Skocz do zawartości

Zdjęcie

Trine 2

Frozenbyte Atlus WiiU PS4 PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
63 odpowiedzi na ten temat

#1 ACZ Napisany 03 marca 2011 - 15:06

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
Duża gra z platyną, więc zakładam temat.
Strona oficjalna gry z trailerem:
http://trine2.com/
3 filmiki z gameplayem na których przedstawiono bohaterów:
http://www.ps3site.p...-trine-2/65426/
trine2headerimage.png

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 20 marca 2018 - 11:31

  • 0

#2 xell Napisany 03 marca 2011 - 15:08

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Przenieść do dział.
  • 0

#3 ACZ Napisany 03 marca 2011 - 15:12

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
No tak ,chyba tez wyjdzie na kloca i przez wersje na kloca na ps3 nie bedzie platyny do zdobycia. <_<
  • 0

#4 Raikoh Napisany 03 marca 2011 - 15:16

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Świetny klimacik. Takie coś uwielbiam, baśniowy design i cudowna paleta barw. Interesujące.
  • 0

#5 BeSOS Napisany 03 marca 2011 - 20:27

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Jebać platynę, byle gra była dobra.
  • 0

#6 Gość_Taikun_* Napisany 03 marca 2011 - 22:43

Gość_Taikun_*
  • Goście
kiedy ?!
  • 0

#7 ACZ Napisany 04 marca 2011 - 01:34

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
w tym roku, tylko tyle podali
  • 0

#8 ACZ Napisany 22 marca 2011 - 16:22

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
Premiera gry została przełożona z wiosny na koniec lata.

Nowy trailer.

  • 0

#9 Gość_Hellmans_* Napisany 22 marca 2011 - 17:19

Gość_Hellmans_*
  • Goście
Łykam w ciemno. Po trailerze widać że gra będzie jeszcze ładniejsza od i tak już pięknej części pierwszej. Czekam :oops:
  • 0

#10 Godot Napisany 22 marca 2011 - 17:21

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Fajne, ale między Trine, a takim Donkey Kongiem jest przeogromna przepaść. Na niekorzyść Trine, oczywiście. Ale sama gra zacna
  • 0

#11 Gość_Hellmans_* Napisany 22 marca 2011 - 17:31

Gość_Hellmans_*
  • Goście
Graficznie? Chyba czas udać się do okulisty.
  • 0

#12 Godot Napisany 22 marca 2011 - 17:36

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Grafika :nikogo:
  • 0

#13 Raikoh Napisany 22 marca 2011 - 17:47

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Też łykam w ciemno. Gra wygląda pięknie, design w grze do relaksu idealny. Takiej gry mi brakowało.
  • 0

#14 Gość_Taikun_* Napisany 22 marca 2011 - 17:56

Gość_Taikun_*
  • Goście
Taikun będzie miał platynę ugh ugh!
  • 0

#15 BeSOS Napisany 22 marca 2011 - 18:41

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Grafika każdego Greg, skoncz juz z ta zalosna propaganda bo Wii widac zrobilo ci kotleta z mòzgu.
Ciekawe czy z taka sama radoscia gralbys w Uncharted z grafika nowej Zeldy lol :cf:
Grafika ma gigantyczny wplyw na gameplay bo buduje klimat i p@erdoleniem jest ze jest inaczej, tym bardziej z ust kogos kto za najlepsze gry tej generacji typuje rownez jedne z najladniejszych.
  • 0

#16 Kakolukian Napisany 22 marca 2011 - 18:48

Kakolukian

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 556 Postów:
Wygląda i prezentuje się obłędnie :shock: Biorę natychmiast po ukazaniu się.
  • 0

#17 Godot Napisany 22 marca 2011 - 18:51

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Ah Jedyn, Jedyn. Jasne, że grafika jest ultraważna. Ale dobrze wiesz, że stawiam design nad teksturami. A Donkey Kong designersko jest świetny. Trine też nawiasem mówiąc :)
  • 0

#18 BeSOS Napisany 22 marca 2011 - 18:57

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Chodzi o caloksztalt...tak sie sklada w Uncharted czy Mass Effect tekstury tez do najbrzydszych nie naleza. Ja tez zawsze przymykam oko na gorsze tekstury jesli design jest dobry ale jakos tak to jest na tym swiecie ze design idzie w parze z technikaliami w kazdej grze AAA.

Wiec nie pieprz ze grafika nikogo matole :twisted:
  • 0

#19 Godot Napisany 22 marca 2011 - 18:58

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Spadaj ośle :foch:
  • 0

#20 Danteusz Napisany 22 marca 2011 - 19:20

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Greg, jasne że design jest ważny, ale prawda jest taka że w top 10 najlepszych gier generacji jakieś 7-8 będzie też w najładniejszych, również technicznie. Jeżeli kogoś stać na zrobienie niesamowitej grafiki to przeważnie ma też pieniądze na najlepszych game designerów
  • 0

#21 fingus Napisany 22 marca 2011 - 23:32

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
To jasne, że najlepiej być zarazem pięknym, młodym i bogatym, ale o ile jestem w stanie grać w grę z "niedzisiejszą" grafiką, jeśli gameplay jest zacny, to najcudowniejsza nawet grafika nie uratuje gry o gameplayu co najwyżej przeciętnym. Tyle. I nie, nie grałem (jeszcze) ani w Trine, ani w Donkey Konga. :)
  • 0

