
  • 0

#37 Zetsuharda Napisany 01 stycznia 2011 - 18:36

Zetsuharda

    Blanka

  • Narybek
  • 206 Postów:

Dzięki ale ja już kupiłem ten zestaw i to właśnie w Ultimie jakieś dwa tygodnie temu. Pojawił się u nich jakieś 2 dni po premierze i z tego co pamiętam jeszcze w poniedziałek był dostępny.


Jeżeli kupiłeś, to warta swojej ceny ta edycja czy lepiej z Virtual Console sobie ściągnąć?
  • 0

#38 Inuki Napisany 22 stycznia 2011 - 21:41

Inuki

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 118 Postów:

Jeżeli kupiłeś, to warta swojej ceny ta edycja czy lepiej z Virtual Console sobie ściągnąć?


Ja osobiście wolę mieć gierki na płytach; no i jest jeszcze soundtrack (krótki ale jest) i fajne pudełko :mrgreen: Nie wiem jak jest z cenami na VC ale to w końcu są 4 gry, więc nie wiem czy dużo taniej wyjdzie.
  • 0