#22 Danteusz Napisany 22 marca 2011 - 23:52

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

To jasne, że najlepiej być zarazem pięknym, młodym i bogatym, ale o ile jestem w stanie grać w grę z "niedzisiejszą" grafiką, jeśli gameplay jest zacny, to najcudowniejsza nawet grafika nie uratuje gry o gameplayu co najwyżej przeciętnym. Tyle. I nie, nie grałem (jeszcze) ani w Trine, ani w Donkey Konga. :)

Ile masz gier z grafiką na 10 i gameplayem na 5?
  • 0

#23 fingus Napisany 23 marca 2011 - 00:12

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Aby daleko nie szukać - pierwszy Assassin's Creed. Znalazłoby się więcej, ale staram się je omijać. Enslaved podobno gameplayowo jest "takie se" (demo nie wstrząsnęło mną), podobnie Majin cośtam-cośtam, Lost Planet jest raczej liche, mieszane recenzje zbiera Darkness, Fear, Just Cause, Banjo-Kazooie, Prince of Persia to też nie "pierwsza klasa", podobnie Mirrors Edge, Army of Two. A Dark Sector, a Dante's Inferno? Znikły z moich radarów, ale chyba coś było z nimi nie tak. Dodaj do tego mój filtr gatunkowy, to i CoD, i Killzone się załapie na średniaka, nie mówiąc o sporej liczbie nawalanek. A Final Fantasy 13? OLOLOLOLO A Too Human był brzydki? A Turok? Kane and Lynch?
  • 0

#24 xell Napisany 23 marca 2011 - 01:13

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Mirror's Edge i Banjo Kazooie to nie jest gameplay na 5.
  • 0

#25 fingus Napisany 23 marca 2011 - 01:28

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
5 to sobie Dante wymyślił, ja pisałem o "przeciętnym", a teraz jest taka moda w ocenianiu gier, że 5 to uber-crap i niegrywalny szrot, a poziom "przeciętny" zaczyna się od 7 w górę, jak hypowany "hicior" dostanie 8, to jest płacz i zgrzytanie.
Gameplay Mirrora nie ma nawet startu do SMG.
  • 0

#26 xell Napisany 23 marca 2011 - 01:42

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Nie grałem w SMG, może i jest znacznie lepsze, ale pomiędzy przeciętne a najlepsze w historii jest wiele różnych przymiotników. Dla mnie eksperymentowanie pojazdami w BK (np. zrobienie własnego mecha, pomimo że nie miało być pojazdów chodzonych) czy robienie speedrunów to jedne z najciekawszych przygód w tej generacji i jeśli klasyfikujesz ocenę 5 jako "całkiem przyjemne, ale nic specjalnego", to te dwie gry zasługują na 8-9. Choć ogólnie przyklejanie cyferek jest bez sensu.
  • 0

#27 fingus Napisany 23 marca 2011 - 01:58

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Nie grałem w BK:N&B (choć mam je na półce, cha cha cha; grałem tylko w demo), więc własnej oceny nie wystawię, ale taki IGN dał jej, jak sprawdziłem, 6.0 - czyli zatrważająco blisko smutnej przeciętności. :-(
Ale zgadzam się, że znacznie bardziej niż cyferki decydują indywidualne upodobania - to podług nich głównie wybiera się gry, i to one decydują bardziej niż cokolwiek innego. :)
  • 0

#28 Danteusz Napisany 23 marca 2011 - 09:32

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

Aby daleko nie szukać - pierwszy Assassin's Creed. Znalazłoby się więcej, ale staram się je omijać. Enslaved podobno gameplayowo jest "takie se" (demo nie wstrząsnęło mną), podobnie Majin cośtam-cośtam, Lost Planet jest raczej liche, mieszane recenzje zbiera Darkness, Fear, Just Cause, Banjo-Kazooie, Prince of Persia to też nie "pierwsza klasa", podobnie Mirrors Edge, Army of Two. A Dark Sector, a Dante's Inferno? Znikły z moich radarów, ale chyba coś było z nimi nie tak. Dodaj do tego mój filtr gatunkowy, to i CoD, i Killzone się załapie na średniaka, nie mówiąc o sporej liczbie nawalanek. A Final Fantasy 13? OLOLOLOLO A Too Human był brzydki? A Turok? Kane and Lynch?

Fajnie że wymieniasz wszystkie gry które mają w miarę dobrą grafikę, ale nie najwyższe oceny, jednak pytałem o te najpiękniejsze. Jedyne co pasuje to pierwszy AC, FF13 i Banjo, czyli aż trzy gry na pięć lat obecnej generacji.
  • 0

#29 BeSOS Napisany 23 marca 2011 - 10:17

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
No i to tez jest kwestia gustu bo mi się bardziej Asasyn 1 podobał niż Asasyn 2, FF13 skończyłem za 1 podejściem i bardzo mi się podobała a Mirror jest w moim top 5 najlepszych gier tej generacji :) A Banjo tez był całkiem fajny jak sie już załapało co i jak.
Chyba, ze generalizujemy i mówimy o recenzjach ogólnie...

Anyway, grafa jest ważna, kropka.

A co Majin robi w tej wyliczance OLO?
  • 0

#30 Danteusz Napisany 23 marca 2011 - 10:25

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

A co Majin robi w tej wyliczance OLO?

Jak to co? Fingus wymieniał wszystkie gry które nie wyglądają jak kupa i nie dostały dziesiątek.
  • 0



Inne z tagami: